Complain
Kogupind 420,3 m², kivimaja Lisainfo: elektripliit, tööstusvool, mööbel, kõrvalhoone, elekter Köök: köök Küte ja ventilatsioon: keskküte, kamin Müüa toimiva äriga (kauplus-baar) ärihoone Viljandimaal, Kõidama külas. HOONE Tegemist on 1971. aastael ehitatud kivimajaga, mis on keskmises seisukorras. Hoone suletud netopind on 420,3m2 ning hoone juurde kuulub 3377m2 suurune kinnistu, millel asub ka tiik. Sama maja teine pool kuulub puidutööstusfirmale Combimill. I Korrus I korrusel asub toimiv kauplus-baar, ning 2 suurt laoruumi, trepihall ning tualettruumid. II Korrus II korrusel paikneb suur köök, baar/söögisaal ning 2 abiruumi. TOIMIV ÄRI Äripind igapäevaselt kasutuses ning kaetud toimiva äriga: alumisel korrusel kauplus-baar ning teisel korrusel äripäeviti toitlustamine ning muudel aegadel on ruumides võimalik pidada üritusi. Kuna ümbruses on palju ettevõtteid, tagab see igapäevase klientuuri. Hoone müüakse täispaketina koos kogu inventari (köögitehnika jms) ning tegevuslubadega. Kui tekkis lisaküsimusi või on soov pakkumisega lähemalt tutvuda, võta julgelt ühendust!
Aadress enne haldusreformi Kõidama, Suure-Jaani vald, Viljandimaa
420.3 m²
55 000 €
19.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 420,3 m², kivimaja sissepääs tänavalt, elekter, mööbel, kõrvalhoone dušš keskküte, kamin Müüa ärikinnistu Kõidama külas Suure-Jaani naabruses. 2-korruseline hoone, I korrusel kauplus, II korrusel toitlustusruumid. Müüakse koos sisseseade ja tegevuslubadega (alkoholimüük, toitlustamine). Naabruses asuvad elamud ja tööstusettevõte tagavad pideva klientuuri (ostjad ja sööjad). Ruume on edukalt kasutatud ka pidude korraldamaseks. Energiamärgis puudub Domus Kinnisvara premeerib Sind kinnisvaraturu elavdamise eest! Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Me võtame temaga ühendust ning aitame selle müügisoovi ellu viia. Tulemusliku tehingu korral premeerime Sind meile saadetud vihje eest.
Kõidama, Põhja
420.3 m²
79 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Müüa ridaelamu Suure-Jaani lähedal, Kõidama külas. Elamispinna suurus on 83,1 m², maja all olev kelder on lisaks ca 40 m². Ridaelamuboksi esimesel korrusel on esik, köök, wc, avar elutuba, kus on uks väljumiseks majatagusele terrassile. Teisel korrusel on duširuum/wc ja 3 tuba. Ühest toast on uks rõdule. Majas on lokaalne keskküte. Katlaruum asub maja keldris. Katlasüsteem väljaehitatud eelmisel aastal, uus malmkatel (max halupuu pikkus 60 cm), akupaak 1000l, paisupaak 100l. Maja taga on väike aiamaa, kus asuvad kasvuhoone, paar viljapuud ja peenramaa.
Olustvere tee 11, Kõidama küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa
4 tuba
83.1 m²
45 000 €
11.4.2018
Rohkemlahekinnisvara.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more