3-toaline renoveeritud korter

Käravete, Ambla vald, Järvamaa
3 tuba
8,700
2017-10-6
Müüa 3-toaline korter Käravetel ( 68,9 ruutmeetrit), Ambla vallas. Aknad vahetatud, uus korteriuks. Püsikulud kuus on 64,3€ lisanduvad vesi, elekter, prügi vastavalt tarbimisele. Korter on peaaegu täielikult renoveeritud, v.a üks tagumine tuba, mille remondieelne seisund on eelnevatest tubadest kõige parem. Vajab tapeedivahetust ja ehk uut põrandakatet. Ülejäänud korteris vahetatud kõik juhtmed, torud. Elutuba, kööki ja koridori katab tammeparkett, ühes magamistoas on laminaat. Vannituba ja wc on eraldi. Vannitoas mašaaziga duššikabiin ning põrandaküte. Köögis käsitööna valmistatud täispuit köögimööbel. Mööbli sisse on integreeritud keraamiline pliit ja ahi, nõudepesumasin. See kõik jääb uuele elanikule, lisaks külmik, kui on soovi. Laud ja toolid ka Koridoris ja kahes magamistoas on liugustega riidekapid. Soovi korral jäävad ka need uuele elanikule. Kõikides tubades pimendavad rulood( jäävad uuele omanikule) Korteri all on kelder asjade hoiustamiseks. Aiamaa olemasolu Tegus ühistu . Keskküte Majal vahetatud koridoride ja keldrite aknad, samuti ka välisuks. Sobib väga hästi rahuliku ja vaikset keskkonda armastavale inimestele. Lähim väikelinn Tapa-15km Lähim kool, apteek, arstipunkt Aravete-6 km Suuremad linnad Paide-38km Rakvere45km Tallinn 75km Huvi korral tee julgelt omapoolne pakkumine ! :)
Rohkemokidoki.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Käravete

Müüa maja - Tapa 9, Ambla, Ambla vald, Järvamaa

Tapa 9, Ambla, Ambla vald, Järvamaa
4 tuba
83.7 m²
13,000
2018-4-15
Kinnistu, palkmaja, kogupind 83,7 m² Lisainfo: kaev, elekter Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Müüa kena ühekorruseline puitelamu Ambla alevikus. Tegemist on 20.sajandi alguse alevikule iseloomuliku viilkatusega puithoonega. Elamu paikneb väikese loodepoolse kaldega krundil, mille pindala on 1500 m2. Kinnistu asub pisut väljaspool Ambla ajaloolist keskust ning jääb välja Ambla miljööväärtuslikust hoonestusalast. Palkmaja on ehitatud maakivivundamendile. Hoone on säilinud enamuses autentsena, viimistluses on säilinud algupärane puitlaudis ja mõne erandiga ka puitaknad ja -uksed. Ruumijaotuselt on hoone sümmeetriline, kahel pool maja läbivat kööki asuvad läbikäidavad elutoad. Eluruume kütavad kaks ahju, lisaks leivaahju- ja soojamüüriga pliit. Läbi aegade on elumajaga ümberkäidud heaperemehelikult, seetõttu on maja suhteliselt heas seisukorras. Hoovis on säilinud mõned viljapuud ja kased. Kõrvalhooned on kehvas korras ja kuuluvad lammutamisele. Vett saadakse kaevust, soovi korral võimalik liituda tsentraalsüsteemiga. Elektrivarustus 16A. 1991-2017 asus Amblas valla keskus. Lasteaed-põhikool, staadion, kultuurimaja, kauplus ja populaarne "Kirsimari" pubi asuvad majast mõnekümne meetri raadiuses. Lähim suurem keskus on 10 km kaugusel Tapa linn, 4k kaugusel asub ujumiskohaga Käravete paisjärv.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Müüa talu - Mammu, Kurisoo, Ambla vald, Järvamaa

Mammu, Kurisoo, Ambla vald, Järvamaa
157 m²
8,000
2017-9-19
Elamispind 157 m², kogupind 157 m² Lisainfo: eterniitkatus Müüa renoveerimist vajav talukompleks Järvamaal, Ambla vallas, Kurisoo külas. Elamu renoveerimine on jäänud pooleli. Hoonel uus katus. Kinnistul asub hoone koos ait-kuuriga. Samuti kaev. Olemas elekter. Kõik rajatised ehitusregistris. Lähim alev Käravete 2,5km ja Aravete 3,5 km. Aravets olemas pood, kool ja lasteaed. Kinnistu hetkel lahtimõõdistamisel põllumaa osast. Plaan piltides. KINNISTU VÕIMALIK OSTA JÄRELMAKSUGA!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee