Kinnistu, palkmaja, elamispind 127,3 m² Lisainfo: parkimine tasuta, elekter, kõrvalhoone, kaev, panipaik, sindelkatus Köök: puupliit Sanruum: boiler, saun, dušš, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: valvesüsteem paigaldatud Ümbrus: meri lähedal, mets lähedal, teed heas seisukorras, naabrid ühel pool LAHEMAA RAHVUSPARGIS Altjal müüa ajalooline rannatalu kompleks. KINNISTU Suurus 0,59 ha. Tegemist on tüüpilise rannatalu kompleksiga, mis pärit 19.sajandist. 1970ndate alguses Lahemaa Rahvuspargi poolt restaureeritud talu, mille rehielamus asus algusaastatel rahvuspargi keskus. Nüüd on hooned eravalduses. Kapitaalselt renoveeritud 2004-2005 a. Talu territooriumil on toimunud tuntud Eesti kultusfilmide nagu “Ukuaru” ja “Tuulepealne maa” võtted. HOONED Kompleksi kuuluvad: rehielamu (2 magamistuba), saun, 2 aita, laut/hobusetall, kuur, kelder, kooguga kaev ja rakiskaev. KÜTE ja VEEVARUSTUS: ahju- ja pliidiküte, veevärk majas, soe ja külm vesi, imbväljakuga lokaalne kanalisatsioon, WC/dušš ASUKOHT Kompleks asub looduskaunis piirkonnas Altja küla servas, territoorium piiratud latt/toigas aiaga. Kolmest küljest oümbritsetud metsaga, Altja kõrts 200 m, meri 400 m. VAATAMISVÄÄRSUSED VIHULA VALLAS Vallas asuvad Palmse, Vihula ja Sagadi mõis, Altja ürgorg, Altja kõrts ja kaluriküla, Käsmu meremuuseum, Ilumäe kirik ja Vainupea kirik. Tule tutvu ja küsi lisa !
Altja, Haljala vald, Lääne
3 tuba
245 000
20.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Elekter olemas, Tsentraalne vesi MÜÜA RANNAÄÄRNE KINNISTU KOOS ÄRIPROJEKTIGA HOTELL-RESTORANI NÄOL. Suurepärane võimalus investeerida kinnisvaraarendusprojekti, kus kinnistu asub tõeliselt kaunis kohas, otse mere ääres mändide vahel. Kinnistu kõrval on rannapromenaad. Tegemist on väga populaarse ja kõrgelt hinnatud suvituspiirkonna ja kauni mererannaga! Vaata ka droonivideot - *** Hinna sees on arhitektide V. Künnapu ja A. Padrik´u poolt loodud hotell-restorani projekt. Projektis planeeritud kuni 3-korruseline hoone, hotellis 21 tuba, restoran-baaris 150 kohta. Suletud netopind (köetav pind) 1312,7 m2 + rõdud 16 m2 ja terrassid 348,1 m2. Kinnistul parkmiskohti planeeritud autodele 13. Tegemist endise kuulsaima hotell-restoran "Neptun" kinnistuga Võsul. 75 km kaugusel Tallinnast, Käsmu lahe ääres asuv Võsu küla on 19. saj. rajatud vanimaid Põhja-Eesti puhkekeskuseid. Juba ajalooliselt on olnud Võsu tuntud oma suurepärase supelranna, ilusa looduse ja piirkonna vaatamisväärsuste ning aktiivsete puhkuse võimaluste poolest. Turistidele, kes reisivad mööda Eesti rannajoont ja külastavad tuntuid kohti nagu Palmse, Sagadi ja Vihula mõis, Toolse linnusevaremeid, Altja kaluriküla ja Käsmu kapteniküla, oleks kaasaegne meelelahtuskeskus imelise merevaate ja männipargiga suurepäraseks lisaväärtuseks. Tsentraalne kanalisatsioon ja vesi, OÜ Vihula Valla Veevärk. Elekter 220 v, 380V, peakaitse 250A, AS Eesti Energia. Sideteenused AS Elion. Kinnistu dokumentatsiooniga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!
Laine 12, Võsu alevik, Vihula vald, Lääne-Virumaa
350 000
Eile kell 18:14
Rohkemreales.ee
Krunt 3 511 m² Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter MÜÜA RANNAÄÄRNE KINNISTU KOOS ÄRIPROJEKTIGA HOTELL-RESTORANI NÄOL. Suurepärane võimalus investeerida kinnisvaraarendusprojekti, kus kinnistu asub tõeliselt kaunis kohas, otse mere ääres mändide vahel. Kinnistu kõrval on rannapromenaad. Tegemist on väga populaarse ja kõrgelt hinnatud suvituspiirkonna ja kauni mererannaga! Vaata ka droonivideot - *** Hinna sees on arhitektide V. Künnapu ja A. Padriku poolt loodud hotell-restorani projekt. Projektis planeeritud kuni 3-korruseline hoone, hotellis 21 tuba, restoran-baaris 150 kohta. Suletud netopind (köetav pind) 1312,7 m2 + rõdud 16 m2 ja terrassid 348,1 m2. Kinnistul parkmiskohti planeeritud autodele 13. Tegemist endise kuulsaima hotell-restoran "Neptun" kinnistuga Võsul. 75 km kaugusel Tallinnast, Käsmu lahe ääres asuv Võsu küla on 19. saj. rajatud vanimaid Põhja-Eesti puhkekeskuseid. Juba ajalooliselt on olnud Võsu tuntud oma suurepärase supelranna, ilusa looduse ja piirkonna vaatamisväärsuste ning aktiivsete puhkuse võimaluste poolest. Turistidele, kes reisivad mööda Eesti rannajoont ja külastavad tuntuid kohti nagu Palmse, Sagadi ja Vihula mõis, Toolse linnusevaremeid, Altja kaluriküla ja Käsmu kapteniküla, oleks kaasaegne meelelahtuskeskus imelise merevaate ja männipargiga suurepäraseks lisaväärtuseks. Tsentraalne kanalisatsioon ja vesi, OÜ Vihula Valla Veevärk. Elekter 220 v, 380V, peakaitse 250A, AS Eesti Energia. Sideteenused AS Elion. Kinnistu dokumentatsiooniga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!
Laine 12, Võsu, Haljala vald, Lääne
350 000
18.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Lahemaa Rahvuspargis, mõnusas Vihula külas on mäejalamil pakkumisel kaheksakümnendatel valminud väikeplokk / kivimaja. Seisukord rahuldav. Uued plastikraamidel aknad. Elamu esimesel tasapinnal trepihall, kaminaga elutuba, köök, wc ja magamistuba. Lisaks garaaž ja majandusruumid. Teisel tasapinnal kaks magamistuba ja wc/dushiruum. Maja all keldriruumid, kus asub ka boiler. Võimalus väljaehitada ka ülemine pööningukorrus. Vihula mõis 2 km. Mereäärne küla Altja ca 5,5 km. boiler dušš garaaž kanalisatsioon lokaalne köögimööbel tööstusvool tsentraalne vesi
Pooli, Vihula küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa
4 tuba
139.4 m²
59 990
15.5.2018
Rohkemuusmaa.ee
Krunt 3 511 m², detailplaneering tehtud vesi, elekter, ühistransport asub keskuses, teed heas seisukorras, 50 meri , naabrid kaugel, mets lähedal, ümbruses eramud ÄRIPROJEKT MEELELAHUTUS- JA MAJUTUSKOMPLEKS Kogupind 1 312,7 m², krunt 3 511 m², kinnistu, vundament, keskküte, Internet, sissepääs tänavalt, vesi, elekter, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, ümbruses eramud, asub keskuses, teed heas seisukorras, Käsmu laht, Võsu rand meri 100 m. MÜÜA MAALILISE LAHEMAA RAHVUSPARGI RANNA ÄÄRNE KINNISTU KOOS ÄRIPROJEKTIGA HOTELL-RESTORANI NÄOL. Tegemist endise kuulsaima hotell-restoran "Neptun" kinnistuga Võsul. 75 km kaugusel Tallinnast, Käsmu lahe ääres asuv Võsu küla on 19. saj. rajatud vanimaid Põhja-Eesti puhkekeskuseid. Juba ajalooliselt on olnud Võsu tuntud oma suurepärase supelranna, ilusa looduse ja piirkonna vaatamisväärsuste ning aktiivsete puhkuse võimaluste poolest paljudele Moskva ja Peterburgi prominentidele. Reisijatele, kes külastavad mööda Eesti rannajoont tuntuid kohti nagu Palmse, Sagadi ja Vihula mõis, Toolse linnusevaremeid, Altja kaluriküla ja Käsmu kapteniküla, oleks kaasaegne meelelahtuskeskus imelise merevaate ja männipargiga võrratu lisaväärtus. Hinnas ärimaa koos ehitusloaga ehitise rekonstrueerimiseks olemasolevale vundamendile, projekteeritud tuntud arhitektide V. Künnapu ja A. Padrik poolt. Projektis planeeritud kuni 3 kordne hoone, hotellis 21 tuba, restoran-baaris 150 kohta. Suletud netopind (köetav pind) 1312,7 m2 + rõdud 16 m2 ja terrassid 348,1 m2. Kinnistul parkmiskohti planeeritud autodele 13. Lisaks võimalik parkida vahetus läheduses olevasse ranna parklasse. Elekter 220 v, 380V, peakaitse 250A, AS Eesti Energia. Sideteenused AS Elion.
Laine tn 12, Võsu rand, Võsu, Haljala vald, Lääne
400 000
10.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Kinnistu, paneelmaja, kogupind 139,4 m² Lisainfo: köök, garaaž, tööstusvool, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: dušš, boiler, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: kamin Lahemaa Rahvuspargis, mõnusas Vihula külas on mäejalamil pakkumisel kaheksakümnendatel valminud väikeplokk / kivimaja. Seisukord rahuldav. Uued plastikraamidel aknad. Elamu esimesel tasapinnal trepihall, kaminaga elutuba, köök, wc ja magamistuba. Lisaks garaaž ja majandusruumid. Teisel tasapinnal kaks magamistuba ja wc/dushiruum. Maja all keldriruumid, kus asub ka boiler. Võimalus väljaehitada ka ülemine pööningukorrus. Vihula mõis 2 km. Mereäärne küla Altja ca 5,5 km. Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Pooli, Vihula, Haljala vald, Lääne
4 tuba
139.4 m²
59 990
28.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, kogupind 6 ha Lisainfo: kaev, puurkaev, elekter, tööstusvool, garaaž, kõrvalhoone, eterniitkatus Köök: puupliit Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: meri 3,5 km PUUTUMATU LAHEMAA LOODUS JA TÄIELIK PRIVAATSUS! Puitmaja- elamispind 46,1m2 Kõrvalhoone- suletud netopind 127,0 m2 Puutumatu looduse rüpes asetsev maja koos suure kõrvalhoone ja metsaga Kinnistu suurus 6,0 ha. Sellest metsaga kaetud 5,8 ha. Tallinn 90 km, Altja küla/rand 3,5 km, Vergi sadam 7,7 km, Võsu 14,0km, Vihula mõis 3,9 km, Haljala 17,3 km, Rakvere 30 km OTSE OMANIKULT!
Söeaugu, Vihula, Haljala vald, Lääne
4 tuba
60000 m²
84 000
29.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa väga suur (17,2 ha) looduskaunis kinnistu Lahemaa Rahvuspargis – Loobu jõe ja Eru lahe vahel . See massiivne maa-ala asub Harju maakonnas, Kuusalu vallas, Vihasoo külas. Ühest otsast piirab maatükki maaliline Eru laht ning teiseltpoolt kaunis Loobu jõgi . 17,2 ha maatulundusmaad jaguneb hetkel järgmiselt: 7,84 ha on looduslik rohumaa, 1,2 ha on metsamaa, 8,16 ha on muu otstarbega maa. Rannajoone pikkus on üle 500 m! Kuusalu valla üldplaneeringu kohaselt asub kinnistu perspektiivsel hajaasustuslikul väikeelamute maa-alal, kus detailplaneeringu koostamine ei ole kohustuslik ! Enne ehitamist saab muuta planeeritavas osas kinnistu maasihtotstarbe elamumaaks. Olemas kehtivad projekteerimistingimused üksikelamu ja abihoone ehitusprojekti koostamiseks: 1) üksikelamu maksimaalselt 2 korrust (põhi- ja katusekorrus), abihoone 1 korrus; 2) maksimaalne kõrgus maapinnast elamule 7,5 m, abihoonele 6 m; 3) maksimaalne ehitusalune pind elamule 150 m² (lisaks avatud terrasside pind kuni 75 m²), abihoonele 80 m²; 4) veevarustus projekteeritavast salvkaevust või küla veevärgist (Vihasoo Veetarbijate Ühistu); 5) kanalisatsioon kogumismahutisse või reoveepuhastisse. Kõrtsi kinnistul ei leidu Keskkonnaameti andmetel kaitstavaid koosluseid või liike ja nende looduskaitseliselt kõrge väärtusega elupaiku, mistõttu ei takista elamu ja abihoone rajamine Lahemaa Rahvuspargis püstitatud kaitse-eesmärkide saavutamist. Ehk põhimõtteliselt saaks kohe ehitama hakata! Kuna kinnistu on väga suur, pakub see hulgaliselt võimalusi ning selle kasutusotstarve sõltub vaid Teie vajadustest ja fantaasiast! Kinnistu asukoht , Lahemaa Rahvupark, ütleb juba nii mõndagi – see on Põhja-Eestile iseloomuliku looduse ja kultuuripärandi säilitamise üks tähtsamaid alussambaid. Kõrtsi kinnistu asub üsna Lahemaa keskel ehk kõik rahvuspargi vaatamisväärsused ja teenusepakkujad (Viinistu, Altja, Palmse, Käsmu jpm) jäävad ainult mõnekümneminutilise autosõidu kaugusele! Jalutuskäigu kaugusel asuvad Vihasoo lasteaed-algkool, raamatukogu, rahvamaja. Vihosoo külakogu on väga aktiivne , olemas arengukava aastani 2020. Vihasoo küla läbib veel valgusoptiline kaabel , mis tagab väga kiire Interneti-ühenduse! 10 km raadiuses on kauplused, koolid, arst, spordi- ja teenindusasutused, apteek ja muu eluks vajalik. Kaugused lähematest linnadest – Tallinn 65 km, Kunda 55 km, Rakvere 47 km, Loksa 9 km (jalgsi 5 km). Helistage ja küsige lisainfot!
Kuusalu vald, Harjumaa, Eesti
98 000
21.3.2017
Rohkemcity24.ee
Krunt 1,7 ha, detailplaneering tegemata Ümbrus: meri 150 m, kaugus Tallinnast 80 km, mets lähedal, teed heas seisukorras, naabrid kaugel OLEMAS KESKKONNAAMETI LUBA HOONETE RAJAMISEKS ja VALLAVALITSUSE PROJEKTEERIMISTINGIMUSED , MIS VÕIMALDAVAD EHITAMIST !! Müüa teega piirnev kinnistu Lahemaal Pihlaspea külas. Kinnistul paikneb ehitusregistris olev hoone ehitusaluse pinnaga 19m2. Kinnistul veetrass ja elektriliin. Olemas metsanduskava. TALLINN 85 KM VÕSU 10 KM VERGI SADAM 1,5 KM ALTJA 3KM VIHULA MÕIS 9 KM SAGADI MÕIS 9KM
Pihlaspea, Haljala vald, Lääne
39 000
16.2.2017
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee