Kirjeldus Müüa Turu tänaval hiljuti väliselt renoveeritud majas 2-toaline korter, mis vajab renoveerimist. Korter asub teisel korrusel ja soojakadu on väike. Majas on toimiv korteriühistu. Parkimine asub maja ees. Korteri OLUKORD: Korteris on keskküte, seega hea soe korter. WC ja vannituba on eraldi ja vajavad renoveerimist. Teised ruumid on rahuldavas olukorras. Magamistoas on vahetatud põrandakate ja aknast avaneb vaade lasteväljakule. Köögis on olemas hele köögimööbel ja päikeselistel hommikutel on seal mõnus ajalehte lugeda. Suur tuba on avar ja valgusrohke. Sisse jääb soovi korral olemasolev mööbel. Koridoris on olemas garderoobikapid. Välisuks on vahetatud. ASUKOHT: Korter asub Vändra keskuse läheduses. 500 meetri raadiuses asuvad lasteaed, pood (Konsum), apteek, raamatukogu ja postkontor. Kool asub 1,2 km kaugusel. Vändral on hea bussiühendus Pärnuga, mis asub 45 km kaugusel. VÄNDRA: Vändra on kiiresti arenev tööstuskeskus. Suuremad ettevõtted on AS Wendre, MS Balti Trafo OÜ, OÜ Vändra MP ja Valley OÜ. Vändras on mitmeid vaba aja veetmise võimalusi igas eas inimestele. Siin tegutsevad mitmed spordiklubid (jalgrattaklubi Viko, maadlusklubi Suure Karu Pojad, Jalgpalliklubi Vändra Vaprus, terviseklubi Mispo, Vändra tehnikaspordiklubi, korvpalliklubi Karud jne), kultuuriüritusi korraldavad kultuurimaja, gümnaasium, Vändra Naisselts, muusikakool jt. Helista ja lähme vaatama!
Turu 13, Vändra alev, Pärnu maakond
2 tuba
49.9 m²
11,900
2017-7-11
Rohkemarcovara.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Pärnu, Turu
Müüa kahetoaline korter Pärnu kesklinnas, otse turu kõrval. Kõik mugavalt käe-jala juues. Toidupoed, koolid, lasteaiad, bussipeatused, teater ja meelelahutuskohad. Korter asub kahekordse puitelamu esimesel korrusel. Majas kokku kolm korterit. Suur hoov kõigi majaelanike kasutuses. Korteris ahiküte ning LG õhksoojuspump. Soe vesi boilerist. Remont tehtud 2015 aastal. dušš
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
2 tuba
32.5 m²
47,000
2018-4-5
Rohkemcity24.ee
Korteriomand, puitmaja Lisainfo: vesi, elekter Müüa kahetoaline korter Pärnu kesklinnas otse turu kõrval. Kõik mugavalt käe-jala juues. Toidupoed, koolid, lasteaiad, bussipeatused. Korter asub kahekordse puitelamu esimesel korrusel. Majas kokku kolm korterit. Suur hoov kõigi majaelanike kasutuses. Korter ahiküttega, soe vesi boilerist. Remont tehtud paar aastat tagasi.
Väike Posti 7/1, Pärnu, Pärnumaa
2 tuba
32.5 m²
47,000
2018-4-2
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
signalisatsioon, elekter, köök, dušš, vesi, kaubalift, keskküte Lisainfo Ärimaja II korrusel paiknev äripind ehitati algselt välja restoran-kohviku tarbeks. Tänasel päeval on üks osa (eraldi saal) endisest restoranist kasutuses tantsukoolina, endine restorani söögisaali ja köögiosa ootab/otsib uut kasutust. Äripind koosneb ühest suurest ruumist (vitriinaknad kolme külge), millele lisab omapära suur klaasist kuppelagi ruumi keskosas. Kuppelagi ümbritseb kolmanda korruse tasapinnas asetsevat ruumi siserõdu, millelt on ka pääs katuseterrassile. Endises köögiosas paiknevad 2 köögiruumi ning abiruumid. Kaubalift. Olemas vee- ja kanalisatsiooni ühendus, ning äratõmbe ventilatsioon. Ruumi kasutusotsarve peab sobima hoone kasutusrežiimiga ning arvetsama teiste üürnike äridega. Lepa Keskus paikneb käidavas ning tuntud asukohas Pärnu turu ja linnavalitsuse kõrval, koosnedes kaubamaja hoonest, ärihoonest ja turust. Lisaks paikneb keskuse naabruses sisustus- ja ehituspood "Remont ja Viimistlus", hambapolikliinik ja perearstikeskus. Klientide käsutuses on oma parkla (50 kohta, 1 tund tasuta parkimist). Äripinna üürile lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Üürilepingu sõlmimisel tasutakse tagatisraha. Küsi ka teisi kaubandus- ja äripindade üüripakkumisi Lepa Keskuses.
Pärnumaa,, Pärnu linn,, Kesklinn
1,089
2018-2-13
Rohkemkinnisvaraekspert.ee
Kogupind 363 m², kivimaja Lisainfo: vesi, kaubalift, elekter Köök: köök Sanruum: dušš Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: valvesüsteem paigaldatud Ümbrus: ümbruses ärihooned, asub keskuses Ärimaja II korrusel paiknev äripind ehitati algselt välja restoran-kohviku tarbeks. Tänasel päeval on üks osa (eraldi saal) endisest restoranist kasutuses tantsukoolina, endine restorani söögisaali ja köögiosa ootab/otsib uut kasutust. Äripind koosneb ühest suurest ruumist (vitriinaknad kolme külge), millele lisab omapära suur klaasist kuppelagi ruumi keskosas. Kuppelagi ümbritseb kolmanda korruse tasapinnas asetsevat ruumi siserõdu, millelt on ka pääs katuseterrassile. Endises köögiosas paiknevad 2 köögiruumi ning abiruumid. Kaubalift. Olemas vee- ja kanalisatsiooni ühendus, ning äratõmbe ventilatsioon. Ruumi kasutusotsarve peab sobima hoone kasutusrežiimiga ning arvetsama teiste üürnike äridega. Lepa Keskus paikneb käidavas ning tuntud asukohas Pärnu turu ja linnavalitsuse kõrval, koosnedes kaubamaja hoonest, ärihoonest ja turust. Lisaks paikneb keskuse naabruses sisustus- ja ehituspood "Remont ja Viimistlus", hambapolikliinik ja perearstikeskus. Klientide käsutuses on oma parkla (50 kohta, 1 tund tasuta parkimist). Äripinna üürile lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Üürilepingu sõlmimisel tasutakse tagatisraha. Küsi ka teisi kaubandus- ja äripindade üüripakkumisi Lepa Keskuses.
Karja 4, Lepa Keskuse Ärimaja, Pärnu, Pärnumaa
363 m²
1,089
2017-3-28
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Ärimaja II korrusel paiknev äripind ehitati algselt välja restoran-kohviku tarbeks. Tänasel päeval on üks osa (eraldi saal) endisest restoranist kasutuses tantsukoolina, endine restorani söögisaali ja köögiosa ootab/otsib uut kasutust. Äripind koosneb ühest suurest ruumist (vitriinaknad kolme külge), millele lisab omapära suur klaasist kuppelagi ruumi keskosas. Kuppelagi ümbritseb kolmanda korruse tasapinnas asetsevat ruumi siserõdu, millelt on ka pääs katuseterrassile. Endises köögiosas paiknevad 2 köögiruumi ning abiruumid. Kaubalift. Olemas vee- ja kanalisatsiooni ühendus, ning äratõmbe ventilatsioon. Ruumi kasutusotsarve peab sobima hoone kasutusrežiimiga ning arvetsama teiste üürnike äridega. Lepa Keskus paikneb käidavas ning tuntud asukohas Pärnu turu ja linnavalitsuse kõrval, koosnedes kaubamaja hoonest, ärihoonest ja turust. Lisaks paikneb keskuse naabruses sisustus- ja ehituspood "Remont ja Viimistlus", hambapolikliinik ja perearstikeskus. Klientide käsutuses on oma parkla (50 kohta, 1 tund tasuta parkimist). Äripinna üürile lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Üürilepingu sõlmimisel tasutakse tagatisraha. Küsi ka teisi kaubandus- ja äripindade üüripakkumisi Lepa Keskuses. turvasüsteem dušš maja ees 50
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
363 m²
1,089
2017-3-29
Rohkemcity24.ee