Complain
Kinnistu, palkmaja, elamispind 69,6 m² kivikatus Müüa kap.remonti vajav maja. Maja on ehitatud püstpalkidest, ümber silikaatvooder, kivikatus. Esimesel korrusel köök ja 2 tuba, II korrusel 1 suur tuba. Aknad esimesel korrusel vahetatud. Vesi on linnatrassist, kanalisatsioon lokaalne, pesemisvõimalus hetkel puudub, kuivkäimla. Esimesel korrusel kütmiseks pliit ja pioneerpliit, ahi. 10aastat tagasi ehitatud uus korsten ja remonditud 1 korruse ahi. Teise korruse ahi ei ole töökorras. Kõrvalhoones on kuur ja ruum sauna või suvetoa ehitamiseks. Maja on hästi kinnistule paigutatud, aed on suur ja avar. Hea võimalus renoveerida maja oma maitse järgi. Helista ja lähme vaatama!
Niine, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa
3 tuba
70 000 €
2.10.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kogupind 73 m², kinnistu, kivimaja Lisainfo: elekter, parkett, lift Küte ja ventilatsioon: elektriküte Side ja turvalisus: Internet, valvur, video valve Üürile anda 73,0 m2 pindalaga büroopind Kristiine linnaosas, Keemia 4 asuvas büroohoones. Büroopind koosneb kahest toast ning nende vahel paiknevast nõupidamisteruumist. Üürile antavad ruumid on heas seisukorras - seinad värvitud heledates toonides, põrandatel parkett, lagedes valgustid, pind on varustatud sundventiltsiooniga. Üürihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks. Üürilepingu sõlmides tuleb tasuda 2 kuuüüri suurune tagatisraha ja 1 kuu ettemaks. Lisaks Keemia 4 ärimajale saame pakkuda erineva suurusega ruume rendile ka teistes ärihoonetes: kesklinnas Narva mnt 4, Niine 11, Pärnu mnt 139c, Pärnu mnt 67 (Ajakirjandusmaja), Lasnamäe Ärimajas, mis asub Peterburi tee ääres Osmussaare tee 8 ja Mustamäel Mustamäe tee 5 ärimajas. Helista ja tule vaatama!
Aadress enne haldusreformi Keemia 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
3 tuba
73 m²
580 €
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 22,9 m², kinnistu, kivimaja Lisainfo: elekter, mööbel, lift Küte ja ventilatsioon: elektriküte Side ja turvalisus: Internet, valvur, video valve Rendile anda 22,86 m2 pindalaga büroopind Kristiine linnaosas, Keemia 4 asuvas büroohoones. Büroopind antakse üürile möbleeritult – 4 töökohta. Olemas sahtelkappidega töölauad ja toolid, lisaks. Ruum on normaalses seisukorras - seinad värvitud, põrandal vaipkate, lagedes valgustid, pind on varustatud sundventiltsiooniga. Rendihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks. Rendilepingu sõlmides tuleb tasuda 2 kuuüüri suurune tagatisraha ja 1 kuu ettemaks. Lisaks Keemia 4 ärimajale saame pakkuda erineva suurusega ruume rendile ka teistes ärihoonetes: kesklinnas Narva mnt 4, Niine 11, Pärnu mnt 139c, Pärnu mnt 67 (Ajakirjandusmaja), Lasnamäe Ärimajas, mis asub Peterburi tee ääres Osmussaare tee 8 ja Mustamäel Mustamäe tee 5 ärimajas. Helista ja tule vaatama!
Aadress enne haldusreformi Keemia 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
1 tuba
22.9 m²
181 €
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 228,6 m², kinnistu, kivimaja Lisainfo: elekter, vesi, riidehoiuruum, eraldi sissepääs, keldrikorrus, sissepääs tänavalt Sanruum: tsentraalne vesi, ventilatsioon Küte ja ventilatsioon: elektriküte, konditsioneer Side ja turvalisus: Internet, video valve, aiaga ümbritsetud Üürile anda 228,6 m2 pindalaga tootmispind Kristiine linnaosas, Keemia tn. 4 asuvas ärihoones. Hoone keldrikorrusel paiknev pind on kohandatud toiduainete tootmiseks ja käitlemiseks ning vastavas kasutuses ka olnud. Üürile antav pind koosneb tootmispinnast, millel eraldi ventilatsioonisüsteem, kontoriruumidest ning puhke- ja sanruumidest. Üürihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks. Rendilepingu sõlmides tuleb tasuda 2 kuuüüri suurune tagatisraha ja 1 kuu ettemaks. Lisaks Keemia 4 ärimajale saame pakkuda erineva suurusega ruume rendile ka teistes ärihoonetes: kesklinnas Narva mnt 4, Niine 11, Pärnu mnt 139c, Pärnu mnt 67 (Ajakirjandusmaja), Lasnamäe Ärimajas, mis asub Peterburi tee ääres Osmussaare tee 8 ja Mustamäel Mustamäe tee 5 ärimajas. Helista ja tule vaatama!
Aadress enne haldusreformi Keemia 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
3 tuba
228.6 m²
1 257 €
10.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 146,1 m², kinnistu, kivimaja Lisainfo: elekter, mööbel, lift Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, elektriküte Side ja turvalisus: Internet, valvur, video valve Rendile anda 146,1 m2 pindalaga büroopind Kristiine linnaosas, Keemia 4 asuvas büroohoones. Büroopind koosneb avatud kontorist, eraldi kabinetist, nõupidamisteruumist ning vastuvõtualast/puhkeruumist. Büroopind antakse üürile möbleeritult – 10 töökohta. Olemas sahtelkappidega töölauad ja toolid, lisaks nõupidamisteruumi mööbel ja puhkeruumis diivanid. Büroopind on heas seisukorras - seinad värvitud, põrandal PVC-kate, lagedes valgustid, pind on varustatud sundventiltsiooni ja konditsioneeriga. Rendihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks. Rendilepingu sõlmides tuleb tasuda 2 kuuüüri suurune tagatisraha ja 1 kuu ettemaks. Lisaks Keemia 4 ärimajale saame pakkuda erineva suurusega ruume rendile ka teistes ärihoonetes: kesklinnas Narva mnt 4, Niine 11, Pärnu mnt 139c, Pärnu mnt 67 (Ajakirjandusmaja), Lasnamäe Ärimajas, mis asub Peterburi tee ääres Osmussaare tee 8 ja Mustamäel Mustamäe tee 5 ärimajas. Helista ja tule vaatama!
Aadress enne haldusreformi Keemia 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
3 tuba
146.1 m²
1 161 €
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Lisainfo : Signalisatsioon, Videovalve, Seinakapp, Lift, Internet Üldinfo : Teenindus, Büroo, Kaubandus, Renoveeritud, Kinnistu Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Tsentraalne vesi, Keskküte Köök : Köögimööbel Rendile anda 249,3 m2 pindalaga äripind Pärnu mnt. 139c asuvas ärihoones. Hoone 2-korrusel paiknev pind on avatud planeeringuga ning sobiv nii büroo kui kaubanduspinnaks. Äripind koosneb avatud planeeringuga alast, nõupidamisteruumist ning köögist. Ruum on avar, rohkete aknapindadega ja valgusküllane ning varustatud sundventilatsiooniga. Põrandatel PVC-kate, seinad värvitud, lagedes valgustid. Ruumis on köök, sanruumid paiknevad korruse üldpinnal, hoones on mehitatud valve. Hoone asub väljaspool tasuliseparkimiseala, mis teeb hoone asukoha mugavaks kliendiparkimist arvestades. Rendihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks. Rendilepingu sõlmides tuleb tasuda 2 kuu tagatisraha ja 1 kuu ettemaks. Lisaks Pärnu mnt. 139c büroohoones pakutavatele pindadele, saame pakkuda erineva suurusega ruume rendile ka teistes ärihoonetes: kesklinnas renoveeritud büroohoonetes Niine tn. 11 ja Narva mnt. 7A, kesklinna Kristiine poolses osas Villiardi 22, kesklinnas Pärnu mnt 130, Uus Tatari 25, Lasnamäe Ärimaja, mis asub Peterburi tee ääres aadressil Osmussaare tee 8 ja Mustamäel Kadaka tee 5 ja Mustamäe tee 50 ärimajades. Helista ja leiame just Teie ettevõttele sobivad ruumid!
Büroo- või kaubanduspinnaks sobiv äripind
9 tuba
249.3 m²
1 750 €
11.9.2018
Rohkemreales.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more