Complain
Krunt 2,4 ha, detailplaneering tehtud vesi, tsentraalgaas, elekter äärelinnas Uuel Loode-Pärnu tööstusalal paiknev tootmis- ja ärikinnistu (koosneb kolmest eraldi kinnistust Kõrtsi 4, Kõrtsi 6 ja Härma 9) kogupindalaga 23 974 m². Pärnu linna poolt arendatav Loode-Pärnu tööstusala arenduspiirkond asub Pärnu linna loodeosas, Tallinna mnt (Via Baltica) ja uue ümbersõidutee Lennuvälja tee vahelisel alal. Kinnistud paiknevad Tallinna mnt ja Ehitajate tee ristmiku läheduses arenduspiirkonna I etapis, omades juurdepääsu uuelt Kõrtsi tänavalt. Tööstusala I etapi arendamisel on väljaehitatud uued tänavad, tänavavalgustus ning rajatud vee-, kanalisatsiooni, sooja- ja gaasitrassid. Vee- ja kanalisatsiooni liitumistasu maksumus sõltub soovitavast tarbimismahtust, sooja ja gaasi liitumistingimused optimaalsed. Olemaolevad elektriliitumised (sisalduvad müügihinnas) 3 x 250 A ja 3 x 150 A. Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kõik kinnistud võimalik hoonestada kuni 50% ulatuses (iga kinnistu kuni 2-e korruseline hoonega kõrgusega kuni 14m, max 2 hoonet kinnistu kohta). Detailplaneeringu järgne sihtotstarve tootmismaa. Olemasolev hoonestus (puidutöötlemisega seotud hoonestus) võimalik lammutada. Kinnistute müügihinnale lisandub osaliselt käibemaks (2 kinnistu müük käibemaksuga mittemaksustatav).
Kõrtsi, Loode
359 000 €
31.8.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Farmhouse müüa. Majas on 5 tuba muudetud põrandatega. Majas on uus katus ja aknad. Ligi (-1 km) on kauplus, kool ja raamatukogu. Pärnu on 30 minuti kaugusel. Sisaldab garaaži, muru, saunat, ait
Pärnu County,Vahenurme
93 m²
60 000 €
15.5.2018
Rohkemeesti.realigro.co.ee
Complain
Kogupind 339 m², kinnistu, puitmaja riidehoiuruum, kaev, puurkaev, seinakapp, eraldi sissepääs, vitriinaknad, vesi, elekter, mööbli võimalus, mööbel, parkimine tasuta köök, köögimööbel lokaalne vesi ahjuküte, kamin ümbruses eramud, asulast väljas, teed heas seisukorras, Velise jõgi 650 m Pärnu maantee ääres olnud Päärdu mõisale kuulus kaks kõrtsi. Jõeäärse, asukohaks Velise jõe kallas (hävinud) ja 4 km lõunapoolne Manni - Miili, mis paiknes kunagise Tallinn - Pärnu postimaantee kõrval. Praegu asub Manni - Miili kõrts Vigala vallas, Kivi - Vigalas, Päärdu - Jädivere hea asfaltkattega tee ääres. Uus, paralleelne Tallinn - Pärnu maanteelõikpaikneb linnulennult hoonest ca 800 m kaugusel. Sama kaugel paikneb Velise jõgi. Tallinnasse kõigest 86 km. Müüa ajalooline, 1726 aastast pärit Manni-Miili kõrtsihoone, mis on hetkel kohandatud suvekoduks. Krundi suurus 51600 m2. Hoone üldpind 339 m2. Ehitise pindalast 107,6 m2 võtab enda alla paekivist seintega talliruum, millest avaneb vaade lae võimsatele palkkonstruktsioonidele, need võimaldavad kelpkatuse alla ehitada II või isegi III korruse.. Hoones paikneb ka paekivist poolkelder ca 20 m2. Keldri ees suur hoidiste või laoruum Suure kõrtsitoa pindala on 60 m2 Ehitises on veel 5 eluruumi, 1 kööktuba, WC (äravool olemas, veega ühendamine pooleli), väljaehitamata pesuruum ja teine WC. Pesuköögist (kunagisest õllekeetmisruumist) on võimalik ehitada saun Vesi puurkaevust, lokaalne kanalisatsioon. Külmal ajal on soojaandjateks võimas avatud kamin, lisaks on neli ahju ja köögis asub puupliit. Soovi korral kaasa anda joonised mitmesuguste renoveerimistööde jätkamiseks. Kõrtsihoone ei kuulu muinsuskaitse alla nõukogude ajal seal paiknenud kaupluseakende avardamise tõttu. Fassaadipoolel paikneva suure kõrtsitoa akendest avaneb vaade muistse, 9000 a. vanuse Antsülusjärve kaldavallile. Läheduses paikneb mitu ilusat mõisakeskust - Vigala, Päärdu ning kaugel ei ole ka Avaste soosaarel paiknev muistne Soontaga maalinnus. Helista juba täna, et vaatamisaeg kokku leppida! Müüme teie kinnisvara kuni teie puhkate! Kui soovid, et ka Sinu kinnisvara oleks müüdud tulemuslikult ning professionaalselt, võta ühendust! Aitan ka vajadusel pangalaenu taotlemisel ja tagatisvara või ostetava vara hindamisel.
Manni
5 tuba
339 m²
67 000 €
16.8.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kinnistu, elamispind 184,7 m², kogupind 339 m² parkimine tasuta, ühistransport, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, seinakapp, elekter, tööstusvool, mööbli võimalus, garaaž, puusein, eterniitkatus puupliit, köögimööbel dušš, lokaalne vesi ahjuküte, kamin Velise jõgi 650 m, mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid kaugel Pärnu maantee ääres olnud Päärdu mõisale kuulus kaks kõrtsi. Jõeäärse, asukohaks Velise jõe kallas (hävinud) ja 4 km lõunapoolne Manni - Miili, mis paiknes kunagise Tallinn - Pärnu postimaantee kõrval. Praegu asub Manni - Miili kõrts Vigala vallas, Kivi - Vigalas, Päärdu - Jädivere hea asfaltkattega tee ääres. Uus, paralleelne Tallinn - Pärnu maanteelõikpaikneb linnulennult hoonest ca 800 m kaugusel. Sama kaugel paikneb Velise jõgi. Tallinnasse kõigest 86 km. Müüa ajalooline, 1726 aastast pärit Manni-Miili kõrtsihoone, mis on hetkel kohandatud suvekoduks. Krundi suurus 51600 m2. Hoone üldpind 339 m2. Ehitise pindalast 107,6 m2 võtab enda alla paekivist seintega talliruum, millest avaneb vaade lae võimsatele palkkonstruktsioonidele, need võimaldavad kelpkatuse alla ehitada II või isegi III korruse.. Hoones paikneb ka paekivist poolkelder ca 20 m2. Keldri ees suur hoidiste või laoruum Suure kõrtsitoa pindala on 60 m2 Ehitises on veel 5 eluruumi, 1 kööktuba, WC (äravool olemas, veega ühendamine pooleli), väljaehitamata pesuruum ja teine WC. Pesuköögist (kunagisest õllekeetmisruumist) on võimalik ehitada saun Vesi puurkaevust, lokaalne kanalisatsioon. Külmal ajal on soojaandjateks võimas avatud kamin, lisaks on neli ahju ja köögis asub puupliit. Soovi korral kaasa anda joonised mitmesuguste renoveerimistööde jätkamiseks. Kõrtsihoone ei kuulu muinsuskaitse alla nõukogude ajal seal paiknenud kaupluseakende avardamise tõttu. Fassaadipoolel paikneva suure kõrtsitoa akendest avaneb vaade muistse, 9000 a. vanuse Antsülusjärve kaldavallile. Läheduses paikneb mitu ilusat mõisakeskust - Vigala, Päärdu ning kaugel ei ole ka Avaste soosaarel paiknev muistne Soontaga maalinnus. Helista juba täna, et vaatamisaeg kokku leppida! Müüme teie kinnisvara kuni teie puhkate! Kui soovid, et ka Sinu kinnisvara oleks müüdud tulemuslikult ning professionaalselt, võta ühendust! Aitan ka vajadusel pangalaenu taotlemisel ja tagatisvara või ostetava vara hindamisel
Manni
5 tuba
339 m²
67 000 €
30.6.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
signalisatsioon, boiler, elekter, mööbel, mööbli võimalus, tööstusvool, köök, külmkapp, dušš, sundventilatsioon, vesi, eraldi wc, köögimööbel, kinnine hoov, eraldi sissepääsud, kõrged laed, tsentraalne vesi, sissepääs tänavalt, kamin, elektripliit Lisainfo Müüa Pärnu hinnatuimas rajoonis, supelranda viiva tänava ääres asetsev "Lonkava Konna" kõrts. Hea investeering firmale, kes soovib tegutseda baaripidamise ja toitlustamise vallas. Ajaloolise hõnguga kõrts mahutab korraga kuni 130 inimest. Hoones on kaasajastatud nõuetele vastavad ruumid, köök seadmete ja kogu varustuse-, ning köögitarvetega, ventilatsiooniseadmed, saali ja baari mööbel, ahjud, külmikud, nõuetekohased personaliruumid ja väliterrass. Kõrts võimalik kohe tööle panna! Korraga müüakse kogu hoone alumine korrus. Kõrtsi osa 277m² samuti kõrval asetsev 29,4m²-ne raamatukauplus. Lepime aja kokku ja läheme vaatame üle!
Pärnumaa,,Pärnu linn,,Rannarajoon
350 000 €
13.2.2018
Rohkemkinnisvaraekspert.ee
Complain
detailplaneering, elekter, gaasipliit, vesi Lisainfo Uuel Loode-Pärnu tööstusalal asuv tootmis- ja ärikinnistu, mis paikneb uue ümbersõidu tee (Lennuvälja tee) ääres, peamise juurdepääsuga Kõrtsi tänavalt. Pärnu linna poolt arendatav Loode-Pärnu tööstusala arenduspiirkond asub Pärnu linna loodeosas, Tallinna mnt (Via Baltica) ja Lennuvälja tee vahelisel alal. Kinnistu paikneb Tallinna mnt ja Ehitajate tee ristmiku läheduses arenduspiirkonna I etapis, kus on väljaehitatud uued tänavad, tänavavalgustus ning rajatud vee-, kanalisatsiooni, sooja- ja gaasitrassid. Vee- ja kanalisatsiooni liitumistasu maksumus sõltub soovitavast tarbimismahtust, sooja ja gaasi liitumistingimused trassi rajamise kuludest (trassid Rehepapi tänaval). Elektriliitumine vastavalt võrguvaldaja (Elektrilevi) hinnakirjale. Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kinnistu võimalik hoonestada kuni 50% ulatuses (kuni 2-e korruseline hoonega kõrgusega kuni 14m, max 2 hoonet). Detailplaneeringu järgne sihtotstarve tootmismaa. Olemasolev hoonestus (puidutöötlemisega seotud kerghoonestus) võimalik lammutada. Kinnistute müügihinnale lisandub käibemaks, hind koos käibemaksuga 210 000 €.
Pärnumaa,,Pärnu linn
9258 m²
175 000 €
13.2.2018
Rohkemkinnisvaraekspert.ee
Complain
detailplaneering, elekter, gaasipliit, vesi Lisainfo Uuel Loode-Pärnu tööstusalal paiknev tootmis- ja ärikinnistu (koosneb kolmest eraldi kinnistust Kõrtsi 4, Kõrtsi 6 ja Härma 9) kogupindalaga 23 974 m². Pärnu linna poolt arendatav Loode-Pärnu tööstusala arenduspiirkond asub Pärnu linna loodeosas, Tallinna mnt (Via Baltica) ja uue ümbersõidutee Lennuvälja tee vahelisel alal. Kinnistud paiknevad Tallinna mnt ja Ehitajate tee ristmiku läheduses arenduspiirkonna I etapis, omades juurdepääsu uuelt Kõrtsi tänavalt. Tööstusala I etapi arendamisel on väljaehitatud uued tänavad, tänavavalgustus ning rajatud vee-, kanalisatsiooni, sooja- ja gaasitrassid. Vee- ja kanalisatsiooni liitumistasu maksumus sõltub soovitavast tarbimismahtust, sooja ja gaasi liitumistingimused optimaalsed. Olemaolevad elektriliitumised (sisalduvad müügihinnas) 3 x 250 A ja 3 x 150 A. Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kõik kinnistud võimalik hoonestada kuni 50% ulatuses (iga kinnistu kuni 2-e korruseline hoonega kõrgusega kuni 14m, max 2 hoonet kinnistu kohta). Detailplaneeringu järgne sihtotstarve tootmismaa. Olemasolev hoonestus (puidutöötlemisega seotud hoonestus) võimalik lammutada. Kinnistute müügihinnale lisandub osaliselt käibemaks (2 kinnistu müük käibemaksuga mittemaksustatav).
Pärnumaa,,Pärnu linn
23974 m²
359 000 €
13.2.2018
Rohkemkinnisvaraekspert.ee
Complain
Uuel Loode-Pärnu tööstusalal asuv tootmis- ja ärikinnistu, mis paikneb uue ümbersõidu tee (Lennuvälja tee) ääres, peamise juurdepääsuga Kõrtsi tänavalt. Pärnu linna poolt arendatav Loode-Pärnu tööstusala arenduspiirkond asub Pärnu linna loodeosas, Tallinna mnt (Via Baltica) ja Lennuvälja tee vahelisel alal. Kinnistu paikneb Tallinna mnt ja Ehitajate tee ristmiku läheduses arenduspiirkonna I etapis, kus on väljaehitatud uued tänavad, tänavavalgustus ning rajatud vee-, kanalisatsiooni, sooja- ja gaasitrassid. Vee- ja kanalisatsiooni liitumistasu maksumus sõltub soovitavast tarbimismahtust, sooja ja gaasi liitumistingimused trassi rajamise kuludest (trassid Rehepapi tänaval). Elektriliitumine vastavalt võrguvaldaja (Elektrilevi) hinnakirjale. Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kinnistu võimalik hoonestada kuni 50% ulatuses (kuni 2-e korruseline hoonega kõrgusega kuni 14m, max 2 hoonet). Detailplaneeringu järgne sihtotstarve tootmismaa. Olemasolev hoonestus (puidutöötlemisega seotud kerghoonestus) võimalik lammutada. Kinnistute müügihinnale lisandub käibemaks, hind koos käibemaksuga 210 000 €.
Pärnu, Pärnumaa
175 000 €
8.4.2017
Rohkemcity24.ee
Complain
Uuel Loode-Pärnu tööstusalal paiknev tootmis- ja ärikinnistu (koosneb kolmest eraldi kinnistust Kõrtsi 4, Kõrtsi 6 ja Härma 9) kogupindalaga 23 974 m². Pärnu linna poolt arendatav Loode-Pärnu tööstusala arenduspiirkond asub Pärnu linna loodeosas, Tallinna mnt (Via Baltica) ja uue ümbersõidutee Lennuvälja tee vahelisel alal. Kinnistud paiknevad Tallinna mnt ja Ehitajate tee ristmiku läheduses arenduspiirkonna I etapis, omades juurdepääsu uuelt Kõrtsi tänavalt. Tööstusala I etapi arendamisel on väljaehitatud uued tänavad, tänavavalgustus ning rajatud vee-, kanalisatsiooni, sooja- ja gaasitrassid. Vee- ja kanalisatsiooni liitumistasu maksumus sõltub soovitavast tarbimismahtust, sooja ja gaasi liitumistingimused optimaalsed. Olemaolevad elektriliitumised (sisalduvad müügihinnas) 3 x 250 A ja 3 x 150 A. Kehtiva detailplaneeringu kohaselt on kõik kinnistud võimalik hoonestada kuni 50% ulatuses (iga kinnistu kuni 2-e korruseline hoonega kõrgusega kuni 14m, max 2 hoonet kinnistu kohta). Detailplaneeringu järgne sihtotstarve tootmismaa. Olemasolev hoonestus (puidutöötlemisega seotud hoonestus) võimalik lammutada. Kinnistute müügihinnale lisandub osaliselt käibemaks (2 kinnistu müük käibemaksuga mittemaksustatav).
Pärnu, Pärnumaa
359 000 €
26.4.2017
Rohkemcity24.ee
Complain
Müüa Pärnu hinnatuimas rajoonis, supelranda viiva tänava ääres asetsev "Lonkava Konna" kõrts. Hea investeering firmale, kes soovib tegutseda baaripidamise ja toitlustamise vallas. Ajaloolise hõnguga kõrts mahutab korraga kuni 130 inimest. Hoones on kaasajastatud nõuetele vastavad ruumid, köök seadmete ja kogu varustuse-, ning köögitarvetega, ventilatsiooniseadmed, saali ja baari mööbel, ahjud, külmikud, nõuetekohased personaliruumid ja väliterrass. Kõrts võimalik kohe tööle panna! Korraga müüakse kogu hoone alumine korrus. Kõrtsi osa 277m² samuti kõrval asetsev 29,4m²-ne raamatukauplus. Lepime aja kokku ja läheme vaatame üle! turvasüsteem boiler, wc ja vannituba eraldi, dušš sundventilatsioon mööbel, mööbli võimalus, tööstusvool, külmkapp
Pärnu, Pärnu maakond
306.4 m²
350 000 €
1.4.2017
Rohkemcity24.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more