Korteriomand, kivimaja Lisainfo: rõdu 6 m², parkimine tasuta, panipaik, TV, toad eraldi, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, trepikoda lukus Ümbrus: jõgi 200 m Privaatses ja looduslikult kaunis paigas üürile anda läbi maja asetusega, avara rõduga korter. Vaata korterist videot: *** Suitsetamine pole lubatud. üürile kuni 31. juuni 2018 või 20.08.2018-01.06.2019 üürile lisanduvad kommunaalmaksed. Kaasaegne soojuspump (vajadusel kütab või jahutab). Kommunaalmaksed on väga soodsad. Hoovis lastemänguala kiige ja liivakastiga. Lähedal asuvad kauplused, lasteaed, uus spordihall, tervisekeskus, apteek, ilusalong, kohvik, laste mänguväljakud. Hea bussiühendus. Kergliiklustee. Mõnus roheline ja vaikne elukeskkond. Lepingu sõlmimisel tasutakse 1. kuu üür, tagatisraha ja lepingutasu.
Paide mnt 14d, Pärnu, Pärnumaa
2 tuba
43.3 m²
230
2018-3-31
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kaasomand, puitmaja Lisainfo: parkimine tasuta Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Pakkuda renoveerimist vajav väikene 2-toaline korter. Kogu majas kokku 4 korterit, millest kaks asuvad 2. korrusel ja kaks esimesel. Korteris on vesi ja kanalisatsioon, kuid puudub pesemisvõimalus. Trepikojas on kuivkäimla. Kuna vesi tuleb majja, siis on võimalik antud küsimused kaasajastada. Nii kõrvalolev 17m2 korter, kui üks alumine 31m2 korter kuuluvad samuti müüjale, seega on ideaalne võimalus osta ära kogu hoone teine korrus või pikas perspektiivis miks mitte kogu hoone! Antud korterites on igapäevane elu käinud ca 5a tagasi, peale seda on kasutatud hooajaliselt suviti. Hoovis asuvad kuurid ja saunamaja, kuid need vajavad samuti renoveerimist. Lisaks linnatrassile on hoovis ka oma kaev. Oma silm on kuningas - tule vaatama! Lisainfo: ENG, EST, RUS: +37256609103 või *** Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
paide mnt 2, Pärnu, Pärnumaa
2 tuba
21.7 m²
16,500
2018-4-14
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, paneelmaja Lisainfo: rõdu 6 m², toad eraldi, mööbel, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, panipaik, TV Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, trepikoda lukus Privaatses ja looduslikult kaunis paigas üürile anda läbi maja asetusega, avara rõduga korter. Vaata korterist videot: *** Suitsetamine pole lubatud. üürile kuni 31. juuni 2018 või 20.08.2018-01.06.2019 üürile lisanduvad kommunaalmaksed. Kaasaegne soojuspump (vajadusel kütab või jahutab). Kommunaalmaksed on väga soodsad. Hoovis lastemänguala kiige ja liivakastiga. Lähedal asuvad kauplused, lasteaed, uus spordihall, tervisekeskus, apteek, ilusalong, kohvik, laste mänguväljakud. Hea bussiühendus. Kergliiklustee. Mõnus roheline ja vaikne elukeskkond. Lepingu sõlmimisel tasutakse 1. kuu üür, tagatisraha ja lepingutasu.
Paide mnt, Pärnu, Pärnumaa
2 tuba
43.3 m²
230
2018-3-23
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand Lisainfo: rõdu 6 m², parkimine tasuta, panipaik, seinakapp, TV, toad eraldi, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, uus torustik, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV Ümbrus: jõgi 200 m Privaatses ja looduslikult kaunis paigas üürile anda läbi maja asetusega, avara rõduga korter. Vaata korterist videot: *** Suitsetamine pole lubatud. üürile kuni 31. juuni 2018 või 20.08.2018-01.06.2019 üürile lisanduvad kommunaalmaksed. Kaasaegne soojuspump (vajadusel kütab või jahutab). Kommunaalmaksed on väga soodsad. Hoovis lastemänguala kiige ja liivakastiga. Lähedal asuvad kauplused, lasteaed, uus spordihall, tervisekeskus, apteek, ilusalong, kohvik, laste mänguväljakud. Hea bussiühendus. Kergliiklustee. Mõnus roheline ja vaikne elukeskkond. Lepingu sõlmimisel tasutakse 1. kuu üür, tagatisraha ja lepingutasu.
Paide mnt 14d, Pärnu, Pärnumaa
2 tuba
43.3 m²
230
2018-3-16
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Pärnu, Paide mnt
Müüa omanäoline huvitava planeeringuga maja hinnatud eramajade piirkonnas Paikuse alevis. Maja on algselt ehitatud 1984 aastal, hiljem on teostatud ümberehitusi ja laiendusi ning ehitustööd on lõpetatud 2002 aastal. Hoolimata eri aegadel tehtud laiendustest on hoone ühtselt viimistletud ja mõjub ilusa tervikuna. Majal on mitu erinevat sissepääsu ja eluruumid paiknevad kolme korruse erinevatel tasanditel. Maja sobib elamiseks lausa mitmele põlvkonnale. Soovi korral on võimalik tegeleda ettevõtlusega, näiteks maja parempoolset osa saab kasutada kodumajutusena. Suur (1500m²) haljastatud krunt on aiaga piiratud ja tänavamüra tõkestamiseks on krundi maanteepoolsel küljel võimas kuusehekk. Hooldatud krundil asuvad veel grillkoda ja salvkaev. Maja lõunapoolsel küljel on avar (25m²) päikeseküllane veranda ja selle kohal suur (22m²) rõdu. Kütmisvõimalused: kamin, ahjud, õliküte, puugaasikatel, ioonküte. Vastavalt vajadusele saab kombineerida erinevate kütteviiside vahel. Elektrivarustus: peakaitse 32A Eluruumide siseviimistlus on teostatud kvaliteetselt. Mõned tööd on majas veel lõpetamata (nt. trepp, käsipuud, üks vannituba). Majas olev mööbel, valgustid ja köögitehnika kuuluvad hinna sisse. RUUMIDE PLANEERING: Maja vasakpoolne osa: I korrusel on köök-elutuba, veranda, saun-vannituba, garaaž ja majandusruumid. II korrusel on 2 tuba, garderoob, wc, duširuum ja rõdu. III korrusel (katusekorrusel) on 3 tuba, panipaigad, wc ja duširuum. Maja parempoolne osa (võimalik kasutada kodumajutusena): I korrusel on trepihall, väike köök ja wc. II korrusel on 4 tuba, wc ja duširuum. ASUKOHT: Maja asub Paikuse alevis Paide mnt ääres, Pärnu kesklinn on siit vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel, Pärnu jõeni on 1km. Bussiühendus Pärnuga on regulaarne, bussipeatus maja lähedal, ümbruses kergliiklusteed . Väikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Paikuse Spordi- ja Tervisekeskus, kool ja lasteaed. Sel aastal peaks Paikusele valmima uus Konsum. Kui arvad, et selline omanäoline ja avar kodu võiks kuuluda Sulle, võta ühendust ja lähme vaatama!
Tamme 4, Paikuse alev, Pärnumaa
11 tuba
343.1 m²
127,000
2018-4-11
Rohkemlahekinnisvara.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 343,1 m² Lisainfo: rõdu , mööbel, garaaž, garderoob, profiilplekk-katus Köök: elektripliit Sanruum: vann, saun, boiler, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: kamin Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Müüa omanäoline huvitava planeeringuga maja hinnatud eramajade piirkonnas Paikuse alevis. Maja on algselt ehitatud 1984 aastal, hiljem on teostatud ümberehitusi ja laiendusi ning ehitustööd on lõpetatud 2002 aastal. Hoolimata eri aegadel tehtud laiendustest on hoone ühtselt viimistletud ja mõjub ilusa tervikuna. Majal on mitu erinevat sissepääsu ja eluruumid paiknevad kolme korruse erinevatel tasanditel. Maja sobib elamiseks lausa mitmele põlvkonnale. Soovi korral on võimalik tegeleda ettevõtlusega, näiteks maja parempoolset osa saab kasutada kodumajutusena. Suur (1500m²) haljastatud krunt on aiaga piiratud ja tänavamüra tõkestamiseks on krundi maanteepoolsel küljel võimas kuusehekk. Hooldatud krundil asuvad veel grillkoda ja salvkaev. Maja lõunapoolsel küljel on avar (25m²) päikeseküllane veranda ja selle kohal suur (22m²) rõdu. Kütmisvõimalused: kamin, ahjud, õliküte, puugaasikatel, ioonküte. Vastavalt vajadusele saab kombineerida erinevate kütteviiside vahel. Elektrivarustus: peakaitse 32A Eluruumide siseviimistlus on teostatud kvaliteetselt. Mõned tööd on majas veel lõpetamata (nt. trepp, käsipuud, üks vannituba). Majas olev mööbel, valgustid ja köögitehnika kuuluvad hinna sisse. RUUMIDE PLANEERING: Maja vasakpoolne osa: I korrusel on köök-elutuba, veranda, saun-vannituba, garaaž ja majandusruumid. II korrusel on 2 tuba, garderoob, wc, duširuum ja rõdu. III korrusel (katusekorrusel) on 3 tuba, panipaigad, wc ja duširuum. Maja parempoolne osa (võimalik kasutada kodumajutusena): I korrusel on trepihall, väike köök ja wc. II korrusel on 4 tuba, wc ja duširuum. ASUKOHT: Maja asub Paikuse alevis Paide mnt ääres, Pärnu kesklinn on siit vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel, Pärnu jõeni on 1km. Bussiühendus Pärnuga on regulaarne, bussipeatus maja lähedal, ümbruses kergliiklusteed . Väikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Paikuse Spordi- ja Tervisekeskus, kool ja lasteaed. Sel aastal peaks Paikusele valmima uus Konsum. Kui arvad, et selline omanäoline ja avar kodu võiks kuuluda Sulle, võta ühendust ja lähme vaatama! Siiri Einbaum Konsultant-maakler 55584044
Tamme 4, Paikuse, Paikuse vald, Pärnumaa
11 tuba
343.1 m²
127,000
2018-3-22
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee