Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Häädemeeste alevik, Kevade 5

Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Häädemeeste alevik, Kevade 5
3 tuba
66.2 m²
19 000
29.3.2018
Profiilplekk, boiler, wc ja vannituba eraldi, vann. ASUKOHT: Häädemeeste alvekus, Pärnust ca 40 km. Alevikus kõik eluks vajalik: kauplused, gümnaasium, lasteaed, arstiabi jne. Mereni ca 1 km. Täpsem info:*** MAJA: Maja on rekonstrueeritud 2011.a. Haldab ühistu. Trepikojas rõdu. PLANEERING: esik-koridor, köök, 3 tuba, WC ja vannituba. Toad asetsevad eraldi. SEISUKORD: Korteri esik-koridor, 2 tuba ja köök on rahuldavas seisukorras. Üks tuba ja sanitaarruumid on remontivajavas seisukorras. AKNAD: PVC-raamidel 2x klaaspakett PÕRANDAD: Esikus ja köögis PVC-kate. Kahes toas vaipkate, ühes toas värvitud laudpõrand. Sanitaarruumides metlah plaat. KÜTE: “Pioneer”-pliidi baasil lokaalne keskküte. Küttekehadeks plekkradiaatorid. Soe vesi elektriboilerist. KULUD: Remondifond 51,13 €. Haldustasu 5 €. Kindlustus 1,32 €. Üldelekter ca 0,5 €. Millele lisanduvad vesi, elekter ja prügivedu. LISAKS: Keldris 2 suur keldriboksi, kus saab hoida nii küttepuid kui ka hoidiseid ja muud eluks vajalikku. KORTER VABA! Profiilplekk, boiler, wc ja vannituba eraldi, vann. ASUKOHT: Häädemeeste alvekus, Pärnust ca 40 km. Alevikus kõik eluks vajalik: kauplused, gümnaasium, lasteaed, arstiabi jne. Mereni ca 1 km. Täpsem info:*** MAJA: Maja on rekonstrueeritud 2011.a. Haldab ühistu. Trepikojas rõdu. PLANEERING: esik-koridor, köök, 3 tuba, WC ja vannituba. Toad asetsevad eraldi. SEISUKORD: Korteri esik-koridor, 2 tuba ja köök on rahuldavas seisukorras. Üks tuba ja sanitaarruumid on remontivajavas seisukorras. AKNAD: PVC-raamidel 2x klaaspakett PÕRANDAD: Esikus ja köögis PVC-kate. Kahes toas vaipkate, ühes toas värvitud laudpõrand. Sanitaarruumides metlah plaat. KÜTE: “Pioneer”-pliidi baasil lokaalne keskküte. Küttekehadeks plekkradiaatorid. Soe vesi elektriboilerist. KULUD: Remondifond 51,13 €. Haldustasu 5 €. Kindlustus 1,32 €. Üldelekter ca 0,5 €. Millele lisanduvad vesi, elekter ja prügivedu. LISAKS: Keldris 2 suur keldriboksi, kus saab hoida nii küttepuid kui ka hoidiseid ja muud eluks vajalikku. KORTER VABA!
Rohkempindi.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Pärnu, Kevade
3 tuba
65.7 m²
84 000
18.4.2018
Korteriomand, paneelmaja, köögipind 9,3 m² Lisainfo: kelder, tsentraalne vesi, seinakapp, toad eraldi, vesi, parkett, mööbli võimalus, elekter Köök: keraamiline pliit, köök 9,3 m², köögimööbel Sanruum: wc ja vannituba eraldi, dušš Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, keskküte Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, trepikoda lukus, naabrivalve, turvauks Ümbrus: asub keskuses, ümbruses korterelamud, meri lähedal Kuidas kõige paremini seda kodu kirjeldada? Tean, et see vastab kõige sagedasematele otsingusõnadele: ilus, uus, soe, rõdu, päikesepaiste, lasteaed, toidupood, mänguplats, 2.korrus, parkimine, uus köögimööbel, toidupood jne. Maja ise asub nii mõnusalt teiste majade kaisus, et jääb suurest tänavast eraldatuks. Maja taga on päikeseline ja suur hooviala, kus hea muru peal palli taguda või liivakastis lapsega liivakooke meisterdada. Akendest piiluvad hommikust õhtuni sisse vallatud päikesekiired. Istu rõdul ja jälgi kevade saabumist puulatvades, mis kiiguvad kohe siinsamas. Max 400m raadiuses on lasteaed, toidupood (Selver), perearstikeskus, raamatukogu ja kuulus Pärnu rand. Et seda “õiget tunnet” tunda, pead vaid kohale tulema. Helista juba kohe ja tule vaata üle!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
3 tuba
65.7 m²
84 000
17.4.2018
Kuidas kõige paremini seda kodu kirjeldada? Tean, et see vastab kõige sagedasematele otsingusõnadele: ilus, uus, soe, rõdu, päikesepaiste, lasteaed, toidupood, mänguplats, 2.korrus, parkimine, uus köögimööbel, toidupood jne. Maja ise asub nii mõnusalt teiste majade kaisus, et jääb suurest tänavast eraldatuks. Maja taga on päikeseline ja suur hooviala, kus hea muru peal palli taguda või liivakastis lapsega liivakooke meisterdada. Akendest piiluvad hommikust õhtuni sisse vallatud päikesekiired. Istu rõdul ja jälgi kevade saabumist puulatvades, mis kiiguvad kohe siinsamas. Max 400m raadiuses on lasteaed, toidupood (Selver), perearstikeskus, raamatukogu ja kuulus Pärnu rand. Et seda “õiget tunnet” tunda, pead vaid kohale tulema. Helista juba kohe ja tule vaata üle! digi-tv, internet trepikoda lukus, turvauks wc ja vannituba eraldi, dušš mööbli võimalus
Rohkemcity24.ee