Kinnistu, kogupind 147,2 m² Lisainfo: avatud köök, garaaž, vesi, ventilatsioon, uus elektrijuhtmestik, toad eraldi Sanruum: dušš, saun, boiler, wc ja vannituba eraldi, kanalisatsioon, tsentraalne vesi UUS MAJA SAUNAGA! Müüa 2-korruseline maja (suletud netopind 147,5 m2). Kinnistu suurus on 543 m2. Majas on avatud köök ning suur ja avar elutuba koos kaminaga. Lisaks on esimesel korrusel garderoobiruum, tehniline sõlm, WC, saun ja sauna eesruum koos dušiga, suur majandusruum. Teisel korrusel on kolm magamistuba, samuti vannituba koos WC-ga. Välisviimistlus: plastvooder, 25 cm paksune villsoojustus, puit- ja metallkarkass. Siseviimistlus: kipsplaat. Seinad on kaetud valge värviga. Aknad: enamik aknaid on kolmekordse klaasiga plastikaknad. Kaks akent on kahekordse klaasiga. Põrandad: betoonpõrand, mille all on terves ulatuses soojustuseks penoplast. I korruse põrandat katab naturaalne tammeparkett, II korrusel on laminaatparkett. Hoone peamine küttevahend on õhksoojuspump. Lisaks saab kogu maja kütta ka kaminaga. Esimesel korrusel asuvad esik, WC ja sauna eesruum on lisaks elektrilise põrandaküttega. Saun, WC ja II korruse vannituba on sundventilatsiooniga. Elekter: liitumine olemas, pinge 380 V, voolutugevus 25 A, kolm faasi. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, liitumine olemas. Soe vesi tuleb elektriboilerist (100 l). I korrus: avatud köök, suur elutuba, suur majandusruum, saun, sauna eesruum, WC, garderoobiruum, tehniline sõlm. II korrus: kolm magamistuba, vannituba koos WC-ga. Esimeselt korruselt teisele viib hele kasepuidust trepp. Saun: puuküttega keris. Kerisega on ühendatud lisaboiler (80 l), kerist küttes soojeneb boileris olev vesi. Energiaklass: C. Asukoht: kesklinn 3 km, lähim kauplus 400 m, lähim lasteaed 500 m, kool 1 km, bussipeatus 100 m. Vaikne elamupiirkond. MAJA DOKUMENDID ON KORRAS! KASUTUSLUBA ON OLEMAS! Tule tutvuma! Info: 5698 0324, Mai Kõvatomas.
Karikakra tn 30, Pärnu, Pärnumaa
4 tuba
147.2 m²
133,000
2018-4-15
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, kogupind 147,2 m² Lisainfo: avatud köök, toad eraldi, ventilatsioon, uus elektrijuhtmestik, vesi, garaaž Sanruum: wc ja vannituba eraldi, boiler, saun, dušš, kanalisatsioon, tsentraalne vesi Müüa 2-korruseline maja, suletud netopinnaga 147,5 m2, krunt 543 m2. VÄLISVIIMISTLUS: plastvooder, 25 cm soojustust, seest puitkarkass SISEVIIMISTLUS: kipsplaat, värv AKNAD: Plastikaknad- 3 kordne klaaspakett, köögis kahekordne klaaspakett. PÕRANDAD: Valatud betoon, I korrusel naturaalne tammelparkett, II korrusel laminaatparkett. KÜTTESÜSTEEM: Õhksoojuspump, võimalik ka elektriküte, keskküttevõimalus. Kamin ei ole salvestatav. ELEKTER: Liitumine olemas, pinge 380 V, voolutugevus 16 A.: Vesi ja kanalisatsioon tsentraalne I KORRUS- avatud köök, suur elutuba, majandusruum, saun, sauna eesruum. II KORRUSs- 3 magamistuba, vannituba, trepihall. Esimeselt korruselt teisele viib kasepuidust trepp. SAUN: Puuküttega, 2 boilerit. Kütmisel kütab soojaks ka teise boileri vee (80l ja 100 l). Energiakasutusklass: C. ASUKOHTt: Kesklinna 3 km, lähim kauplus 400m, lähim lasteaed 500m, kool 1km, ühistranspordipeatus 100 m. Tule tutvuma! Info: 56980324 Mai Kõvatomas
Karikakra tn 30, Pärnu, Pärnumaa
4 tuba
147.2 m²
133,000
2018-4-11
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 79,2 m² Ümbrus: Pärnu jõgi lähedal, ümbruses eramud, linnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi Müüa maja, milles on köökelutuba,kaks magamistuba,panipaik,wc koos dussiruumga ja tehniline ruum.Maja on ehitatud lintvundamendile,seinad on laotud 200 aerocist soojustatud penoplasti ja kohati kivivillaga.Akendel on kolmekordene pakett.Lagi on soojustatud (400 mm) puistevillaga.Maja kütteallikaks on ökonoomne õhk-vesi soojuspump mis on põrandaküttena tubades.Tarbevesi tuleb soojaveeboilerist. Krundil asetsevad kuur mille all on kelder(mis on kuiv) ja salv kaev kus saab vajadusel vett võtta. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Karikakra 15, Pärnu, Pärnumaa
3 tuba
79.2 m²
112,000
2018-3-12
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Pärnu, Karikakra