Kinnistu, palkmaja, elamispind 204 m², kogupind 454 m² Lisainfo: seinakapp, elekter, garaaž, panipaik, kõrvalhoone, kaev, profiilplekk-katus Köök: puupliit Sanruum: saun Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Ümbrus: mets lähedal Müüa heas korras olev talukoht. Taluhooned moodustavad kinnise hoovi. Natuke eemal on suitsusaun. Hoonekompleksi kuuluvad rehielamu (ehitusalune pind 204 m2), laut-küün (148,1 m2), ait (33,6 m2), garaaž-puukuur (52,6 m2), saun (15,8 m2). Kõik hooned on korrastatud ja rehielamu on osaliselt renoveeritud. Kõigile hoonetele on paigaldatud uued katused. Rehielamu on osaliselt renoveeritud. Paigaldatud on uus elektrijuhtmestik, küttekehad on korrastatud, teostatud on üldine sanitaarremont jne. Elamu esimesel korrusel on kaks tuba, köök, avar rehetuba, esik, sahver, veranda ja suur rehealune. Rehetoast viib trepp teisele korrusele kus on palkseintega avar tuba. Kahe uksega ristpalkait on heas korras. Suur laut-küün. Avar suitsusaun. Garaaz-puukuur. Kaev. Põlispuud ja õunapuud. Asfaldilt mahasõitu 500 meetrit. Kaugus Põlvast 8,5 kilomeetrit. See on hea pakkumine. Küsi lisa ja tule vaatama.
Peetrimäe, Puskaru, Põlva vald, Põlvamaa
4 tuba
454 m²
39 000
3.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Krunt 1,8 ha Lisainfo: elekter Müüa elamukrunt Põlvamaal maalilise Ahja jõe kaldal! Tegemist on kinnistuga, mis asub looduskauni oru ja jõe ääres. Piirkond on tuntud ilusa ja ürgse looduse poolest. Naaberkruntidel asuvad elumajad. Tartu jääb 44 km, Võru 22 km ja Põlva 12 km kaugusele Krundi pindala: 17 803 m2 Metsamaa: 8025 m2 Vee- ja elektriliitumise võimalus Detailplaneering Helista, küsi lisa ja lähme vaatama krunti, kuhu saad oma uue kodu ehitada!
Helbe, Puskaru, Põlva vald, Põlvamaa
23 000
3.2.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more