3 tuba
70 m²
16,500
2018-4-1
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: parkimine tasuta, pakettaknad, parkett Köök: puupliit Sanruum: uus torustik, dušš Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus Ümbrus: asub keskuses Müüa 2 kõrvutiasetsevat korterit: üks suurusega 40 m² ja teine 30 m². Suurem korter on heas seisukorras. Väiksem on puhastatud "paneelini" ja hetkel üks suur ruum (eemaldatud mittekandvad vaheseinad). Korterid müüakse koos, kuna neil on ühine küttesüsteem. 2,5 aastat tagasi on paigaldatud Schiedeli kaheseinaline metallmoodul korsten ICS50. Paigaldajaks kutsetunnistust omav firma, kes ka hooldab korstent kord aastas. Olemas kütteseadme pass. Küttesüsteem Atmose puugaasikatel koos 2000-liitrise akumulatsioonpaagiga. Keldris on põrandaküte. Tubades Purmo radiaatorid reguleeritavate Danfossi termostaatidega. Soe vesi saadakse tänu akumulatsioonipaaki paigaldatud vasest soojusvahetile. On olemas ka elektriboiler ja tualettruumis ka elektriline põrandaküte, kuid peale küttesüsteemi rajamist pole pidanud neid kasutama, seega elektriarved on väiksed. Tualettruumis olemas aurusaunaga duššikabiin. Kööki jäetud alles korralik puupliit. Korterite juurde kuuluvad kaks suurt puukuuri, millest ühesse jääb uuele omanikule 10 rm-i kuivi kasepuid. Soovi korral on katlale võimalus paigaldada pelletipõleti. Kool ja lasteaed asuvad nii Kambjas kui ka Savernas. Mõlemad asulad 10km kaugusel. Koolibussid käivad nii Savernasse kui ka Kambjasse. Rohkem infot otse omanikult.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
2 tuba
9,500
2018-3-20
Korteriomand Lisainfo: parkimine tasuta, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: puupliit, külmik Sanruum: dušš, boiler Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: trepikoda lukus Ümbrus: naabrid ümberringi, teed heas seisukorras Maaritsas müüa kena kahetoaline ahjuküttega korter.Korter paikneb teisel korrusel.Korteris on uus torustik.Tualett-pesuruum on plaaditud osaliselt, paigaldatud duššikabiin kui ka soojaveeboiler. Korteri kasutuses on kelder ja puukuur. Maaritsas asub külapood,tiik ning mänguväljak. Lähim lasteaed,kool,arstiteenus ja pood on Kambjas 10 km kaugusel. Vahemaa suuremate keskusteni: Võru 42 km, Otepää 28 km , Tartu 27 km. Korteri mööbel ja muu tehnika kuulub hinna sisse. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
14,900
2017-12-11
Krunt 4,1 ha, detailplaneering tegemata Ümbrus: järv lähedal, teed heas seisukorras Müüa kinnistu Põlvamaal, Kanepi vallas, Maaritsa külas. Kinnistu suurus 4,06ha , sellest 3,47ha haritav maa. Helista ja uuri lisa.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Maaritsa