Müüa korter: Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Kamari alevik, Sakala 13

Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Kamari alevik, Sakala 13
3 tuba
8,000
2018-3-29
Omandivorm: korteriomand Ventilatsioon: loomulik Pakettaknad: plast Wc: vannitoaga koos Hoone ehitusaasta: 1982 Hoone materjal: kivi Trepikojauks: ei lukustu Energiamärgis: puudub Parkimine: hoone lähedal tasuta Sisustus: dušinurk, boiler Lisainformatsioon Müüa 3 toaline korter. Korterile on tehtud kap.remont mis on jäänud vähe lõpetamatta. Laed, põrandad, seinad soojustatud, toad hoiavad väga hästi sooja. Uued elektri, tv.ja neti juhtmed kilbiga. Veetorud ja kanalisatsioon uued. Aknad, aknalauad, veeplekid vahetatud. Avatud köök elutoaga. Pesemisruumis elektriboiler, dushikabiin, põrandaküte. Köögis põrand plaaditud, põrandaküttega. Elutoas kamin, mis toimib.Tubadesse on veetud soojaõhu torud mille kaudu oli plaanis küttekoldest sooja õhku jagada. Saab kohe sees elada ja oma maitsejärgi veel sisustada. Võib kaaluda ka järelmaksu võimalust.
Rohkemvahendustasuta.ee
3 tuba
59 m²
5,000
2018-4-2
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: toad eraldi, TV, mööbli võimalus Köök: köök 8 m², külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, wc ja vannituba eraldi, pesumasin Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte, kombineeritud küte Ümbrus: naabrid ümberringi, ümbruses korterelamud, teed keskmises seisukorras, Kmari järv järv 1,5 km Müüa 3 toaline remonti vajav korter rahulikus Kamari külas.Korter on siiski täiesti elamiskõlblik. Köök on korteris mõned aastad tagasi remonditud muus osas vajaks korter uue omanikupoolt remonti. Talve perioodil saab korterit kütta korterisse sisse ehitatud ahjuga või elektri abil,võimalik paigaldada ka õhksoojuspump. Kõrvalkulud-kommunalid on olematud 17 eurot kuus ja seda aastarinkselt millele lisanduvad vee ja elektri maks.Korteril on ka keldripoks. Lähim linn on 7 km kaugusel asuv Põltsamaa kus on poed ja palju tööd pakkuvaid ettevõtteid. Põltsamaa on enim tööd pakkuv väikelinn Eestis. Lähedal 1,5 km kaugusel on kaunis kalarikas Kamari järv välja ehitatud ujumiskohtadega ja tennise väljakuga. Antud korter on soodne ja hea võimalus inimesele kes soovib luua uut kodu oma maitse ja üranägemise järgi. Helista julgelt ja tule tutvuma oma uue koduga.Telf.nr 53677965. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
204 m²
100,000
2017-1-29
Kõik Teie hinnapakkumised oodatud! Müüa hoonestatud elamumaa Põltsamaa vallas, Kamari külas. Suletud netopind majas 204 m2, kaks korrust, neli korterit. Kinnistu suurus 2100 m2. Kaugus Põltsamaalt ca 5 km. Väga kena koht! Kinnistule võimalik soovi korral ehitada uus hoone.
Rohkemokidoki.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Kamari

Müüa maja; Pajusi vald, Lahavere, Lahavere küla

Pajusi vald, Lahavere, Lahavere küla
159 m²
41,900
2018-4-13
Kirjeldus Põltsamaa vallas müüa kapitaalist remonti vajav maja, vana-aegse ehituse suurus 464m2, millest puitosa on 159m2 ja maakividest müüridega osa on ca 300m2, majas 5 tuba, köök, kaasaegne WC ja pesuruum elektriboileriga ja elektrilise põrandaküttega, kanalisatsioon, kaks keldrit. Kõrval korralik saunahoone koos kaminaga. Aed ja park põlispuudega. Tootmiseks-töötlemiseks-töökojaks-laoks-saekaatriks sobilik 749m2 silikaatkividest osaliselt renoveeritud ja ümberehitatud kõrvalhoone, suured uksed, lage tõstetud, betoonpõrand. Elekter 380V 50A ja vesi maasiseste trassidega mõlemas hoones, puurkaev, rakkekaev. Privaatne kinnistu 3ha looduskaunis keskkonnas, sissesõidutee lõpeb hoovis. Lähedal kool, lasteaed, kauplus, perearst punkt, bussipeatus, Paisjärv suve nautimiseks. Nii Põltsamaale kui ka Jõgevale ~15 km. Kinnistu suurus on 30023 m2: Haritav maa 11919 m², Looduslik rohumaa 6764 m², Õuemaa 7830 m². Põltsamaa vald moodustati 2017. aastal Põltsamaa linna, Põltsamaa valla, Pajusi valla ja Puurmani valla ühinemisel. Koolid: Põltsamaa Ühisgümnaasium, Adavere Põhikool, Lustivere Põhikool, Esku- Kamari Kool, Aidu Lasteaed-Algkool, Pisisaare Algkool, Puurmani Mõisakool, lasteaiad. Põltsamaal on muusika-, spordi- ja kunstikool.
Rohkemober-haus.ee

Müüa maja - Lahavere küla Põltsamaa vald, Lahavere, Pajusi vald, Jõgevamaa

Lahavere küla Põltsamaa vald, Lahavere, Pajusi vald, Jõgevamaa
159 m²
41,920
2018-4-14
Kogupind 159 m² Jõgevamaal, Lahavere külas müüa koos kõrvalhoonetega remonti vajav privaatne talukoht. Majas on 5 tuba, köök ja boileriga pesuhoone+wc, eraldi ehitatud avar saunahoone. Lisaks suur laudahoone/garaaz, millest saab teha töökoja või karjalauda. Töökorras kanalisatsioon. Elekter 220w ja 380w, kokku 50A ja vesi majas. Kinnistu suurus on 30023 m2: Haritav maa 11919 m², Looduslik rohumaa 6764 m², Õuemaa 7830 m². Jõgeva ~15km. Põltsamaa vald moodustati 2017. aastal Põltsamaa linna, Põltsamaa valla, Pajusi valla ja Puurmani valla ühinemisel. Koolid: Põltsamaa Ühisgümnaasium, Adavere Põhikool, Lustivere Põhikool, Esku- Kamari Kool, Aidu Lasteaed-Algkool, Pisisaare Algkool, Puurmani Mõisakool, lasteaiad. Põltsamaal on muusika-, spordi- ja kunstikool. Kasutades Ober-Hausi Kinnisvara teenuseid kinnisvara hindamisel või ostmisel, saate: • kinnisvara hindamise -20% *; • üle 200 eripakkumise, soodustused kuni 40 000 €; • tasuta Meistriklubiga liitumise ja 500 € boonusraha **; • tasuta remondi- ja paigaldusteenuse pakkumise ***; • laenulepingutasu -40%****; *Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausis 20% soodsamalt ja tüüpkorteri eksperthinnang kätte ühe tööpäevaga. ** Meistriklubi kaardile laetakse boonusraha 500 € väärtuses, mis annab 25% allahindlust kõikidelt üle 100 € ostudelt. *** Tellides remondi- ja paigaldusteenuse Bauhofist, kehtib kõikidele materjalidele allahindlus 20%.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Müüa maja - Lahavere küla Põltsamaa vald, Lahavere, Pajusi vald, Jõgevamaa

Lahavere küla Põltsamaa vald, Lahavere, Pajusi vald, Jõgevamaa
159 m²
41,900
Eile kell 02:17
Kogupind 159 m² Põltsamaa vallas müüa kap.remonti vajav maja, vana-aegse ehituse suurus 464m2, millest puitosa on 159m2 ja maakividest müüridega osa on ca 300m2, majas 5 tuba, köök, kaasaegne WC ja pesuruum elektriboileriga ja elektrilise põrandaküttega, kanalisatsioon, kaks keldrit. Kõrval korralik saunahoone koos kaminaga, aed, park põlispuudega. Tootmiseks-töötlemiseks-töökojaks-laoks-saekaatriks sobilik 749m2 silikaatkividest osaliselt renoveeritud -ümberehitatud kõrvalhoone, suured uksed, lage tõstetud, betoonpõrand. Elekter 380V 50A ja vesi maasiseste trassidega mõlemas hoones, puurkaev, rakkekaev. Privaatne kinnistu 3ha looduskaunis keskkonnas, sissesõidutee lõpeb hoovis. Lähedal kool, lasteaed, kauplus, velskripunkt, bussipeatus, paisjärv suve nautimiseks. Nii Põltsamaale kui ka Jõgevale 15 km. Kinnistu suurus on 30023 m2: Haritav maa 11919 m², Looduslik rohumaa 6764 m², Õuemaa 7830 m². Põltsamaa vald moodustati 2017. aastal Põltsamaa linna, Põltsamaa valla, Pajusi valla ja Puurmani valla ühinemisel. Koolid: Põltsamaa Ühisgümnaasium, Adavere Põhikool, Lustivere Põhikool, Esku- Kamari Kool, Aidu Lasteaed-Algkool, Pisisaare Algkool, Puurmani Mõisakool, lasteaiad. Põltsamaal on muusika-, spordi- ja kunstikool. Kasutades Ober-Hausi Kinnisvara teenuseid kinnisvara hindamisel või ostmisel, saate: • kinnisvara hindamise -20% *; • üle 200 eripakkumise, soodustused kuni 40 000 €; • tasuta Meistriklubiga liitumise ja 500 € boonusraha **; • tasuta remondi- ja paigaldusteenuse pakkumise ***; • laenulepingutasu -40%****; *Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausis 20% soodsamalt ja tüüpkorteri eksperthinnang kätte ühe tööpäevaga. ** Meistriklubi kaardile laetakse boonusraha 500 € väärtuses, mis annab 25% allahindlust kõikidelt üle 100 € ostudelt. *** Tellides remondi- ja paigaldusteenuse Bauhofist, kehtib kõikidele materjalidele allahindlus 20%.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee