Korteriomand, kivimaja, elamispind 127,4 m², kogupind 153,4 m² Lisainfo: ühistransport, panipaik, seinakapp, TV, terrass, elekter, tööstusvool, garderoob, mööbli võimalus, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, tuhaplokk, tõrvapapist katus Sanruum: wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, kanalisatsioon, pesumasin, tsentraalne vesi Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, aiaga ümbritsetud, video valve, naabrivalve, turvauks, valvesüsteem paigaldatud Ümbrus: naabrid ühel pool, äärelinnas, kattega teed, ümbruses eramud ja korterelamud, mets lähedal Väga hea asukoht Keilas, Loodekeila uuselamurajoonis, Rõõmu kaubamaja vastas. Parim elukoht Keila linnas !!! A energiaklassi maja !!! * Kõrval on Keila Terviserajad * Lasteaed Rukkilill 500m * Keila Algkool 1km * Keila Gümnaasium 1,5km * Rõõmu kaubamaja 300m * Tallinn Rocca All Mare Kabanduskeskuseni on 22km. * Tallinna kesklinna on 28 km 2014.a valminud A klassi ridadaelamu päikesepoolne otsaboks, suure krundi osaga 754m2 mis on kasutuskorraga ja kantud kinnistusse. Põhimõtteliselt on olud samad mis päikesepoolsel paarismaja osal ja krunt on tõsiselt suur mida ei ole tihti ka üksikelamu omanikel. Aiaga ümbritsetud tagahoov koos terassiga on ca 600 m2. Koos ehitusaluse pinnaga on krundi osa ca 880 m2. Jalgvärav on nii maja ees kui ka maja taga mänguväljaku poole. Krundi tagaosas on kõrghaljastus ja hea privaatne koht grillimiseks. Kõetav pind kokku on 127,4 m2 I korrus on 63 m2 : *Esik 5,8m2 *Panipaik, garderoob 6,0m2 *Kööginurk 7,0m2 *Elutuba 32,8m2 *Pesuruum 6,0m2 *WC 1,1m2 *Saun 2,2m2 *Panipaik 2,1 m2 *Lisaks päikeseline terass 54,5 m2 II korrus on 64,4 m2 kõetavat pinda; *Trepihall 7,9m2 *Magamistuba taga 13,4m2 *Magamistuba ees13,8m2 *Magamistuba laudise osa 15,5m2 *Garderoob 4,8m2 *Pesuruum 7,3m2 *WC 1,7m2 Viimistluses on kasutatud keskmisest kallimaid materjale ja lisaks paigaldatud igasugu seadmeid et elu lihtsamaks muuta: Valvesüsteem kaardisüsteemiga, videovalve, brožektorid mõlemal pool maja, niiskuskindlad muusikasüsteemid pesuruumides. Müügihind sisaldab viimistluse värskendamist , ( sees on elatud ca 3 aastat ja garantii tööd ka veel tegemata, värviparandused põhiliselt ). Korralik köögimööbel valge pärlmutter kõrgläikega ja kivi tasapinnaga, integreeritud tehnikaga (Elektrolux, AEG, DSiemens,. Kokku on 5 garderoobi millest 2 on eraldi garderoobiruumid. 2 eraldi wc-d. 2 eraldi dušširuumi. Võtke ühendust ja küsige lisaküsimusi .
Pargi 38, Loodekeila, Keila, Harjumaa
4 tuba
153.4 m²
245 000
27.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, paneelmaja Lisainfo: rõdu 2 m², toad eraldi, mööbli võimalus, pakettaknad, parkett, panipaik, uus elektrijuhtmestik, TV Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, uus torustik, wc ja vannituba eraldi, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, telefon, turvauks, trepikoda lukus Ümbrus: meri 1,2 km, teed heas seisukorras Korter asub 5-ndal korrusel ja on läbi maja planeeringuga.Põrandatel laminaatpargett,seintel värv ja tapeet.Aknad vahetatud plastpakettide vastu,korralik turvauks,elektrijuhtmestik vahetatud.Majas tsentraalne keskküte, korter on väga soe,vee soojenduseks on paigaldatud elektriboiler.Soovi korral jääb korterisse enamik sisustusest.Auto parkimine maja ees,kohti jätkub.Maja välisuks on fonolukuga suletav.Elamus on aktiivne KÜ.Maja katus on uuendatud ja fassaad soojustatud,vee- ja kanalisatsioonipüstikud vahetatud.Elamu asub Keila.Joa lossi ja pargi vahetus lähetuses.Bussipeatus ca 200m ja kauplus ca 400m.Väga hea bussiühendus Tallinnaga.(liinid 237,126,127,128 ja 100ja Keila suunas liin 110.Kommunaalkulud talvel ca 150 ja suvel ca 50e +elekter. Info. mobiil-53629740 Maakleritel palun mitte tülitada.
Lossi 6, Keila
2 tuba
47.3 m²
49 900
28.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Hea väikearendus 7 elamumaa jaoks. Olemasolev: Hetkel on krundil peal amortiseerunud põllumajanduslikud hooned (5 tk) ning 3 vana hoone vundamenti. Vanemad hooned kuuluvad lammutamisele. Krundil on kaks pinnaskattega teed ning kaks killustikuga teed. Edela nurgas on tuletõrje veevõtukoht, lääneservas veetrassid, ning lõunas Elioni analoogtelefonijaam. Tulev: Detailplaneeringu kohaselt tuleb krundile 7 uut elamukrunti ning 2 avalikult kasutatavat haljasala krunti ja 3 tootmishoonete maad (puurkaev, Elioni jaam ning veevõtukoht). Tulevased krundid on suurustega 1671 kuni 3326 m2 ning võimalusega ehitada üks elumaja ning üks abihoone. Elumaja kõrgus kuni 8 m ning ehitusalune pind 300m2. Abihoone lubatud suurim kõrgus kuni 5 m ning ehitusalune pind 50m2. Katusekalded on määratud 15-45 kraadi ning materjalidest on keelatud imiteerivad materjalid ning ümarpalkvooderdis ja metallviimistlus. Soojavarustus on ettenähtud lokaalküttega. Kommunikatsioonid: - Elekter: vastavalt Eesti Energia tehnilistele tingimustele saavad krundid elekteri Valingu Mõisa alajaama uuelt fiidrilt. - Vesi: vastavalt tehnilistele tingimustele tsaadakse vesi positsioon 10 asuvast puurkaevust. - Kanalisatsioon: on planeeritud ühendada olemasoleva kanalisatsioonitrassiga läbi naaberkinnistul Pargi ½ asuva kanalisatsioonikaevu kanalisatsioonitrassi. - Side: on planeeritud positsioon 12nele uus Elioni digi-alajaam. - Veevõtukoht: olemasolev veevõtu koht rekonstrueeritakse positsioon 11. Olemas on lisaks: - Detailplaneering: - Tehnilised tingimused: vesi ja kanalisatsioon (Kovek), elekter (Eesti Energia) ja side (Elion). NB: hinnale lisandub käibemaks! Ümbrus: Valingu küla on Saue ja Keila vahel asuv väike ja jõudsalt kasvav elurajoon. Piirkonnas on mitmed ühistranspordi peatused ja ca 1,5 km kaugusel ka rongipeatus. Krundini viib asfaltkattega tee. Lähimad suurimad asulad Saue ja Keila on ca 3,5 km kaugusel. Seal on mitmed kauplused, lasteaiad ning koolid. Tallinnasse on kiires ja heas korras sõiduteed ning vaid 15 km.
Valingu küla, Saue vald, Harjumaa
49 900
18.6.2018
Rohkemreales.ee
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: köök, tsentraalne vesi, mööbli võimalus, ühistransport, toad eraldi, tõrvapapist katus Köök: elektripliit, külmik Sanruum: wc ja vannituba eraldi, vann, boiler Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, turvauks, trepikoda lukus Müüa 3-toaline korter Saue linnas. Korter on hea, läbi maja planeeringuga. Toad ei ole läbikäidavad. WC ja vannituba eraldi. Köögis on elektripliit. Korteris on vahetatud kõik aknad. Radiaatoritele on paigaldatud kauglugemist võimaldavad mõõturid. Majas on teostatud kapitaalsed remonttööd. Seitse aastat tagasi soojustatud kõik välisseinad, vahetatud vee- ja küttetorud ning termosõlmes kütteautomaatika. Trepikodadele paigaldati uued metallist turvauksed. Majas tegutseb korteriühistu. Maja on talvel soojapidav ning küttearved seetõttu madalad. Saue on turvalise elukeskkonnaga linn. Palju on rohelust, läheduses kaunis mõisapark, 10 minuti kaugusel aastaringselt kasutatavad spordi- ja matkarajad. Kõik elutähtsad rajatised on väga lähedal: lasteaed, kool, kauplused, apteegid, perearstikeskus. Hea rongiühendus Tallinna ja Keila suunas. Rongijaam 10 minuti kaugusel ning seal lähedal kaks "Sõida ja Pargi" parklat.
Tule 14, Saue linn, Saue vald, Harjumaa
3 tuba
49.2 m²
62 000
15.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa 3-toaline korter Saue linnas. Korter on hea, läbi maja planeeringuga. Toad ei ole läbikäidavad. WC ja vannituba eraldi. Köögis on elektripliit. Korteris on vahetatud kõik aknad. Radiaatoritele on paigaldatud kauglugemist võimaldavad mõõturid. Majas on teostatud kapitaalsed remonttööd. Seitse aastat tagasi soojustatud kõik välisseinad, vahetatud vee- ja küttetorud ning termosõlmes kütteautomaatika. Trepikodadele paigaldati uued metallist turvauksed. Majas tegutseb korteriühistu. Maja on talvel soojapidav ning küttearved seetõttu madalad. Saue on turvalise elukeskkonnaga linn. Palju on rohelust, läheduses kaunis mõisapark, 10 minuti kaugusel aastaringselt kasutatavad spordi- ja matkarajad. Kõik elutähtsad rajatised on väga lähedal: lasteaed, kool, kauplused, apteegid, perearstikeskus. Hea rongiühendus Tallinna ja Keila suunas. Rongijaam 10 minuti kaugusel ning seal lähedal kaks "Sõida ja Pargi" parklat. internet trepikoda lukus, turvauks vann, boiler, wc ja vannituba eraldi elektripliit mööbel, mööbli võimalus, külmkapp
Saue, Harjumaa, Eesti
3 tuba
49.2 m²
62 000
20.6.2018
Rohkemcity24.ee
Hea väikearendus 7 elamumaa jaoks. Olemasolev: Hetkel on krundil peal amortiseerunud põllumajanduslikud hooned (5 tk) ning 3 vana hoone vundamenti. Vanemad hooned kuuluvad lammutamisele. Krundil on kaks pinnaskattega teed ning kaks killustikuga teed. Edela nurgas on tuletõrje veevõtukoht, lääneservas veetrassid, ning lõunas Elioni analoogtelefonijaam. Tulev: Detailplaneeringu kohaselt tuleb krundile 7 uut elamukrunti ning 2 avalikult kasutatavat haljasala krunti ja 3 tootmishoonete maad (puurkaev, Elioni jaam ning veevõtukoht). Tulevased krundid on suurustega 1671 kuni 3326 m2 ning võimalusega ehitada üks elumaja ning üks abihoone. Elumaja kõrgus kuni 8 m ning ehitusalune pind 300m2. Abihoone lubatud suurim kõrgus kuni 5 m ning ehitusalune pind 50m2. Katusekalded on määratud 15-45 kraadi ning materjalidest on keelatud imiteerivad materjalid ning ümarpalkvooderdis ja metallviimistlus. Soojavarustus on ettenähtud lokaalküttega. Kommunikatsioonid: - Elekter: vastavalt Eesti Energia tehnilistele tingimustele saavad krundid elekteri Valingu Mõisa alajaama uuelt fiidrilt. - Vesi: vastavalt tehnilistele tingimustele tsaadakse vesi positsioon 10 asuvast puurkaevust. - Kanalisatsioon: on planeeritud ühendada olemasoleva kanalisatsioonitrassiga läbi naaberkinnistul Pargi ½ asuva kanalisatsioonikaevu kanalisatsioonitrassi. - Side: on planeeritud positsioon 12nele uus Elioni digi-alajaam. - Veevõtukoht: olemasolev veevõtu koht rekonstrueeritakse positsioon 11. Olemas on lisaks: - Detailplaneering: - Tehnilised tingimused: vesi ja kanalisatsioon (Kovek), elekter (Eesti Energia) ja side (Elion). NB: hinnale lisandub käibemaks! Ümbrus: Valingu küla on Saue ja Keila vahel asuv väike ja jõudsalt kasvav elurajoon. Piirkonnas on mitmed ühistranspordi peatused ja ca 1,5 km kaugusel ka rongipeatus. Krundini viib asfaltkattega tee. Lähimad suurimad asulad Saue ja Keila on ca 3,5 km kaugusel. Seal on mitmed kauplused, lasteaiad ning koolid. Tallinnasse on kiires ja heas korras sõiduteed ning vaid 15 km.
Valingu küla, Saue vald, Harjumaa
49 900
18.6.2018
Rohkemreales.ee
Müüa ca 10 km kaugusel Keila linnast Türnpu pargi vahtus läheduses suvilaterajoonis aastaringseks elamiseks ehitatud maja. Kuulsa helilooja K. Türpu suvekodu oli just siin Klooga lähedal Illurmaal ja sellest ka temanimeline uhkete põlispuudega park, mis oli autori enda loodud. Kivimaja on värskelt värvitud selle aasta suvel, eelnevad ehitustööd ( maja soojustamine, uued plastikpakettaknad, välisviimistlus, uus katus) jäävad aastasse 2003-2004. Olemas oma puurkaev, kanalisastioon mahutiga, elektrivõimsust 3*25A. Majas kütteallikaks hästi soojaandev ahi ning köögis malmpliit, II korrusel analoogne malmpliit, mis kiiresti kütab ülemise korruse ruumid soojaks. Vannitoas ja muudes väiksemates ruumides elektriradiaatorid. Planeering: I korrus- tuulekoda, wc, elutuba, magamistuba, köök, esik, sahver, vannituba, panipaik ( garaaži asemel) II korrusel- 2 magamistuba + trepihall. Üks garaažipealne magamistuba vajaks lõplikku väljaehitamist. Naabruses mitmed aastarigselt elavad pered. Teed talvel lahti aetud. Krundini viib asfaltkattega tee. Krundi õuealal eraldi kõrvalhoone, mida võimalik ehitada saunaks. Siiani kasutatud suveköögina. Hooldatud aeda kaunistavad viljapuud ja põõsad, ruumi oleks ka kasvuhoone jaoks. Majale kasutusloa väljastamisprotsess lõpusirgel. Tallinnasse äärelinna ca 35 km, Kloogaranda mere äärde ca 4 km. Lähim kauplus Treppojal, kuhu ca 2,5 km, bussipeatusesse ca 1,7 km. Tule tutvuma ja küsi lisa! aiaga ümbritsetud boiler kaev kanalisatsioon lokaalne kõrvalhoone lokaalne vesi metsa lähedal naabrivalve panipaik sissepääs tänavalt tööstusvool vann WC ja vannituba eraldi
Kristall vkt 45, Illurma küla, Keila vald, Harjumaa
4 tuba
117.4 m²
135 000
28.5.2018
Rohkemuusmaa.ee
Müüakse korter Keila-Joal, ca 25 km kaugusel Tallinnast. Korteris on elutuba, magamistuba, köök, esik, vannituba ja wc. Läbi maja planeering, eraldi toad, elutoast pääs lõunapoolsele rõdule. Avarad vaated, palju valgust. Korteris on tehtud värske sanremont. Pakettaknad, parkett, metalluks, kaasaegne santehnika. Hinna sees on köögimööbel ja -tehnika (külmik, integreeritud keraamiline pliit, praeahi, õhupuhasti). Majas tegus KÜ, maja on renoveeritud - uus katus, uus soojustatud fassaad, remonditud trepikojad. Auto parkimine hoovis. Suurepärane asukoht maalilise loodusega Keila-Joa alevikus, vaid 25 km kaugusel Tallinnast. Keila-Joa kauplus on ca 400m ja bussipeatus ca 300m kaugusel, hea ühendus Tallinnaga. Maja vahetus läheduses vaid paarisaja meetri kaugusel on renoveeritud Keila-Joa mõis. Keila jõeni on linnulennult ca 300m ja kuulsa Keila joani koos pargi ja spordiradadega vaid ca 400m. Mereni on ca 1,5 km. NB! Korter on kohe vaba. tasuta parkimine digi tv, internet, telefon trepikoda lukus, turvauks vann, boiler, wc ja vannituba eraldi Suurepärane asukoht maalilise loodusega Keila-Joa alevikus, vaid 25 km kaugusel Tallinnast. Keila-Joa kauplus on ca 400m ja bussipeatus ca 300m kaugusel, hea ühendus Tallinnaga. Maja vahetus läheduses vaid paarisaja meetri kaugusel on renoveeritud Keila-Joa mõis. Keila jõeni on linnulennult ca 300m ja kuulsa Keila joani koos pargi ja spordiradadega vaid ca 400m. Mereni on ca 1,5 km. elektripliit
Keila vald, Harjumaa, Eesti
2 tuba
46.9 m²
49 900
22.5.2018
Rohkemcity24.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 117,4 m² Lisainfo: tööstusvool, sissepääs tänavalt, kaev, kõrvalhoone, sileplekk-katus Köök: elektripliit Sanruum: boiler, wc ja vannituba eraldi, vann, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal Müüa ca 10 km kaugusel Keila linnast Türnpu pargi vahtus läheduses suvilaterajoonis aastaringseks elamiseks ehitatud maja. Kuulsa helilooja K. Türpu suvekodu oli just siin Klooga lähedal Illurmaal ja sellest ka temanimeline uhkete põlispuudega park, mis oli autori enda loodud. Kivimaja on värskelt värvitud selle aasta suvel, eelnevad ehitustööd ( maja soojustamine, uued plastikpakettaknad, välisviimistlus, uus katus) jäävad aastasse 2003-2004. Olemas oma puurkaev, kanalisastioon mahutiga, elektrivõimsust 3*25A. Majas kütteallikaks hästi soojaandev ahi ning köögis malmpliit, II korrusel analoogne malmpliit, mis kiiresti kütab ülemise korruse ruumid soojaks. Vannitoas ja muudes väiksemates ruumides elektriradiaatorid. Planeering: I korrus- tuulekoda, wc, elutuba, magamistuba, köök, esik, sahver, vannituba, panipaik ( garaaži asemel) II korrusel- 2 magamistuba + trepihall. Üks garaažipealne magamistuba vajaks lõplikku väljaehitamist. Naabruses mitmed aastarigselt elavad pered. Teed talvel lahti aetud. Krundini viib asfaltkattega tee. Krundi õuealal eraldi kõrvalhoone, mida võimalik ehitada saunaks. Siiani kasutatud suveköögina. Hooldatud aeda kaunistavad viljapuud ja põõsad, ruumi oleks ka kasvuhoone jaoks. Majale kasutusloa väljastamisprotsess lõpusirgel. Tallinnasse äärelinna ca 35 km, Kloogaranda mere äärde ca 4 km. Lähim kauplus Treppojal, kuhu ca 2,5 km, bussipeatusesse ca 1,7 km. Tule tutvuma ja küsi lisa! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Kristall vkt 45, Illurma, Lääne
4 tuba
117.4 m²
135 000
30.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 192,3 m² Lisainfo: uus torustik, kinnine hoov, toad eraldi, uus elektrijuhtmestik, ühistransport, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, seinakapp, parkimine tasuta, TV, parkett, tööstusvool, garaaž, mööbli võimalus, mööbel, elekter, garderoob, vesi, profiilplekk-katus Köök: keraamiline pliit, külmik, köögimööbel Sanruum: saun, vann, dušš, wc ja vannituba eraldi, boiler, kanalisatsioon, tsentraalne vesi, pesumasin Küte ja ventilatsioon: kamin, kamin Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, naabrivalve, valvur, turvauks, aiaga ümbritsetud Ümbrus: ümbruses eramud, mets lähedal, jõgi lähedal, asub keskuses Müüa väga hea asukohaga kena ja hea maja Keila-Joa südames Eesti ilusaima lossi, -pargi ja -joa läheduses. Valvataval alal asuv maja ehitati 2006.aastal suvila asemele. Soojustatud lintvundament. Kivimaja kuni katuseääreni, teine korrus puidust. Pakettaknad. Maja hästi soojustatud (100mm Isovervilla, tuuletõkkeplaadid) ning väga hästi soojapidav. Katus profiilplekist. I korrusel suur elutuba (26,5 м²), kus klombitud kividest, marmoraluse ja -servadega Kastor (Prantsuse päritolu) südamikuga malmkamin, mis kütab ka II korrust; avar köök 17,4 м²; magamistuba 18,7 м²; kabinet-tuba 12,2 м², kus ka suur kolme lükanduksega seinakapp; kaks esikut- esimene neist majja sissepääsul 8,5 м², kus ka suur kolme lükanduksega ja peegelklaasidega garderoobkapp, teine, 9,5 м² suurune, viib vannituppa (4,7 м²) ja sauna leiliruumi (4,3 м²) ning teisele korrusele suunduvale trepile. Tualett suurusega 2,4 м² on eraldi. Esimese korruse esikus, vannitoas ja tualetis on põrandaküte. Avatud terrassi suurus on 8,6 м² ja tehnilisel ruumil 4,4 м². Elutuppa jääb kogu piltidel olev mööbel, samuti kardinapuud ja kardinad (kogu maja koduelektroonika, st televiisorite ja muusikakeskuste, samuti vaipade osas on soovi korral võimalik kokku leppida). Valgustid jäävad kogu majas. Köögis eritellimusel valmistatud palju vajalikku mahutav täispuidust mööbel ( tööpinnad on kaetud graniidi ja plaatidega), söögilaud ja toolid, AEG keraamiline elektripliit isepuhastuva küpsetusahjuga, AEG õhupuhasti, Gorenje suur külmik (teine Gorenje suur külmik on köögi kõrval asuvas kabinet-toas), samuti mikrolaineahi. Magamistoast jääb lai voodi, riidekapp, teised kapid ja tugitool (lapsevoodi osas on võimalik vajadusel kokku leppida). Alumises vannitoas on Balteco mitmesüsteemne oma peegliga massaažidušš, valamu ja nagid. Vannituba, nagu ka selle ees asuvat korvmööbliga esikut on võimalik kasutada sauna eesruumina. Saun on suure lavaga, Harvia elektrikerisega ja aknaga, samuti hea õhutusega ja -valgustusega. Tualetis on Gustavsbergi sanitaartehnika pideega, valamu, suur peegel oma valgustusega, Electrolux pesumasin ja 300 liitrine elektriboiler sooja vee saamiseks (maksab vähem kui soe vesi tsentraalsest veevõrgust). Esimeselt korruselt viib teisele korrusele laiade astmetega ja käsipuudega täispuidust trepp (ka kogu maja siseuksed on täispuidust). II korrusel on kaks suurt magamistuba (vastavalt 33,5 м² ja 23,0 м²), mida on võimalik kasutada ka elu- ja töötubadena. Mõlemas on laiad voodid, suured riidekapid ning muud mööblit. Suuremas magamistoas ka suur lükandustega garderoobkapp, mida piltidelt ei ole näha (aga loomulikult saab näha kohapeal). 18,4 м² suurune katuseaknaga trepihall sobib hästi kasutamiseks koduse töökabinetina. II korruse 8,7 м²-ne maitsekalt plaaditud vannituba ja tualett asuvad koos. Seal on Balteco suur massaaživann, Gustavsbergi sanitaartehnika, suur väga hästi valgustatud peegel ja palju ruumi vajalike tualett-tarvikute paigutamiseks. Vannituba on aknaga ja vajadusel saab selle rulood alla lasta. Samuti on vannitoas põrandaküte. Maamaksu ei ole. Majal on ökonoomne ioonküttekatel võimsusega 10 kw (antifriisi temperatuur sõltuvalt ilmast 42-45 kraadi, lisaks võimalus kütta sooja saamiseks ja hubasuse tekitamiseks ka kaminat (küttepuud on omast kuurist võtta). Katelt hooldatakse iga kahe (2) aasta järel. Talvel on küte+elekter+ülekandetasu+vee soojendamine selle küllalt külma talve hindadega keskmiselt 250 eurot/kuus, suvel 100 eurot/kuus. Seda keskmiselt. Majas on väike laps ja seetõttu hoitakse ruumide soojust keskmiselt 24-25 kraadi tasemel. Kõiki numbreid on meil võimalik tõestada ametlike arvete näitamisega potentsiaalsetele ostjatele. Tööstusvool. Peakaitse 40A. Valve ja ühise elektri eest (Horisondi ühistu tänavad on valgustatud) tuleb omanikul ühistule tasuda kokku kõigest 50 eurot aastas! Seejuures on ühistul valvur ajavahemikul 1.novembrist kuni 1.maini ning ta sulgeb väravad kell 23.00 ja avab varahommikul. Lisaks sellele hoolitseb Keila vald talvel selle eest, et ühistu teed oleksid traktoriga lumest puhastatud. Prügikonteineri äraviimine maksab 7.90 eurot/kuus. Elamurajoonis elatakse aastaringselt. Tsentraalne vesi ja -kanalisatsioon paigaldati majja 2014.aasta suvel. Lisaks sellele on majal oma puurkaev, millest on võimalik sisuliselt tasuta kasta oma suurt ja lopsakat iluaeda. Tsentraalne vesi lülitati ühistus sisse 1.jaanuaril 2015.aastal (külma vee м³ maksab 1.230 eurot). Tsentraalne kanalisatsiooni м³ hind on 1.950 eurot. Iluaia hooldamiseks on praegune omanik valmis jagama uuele omanikule/omanikele soovi korral näpunäiteid. Väga korraliku aiaga ümbritsetud kinnistu on igati hoolitsetud.Autokohtadele hoovis (ca 5-6 autot), jalgradadele, samuti laste mänguväljakule ja grilliplatsile on paigaldatud kivikate. Istutatud on ilupuid, rajatud on kiviktaimla ja mitu eraldi lilleplatsi. Aias kasvavad õuna-, ploomi-, kirsi- ja murelipuud, samuti mustsõstrapõõsad, rabarberid, mädarõigas ja ka üks punasesõstra põõsas. Piki krundiga külgnevat teed on võimalik paigutada suuremate koosviibimiste korral vajadusel veel 5-6 autot. Keila-Joa pood, imeilus juga, -park ning marsruuttakso ja bussipeatused asuvad majast ca 400-500 meetri kaugusel. Imeilus ja Eesti Muinsuskaitseameti poolt kõrgelt pärjatud Keila-Joa loss aga ca 700-800 meetri kaugusel. Mereni on majast ca 2,5 kilomeetrit. Selleni jalutamiseks kulub 35-40 minutit. Keila vallal on plaanis rajada mereni viiv promenaad. Nii Vääna-Jõesuu kui ka Laulasmaa asuvad Keila-Joa keskusest ca 5 kilomeetri kaugusel, ainult eri suundades, esimene Tallinna ja teine Klooga poole.Mõlemas on nii lasteaed, kool, kui ka suplusrand. Praktiliselt läheb Vääna-Jõesuust suurepärane kergliiklusrada (jalutamine, jooksmine, rulluisutamine, rattasõit) Tabasaluni välja. Vääna-Jõesuus avati uus kool 2014.aasta kevadel ning seal on ka hinnatum suplusrand. Laulasmaal on see-eest oma Spa.Laulasmaal korraldatakse ka rohkem kontserte ja tantsuõhtuid. Samas, eks neid korraldatakse ju igal pool, ka Keila-Joal. Keila-Joalt on Keilasse 10 kilomeetrit ja Tallinnasse 26 kilomeetrit. Tallinnasse (ja tagasi) sõidavad marsruuttaksod 237 ja 237a (peatuvad Solarise juures) ning buss 123. Lähima peatuseni on 230 meetrit. NB!Maja müüakse uuele omanikule/omanikele koos kogu kvaliteetse mööbli, -sisustuse ja -kodutehnikaga ning soovi korral ka praeguse omaniku tasuta näpunäidetega iluaia korras hoidmiseks. Seega on tegemist tõelise- tulge ja asuge elama- variandiga! Palun koos omanikuga Teid seda kena, kõike mõnusaks eluks tarvilikku sisaldavat ning kütkestava iluaiaga maja vaatama. Võib-olla sobib just see Teile uueks koduks. Omanik palub maja külastada ainult koos maakleriga. Palun helistage ja läheme seda kaunis Keila-Joas asuvat elamut vaatama. Maja väärib oma hinda. Minu kogemus kinnisvara vahendamise valdkonnas 21 aastat ja hindamise valdkonnas 8 aastat. Teenindan kliente 7 päeva nädalas. Lugupidamisega, Tõnis Avikson 55675555 KAANON KINNISVARABÜROO 22-aastase kogemusega kinnisvarabüroo. Meie kogenud maaklerid aitavad sind kinnisvaraalastes küsimustes. Meie hindajad koostavad hindamisi pankadele ja teistele krediidiasutustele, kohtutele, finantsaruandluseks, müügihinna määramiseks, varalisteks vaidlusteks ning konsulteerivad vara väärtusega seotud küsimustes. Kui soovid kinnisvara müüa või hinnata siis võta palun ühendust: Tel. 735 0850 E-post: ***
Horisondi 18 , Keila
6 tuba
192.3 m²
170 000
30.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
MAJA Korterelamu on ehitatud 1952. aastal ja selles tegutseb aktiivne korteriühistu. Kortermaja katus on vahetatud, küttesüsteem uuendatud ja radiaatoritele paigaldatud kütteregulaatorid. Samuti on vahetatud kogu elektrijuhtmestik ning vee-ja kanalisatsioonitorustik. Järgmiseks on plaanis renoveerida trepikojad ja hoone fassaad. Parkimine on korraldatud maja ees. KORTER Korter asub maja esimesel korrusel ja selle koosseisu kuulub esik, avatud köök, elutuba, wc/dushiruum ja 2 magamistuba. Tegemist nurgakorteriga, kus elutoa, köögi ja ühe magamistoa aknad avanevad kivi tänava poole ja viimase toa aknast on vaade pargi tänavale. Päike paistab hommikust lõunani elutoa poolsest küljest ja õhtul on seda näha tagumisest magamistoast. Korteri seisukord on hea ja selles on tehtud jooksvalt remonti mille käigus on saanud uuenduse kogu elamine. Köögis on korralik köögimööbel koos integreeritud keraamilise pliidi ja ahjuga ning külmiku ja nõudepesumasinaga. Soovi korral on tänu korstna olemasolule võimalus elutuppa paigaldada ka kamin. Korteri juurde kuulub ka suur panipaik keldrikorrusel. LÄHEDAL Piirkond on turvaline ümbritsetud kauni loodusega. Lähedal asuvad Klooga järv, meri, postkontor, kauplused, lasteaed ja kool. Hea rongi- ja bussiühendus Keila ja Tallinnaga. Kaugus Keilani on 11 km ja Tallinnasse 36 km. Klooga järv asub ca. 300 meetri kaugusel ja meri ca. 3 km eemal. Helista kasvõi nädalavahetusel ja tule tutvuma oma uue koduga! tasuta parkimine digi tv, internet trepikoda lukus, turvauks vann, boiler, pesumasin elektripliit mööbli võimalus
Keila vald, Harjumaa, Eesti
3 tuba
63.2 m²
38 900
8.5.2018
Rohkemcity24.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more