Complain
Kogupind 310,5 m², kivimaja Valjala alevikus müüa hoonestatud kinnistu, sihtotstarbega ärimaa, suurusega 6117 m². Kinnistul on 1950- ndal aastal ehitatud kivikonstruktsioonil kahekorruseline hoone, ehitusaluse pinnaga 205,4 m² ja suletud netopinnaga 310,5 m2. Lisaks Olemas on elektriliitumine 16A . Liitumised vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga puuduvad, lähimad liitumispunktid tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga on krundi piiril. Vastavalt www.ehr.ee andmetele puudub hoonel kehtiv energiamärgis.
Aadress enne haldusreformi Posti tn 27a, Valjala, Valjala vald, Saaremaa
310.5 m²
25 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 310,5 m², kivimaja Valjala alevikus müüa hoonestatud kinnistu, sihtotstarbega ärimaa, suurusega 6117 m². Kinnistul on 1950- ndal aastal ehitatud kivikonstruktsioonil kahekorruseline hoone, ehitusaluse pinnaga 205,4 m² ja suletud netopinnaga 310,5 m2. Lisaks Olemas on elektriliitumine 16A . Liitumised vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga puuduvad, lähimad liitumispunktid tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga on krundi piiril. Vastavalt www.ehr.ee andmetele puudub hoonel kehtiv energiamärgis.
Posti tn 27a, Valjala, Saaremaa vald, Saaremaa
310.5 m²
25 000 €
17.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu – suvemaja. Kinnistu piirneb merega ja paikneb renoveeritud Kungla sadamast vaid 160 meetri kaugusel. Kahekorruselises elamus paiknevad põhikorrusel paiknevad esik, elutuba, köök, pesuruum ja leiliruum, terrass, ning eraldi sissepääsuga panipaik. Katusekorrusel paiknevad trepihall ja 2 magamistuba. Hoone onpuitkarkass maja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks ahju ja kaminaküte – küttekolleteks on tulikivikamin, elektriküte – sanitaarruumis elektriline põrandaküte ja katusekorrusel küttekehadeks elektriradiaatorid. Vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paikneb kinnistul 2012 aastal ehitatud 41,9 m2 suuruse netopinnaga paadikuur. Tegemist on puitkonstruktsioonil ristkülikulise kujuga paadikuuriga, kus paiknevad eraldi sissepääsudega kuuriboks ja kaminaruum. Juurdepääs kinnistule väga hea, juurdepääsuks üle naaberkinnistu seatud teeservituut. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! avatud köök boiler dušš elekter kamin kanalisatsioon lokaalne kinnine hoov köögimööbel korter läbi mitme korruse kõrvalhoone külmkapp lokaalne vesi metsa lähedal mööbel panipaik parkett puurkaev saun suletud trepikoda tööstusvool ventilatsioon
Holmiranna, Kungla küla, Valjala vald, Saaremaa
2 tuba
87 m²
149 000 €
9.4.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu. Kinnistu paikneb merest ja renoveeritud Kungla sadamast vaid 250 meetri kaugusel. Ühekorruselises elamus paiknevad elutuba, köök, sahver, tehniline ruum, panipaik, wc, koridor, puhkeruum, kolm magamistuba ja wc-duširuum. Hoone on Aeroc plokkidest ehitatud kivimaja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks lokaalne keskküte – keskkütte on pliidi baasil vesipõrandaküte, võimalus kasutada ka elektril ja lisaks elutoas tulikivi-kaminahi ja puhkeruumis punasest tellisest kamin-ahi. Vesi oma puurkaevust, lisaks olemas kinnistul ka töökorras šahtkaev, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paiknevad kinnistul 2012 aastal ehitatud saun-puhkemaja ja kuur. Saunamajas paiknevad põhikorrusel puhkeruum, pesemisruum, leiliruum, riietumisruum, tualett ja eesruum, redeliga pääsetaval katusekorrusel paikneb avatud ruum nelja magamiskohaga. Juurdepääs kinnistule väga hea, piirneb ühest küljest kruusakattega külateega. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! boiler dušš elekter kamin kanalisatsioon lokaalne kinnine hoov köögimööbel kõrvalhoone külmkapp lokaalne vesi mööbel panipaik parkett pööning puurkaev saun suletud trepikoda tööstusvool ventilatsioon WC ja vannituba eraldi
Holmi, Kungla küla, Valjala vald, Saaremaa
3 tuba
159.6 m²
169 000 €
7.4.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 159,6 m² Lisainfo: köök, ventilatsioon, elekter, parkimine tasuta, pööning, puurkaev, kinnine hoov, kõrvalhoone, tööstusvool, mööbel, parkett, trepikoda lukus, kivikatus Köök: puupliit, köök 16,9 m², külmik Sanruum: dušš, saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, ahjuküte, kamin Ümbrus: meri lähedal Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu. Kinnistu paikneb merest ja renoveeritud Kungla sadamast vaid 250 meetri kaugusel. Ühekorruselises elamus paiknevad elutuba, köök, sahver, tehniline ruum, panipaik, wc, koridor, puhkeruum, kolm magamistuba ja wc-duširuum. Hoone on Aeroc plokkidest ehitatud kivimaja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks lokaalne keskküte - keskkütte on pliidi baasil vesipõrandaküte, võimalus kasutada ka elektril ja lisaks elutoas tulikivi-kaminahi ja puhkeruumis punasest tellisest kamin-ahi. Vesi oma puurkaevust, lisaks olemas kinnistul ka töökorras šahtkaev, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paiknevad kinnistul 2012 aastal ehitatud saun-puhkemaja ja kuur. Saunamajas paiknevad põhikorrusel puhkeruum, pesemisruum, leiliruum, riietumisruum, tualett ja eesruum, redeliga pääsetaval katusekorrusel paikneb avatud ruum nelja magamiskohaga. Juurdepääs kinnistule väga hea, piirneb ühest küljest kruusakattega külateega. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Aadress enne haldusreformi Holmi, Kungla, Valjala vald, Saaremaa
5 tuba
159.6 m²
169 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, palkmaja, kogupind 145,4 m² Lisainfo: puurkaev, vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Müüa hea asukohaga ja haruldaste ajalooliste hoonetega talukoht! Mereni on ca 1 km. Mere ääres avalikus ujumisrannas kaks grillimiskoda, võrkpalliväljak, riiete vahetuskabiinid ja ajalooline lautri koht. Vanim hoone on 1810 aastast pärit aidahoone. Lisaks aidahoonele on suveköök ehk paargu. Ajaloo müstilist hõngu lisab sellele toredale kohale töökorras tuulik. Kahe peahoone üldpinda on kokku 145,4 m2 - ühe elamu üldpind on 72 m2 ja teise elamu üldpind on 73,4 m2. Mõlemas majas on võimalik aastaringselt elada. Lisaks korralikult taastatud aidad, töökorras tuulik, saun ja muud abihooned. Kinnistu sobib kahele perele. Soovi korral on võimalik osta naaberkinnistu (Kärmimäe 85801:005:0139, 1,88 ha). Kõik hooned on kantud Ehitisregistrisse. Vastavalt www.ehr.ee andmetele puudub hoonetel kehtiv energiamärgis.
Aadress enne haldusreformi Kärmi, Rannaküla, Valjala vald, Saaremaa
3 tuba
145.4 m²
175 000 €
2.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Palkmaja, kogupind 54 m² Lisainfo: rõdu , köök, avatud köök, elekter, puurkaev, kõrvalhoone, mööbel, uus elektrijuhtmestik, mööbli võimalus, kivikatus Köök: elektripliit, külmik Sanruum: dušš, boiler, saun, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte, kamin Side ja turvalisus: naabrivalve Müüa terrassi ja rõduga palkmaja Laimjala vallas, Aaviku külas. Maja esimesel korruse on avatud köök-elutuba, magamistuba, vannituba ja bio-WC. Teisel korrusel on magamistuba ja trepihall. Sooja annab Tulikiviahi ja elektriradiaatorid. Kinnistul on oma kaev ja vesi on hoonetesse viidud. Lisaks hoonele on kinnistul 2012 aastal ehitatud saunamaja, kus on samuti välja ehitatud ruum elamiseks. Sauna ees on ka remonti vajav kümblustünn. Hoone teisele korrusele on võimalus veel üks tuba välja ehitada. Hooned müüakse koos sisustusega. Kõik eluks vajalik on olemas ning uus omanik saab kohe sisse kolida! Lähim toidupood ja bussipeatus umbes 1,5 km kaugusel. Orissaare alevik, 18,25 km, Valjala alevik 18 km, Kuressaare linn 39 km, Kuivastu sadam 40,5 km. Lähedal asub Asva viikingiküla. Lisaks majale tuleb kaasa ka kõrvalkinnistu (5149 m²), kus peal on vana sigala. 1959. aastal ehitatud hoone katus on sisse vajunud ja hoone vajab lammutamist. Maja ja ümbrust tutvustava video leiad siit: *** Tekkis huvi? Helista ja läheme vaatama!
Aadress enne haldusreformi Astelpaju, Aaviku, Laimjala vald, Saaremaa
3 tuba
54 m²
60 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, puitmaja, kogupind 87 m² Lisainfo: köök, avatud köök, ventilatsioon, kõrvalhoone, parkimine tasuta, planeering läbi mitme korruse, puurkaev, kinnine hoov, elekter, tööstusvool, mööbel, parkett, trepikoda lukus, kivikatus Köök: elektripliit, köök 10 m², külmik Sanruum: boiler, saun, dušš, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte, põrandaküte, kamin Ümbrus: mets lähedal, meri lähedal Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu - suvemaja. Kinnistu piirneb merega ja paikneb renoveeritud Kungla sadamast vaid 160 meetri kaugusel. Kahekorruselises elamus paiknevad põhikorrusel paiknevad esik, elutuba, köök, pesuruum ja leiliruum, terrass, ning eraldi sissepääsuga panipaik. Katusekorrusel paiknevad trepihall ja 2 magamistuba. Hoone onpuitkarkass maja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks ahju ja kaminaküte - küttekolleteks on tulikivikamin, elektriküte – sanitaarruumis elektriline põrandaküte ja katusekorrusel küttekehadeks elektriradiaatorid. Vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paikneb kinnistul 2012 aastal ehitatud 41,9 m2 suuruse netopinnaga paadikuur. Tegemist on puitkonstruktsioonil ristkülikulise kujuga paadikuuriga, kus paiknevad eraldi sissepääsudega kuuriboks ja kaminaruum. Juurdepääs kinnistule väga hea, juurdepääsuks üle naaberkinnistu seatud teeservituut. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Aadress enne haldusreformi Holmiranna, Kungla, Valjala vald, Saaremaa
3 tuba
87 m²
149 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 8 570 m², detailplaneering tehtud Kõiguste laht meri 500 m, teed keskmises seisukorras, naabrid kaugel Saareoja elamumaa krunt asub Saaremaal, endises Valjala vallas, Kungla külas. Asukoht on väga mugav mandrilt tulejale. Krunt paikneb Võhksa mõisa ja Purme abaja vahelisel alal ning piirneb lõuna suunal ca 2ha suuruse järvega. Osaliselt on säilinud vanad kiviaiad. Vastavalt kehtestatud detailplaneeringule on Saareoja elamukrundi maksimaalne ehitusalune pind 200 m2, maksimaalne hoonete arv krundil 3 ning hoone maksimaalne kõrgus 8m. Krundile on planeeritud oma joogivee kaev (sanitaarkaitsevööndiga 10m) ning kogumiskaev reovee tarbeks. Juurdepääs elamukruntidele on Nurme-Kungla teelt, kaugus Masa-Orissaare maanteelt ~ 4,6 km ning Kuressaarest 30 km. NB! Seda kinnistut on võimalik osta ka järelmaksuga. Järelmaksu tingimustega tutvu lingilt: *** Vaata ka teisi meie pakkumisi www.vestman.ee
Saareoja, Kungla, Saaremaa vald, Saaremaa
9 900 €
24.7.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Palkmaja, kogupind 54 m² Lisainfo: rõdu , köök, avatud köök, elekter, puurkaev, kõrvalhoone, mööbel, uus elektrijuhtmestik, mööbli võimalus, kivikatus Köök: elektripliit, külmik Sanruum: dušš, boiler, saun, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte, kamin Side ja turvalisus: naabrivalve Müüa terrassi ja rõduga palkmaja Laimjala vallas, Aaviku külas. Maja esimesel korruse on avatud köök-elutuba, magamistuba, vannituba ja bio-WC. Teisel korrusel on magamistuba ja trepihall. Sooja annab Tulikiviahi ja elektriradiaatorid. Kinnistul on oma kaev ja vesi on hoonetesse viidud. Lisaks hoonele on kinnistul 2012 aastal ehitatud saunamaja, kus on samuti välja ehitatud ruum elamiseks. Sauna ees on ka remonti vajav kümblustünn. Hoone teisele korrusele on võimalus veel üks tuba välja ehitada. Hooned müüakse koos sisustusega. Kõik eluks vajalik on olemas ning uus omanik saab kohe sisse kolida! Lähim toidupood ja bussipeatus umbes 1,5 km kaugusel. Orissaare alevik, 18,25 km, Valjala alevik 18 km, Kuressaare linn 39 km, Kuivastu sadam 40,5 km. Lähedal asub Asva viikingiküla. Lisaks majale tuleb kaasa ka kõrvalkinnistu (5149 m²), kus peal on vana sigala. 1959. aastal ehitatud hoone katus on sisse vajunud ja hoone vajab lammutamist. Maja ja ümbrust tutvustava video leiad siit: *** Tekkis huvi? Helista ja läheme vaatama!
Aadress enne haldusreformi Astelpaju, Aaviku, Laimjala vald, Saaremaa
3 tuba
54 m²
60 000 €
28.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, puitmaja, kogupind 87 m² Lisainfo: köök, avatud köök, ventilatsioon, kõrvalhoone, parkimine tasuta, planeering läbi mitme korruse, puurkaev, kinnine hoov, elekter, tööstusvool, mööbel, parkett, trepikoda lukus, kivikatus Köök: elektripliit, köök 10 m², külmik Sanruum: boiler, saun, dušš, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte, põrandaküte, kamin Ümbrus: mets lähedal, meri lähedal Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu - suvemaja. Kinnistu piirneb merega ja paikneb renoveeritud Kungla sadamast vaid 160 meetri kaugusel. Kahekorruselises elamus paiknevad põhikorrusel paiknevad esik, elutuba, köök, pesuruum ja leiliruum, terrass, ning eraldi sissepääsuga panipaik. Katusekorrusel paiknevad trepihall ja 2 magamistuba. Hoone onpuitkarkass maja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks ahju ja kaminaküte - küttekolleteks on tulikivikamin, elektriküte – sanitaarruumis elektriline põrandaküte ja katusekorrusel küttekehadeks elektriradiaatorid. Vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paikneb kinnistul 2012 aastal ehitatud 41,9 m2 suuruse netopinnaga paadikuur. Tegemist on puitkonstruktsioonil ristkülikulise kujuga paadikuuriga, kus paiknevad eraldi sissepääsudega kuuriboks ja kaminaruum. Juurdepääs kinnistule väga hea, juurdepääsuks üle naaberkinnistu seatud teeservituut. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Aadress enne haldusreformi Holmiranna, Kungla, Valjala vald, Saaremaa
3 tuba
87 m²
149 000 €
8.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 159,6 m² Lisainfo: köök, ventilatsioon, elekter, parkimine tasuta, pööning, puurkaev, kinnine hoov, kõrvalhoone, tööstusvool, mööbel, parkett, trepikoda lukus, kivikatus Köök: puupliit, köök 16,9 m², külmik Sanruum: dušš, saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, ahjuküte, kamin Ümbrus: meri lähedal Müüa Saaremaal, Kungla külas 2013 aastal ehitatud elamu. Kinnistu paikneb merest ja renoveeritud Kungla sadamast vaid 250 meetri kaugusel. Ühekorruselises elamus paiknevad elutuba, köök, sahver, tehniline ruum, panipaik, wc, koridor, puhkeruum, kolm magamistuba ja wc-duširuum. Hoone on Aeroc plokkidest ehitatud kivimaja, välisviimistluses kasutatud laudist, elamul on kivikatus ja 2-kordse paketiga Wiking Window puitalumiiniumaknad. Kütteks lokaalne keskküte - keskkütte on pliidi baasil vesipõrandaküte, võimalus kasutada ka elektril ja lisaks elutoas tulikivi-kaminahi ja puhkeruumis punasest tellisest kamin-ahi. Vesi oma puurkaevust, lisaks olemas kinnistul ka töökorras šahtkaev, kanalisatsioon lokaalne imbväljakuga, elektriliitumine 3x25A, hoones ka valvesüsteem ja tulekahju häiresüsteem. Lisaks elamule paiknevad kinnistul 2012 aastal ehitatud saun-puhkemaja ja kuur. Saunamajas paiknevad põhikorrusel puhkeruum, pesemisruum, leiliruum, riietumisruum, tualett ja eesruum, redeliga pääsetaval katusekorrusel paikneb avatud ruum nelja magamiskohaga. Juurdepääs kinnistule väga hea, piirneb ühest küljest kruusakattega külateega. Kinnistu on heakorrastatud ja haljastatud. Piireteks õuealal osaliselt kiviaed ja osaliselt puitaed. Küsige lisa ja läheme vaatama! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Aadress enne haldusreformi Holmi, Kungla, Valjala vald, Saaremaa
5 tuba
159.6 m²
169 000 €
8.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more