Krunt 1,8 ha Lisainfo: kanalisatsioon, vesi, elekter Ümbrus: Paralepa laht meri 300 m, teed heas seisukorras, kaugus Tallinnast 100 km, mets lähedal Müüa hoonestatud kinnistu Haapsalu külje all kaunis Paralepa rannametsas. Kinnistu suurusega 18 433 m2 asub suurtest teedest eemal väikeses hajaasustusega Nõmme külas, piirnedes ühelt poolt männimetsa ja teiselt poolt Ungru ojaga. Kinnistul asub armas ja ruumikas kahekordne suvemaja põrandapinnaga 100 m2 (ehitusaluse pinnaga 58 m2), mis on hetkel renoveerimise lõppfaasis, tegeletakse siseviimistluse lõpetamisega. Suvilal on avar elutuba, köök, vannituba ning kaks magamistuba ja trepihall teisel korrusel. Suvemajas on piisavalt ruumi tervele perele mugavaks äraelamiseks. Stiililiselt on järgitud põhjamaiseid heledaid toone. Seinu katab puitlaudis, kohati on esindatud hubasust lisav punane tellis. Põrandatel on parkett. Vannituba sisustatakse vajaliku sanitaartehnikaga, põrandat soojendab elektriline põrandaküte. Avarust ning loomulikku valgust lisab vannitoa ja elutoa vahele paigaldatav matt klaassein. Väljast näeb maja välja nagu põhjamaine mökk, rootsi punast värvi seinte, valgete raamidega akende ja tumeda plekkkatusega, sobides ideaalselt ümbritseva rannametsa mändide alla. Hoovipoolses otsas on olemas ka väike terass, mida saab soovi korral laiendada. Hoone ühendatakse vee (kaevust) ja lokaalse kanalisatsiooniga (septik). Soe vesi tuleb boilerist. Elekter on 3x16A, kauglugemisega. Kinnistu on suur ja jätab võimaluse soovi korral ehitada lisahoone (vastavalt 100% maatulundusmaa tingimustele). Lähim privaatne mererand 300 m kaugusel, tuntuim supelrand Paralepa rand on 2,5 km, Eesti ühe kauneima vanalinnaga kaunis suvituslinn Haapsalu koos oma kohvikute ja rannapromenaadidega kõigest 3 km kaugusel. Samas kinnistu piiril jookseb 100 meetri ulatuses Ungru oja, mis suubub mõnesaja meetri pärast Paralepa lahte, jättes võimaluse paadiga merelepääsuks. Kena kinnistu suurepärases asukohas! Ära kaua mõtle, helista ja küsi lisa juba täna!
Ungru tee, Nõmme, Haapsalu, Läänemaa
69 000
25.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Haapsalu naabruses, kesklinnast 3km, merest 400m, Ungru tee ääres paiknevad 3 elamukrunti. Kinnistul kõrghaljastus- männid, tammed, kased. Kõrge ja kuiv maapind. Olemas juurdepääsutee, ülejäänud kommunikatsioonid puuduvad. Detailplaneering valmimisel, katastriüksused moodustamata.
Ridala vald, Läänemaa, Eesti
22 000
26.4.2017
Rohkemcity24.ee
Soodsa hinnaga krundid Haapsalu linna piiril, Ungru oja ääres. Maatükil kõrghaljastuses üksikud männid. Kinnistule on kehtestatud detailplaneering, millega on moodustatud 3 elamumaa krunti. Igale krundile on lubatud ehitada 3 hoonet, kõrgusega 8,5m. Lubjaotsa 1 - krundi suurus 6029m2, ehitusõigus 250m2, müügihind 8220eur. Lubjaotsa 2 - krundi suurus 5680m2, ehitusõigus 300m2, müügihind 7750eur. Lubjaotsa 3 - krundi suurus 6619, ehitusõigus 360m2, müügihind 9000eur. Hind ei sisalda kommunikatsioonide väljaehitamise kulusid (tee, vesi, elekter, kanalisatsioon). Võimalus osta ka kogu kinnistu kolme krundiga (tee oma hinnapakkumine!) Looduslikult ilusad ja privaatses asukohas krundid oja kaldal, Haapsalu linna naabruses!
Ridala vald, Läänemaa, Eesti
7 750
26.4.2017
Rohkemcity24.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more