4 tuba
150.9 m²
54 900
13.4.2018
Tensoni asub kaunis, rohelust täis ja ajalooliselt väärika Aravuse kalakasvanduse juures. Pakkumine koosneb kahest kõrvuti asetsevast kinnistust (Tensoni ja Jõeääre), kus ühel kinnistul paiknevad elamu, garaaž/abihoone ja puukuur ning teisel iidne palgist majandushoone ja väiksem palkehitis. Elamu esimesel korrusel köök, kaks magamistuba, elutuba ,avar esik, pisem külalistuba, wc ja dussiruum. Maja all täiskelder, kus asuvad katlamaja, abiruumid ja saun. Elamus tehtud mitmeid remonditöid, aknad vahetatud, (osaliselt plastraamidel ja puitraamidel pakettaknad). Fasaad ja vundament soojustatud. Lähedal asuvas abihoones lisaks garaazile, mõnus kaminaga puhketuba, köök ja wc. Hoovis asuvad mitmed viljapuud. boiler dušš elekter eraldi toad garaaž kamin kanalisatsioon lokaalne kõrvalhoone metsa lähedal mööbli võimalus postkast saun tööstusvool tsentraalne vesi WC ja vannituba eraldi
Rohkemuusmaa.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Kunda, Jõe
3 tuba
68 m²
38 000
11.5.2018
Kinnistu, puitmaja, kogupind 68 m² Lisainfo: köök, parkimine tasuta, kaev, tööstusvool, elekter, kinnine hoov, ühistransport Köök: gaasipliit, köögimööbel Sanruum: saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: kattega teed, mets lähedal Müüa Kunda linnas jõe ääres, mere lähedal maja koos maa ja abihoonetaga. Elamus on 3 tuba, ilus veranda, köök, sahver, käimla. Teine korrus on välja ehitamata. Abihoonetest on olemas 3 kuuri ja garaaž . Vett saab salvkaevust. Voolu on 3x16 A. Looduslikult ilus koht, nn. silmu saab püüda maja tagant. Tule vaata ja tee pakkumine.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
2 tuba
73 m²
17 500
23.4.2018
Kinnistu, puitmaja, elamispind 53 m², kogupind 73 m² Lisainfo: ühistransport, kõrvalhoone, panipaik, elekter, tööstusvool, mööbli võimalus, parkimine tasuta, puusein, eterniitkatus Köök: puupliit, köök 20 m² Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve Ümbrus: Kunda jõgi 400 m, mets lähedal, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi Lääne-Virumaal Ulvi külas, Kunda jõe läheduses (ca 400m) müüa maamaja (kinnistu 2957m²) koos kõrvalhoonetega (kelder ja kuur). Läheduses head naabrid. Maja üldine seisukord on rahuldav ja maamaja sobib ka aastaringseks elamiseks! Maja kütavad pliit koos soojamüüriga ja ahi. Küttekolded vajavad spetsialisti poolt ülevaatamist. Vesi tsentraalne. Kuivkäimla. Elektrivõimsust 3x16A. Hoonele kaalutud energiaerikasutuse klass määramata. Kinnistu on hooldatud. Ligipääs kinnistule väga hea aastaringselt. Vahetus läheduses perearstipunkt, Põlula kool, Ulvi lasteaed, kauplus, vallamaja, lõkkeplats jm Lisaküsimuste tekkimisel võta ühendust. Vajadusel saame käia kohapeal ja vaadata kinnistu koos hoonetega oma silmaga üle. Hind ei ole kivist! Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
98 000
21.3.2017
Müüa väga suur (17,2 ha) looduskaunis kinnistu Lahemaa Rahvuspargis – Loobu jõe ja Eru lahe vahel . See massiivne maa-ala asub Harju maakonnas, Kuusalu vallas, Vihasoo külas. Ühest otsast piirab maatükki maaliline Eru laht ning teiseltpoolt kaunis Loobu jõgi . 17,2 ha maatulundusmaad jaguneb hetkel järgmiselt: 7,84 ha on looduslik rohumaa, 1,2 ha on metsamaa, 8,16 ha on muu otstarbega maa. Rannajoone pikkus on üle 500 m! Kuusalu valla üldplaneeringu kohaselt asub kinnistu perspektiivsel hajaasustuslikul väikeelamute maa-alal, kus detailplaneeringu koostamine ei ole kohustuslik ! Enne ehitamist saab muuta planeeritavas osas kinnistu maasihtotstarbe elamumaaks. Olemas kehtivad projekteerimistingimused üksikelamu ja abihoone ehitusprojekti koostamiseks: 1) üksikelamu maksimaalselt 2 korrust (põhi- ja katusekorrus), abihoone 1 korrus; 2) maksimaalne kõrgus maapinnast elamule 7,5 m, abihoonele 6 m; 3) maksimaalne ehitusalune pind elamule 150 m² (lisaks avatud terrasside pind kuni 75 m²), abihoonele 80 m²; 4) veevarustus projekteeritavast salvkaevust või küla veevärgist (Vihasoo Veetarbijate Ühistu); 5) kanalisatsioon kogumismahutisse või reoveepuhastisse. Kõrtsi kinnistul ei leidu Keskkonnaameti andmetel kaitstavaid koosluseid või liike ja nende looduskaitseliselt kõrge väärtusega elupaiku, mistõttu ei takista elamu ja abihoone rajamine Lahemaa Rahvuspargis püstitatud kaitse-eesmärkide saavutamist. Ehk põhimõtteliselt saaks kohe ehitama hakata! Kuna kinnistu on väga suur, pakub see hulgaliselt võimalusi ning selle kasutusotstarve sõltub vaid Teie vajadustest ja fantaasiast! Kinnistu asukoht , Lahemaa Rahvupark, ütleb juba nii mõndagi – see on Põhja-Eestile iseloomuliku looduse ja kultuuripärandi säilitamise üks tähtsamaid alussambaid. Kõrtsi kinnistu asub üsna Lahemaa keskel ehk kõik rahvuspargi vaatamisväärsused ja teenusepakkujad (Viinistu, Altja, Palmse, Käsmu jpm) jäävad ainult mõnekümneminutilise autosõidu kaugusele! Jalutuskäigu kaugusel asuvad Vihasoo lasteaed-algkool, raamatukogu, rahvamaja. Vihosoo külakogu on väga aktiivne , olemas arengukava aastani 2020. Vihasoo küla läbib veel valgusoptiline kaabel , mis tagab väga kiire Interneti-ühenduse! 10 km raadiuses on kauplused, koolid, arst, spordi- ja teenindusasutused, apteek ja muu eluks vajalik. Kaugused lähematest linnadest – Tallinn 65 km, Kunda 55 km, Rakvere 47 km, Loksa 9 km (jalgsi 5 km). Helistage ja küsige lisainfot!
Rohkemcity24.ee