Complain
Krunt 17,6 ha AS Timber korraldab kirjaliku enampakkumise kinnistutele. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 5. november 2018 kell 14.00 Pakkumiste esitamise kord ja lisainfo on kirjeldatud *** AS Timber korraldab enampakkumisi metsa ja põllumaa kinnistutele. Lisaks tavapärasele kinnisvaraportaalides kuulutamisele, jõuab kinnistu müügiinfo samaaegselt 900 kõige potentsiaalsema ostuhuviliseni Eestis - suurmaaomanikud, põllumehed, metsafondid, metsa- ja põlluinvestorid. Täiendava personaalse suhtluse abil kasvatavad meie 8 metsaspetsialisti klientide ostuhuvi ning tagavad hinnapakkumiseks vajaliku info täieliku olemasolu. Konsulteerime metsaomanikke tasuta: Väga tihti on kogu kinnistu asemel mõistlikum müüa hoopis raieõigust. Võta minuga ühendust: Auli Pulk AS Timber *** +372 50 57 655 *** Müü Sinagi oma kinnistu enampakkumisel metsandussektori sihitud sihtrühmas ja võidad enam - hektari hind on tõusnud 15 000 euroni ning tehingutasu on vaid 5%.
Aadress enne haldusreformi "Väike-Käometsa", Mustajõe, Laheda vald, Põlvamaa
64 000 €
Eile kell 15:41
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 27,8 ha AS Timber korraldab kirjaliku enampakkumise kinnistutele. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 5. november 2018 kell 14.00 Pakkumiste esitamise kord ja lisainfo on kirjeldatud *** AS Timber korraldab enampakkumisi metsa ja põllumaa kinnistutele. Lisaks tavapärasele kinnisvaraportaalides kuulutamisele, jõuab kinnistu müügiinfo samaaegselt 900 kõige potentsiaalsema ostuhuviliseni Eestis - suurmaaomanikud, põllumehed, metsafondid, metsa- ja põlluinvestorid. Täiendava personaalse suhtluse abil kasvatavad meie 8 metsaspetsialisti klientide ostuhuvi ning tagavad hinnapakkumiseks vajaliku info täieliku olemasolu. Konsulteerime metsaomanikke tasuta: Väga tihti on kogu kinnistu asemel mõistlikum müüa hoopis raieõigust. Võta minuga ühendust: Auli Pulk AS Timber *** +372 50 57 655 *** Müü Sinagi oma kinnistu enampakkumisel metsandussektori sihitud sihtrühmas ja võidad enam - hektari hind on tõusnud 15 000 euroni ning tehingutasu on vaid 5%.
Aadress enne haldusreformi "Suure-Käometsa", Mustajõe, Laheda vald, Põlvamaa
63 000 €
Eile kell 16:45
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Üldinfo Müüa kinnistu koos elumaja ja abihoonetega. Majas kaks ahju ja puupliit. Toad ringsüsteemis. Tsentraalne vesi ja elekter. Maja vajab remonti, võimalus väljaehitada teine korrus. Töökorras saun. Energiamärgist ei ole väljastatud. Võimalik maad juurde osta. Helista ja läheme vaatama!
Laheda, Mustajõe, Laheda vald, Põlvamaa
100 m²
29 000 €
20.9.2018
Rohkemcke.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more