Ei leitud midagi
Vaid 18 km kaugusel Tallinna piirist (15 minuti autosõidu kaugusel), maalilises miljööväärtuslikus Kabila külakeses müüa väga mõnusas looduskeskonnas elamukompleks. 2007 aastal ehitamist alustatud kompleksis on valmis 160 m2 suurune palk-abihoone, mida on võimalik kasutada elamiseks, 70 m2 suurune väga korralik kuur ja grillimaja. Elamu on veel valmis ehitamata, olemas on kogu projektdokumentatsioon ja ehitusluba. Kogu kinnistu suuruseks on 2,03 ha. Hooldatud õueala on osaliselt piiratud aiaga. Kinnistu on hoonestatud, korrastatud. Naabermajad jäävad küll silmapiirile, kuid olemas on täielik privaatsus. On olemas hea juurdepääskinnistule (korralik tee), kolmest küljest kaitseb tuulte eest mets, ühel pool avarad põlluvaated (taustal hobused). Olemas oma puurkaev, elektrivõimsus 3X 25A Sooja annavad nii kamin kui ka tarbevett soojendav, ventileeriv ja soojust regenereeriv väljatõmbeõhu soojuspump. Valmis ehitatud väga korraliku abihoone esimesel korrusel paiknevad järgmised ruumid: . esik ja WC . avatud köök koos söögitoaga . elutuba koos magamisosaga . avar koridor . sauna eesruum . pesemisruum . puukerisega saun (mõnusalt suur) . garaaž kahele autole (56 m2) . katlaruum/majapidamisruum . suur terrass (56 m2) Maja II korrusel välja ehitatud magamisruum ja panipaik. Hoone on ehitatud just nii, et seal oleks väga turvaline, mugav ja kodune miljöö. Kabila küla on endise Kernu valla üks armastatuim küla, seal on toredad naabrid (kes on piisavalt kaugel, et ei häiri üksteist, kuid piisavalt lähedal et oleks olemas turvatunne ja läheduses hoolitsev silmapaar). Linnulaul, metsloomad ei karda külas liikuda, neid võib kohata igal päeval. Seene- ja marjametsa minekuks ei ole vaja transporti otsida, need asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lähimaks kooliks on Ruila Mõisakool, mille haridustase ei jää alla ühelegi Tallinna eliitkoolile. Lapsi viib kooli koolibuss. Uus ja uhke lapsesõbralik lasteaed asub Laitse keskuses. Laitse on ka aasta-aastalt muutumas kuumemaks kultuurikeskuseks. Vaid 5 km kaugusel asuv rallipark pakub huvitegevust tehnikahuvilistele. Vallas on loodud võimalused aktiivseks sporditegevuseks. Kui tunned, et just sina vajaksid turvalist ja rahulikku kodukohta, siis oleks vaja kindlasti just sellele objektile pilk peale visata. USUN, ET TE EI KAHETSE ! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel. Näita vähem
Harjumaa,Saue vald,Metsasarve Metsasarve
160 m²
239 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Vaid 18 km kaugusel Tallinna piirist, maalilises miljööväärtuslikus Kabila külakeses müüa väga kodune taluke. Korrastatud on 1935-dal aastal ehitatud talukompleks. Kogu kinnistu suuruseks on 2,93 ha. Umbes 3000m2 suurune hooldatud õueala on kogu ulatuses piiratud aiaga. Kinnistu on hoonestatud, korrastatud. Õuealal paikneb renoveeritud elamu, koos garaažiga, abihoone ja grillinurk koos välikaminaga. Olemas oma puurkaev, elektrivõimsus 3X 25A Elamu esimesel korrusel paiknevad järgmised ruumid: . esik ja WC . avatud köök koos elutoaga . 2 magamistuba . avar koridor . suur vannituba koos mullivanniga . puukerisega saun . kanaliga garaaž Elamu II korrusel välja ehitatud kööginurgaga elutuba ja WC koos dužžiruumiga. II korrusele võimalik lisaks ehitada 2 tuba. Maja on ehitatud just nii, et seal oleks väga turvaline, mugav ja kodune miljöö. Kabila küla on Kernu valla üks armastatuim küla, seal on toredad naabrid (kes on piisavalt kaugel, et ei häiri üksteist, kuid piisavalt lähedal et oleks olemas turvatunne ja läheduses hoolitsev silmapaar). Linnulaul, metsloomad ei karda külas liikuda, neid võib kohata igal päeval. Seene- ja marjametsa minekuks ei ole vaja transporti otsida, need asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lähimaks kooliks on Ruila Mõisakool, mille haridustase ei jää alla ühelegi Tallinna eliitkoolile. Lapsi viib kooli koolibuss. Uus ja uhke lapsesõbralik lasteaed asub Laitse keskuses.Laitse on ka aasta-aastalt muutumas kuumemaks kultuurikeskuseks. Vaid 4 km kaugusel asuv rallipark pakub huvitegevust tehnikahuvilistele. Vallas on loodud võimalused aktiivseks sporditegevuseks. Kui tunned, et just sina vajaksid turvalist ja rahulikku kodukohta, siis oleks vaja kindlasti just sellele objektile pilk peale visata. USUN, ET EI KAHETSE! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Harjumaa,Saue vald,Mäetse Mäetse
195 m²
188 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Krunt 1,8 ha kattega teed Suurepärase asukohaga kõrghaljastusega maatükk. Kool, lasteaed ja kauplus asuvad Ruilas või Ääsmael ligikaudu 5 km kaugusel. Elekter krundi kõrval, vee jaoks vaja puurkaev teha. Tallinna umbes 20 km, külast sõidab läbi ka marsuut ja koolibuss. Muusika küla asub Kernu Vallas. Küla piirneb loodes Kabila külaga, edelas ja kagus Ruila külaga, kirdes Saue vallaga. Küla piiri pikkuseks on 13,7 kilomeetrit. Tegu on miljööväärtusliku ajaloolise hajakülaga, kus on hästi säilinud asustusmuster. Täiesti tavaline on Muusika küla puhul see, et kahe majapidamise vahele jääb mitusada meetrit tühja maad. Küla südameks on Järvela kiigeplats, mille üle kõik külaelanikud uhkust tunnevad. Küsi lisa ja tule vaatama!
Männimäe, Muusika, Saue vald, Harjumaa
45 000
19.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Suurepärase asukohaga kõrghaljastusega maatükk. Kool, lasteaed ja kauplus asuvad Ruilas või Ääsmael ligikaudu 5 km kaugusel. Elekter krundi kõrval, vee jaoks vaja puurkaev teha. Tallinna umbes 20 km, külast sõidab läbi ka marsuut ja koolibuss. Muusika küla asub Kernu Vallas. Küla piirneb loodes Kabila külaga, edelas ja kagus Ruila külaga, kirdes Saue vallaga. Küla piiri pikkuseks on 13,7 kilomeetrit. Tegu on miljööväärtusliku ajaloolise hajakülaga, kus on hästi säilinud asustusmuster. Täiesti tavaline on Muusika küla puhul see, et kahe majapidamise vahele jääb mitusada meetrit tühja maad. Küla südameks on Järvela kiigeplats, mille üle kõik külaelanikud uhkust tunnevad. Küsi lisa ja tule vaatama!
Kernu vald, Harjumaa, Eesti
45 000
26.4.2017
Rohkemcity24.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more