7,000
2018-3-21
Krunt 1,4 ha Müüa ehitusõiguse ja hea juurdepääsuga kinnistu Mäla külas. Põllu kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused saunsuvila ehitamiseks. Hoone kavandada olemasoleva kõrghaljastuse kõrvale külatee äärde. Hoone viilkatusega, katuse kalle 37...45°, katuseharja kõrgus maapinnast kuni 7,5m. Veevarustus lahendada lokaalsena. Puurkaevu planeerimisel tuleb koostada puurkaevu projekt ja taotleda Muhu Vallavalitsuselt ehitusluba. Eelnevalt tuleb Muhu Vallavalitsuselt taotleda puurkaevu asukoha kooskõlastamist. Kanalisatsioonisüsteem lahendada lokaalsena. Võimalik lahendus on kinnine kogumismahuti. Elektriliitumine ampritasu tariifi alusel, uus alajaam jääb liitumiskohast 400m raadiusesse. (Nt 3x16A el. liitumine maksab 2500 eur). Kinnistu külatänava äärne osa piirneb vana kiviaiaga. Kinnistut on seni regulaarselt niidetud, ei ole võsastunud. Kinnistut läbib ka Telia õhuliin, võimalik liituda. ASUKOHT Kuivastu-Pädaste-Liiva asfalteeritud mnt-le 700m, Kuivastu sadamasse 12 km, Liiva keskusesse 4,5km, kus on COOP kauplus, Muhu Põhikool, lasteaed, noorte keskus, perearstikeskus, apteek, spordihall, hooldekodu, mitmed söögikohad ja palju muud põnevat. Liivalt on väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega. HELISTA +372 5191 2950 ning tule soeta tükike Muhumaad!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Müüa maja - Rehematsi, Mäla, Muhu vald, Saaremaa

Rehematsi, Mäla, Muhu vald, Saaremaa
5 tuba
146.1 m²
66,000
2018-1-8
Kogupind 146,1 m² Köök: puupliit Müüa klassikaline Muhu talukompleks. Rehielamu palkseintega osas asuvad eluruumid (köök, 5 tuba, pesuruum, panipaik) ja looduslikust kividest seintega osas endine laudaruum. 1971. aastal ehitatud tellistest saunamajas on eeskoda, suveköök, puhkeruum, sauna eesruum ja pesu-leiliruum 1880. aastal ehitatud looduslikust kivist seintega ait-keldris on hoiuruumid. 1940-ndatel aastatel ehitatud suures palkseintega aidahoones on mitmed hoiuruumid ja töötuba. Kõik hooned on heas seisukorras. Kinnistul kaev, kuid hoonetes veevarustus puudub. Kinnistut ümbritseb kiviaed. Juurdepääs asfaltkattega avaliku kasutusega teedelt.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Mäla
4 tuba
138.3 m²
22,000
2018-4-6
Palkmaja, elamispind 52 m², kogupind 138,3 m² Lisainfo: puusein, eterniitkatus Köök: puupliit Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Ümbrus: mets lähedal, naabrid ühel pool, kruusateed Müüa vana taluhoone Muhus Hellamaa külas. Oru majapidamine tekkis endistele Võlla mõisa maadele 1920ndatel. Algne hoone pärineb 19.saj, maja on toodud Mäla külast palkidena. Talu on ehitatud ja laiendatud mitmes järgus, hoone üldpind on 138,3 m2 (hoonealune pind 161,7, kasulik pind 138,3, elamispind 52,2m2). Majas on laudpõrandaga magamistuba ja elutuba, teine magamistuba, mille põrand soome papiga üle löödud, kivipõrandaga väike koridor, väike köögitagune magamiskamber, taluhoonetele omaselt suur kivipõrandaga köök. külm koridor, kuur ja kõrge kivivundamendiga laut Kõrge ärklikorrus, võimalus teine korrus välja ehitada, see annaks hoonele 80 - 100m2 kasulikku pinda juurde. Maja on suures osas tühi, sisse jäävad mõned talustiilis mööbliesemed (laud, pink, paar kappi). Hoone on kantud ehitisregistrisse. Hoone seisukord: remontivajav. Hoone vajab uut katust, uut vahelage, kortsnapiipu. Aampalgid ja kandvad seinad on üldjoontes tugevad, kuid vajavad siit-sealt parandamist. Küte: puuküte, tube kütab ahi, köögis pliit ja vana leivaahi. Korstnapühkija hinnangul on ahi kasutuskõlblik, pliit ja leivaahi vajavad remonti. Elekter: oma elektrikapp, stabiilne ühendus (majja tuleb maa-alune kaabel, 1 faas, 20 amprit), majas sees juhtmestik osaliselt vahetatud. Kaev ei ole töökorras, ilmselt on mõttekas vana kaev kinni ajada ja lasta uus puurida (valla ehitusnõuniku soovitus). Õuel eterniidist väike kuur tööriistade hoidmiseks. Olemas kuivkäimla (ehitatud 2018). Maja kõrval väike viljapuuaed, mis vajab korrastamist, krundi piiril lehtpuud, kuused, võimalus taastada kiviaiad. Taluhoone juurde kuulub 0.9 ha õueala (Oru kinnistu, katastritunnus 4780:001:0744), Logistiliselt väga hea, kuid samas privaatne asukoht. Aastaringne ligipääs kinnistule hea, maja eest jookseb läbi külavahetee, mis on kohaliku omavalitsuse hooldada. Viimane majapidamine küla servas, liiklust on seal vähe, küll aga võib kohata Tihuse talu hobuseid matkalised turjal. Lähim suurem asula on 6km kaugusel asuv Liiva, seal on Konsum, kool, lasteaed, spordihall. Ka Hellamaal on väike toidupood, lisaks tegus külakeskus raamatukoguga, Villu Veski muusikatalu, Tihuse hobusefarm, Muhu Farmid. Kuivastu sadamasse 5km. Maakleritel palun mitte tülitada.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
7,000
2018-3-21
Info: Saaremaa, Muhu vald, Mäla, Põllu, krunt 1,4 haLisainfo: Müüa ehitusõiguse ja hea juurdepääsuga kinnistu Mäla külas. Põllu kinnistule on väljastatud projekteerimistingimused saunsuvila ehitamiseks. Hoone kavandada olemasoleva kõrghaljastuse kõrvale külatee äärde. Hoone viilkatusega, katuse kalle 37...45°, katuseharja kõrgus maapinnast kuni 7,5m. Veevarustus lahendada lokaalsena. Puurkaevu planeerimisel tuleb koostada puurkaevu projekt ja taotleda Muhu Vallavalitsuselt ehitusluba. Eelnevalt tuleb Muhu Vallavalitsuselt taotleda puurkaevu asukoha kooskõlastamist. Kanalisatsioonisüsteem lahendada lokaalsena. Võimalik lahendus on kinnine kogumismahuti. Elektriliitumine ampritasu tariifi alusel, uus alajaam jääb liitumiskohast 400m raadiusesse. (Nt 3x16A el. liitumine maksab 2500 eur). Kinnistu külatänava äärne osa piirneb vana kiviaiaga. Kinnistut on seni regulaarselt niidetud, ei ole võsastunud. Kinnistut läbib ka Telia õhuliin, võimalik liituda. ASUKOHT Kuivastu-Pädaste-Liiva asfalteeritud mnt-le 700m, Kuivastu sadamasse 12 km, Liiva keskusesse 4,5km, kus on COOP kauplus, Muhu Põhikool, lasteaed, noorte keskus, perearstikeskus, apteek, spordihall, hooldekodu, mitmed söögikohad ja palju muud põnevat. Liivalt on väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega. HELISTA +372 5191 2950 ning tule soeta tükike Muhumaad!
Rohkemadrem.ee