Vaid 18 km kaugusel Tallinna piirist maalilises miljööväärtuslikus Kabila külakeses müüa väga kodune talu. 1935-dal aastal ehitatud talukompleks on korrastatud. Kogu kinnistu suuruseks on 2,93 ha. Umbes 3000m2 suurune hooldatud õueala on kogu ulatuses piiratud aiaga. Õuealal paiknevad renoveeritud elamu koos garaažiga, abihoone ja grillinurk koos välikaminaga. Olemas oma puurkaev, elektrivõimsus 3X25 A Elamu esimesel korrusel paiknevad järgmised ruumid: . esik ja WC . avatud köök koos elutoaga . 2 magamistuba . avar koridor . suur vannituba koos mullivanniga . puukerisega saun . kanaliga garaaž Elamu II korrusel on väljaehitatud kööginurgaga elutuba ja WC-duširuum. II korrusele võimalik lisaks ehitada 2 tuba. Maja on ehitatud just nii, et seal oleks väga turvaline, mugav ja kodune miljöö. Kabila küla on Kernu valla üks armastatuim küla, seal on toredad naabrid (kes on piisavalt kaugel, et ei häiri üksteist, kuid piisavalt lähedal et oleks olemas turvatunne ja läheduses hoolitsev silmapaar). Linnulaul, metsloomad ei karda külas liikuda, neid võib kohata tihti. Seene- ja marjametsa minekuks ei ole vaja transporti otsida, need asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lähimaks kooliks on Ruila Mõisakool, mille haridustase ei jää alla Tallinna eliitkoolidele. Lapsi viib kooli koolibuss. Uus lapsesõbralik lasteaed asub Laitse keskuses. Laitse on ka aasta-aastalt muutumas olulisemaks kultuurikeskuseks. Vaid 4 km kaugusel asuv rallipark pakub huvitegevust tehnikahuvilistele. Vallas on loodud võimalused aktiivseks sporditegevuseks. Kui tunned, et just sina vajaksid turvalist ja rahulikku kodukohta siis oleks vaja kindlasti just sellele objektile pilk peale visata. USUN, ET EI KAHETSE! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus , hindamine , ehitus ning investeeringute juhtimine . Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Harjumaa, Saue vald, Kabila
5 tuba
195 m²
185 000
9.5.2018
Rohkem1partner.ee
Krunt 1,8 ha kattega teed Suurepärase asukohaga kõrghaljastusega maatükk. Kool, lasteaed ja kauplus asuvad Ruilas või Ääsmael ligikaudu 5 km kaugusel. Elekter krundi kõrval, vee jaoks vaja puurkaev teha. Tallinna umbes 20 km, külast sõidab läbi ka marsuut ja koolibuss. Muusika küla asub Kernu Vallas. Küla piirneb loodes Kabila külaga, edelas ja kagus Ruila külaga, kirdes Saue vallaga. Küla piiri pikkuseks on 13,7 kilomeetrit. Tegu on miljööväärtusliku ajaloolise hajakülaga, kus on hästi säilinud asustusmuster. Täiesti tavaline on Muusika küla puhul see, et kahe majapidamise vahele jääb mitusada meetrit tühja maad. Küla südameks on Järvela kiigeplats, mille üle kõik külaelanikud uhkust tunnevad. Küsi lisa ja tule vaatama!
Männimäe, Muusika, Saue vald, Harjumaa
45 000
19.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Suurepärase asukohaga kõrghaljastusega maatükk. Kool, lasteaed ja kauplus asuvad Ruilas või Ääsmael ligikaudu 5 km kaugusel. Elekter krundi kõrval, vee jaoks vaja puurkaev teha. Tallinna umbes 20 km, külast sõidab läbi ka marsuut ja koolibuss. Muusika küla asub Kernu Vallas. Küla piirneb loodes Kabila külaga, edelas ja kagus Ruila külaga, kirdes Saue vallaga. Küla piiri pikkuseks on 13,7 kilomeetrit. Tegu on miljööväärtusliku ajaloolise hajakülaga, kus on hästi säilinud asustusmuster. Täiesti tavaline on Muusika küla puhul see, et kahe majapidamise vahele jääb mitusada meetrit tühja maad. Küla südameks on Järvela kiigeplats, mille üle kõik külaelanikud uhkust tunnevad. Küsi lisa ja tule vaatama!
Kernu vald, Harjumaa, Eesti
45 000
26.4.2017
Rohkemcity24.ee