Complain
52 000 €
uusmaa.ee
87.4 m²

Kuusalu vald, Vahastu küla, Kasemetsa ühistu 6 - Uus Maa Kinnisvarabüroo

Kasemetsa ühistu 6, Vahastu küla, Kuusalu vald, Harju maakond
Tallinna piirist pooletunnise autosõidu kaugusel maaliliste männimetsade vahel ootab uut toimekat pererahvast mõnus suvekodu. Maja on hiljuti saanud värske ilme – fassaadi, katuse ja mõnusa suure terraasi. Seest on maja puhastatud ja paigaldatud uus laudpõrand. Uus omanik saab ise otsustada, kas jätab maja suvekoduks või kohandab päriskoduks. Võimalik on alustada puhtalt lehelt ja lasta unistustel lennata nii ruumilahenduses kui siseviimistluses. Projekt olemas. Krunt on kuiv ja päikeseline, aias on mõned viljapuud ja kunagi on seal peetud mesilasi. Külas on nii püsielanikke kui suvitajaid. Kruntide ja majade suurused võimaldavad mõnusat omaetteolemist. Naabrid on toredad, ühistu toimib ja laupäeviti käib kohalik piimamees. Elekter on majas olemas (16A), kinnistul asub salvkaev, küla puurkaev on 70 m kaugusel. Kinnistul on väike vana hoone, mis on kasutuses kuurina. Ümbruses imeilusad männimetsad, palju puhast loodust ja lõputult matkamisvõimalusi Kõrvemaal, Lahemaal ja lähedal asuvas Viru rabas. aiaga ümbritsetud elekter metsa lähedal naabrivalve
Complain
25 000 €
okidoki.ee

Krunt+vundament Kuusalu vallas

Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Address: Pihlaka AÜ 24 Sigula 6, Vahastu küla, Kuusalu vald, Harju maakond 35204:007:0001 Müüa suur krunt, kus asub väike aiamaja koos kuuriga. ASUKOHT Suvila paikneb endise Sigula-6 suvilarajoonis, mis on aegade jooksul kujunenud mõnusaks Loksa linnalähedaseks elamupiirkonnaks. Naabruses elatekse nii aastaringselt, kui käiakse suveperioodil aega veetmas. Krundil on hoone/vundament. On ehitatud korralikule betoonplokkidest vundamendile ja kannatab seega välja ka näiteks teise korruse juurdeehituse. Kinnistul on olemas liitumine elektrivõrguga.Vesi ühistu puurkaevust ja lokaalne kanalisatsioon. Puudest ja põõsastest on õunapuud, mustsõstrapõõsad. Enamus krundist on aiaga piiratud. Toimib ka naabrivalve, naaber elab kohapeal aastaringselt. VENE KEELESInfotekst Продаётся приватный грунт с летней дачей! Участок граничит с лесом,закрыт живой изгородью. Дача расположена в Сигула-6, дороги в хорошем состоянии. Имеется подключение к электричеству. На участке есть фундамент и частично возведены стены 1 этажа. Постройка крепкая. Грунт огорожен забором, посажены плодовые кусты и деревья. Соседи проживают круглогодично. 55974870 KODARMED OÜ
Complain
87.4 m²

Müüa suvila - Kasemetsa ühistu 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Kasemetsa ühistu 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Puitmaja, kogupind 87,4 m² Lisainfo: elekter Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal Tallinna piirist 30 minutilise autosõidu kaugusel maaliliste männimetsade vahel ootab uut toimekat pererahvast mõnus suvekodu. Maja on hiljuti saanud värske ilme - fassaadi, katuse ja mõnusa suure terraasi. Seest on maja puhastatud ja paigaldatud plus laudpõrand. Uus omanik saab ise otsustada, kas jätab maja suvekoduks või kohandab päriskoduks. Võimalik on alustada puhtalt lehelt ja lasta unistustel lennata nii ruumilahenduses kui siseviimistluses. Projekt olemas. Krunt on kuiv ja päikeseline, aias on mõned viljapuud ja kunagi on seal peetud mesilasi. Külas on nii püsielanikke kui suvitajaid. Kruntide ja majade suurused võimaldavad mõnusat omaetteolemist. Naabrid on toredad, ühistu toimib ja laupäeviti käib kohalik piimamees. Elekter majas olemas (16A), kinnistul asub salvkaev, küla puurkaev on 70 m kaugusel. Kinnistul on väike vana kuurina. Ümbruses imeilusad männimetsad, palju puhast loodust ja lõputult matkamisvõimalusi Kõrvemaal, Lahemaal ja lähedal asuvas Viru rabas. Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Kodu aitab osta Swedbank. Pakkumise saamiseks kasuta koodi UUSMAA ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras. Võtame ühendust 1 tööpäeva jooksul. Uus Maa kliendile soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega, pea nõu.
Complain

Müüa maatükk, elamumaa - Pihlaka AÜ 24, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Pihlaka AÜ 24, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Krunt 1 706 m² Lisainfo: elekter Ümbrus: ümbruses eramud, kruusateed, naabrid kõrval Müüa suur krunt, kus asub väike aiamaja koos kuuriga. ASUKOHT Suvila paikneb endise Sigula-6 suvilarajoonis, mis on aegade jooksul kujunenud mõnusaks Loksa linnalähedaseks elamupiirkonnaks. Naabruses elatekse nii aastaringselt, kui käiakse suveperioodil aega veetmas. Krundil on hoone/vundament. On ehitatud korralikule betoonplokkidest vundamendile ja kannatab seega välja ka näiteks teise korruse juurdeehituse. Kinnistul on olemas liitumine elektrivõrguga.Vesi ühistu puurkaevust ja lokaalne kanalisatsioon. Puudest ja põõsastest on õunapuud, mustsõstrapõõsad. Enamus krundist on aiaga piiratud. Toimib ka naabrivalve, naaber elab kohapeal aastaringselt.
Complain
3 tuba

Müüa maja - Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, puitmaja, elamispind 67 m² Lisainfo: panipaik, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, mööbli võimalus, pakettaknad, parkett, garaaž, parkimine tasuta, seinakapp, TV, elekter, tööstusvool, profiilplekk-katus Köök: puupliit Sanruum: vann, dušš, saun, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, kamin Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal, teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval Korrastatud krunt, viimistletud ehitistega. Ehitamisel kasutatud kivi ja puitu. Kinnistul on: 1. maja, 4 kõrvalhoonet, 2 kasvuhoonet. Majas 3 tuba, avatud köök(Soome puupliit, elektripliit), wc+vannituba. Ahjuküte. Puurkaevu vesi majas ja lokaalne kanalisatsioon.Maja korralikult soojustatud ja väljast kaetud plastiklaudadega. 2. Saun palkmaja, mis puuküttega. Puhkeruum. Boiler. 3. Kanaliga garaaž 28m2, 4. Majandushoone, 5. Suveköök. 6. 2 kasvehoonet. 7. 2 salvkaevu kastmiseks. 8. Puurkaev 25m 9. SAT TV Kinnistu piiratud aiaga. Autovärav puldiga. Tööstusvool 3*25A Sobib kasutada ka suvilaks.. Kuu aja jooksul vormistab vald kasutusloa. Võtame müüki Teie Kinnisvara. Konsulteeri müügi korral maakleriga. T. 5019544 Suvilaid võib palluda müügiks aastaringselt.
Complain

Müüa suvila - Pihlaka AÜ 24, Sigula 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Pihlaka AÜ 24, Sigula 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Müüa suur krunt, kus asub väike aiamaja koos kuuriga. ASUKOHT Suvila paikneb endise Sigula-6 suvilarajoonis, mis on aegade jooksul kujunenud mõnusaks Loksa linnalähedaseks elamupiirkonnaks. Naabruses elatekse nii aastaringselt, kui käiakse suveperioodil aega veetmas. Krundil on hoone/vundament. On ehitatud korralikule betoonplokkidest vundamendile ja kannatab seega välja ka näiteks teise korruse juurdeehituse. Ehitisealune pind (m2) 125,2 Maapealse osa korruste arv 2 Kõrgus (m) 5,4 Pikkus (m) 11,2 Laius (m) 9,8 Suletud netopind (m2) 80,6 Köetav pind (m2) 62,6 Maht (m3) 286,8 Kinnistul on olemas liitumine elektrivõrguga.Vesi ühistu puurkaevust ja lokaalne kanalisatsioon. Puudest ja põõsastest on õunapuud, mustsõstrapõõsad. Enamus krundist on aiaga piiratud. Toimib ka naabrivalve, naaber elab kohapeal aastaringselt.
Complain
3 tuba

Müüa maja - Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, puitmaja, elamispind 67 m² Lisainfo: panipaik, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, mööbli võimalus, pakettaknad, parkett, garaaž, parkimine tasuta, seinakapp, TV, elekter, tööstusvool, profiilplekk-katus Köök: puupliit Sanruum: vann, dušš, saun, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, kamin Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal, teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval Korrastatud krunt, viimistletud ehitistega. Ehitamisel kasutatud kivi ja puitu. Kinnistul on: 1. maja, 4 kõrvalhoonet, 2 kasvuhoonet. Majas 3 tuba, avatud köök(Soome puupliit, elektripliit), wc+vannituba. Ahjuküte. Puurkaevu vesi majas ja lokaalne kanalisatsioon.Maja korralikult soojustatud ja väljast kaetud plastiklaudadega. 2. Saun palkmaja, mis puuküttega. Puhkeruum. Boiler. 3. Kanaliga garaaž 28m2, 4. Majandushoone, 5. Suveköök. 6. 2 kasvehoonet. 7. 2 salvkaevu kastmiseks. 8. Puurkaev 25m 9. SAT TV Kinnistu piiratud aiaga. Autovärav puldiga. Tööstusvool 3*25A Sobib kasutada ka suvilaks.. Tee hinnapakkumine! Võtame müüki Teie Kinnisvara. Konsulteeri müügi korral maakleriga. T. 5019544 Suvilaid võib palluda müügiks aastaringselt.
Complain
3 tuba

Müüa maja - Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Männi Ühistu 14, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, puitmaja, elamispind 67 m² Lisainfo: panipaik, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, mööbli võimalus, pakettaknad, parkett, garaaž, parkimine tasuta, seinakapp, TV, elekter, tööstusvool, profiilplekk-katus Köök: puupliit Sanruum: vann, dušš, saun, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, kamin Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal, teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval Korrastatud krunt, viimistletud ehitistega. Ehitamisel kasutatud kivi ja puitu. Kinnistul on: 1. maja, 4 kõrvalhoonet, 2 kasvuhoonet. Majas 3 tuba, avatud köök(Soome puupliit, elektripliit), wc+vannituba. Ahjuküte. Puurkaevu vesi majas ja lokaalne kanalisatsioon.Maja korralikult soojustatud ja väljast kaetud plastiklaudadega. 2. Saun palkmaja, mis puuküttega. Puhkeruum. Boiler. 3. Kanaliga garaaž 28m2, 4. Majandushoone, 5. Suveköök. 6. 2 kasvehoonet. 7. 2 salvkaevu kastmiseks. 8. Puurkaev 25m 9. SAT TV Kinnistu piiratud aiaga. Autovärav puldiga. Tööstusvool 3*25A Sobib kasutada ka suvilaks.. Tee hinnapakkumine! Võtame müüki Teie Kinnisvara. Konsulteeri müügi korral maakleriga. T. 5019544 Suvilaid võib palluda müügiks aastaringselt.
Complain

Müüa maatükk, elamumaa - Männi ühistu 17, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Männi ühistu 17, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Krunt 973 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: ühistransport, vesi, elekter Ümber ringi naabrid. Aiaga piiratud. Krundil on vundament. Välikäimla. Lähim pood ca 5 km, bussipeatus ca 2 km. Elekter olemas krundil, vaja liitumine teha. Krundi peal on sõstrad ja tikri põõsad. Lähedal Viru raba, Lahemaa RP, Kõrvemaa. Helista nr 56 204 996!
Complain
4 tuba
54.6 m²

Müüa maja, 3 magamistuba - Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, kivimaja, kogupind 54,6 m² Lisainfo: panipaik, seinakapp, elekter, mööbel, garaaž, kaev, ühistransport, kõrvalhoone, puurkaev, parkimine tasuta, eterniitkatus Köök: elektripliit Sanruum: wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, põrandaküte, kombineeritud küte, kamin Ümbrus: teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval, ümbruses eramud 2 kordne elumaja, saab elada aastaringselt. Viimastel aastatel käidud kohapeal suvel. Viilkatusega maja, katusakendega. Alumisel korrusel suur elutuba kaminaga. Avatud köök. Puuküttega saun, dušš, boiler. Teisel korrusel 3 magamistuba. Olemas garaaž vanas majas, kasvuhoone karkass, tööriistakuur, eraldi maakelder 34,6m2 Majas vesi oma puurkaevust. Hüdrofor. WC. Lokaalne kanalisatsioon. Hoovis tiik. Drenaaž. Viljapuud. Bussi peatus 1 km. Lähim kauplus Kolgal. Järv 3,5 km. Meri 10 km. Tallinn 50 km Läheduses seene-marjametsad. Pildil näha kaks maja. Üks amortiseerunud maja, teine uus. Tingi! Soovid müüa suvilat-maja, helista 5019544, või teata meilile ***.
Complain

Müüa suvila - Pihlaka AÜ 24, Sigula 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Pihlaka AÜ 24, Sigula 6, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Müüa suur krunt, kus asub väike aiamaja koos kuuriga. ASUKOHT Suvila paikneb endise Sigula-6 suvilarajoonis, mis on aegade jooksul kujunenud mõnusaks Loksa linnalähedaseks elamupiirkonnaks. Naabruses elatekse nii aastaringselt, kui käiakse suveperioodil aega veetmas. Krundil on hoone/vundament. On ehitatud korralikule betoonplokkidest vundamendile ja kannatab seega välja ka näiteks teise korruse juurdeehituse. Ehitisealune pind (m2) 125,2 Maapealse osa korruste arv 2 Kõrgus (m) 5,4 Pikkus (m) 11,2 Laius (m) 9,8 Suletud netopind (m2) 80,6 Köetav pind (m2) 62,6 Maht (m3) 286,8 Kinnistul on olemas liitumine elektrivõrguga.Vesi ühistu puurkaevust ja lokaalne kanalisatsioon. Puudest ja põõsastest on õunapuud, mustsõstrapõõsad. Enamus krundist on aiaga piiratud. Toimib ka naabrivalve, naaber elab kohapeal aastaringselt.
Complain

Müüa maatükk, elamumaa - Männi ühistu 17, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Männi ühistu 17, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Krunt 973 m², detailplaneering tehtud Lisainfo: ühistransport, vesi, elekter Ümber ringi naabrid. Aiaga piiratud. Krundil on vundament. Välikäimla. Lähim pood ca 5 km, bussipeatus ca 2 km. Elekter olemas krundil, vaja liitumine teha. Krundi peal on sõstrad ja tikri põõsad. Lähedal Viru raba, Lahemaa RP, Kõrvemaa. Helista nr 56 204 996!
Complain
4 tuba
54.6 m²

Müüa maja, 3 magamistuba - Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, kivimaja, kogupind 54,6 m² Lisainfo: panipaik, seinakapp, elekter, mööbel, garaaž, kaev, ühistransport, kõrvalhoone, puurkaev, parkimine tasuta, eterniitkatus Köök: elektripliit Sanruum: wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, põrandaküte, kombineeritud küte, kamin Ümbrus: teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval, ümbruses eramud 2 kordne elumaja, saab elada aastaringselt. Viimastel aastatel käidud kohapeal suvel. Viilkatusega maja, katusakendega. Alumisel korrusel suur elutuba kaminaga. Avatud köök. Puuküttega saun, dušš, boiler. Teisel korrusel 3 magamistuba. Olemas garaaž vanas majas, kasvuhoone karkass, tööriistakuur, eraldi maakelder 34,6m2 Majas vesi oma puurkaevust. Hüdrofor. WC. Lokaalne kanalisatsioon. Hoovis tiik. Drenaaž. Viljapuud. Bussi peatus 1 km. Lähim kauplus Kolgal. Järv 3,5 km. Meri 10 km. Tallinn 50 km Läheduses seene-marjametsad. Pildil näha kaks maja. Üks amortiseerunud maja, teine uus. Tingi! Soovid müüa suvilat-maja, helista 5019544, või teata meilile ***.
Complain
4 tuba
54.6 m²

Müüa maja, 3 magamistuba - Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Palsi, Vahastu, Kuusalu vald, Harjumaa
Kinnistu, kivimaja, kogupind 54,6 m² Lisainfo: panipaik, seinakapp, elekter, mööbel, garaaž, kaev, ühistransport, kõrvalhoone, puurkaev, parkimine tasuta, eterniitkatus Köök: elektripliit Sanruum: wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, boiler, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, tahke kütus, põrandaküte, kombineeritud küte, kamin Ümbrus: teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval, ümbruses eramud 2 kordne elumaja, saab elada aastaringselt. Viimastel aastatel käidud kohapeal suvel. Viilkatusega maja, katusakendega. Alumisel korrusel suur elutuba kaminaga. Avatud köök. Puuküttega saun, dušš, boiler. Teisel korrusel 3 magamistuba. Olemas garaaž vanas majas, kasvuhoone karkass, tööriistakuur, eraldi maakelder 34,6m2 Majas vesi oma puurkaevust. Hüdrofor. WC. Lokaalne kanalisatsioon. Hoovis tiik. Drenaaž. Viljapuud. Bussi peatus 1 km. Lähim kauplus Kolgal. Järv 3,5 km. Meri 10 km. Tallinn 50 km Läheduses seene-marjametsad. Pildil näha kaks maja. Üks amortiseerunud maja, teine uus. Tingi! Soovid müüa suvilat-maja, helista 5019544, või teata meilile ***.
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Vahastu
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more