Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 128,9 m² Lisainfo: elekter, ühistransport, puurkaev, tööstusvool, pakettaknad, profiilplekk-katus Ümbrus: mets lähedal Broneeritud! Müüa Tallinna linnalähedane üle poole hektari suurune kinnistu, millel kinnise karbi kujul hea planeeringuga kivimaja! ASUKOHT Harutee ringteest mööda Haapsalu mnt-d vaid 5km kaugusel männimetsatuka ääres. Tallinna linnapiirini 20km, südalinna 32km. Ümbruses vaid kaks naabrit, lähim naaber on männimetsa tuka taga, ca 100m kaugusel, teine 300m kaugusel. Logistiliselt hea juurdepääs aastaringselt! Lähim bussipeatus 750m kaugusel Haapsalu mnt ääres (Allikamäe). ELUMAJA 2002.a ehitatud kahekorruseline eramaja, esimene korrus fibo plokkidest, teine korrus puitkarkassist. Vahelagi puitsõrestikust. Profillplekk-katus, 2-kordsed palstikpakettaknad. Kõrge tugev vundament. Pool majaalusest on keldriosa. Planeeringu poolest on maja keskmes suur läbi maja ulatuv esik/trepihall, vasakule poole sellest suur elutuba + verandatuba, paremale poole köök, mille seina taha planeeritud san.ruumid ja sahver. Teisele korrusele planeeritud 3 magamistuba ja trepihall. Elumaja kõrval on veel üks vundament. 1988.aasta projekti järgselt on planeeritud sinna garaaž, saun, pesuruumid, panipaigad ning ühendada elumajaga, mille tulemusena oleks ehitusalune pind kokku 247m2. KOMMUNIKATSIOONID Oma puurkaev, elektriliitumine olemas (3x16A), kanalisatsioon puudub, lahendada lokaalsena. KRUNT 100% Elamumaa, 5966 m², millest on metsaosa (kõrge ilus männimets) 1917 m². Enne haldusreformi kuulus Kabila küla Kernu valla alla, nüüd, alates 2017.a-st, Saue valla alla. Tegemist on hea projektiga, mis valmisehitada oma soovide kohaselt ja asukoha poolest samuti mugavalt Tallinna lähedal. Krunt on hea suurusega ning tegemist pole suvilapiirkonna sektoriga. HELISTA ja tule tutvuma! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara üüril ja müügil.
Aadress enne haldusreformi Vahtra, Saue vald, Kabila, Kernu vald, Harjumaa
4 tuba
128.9 m²
55 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Üldinfo : Magamistubade arv 3, Muust materjalist katus, Pakettaknad, Kinnistu Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Puurkaev Ümbrus : Bussipeatus, Mets Broneeritud! Müüa Tallinna linnalähedane üle poole hektari suurune kinnistu, millel kinnise karbi kujul hea planeeringuga kivimaja! ASUKOHT Harutee ringteest mööda Haapsalu mnt-d vaid 5km kaugusel männimetsatuka ääres. Tallinna linnapiirini 20km, südalinna 32km. Ümbruses vaid kaks naabrit, lähim naaber on männimetsa tuka taga, ca 100m kaugusel, teine 300m kaugusel. Logistiliselt hea juurdepääs aastaringselt! Lähim bussipeatus 750m kaugusel Haapsalu mnt ääres (Allikamäe). ELUMAJA 2002.a ehitatud kahekorruseline eramaja, esimene korrus fibo plokkidest, teine korrus puitkarkassist. Vahelagi puitsõrestikust. Profillplekk-katus, 2-kordsed palstikpakettaknad. Kõrge tugev vundament. Pool majaalusest on keldriosa. Planeeringu poolest on maja keskmes suur läbi maja ulatuv esik/trepihall, vasakule poole sellest suur elutuba + verandatuba, paremale poole köök, mille seina taha planeeritud san.ruumid ja sahver. Teisele korrusele planeeritud 3 magamistuba ja trepihall. Elumaja kõrval on veel üks vundament. 1988.aasta projekti järgselt on planeeritud sinna garaaž, saun, pesuruumid, panipaigad ning ühendada elumajaga, mille tulemusena oleks ehitusalune pind kokku 247m2. KOMMUNIKATSIOONID Oma puurkaev, elektriliitumine olemas (3x16A), kanalisatsioon puudub, lahendada lokaalsena. KRUNT 100% Elamumaa, 5966 m², millest on metsaosa (kõrge ilus männimets) 1917 m². Enne haldusreformi kuulus Kabila küla Kernu valla alla, nüüd, alates 2017.a-st, Saue valla alla. Tegemist on hea projektiga, mis valmisehitada oma soovide kohaselt ja asukoha poolest samuti mugavalt Tallinna lähedal. Krunt on hea suurusega ning tegemist pole suvilapiirkonna sektoriga. HELISTA ja tule tutvuma! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara üüril ja müügil.
Tallinna linnapiirist 20km, kivimaja kinnine karp!
2 tuba
128.9 m²
55 000 €
10.9.2018
Rohkemreales.ee
Complain
Vaid 18 km kaugusel Tallinna piirist (15 minuti autosõidu kaugusel), maalilises miljööväärtuslikus Kabila külakeses müüa väga mõnusas looduskeskonnas elamukompleks. 2007 aastal ehitamist alustatud kompleksis on valmis 160 m2 suurune palk-abihoone, mida on võimalik kasutada elamiseks, 70 m2 suurune väga korralik kuur ja grillimaja. Elamu on veel valmis ehitamata, olemas on kogu projektdokumentatsioon ja ehitusluba. Kogu kinnistu suuruseks on 2,03 ha. Hooldatud õueala on osaliselt piiratud aiaga. Kinnistu on hoonestatud, korrastatud. Naabermajad jäävad küll silmapiirile, kuid olemas on täielik privaatsus. On olemas hea juurdepääskinnistule (korralik tee), kolmest küljest kaitseb tuulte eest mets, ühel pool avarad põlluvaated (taustal hobused). Olemas oma puurkaev, elektrivõimsus 3X 25A Sooja annavad nii kamin kui ka tarbevett soojendav, ventileeriv ja soojust regenereeriv väljatõmbeõhu soojuspump. Valmis ehitatud väga korraliku abihoone esimesel korrusel paiknevad järgmised ruumid: . esik ja WC . avatud köök koos söögitoaga . elutuba koos magamisosaga . avar koridor . sauna eesruum . pesemisruum . puukerisega saun (mõnusalt suur) . garaaž kahele autole (56 m2) . katlaruum/majapidamisruum . suur terrass (56 m2) Maja II korrusel välja ehitatud magamisruum ja panipaik. Hoone on ehitatud just nii, et seal oleks väga turvaline, mugav ja kodune miljöö. Kabila küla on endise Kernu valla üks armastatuim küla, seal on toredad naabrid (kes on piisavalt kaugel, et ei häiri üksteist, kuid piisavalt lähedal et oleks olemas turvatunne ja läheduses hoolitsev silmapaar). Linnulaul, metsloomad ei karda külas liikuda, neid võib kohata igal päeval. Seene- ja marjametsa minekuks ei ole vaja transporti otsida, need asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lähimaks kooliks on Ruila Mõisakool, mille haridustase ei jää alla ühelegi Tallinna eliitkoolile. Lapsi viib kooli koolibuss. Uus ja uhke lapsesõbralik lasteaed asub Laitse keskuses. Laitse on ka aasta-aastalt muutumas kuumemaks kultuurikeskuseks. Vaid 5 km kaugusel asuv rallipark pakub huvitegevust tehnikahuvilistele. Vallas on loodud võimalused aktiivseks sporditegevuseks. Kui tunned, et just sina vajaksid turvalist ja rahulikku kodukohta, siis oleks vaja kindlasti just sellele objektile pilk peale visata. USUN, ET TE EI KAHETSE ! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel. Näita vähem
Saue vald,Harjumaa,Saue vald,Metsasarve Metsasarve
160 m²
239 000 €
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Complain
Vaid 18 km kaugusel Tallinna piirist, maalilises miljööväärtuslikus Kabila külakeses müüa väga kodune taluke. Korrastatud on 1935-dal aastal ehitatud talukompleks. Kogu kinnistu suuruseks on 2,93 ha. Umbes 3000m2 suurune hooldatud õueala on kogu ulatuses piiratud aiaga. Kinnistu on hoonestatud, korrastatud. Õuealal paikneb renoveeritud elamu, koos garaažiga, abihoone ja grillinurk koos välikaminaga. Olemas oma puurkaev, elektrivõimsus 3X 25A Elamu esimesel korrusel paiknevad järgmised ruumid: . esik ja WC . avatud köök koos elutoaga . 2 magamistuba . avar koridor . suur vannituba koos mullivanniga . puukerisega saun . kanaliga garaaž Elamu II korrusel välja ehitatud kööginurgaga elutuba ja WC koos dužžiruumiga. II korrusele võimalik lisaks ehitada 2 tuba. Maja on ehitatud just nii, et seal oleks väga turvaline, mugav ja kodune miljöö. Kabila küla on Kernu valla üks armastatuim küla, seal on toredad naabrid (kes on piisavalt kaugel, et ei häiri üksteist, kuid piisavalt lähedal et oleks olemas turvatunne ja läheduses hoolitsev silmapaar). Linnulaul, metsloomad ei karda külas liikuda, neid võib kohata igal päeval. Seene- ja marjametsa minekuks ei ole vaja transporti otsida, need asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lähimaks kooliks on Ruila Mõisakool, mille haridustase ei jää alla ühelegi Tallinna eliitkoolile. Lapsi viib kooli koolibuss. Uus ja uhke lapsesõbralik lasteaed asub Laitse keskuses.Laitse on ka aasta-aastalt muutumas kuumemaks kultuurikeskuseks. Vaid 4 km kaugusel asuv rallipark pakub huvitegevust tehnikahuvilistele. Vallas on loodud võimalused aktiivseks sporditegevuseks. Kui tunned, et just sina vajaksid turvalist ja rahulikku kodukohta, siis oleks vaja kindlasti just sellele objektile pilk peale visata. USUN, ET EI KAHETSE! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Saue vald,Harjumaa,Saue vald,Mäetse Mäetse
195 m²
188 000 €
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more