Complain
Müüa järvega kinnistu Alakülas Vana-Tigetes! Maatükk asub umbes 20 kilomeetri kaugusel Tartu linnapiirist. Tegemist on 4 hektari suuruse maatulundusmaaga, millest: looduslikku rohumaad 0,2 hektarit; metsamaad 2,1 hektarit; veealust maad 1,6 hektarit; muud maad 1,7 hektarit. Kinnistu piiriga paralleelselt kulgeb sõiduautoga läbitav metsatee. Lähedal eramutega naaberkinnistud . Müüdav maatükk võib olla sinu parimate ideede teostamise võimaluseks. Tule ja veendu kohapeal!
Vana-Tigete, Alaküla, Haaslava vald, Tartumaa
15 000 €
5.10.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Krunt 2 500 m² Lisainfo: elekter Ümbrus: mets lähedal, veekogu lähedal, asulast väljas, kruusateed, naabrid kaugel, ümbruses ühtegi ehitist Metsakinnistu linna lähedal, reljeefne maastik. ehituslikult soodne ja kuiv liivapinnas. Olemas el liitumine 3x10A. Haja-asustus, detailplaneering ei ole vajalik. Asfaldini 1 km korralikku kruusateed. V.h. ligipääs. Lähim naaber ca 200m, krunt asub okaspuumetsas. Vajadusel pädev abi asjaajamisel või palkmaja püstitamisel, võimalus tutvuda näidismajaga. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Aadress enne haldusreformi Aardla, Haaslava vald, Tartumaa
20 000 €
11.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 4 658 m² Pakkumises maatükk ca 17 km Tartust ja 200 m Kriimani järvest. Väga hea ligipääs. Soodne kinnistu oma kodu või suvila rajamiseks. Ilma detailplaneeringut koostamata (projekteerimistingimuste väljastamist) võib ehitada ühe majapidamise koos kõrvalhoonetega.
Aadress enne haldusreformi Pargi kinnistu, Kriimani, Haaslava vald, Tartumaa
9 950 €
Eile kell 3:04
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 4 ha Ümbrus: veekogu lähedal Müüa järvega kinnistu Alakülas Vana-Tigetes! Maatükk asub umbes 20 kilomeetri kaugusel Tartu linnapiirist. Tegemist on 4 hektari suuruse maatulundusmaaga, millest: looduslikku rohumaad 0,2 hektarit; metsamaad 2,1 hektarit; veealust maad 1,6 hektarit; muud maad 1,7 hektarit. Kinnistu piiriga paralleelselt kulgeb sõiduautoga läbitav metsatee. Lähedal eramutega naaberkinnistud . Müüdav maatükk võib olla sinu parimate ideede teostamise võimaluseks. Tule ja veendu kohapeal!
Aadress enne haldusreformi Vana-Tigete, Alaküla, Haaslava vald, Tartumaa
15 000 €
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 2,0 ha, detailplaneering tehtud Lisainfo: ühistransport Ümbrus: mets lähedal, ümbruses eramud, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi Müüa Tartust 9 km kaugusel elamukrunt 20001 m². Kattega teeni 100 m. Kehtestatud detailplaneering määratleb ehitusõiguse järgnevalt: Max. ehitusalune pindala - 250 m². Max. korruselisus - 2 (kõrgus max 8,5 m, korruseid max 2) Lubatud ehitada 2 hoonet (elamu ja abihoone). Kinnistule on lubatud rajada oma puurkaev, kanalisatsioon tuleb lahendada lokaalselt - biopuhasti imbväljakuga. Krunti läbib elektriliin. Elektriliitumine ampritasuga, liitumispunkt krundi piiril. Krunti läbib elektriliin. VAHETUSVÕIMALUS. Aadelhein Kinnisvara OÜ on asutatud 2005a. Meie aastatepikkune kogemus on tugevaks alustalaks leidmaks Teile sobivaimad lahendused kinnisvaratehingute sõlmimisel. Meie peamiseks tegevusalaks on kinnisvara vahendamine. Põhilise osa objektidest moodustavad juba kasutusel olevad eluruumid - korterid, eramud, maakohad ja suvilad, ka krundid ja maaüksused. AITAME TEIE KINNISVARA OSTA MÜÜA, TASUTA MÄÄRATA ÕIGE MÜÜGIHINNA! Pakume tasuta konsultatsiooni oma klientidele ja reklaami erinevates internetiportaalides. ***
Aadress enne haldusreformi PIIRNEB MÕRA KÜLAGA, TARTUST 9km., KÕRGE ASUKOHT, SUUR KRUNT 2 ha, Igevere, Haaslava vald, Tartumaa
31 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 823 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS19. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Pihlaka tee 1, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
54 690 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 765 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS21. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Pihlaka tee 3, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
52 950 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 700 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS31. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Laane tee 11, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
40 800 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 700 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Müüa elamukrunt Arteesia uuselamurajoonis! Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist 6 kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas - parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda. Pihlaka tee 10 krunt on tähistatud asendiplaanil POS26. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit), AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi liitumisega. Liitumispunktid asuvad kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Haaslava küla on kiiresti arenev ja populaarsust koguv piirkond, kuhu rajada looduskaunis ja turvalise naabruskonnaga kodukoht enda perele. Kokku on planeeringualal pakkumises 41 elamukrunti: www.arteesia.eu Vastan hea meelega kõikidele lisaküsimustele ja aitan leida just Sinu pere vajadustele sobiva kinnistu!
Aadress enne haldusreformi Pihlaka tee 10, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
51 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 2 622 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Müüa elamukrunt Arteesia uuselamurajoonis! Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist 6 kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas - parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda. Pargi tee 1 krunt on tähistatud asendiplaanil POS6. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu, paarismaja või kolme ja enam korteriga elamu. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit), AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi liitumisega. Liitumispunktid asuvad kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Haaslava küla on kiiresti arenev ja populaarsust koguv piirkond, kuhu rajada looduskaunis ja turvalise naabruskonnaga kodukoht enda perele. Kokku on planeeringualal pakkumises 41 elamukrunti: www.arteesia.eu Vastan hea meelega kõikidele lisaküsimustele ja aitan leida just Sinu pere vajadustele sobiva kinnistu!
Aadress enne haldusreformi Pargi tee 1, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
78 660 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 202 m² Müüa hea asukohaga krunt, mis sobib eramu ehitamiseks. Vesi, kanalisatsioon, elekter jm kommunikatsioonid hinna sees, valmisoleku aeg orienteeruvalt 2019.aasta sügiseks. Küsi ka teisi lähedalasuvaid krunte!
Aadress enne haldusreformi Kaasiku 4, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
36 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 3 570 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS9. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu, paarismaja või kolme ja enam korteriga elamu. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Pargi tee 6, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
107 100 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1,8 ha Lisainfo: ühistransport Ümbrus: mets lähedal, teed heas seisukorras, naabrid kaugel Tegemist on äärmiselt perspektiivika kinnistuga kuna kinnistult avanevad lummavad vaated ümbruskonnas asuvatele põldudele ja Vooremäe kuppelmaastikele. Tegemist on kõrgemal kohal paikneva kinnistuga, mille pinnas on liivsavine, mistõttu on see ideaalne elamuehituseks. Tartu kesklinn asub 20 minutilise autosõidu kaugusel, linna piiri sõit võtab aega ca 12 minutit. Lähima 10 minutilise autosõidu kaugusel asuvad kõik eluks vajalik (kauplused, koolid, lasteaiad, peraarstikeskused), vabaaja veetmiseks on läheduses Vooremäe discgolfipark, suusa- ja terviserajad, seenemetsad, Sillaotsa spordisaal, ujumiseks ja kalapüügiks Sipe, Kurepalu ja Roiu järved, Lange Motokeskus, Lennundusmuuseum, läheduses asuvate alevike mänguväljakud ja kiigeplatsid, jpm. Hetkel on veel sihtotstarbelt tegemist 100% maatulundusmaaga, millel on olemas kehtiv maarendileping väga hea rendihinnaga, lepingut on võimalik üles öelda vegetatsiooniperioodi lõpus ehk sügisel, samuti pikendada seda edasisteks perioodideks või väiksema pinna osas. Kuna tegemist on alla 2 ha suuruse kinnistuga, siis Kastre vallas antud kinnistu osas maamaksu kohustus puudub. Kinnistu asub riigile kuuluva tee ääres, kus igapäevaselt toimub aktiivne bussiliiklus (tööpäevadel saab Tartusse ja tagasi kahel korral, nädalavahetusel ühel korral), bussipeatus asub täpselt kinnistu ees. Antud kinnistu on võimalik ilma detailplaneeringut koostamata jagada kuni kolmeks eraldi kinnistuks, ehitamisel rangeid nõudmisi ei ole, tuleb vaid arvestada teekaitsevööndiga. Elektri osas toimub liitumine ampritasu alusel 153 eurot/amper (maakaabel jookseb kinnistupiiril, alajaam asub kinnistu piirist ca 200 m kaugusel. Kinnistu on kenasti tasane, mistõttu on sellele haljastuse (metsatuka, viljapuuaia, heki, muru) rajamine lihtne. Kokkuvõttes on tegemist äärmiselt perspektiivika kinnistuga, mille edasisele kujundamisele seab piirid vaid ostja fantaasia! UUS HIND! TINGI! Ei luba enda kuulutust kopeerida.
Aadress enne haldusreformi Lusti, Kõivuküla, Haaslava vald, Tartumaa
12 900 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 214 m² Müüa hea asukohaga krunt eramaja ehitamiseks. Vesi, kanalisatsioon, elekter jm kommunikatsioonid hinna sees, valmisoleku aeg orienteeruvalt 2019.aasta sügiseks. Küsida võib soovi korral ka teisi lähedalasuvaid krunte!
Aadress enne haldusreformi Kaasiku 6, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
36 400 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 3 060 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Müüa elamukrunt Arteesia uuselamurajoonis! Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist 6 kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas - parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda. Pargi tee 3 krunt on tähistatud asendiplaanil POS8. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu, paarismaja või kolme ja enam korteriga elamu. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit), AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi liitumisega. Liitumispunktid asuvad kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Haaslava küla on kiiresti arenev ja populaarsust koguv piirkond, kuhu rajada looduskaunis ja turvalise naabruskonnaga kodukoht enda perele. Kokku on planeeringualal pakkumises 41 elamukrunti: www.arteesia.eu Vastan hea meelega kõikidele lisaküsimustele ja aitan leida just Sinu pere vajadustele sobiva kinnistu!
Aadress enne haldusreformi Pargi tee 3, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
91 800 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 700 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Müüa elamukrunt Arteesia uuselamurajoonis! Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist 6 kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas - parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda. Pihlaka tee 4 krunt on tähistatud asendiplaanil POS20. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit), AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi liitumisega. Liitumispunktid asuvad kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Haaslava küla on kiiresti arenev ja populaarsust koguv piirkond, kuhu rajada looduskaunis ja turvalise naabruskonnaga kodukoht enda perele. Kokku on planeeringualal pakkumises 41 elamukrunti: www.arteesia.eu Vastan hea meelega kõikidele lisaküsimustele ja aitan leida just Sinu pere vajadustele sobiva kinnistu!
Aadress enne haldusreformi Pihlaka tee 4, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
51 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 598 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: ühistransport, kanalisatsioon, tsentraalgaas, vesi, elekter Ridaelamukrunt. Võimalik ehitada kuni 6 ridaelamu korterit. Kommunikatsioonid olemas: elekter, vesi ja kanalisatsioon. Gaasiga liitumise võimalus 1000 Eur kinnistu piiril. Asfaltkattega teed, tänavavalgustus. Omanikult. Hinnale lisandub käibemaks. Asukoha trumpideks on väljaehitatud elamurajoon, asfaltkattega tänavad, tänavavalgustus, männimets, jõgi 300 m ja Emajõgi ning ümbruskonnas mitmed järved, ehitatava ridaelamu taga on tühi riigimaa ja vaade linnale, 2017 valminud kergliiklustee. Olemas ka 1 sobilik arhitektuurne lahend. Hakka juba paari kuu pärast ehitama! Võimalik pakkuda ka kõrval asuvaid ridaelamu krunte, kokku 4 tk (kuni 24 ridaelamu korterit).
Aadress enne haldusreformi Männi tee 51, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
69 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 2 837 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS11. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu, paarismaja või kolme ja enam korteriga elamu. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Pargi tee 8, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
85 110 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 214 m² Müüa hea asukohaga krunt eramaja ehitamiseks. Vesi, kanalisatsioon, elekter jm kommunikatsioonid hinna sees, valmisoleku aeg orienteeruvalt 2019.aasta sügiseks. Küsida võib soovi korral ka teisi lähedalasuvaid krunte!
Aadress enne haldusreformi Kaasiku 6, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
36 400 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 3 082 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: ühistransport, kanalisatsioon, tsentraalgaas, vesi, elekter Ümbrus: ümbruses eramud, asulast väljas, kattega teed Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Aadress enne haldusreformi Nurme tee 13, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
75 000 €
21.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 765 m², detailplaneering tehtud tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS23. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Pihlaka tee 5, Haaslava, Kastre vald, Tartumaa
52 950 €
15.9.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Krunt 4 250 m² Lisainfo: ühistransport Ümbrus: mets lähedal, ümbruses eramud KÕRGE JA ILUS ASUKOHT, ASULA KESKEL, SUUREST TEEST EEMAL! Müüa 10km Tartu linna piirist asuv elamuehituseks mõeldud krunt -maatükk Roiu alevikus suurusega 4250 m2. Kinnistu on keskuse maa, juhtfunktsioon on elamumaa. Ühelt poolt piirneb kinnistu teega, teiselt poolt metsatukaga. Kinnistul suured puud. Vallast tuleb võtta pojekteerimistingimused Krunt asub tupiktänaval, väga ilus loodus. kõrghaljastus, Mõrajõgi 100m, kõrge asukoht, ehituseks väga sobilik pinnas looduslikult privaatne asukoht. Kinnistuni korralik tee, mida hooldab vald. Läheduses kauplus, lasteaed, perearstikeskus, raamatukogu, postkontor ja bensiinijaam, paisjärv ja ujumiskoht. Sillaotsa põhikool asub 2km. kaugusel. Vooremägi. Ümberkaudne loodus on väga kaunis, läheduses ürgorg liivapaljandid. Ainult 10km Tartust kus kõik eluksvajalik olemas Võimalik osta ka suurem maatükk. Tee oma pakkumine. Helista ja küsi lisa! Aadelhein Kinnisvara OÜ on asutatud 2005a. Meie aastatepikkune kogemus on tugevaks alustalaks leidmaks Teile sobivaimad lahendused kinnisvaratehingute sõlmimisel. Meie peamiseks tegevusalaks on kinnisvara vahendamine. Põhilise osa objektidest moodustavad juba kasutusel olevad eluruumid - korterid, eramud, maakohad ja suvilad, ka krundid ja maaüksused. AITAME TEIE KINNISVARA OSTA, MÜÜA, MÄÄRATA ÕIGE MÜÜGIHINNA! Pakume tasuta konsultatsiooni oma klientidele ja reklaami erinevates internetiportaalides. ***
Aadress enne haldusreformi 10km TARTU PIIRIST, TUPIKTÄNAV, 100m.MÕRAJÕGI,METSATUKA ÄÄRES, Roiu, Haaslava vald, Tartumaa
14 900 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 3 049 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Müüa elamukrunt Arteesia uuselamurajoonis! Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist 6 kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas - parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda. Pargi tee 5 krunt on tähistatud asendiplaanil POS10. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu, paarismaja või kolme ja enam korteriga elamu. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit), AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi liitumisega. Liitumispunktid asuvad kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Haaslava küla on kiiresti arenev ja populaarsust koguv piirkond, kuhu rajada looduskaunis ja turvalise naabruskonnaga kodukoht enda perele. Kokku on planeeringualal pakkumises 41 elamukrunti: www.arteesia.eu Vastan hea meelega kõikidele lisaküsimustele ja aitan leida just Sinu pere vajadustele sobiva kinnistu!
Aadress enne haldusreformi Pargi tee 5, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
91 470 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1 700 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter, tsentraalgaas Ümbrus: järv lähedal ESIMENE SAMM UNISTUSTE KODUNI! www.arteesia.eu Müüa elamukrunt uues Arteesia elamurajoonis. Arteesia elamurajoon asub Tartu linna piirist kuue kilomeetri kaugusel looduskaunis Haaslava külas. Elamukrunt on tähistatud asendiplaanil POS37. Planeeringu kohaselt on antud kinnistule võimalik ehitada ühepereelamu või paarismaja. Asendiplaanil on tähistatud hoone võimalik asukoht krundil planeeritava hoonestusalana. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Põhihoone lubatud korruselisus on kuni 2. Abihoone peab olema ühekorruseline. Katusekalded võivad olla 0–5 kraadi või 35–40 kraadi. Elamukrunt on varustatud elektriliitumisega (3 × 16 amprit). Olemas on AS Emajõe Veevärk ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ning gaasitrassiga liitumised. Liitumispunktid kinnistu piiril. Valgustatud tänavad saavad lõpliku asfaltkatte 2019. aasta lõpuks. Kokku on planeeringus 41 elamukrunti. Arteesia elamurajoon asub parajal kaugusel linnamugavustest, kuid pakub siiski looduslähedast ning lastele kasvamiseks ideaalselt sobivat elukeskkonda.
Aadress enne haldusreformi Laane tee 8, Haaslava, Haaslava vald, Tartumaa
51 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more