Krunt 1 502 m² Rapla linnas pakkuda detailplaneeringuga kinnistu. Kinnistu suurus 1502 m2. Piirkond on elamuehituseks sobiv, tänavatel on vaikne äärelinnamiljöö, samas asub see Rapla keskosa vahetus naabruses. Maa-ala on varustatud vajalike kommunikatsioonidega - kinnistut läbivad kasutuses olevad vee- ja kanalisatsioonitrass ning soojatrass. Kruntidele on lubatud ehitada üksikelamu ja abihoone maksimaalse ehitistealuse pinnaga 250 m2. Planeeritud ühepereelamute kanalisatsioon lahendatakse ühiskanalisatsiooni baasil.
Sauna 8, Rapla linn, Rapla vald, Raplamaa
25 000
8.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Kinnistu, palkmaja, elamispind 74,4 m², kogupind 199 m² Lisainfo: mööbli võimalus, mööbel, garaaž, parkimine tasuta, kõrvalhoone, puurkaev, panipaik, elekter, puusein, eterniitkatus Köök: puupliit, köögimööbel Sanruum: saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: tahke kütus, ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud Müüa Rapla maakonnas, Raikküla vallas hoonetekompleks. Hooned on aastast 1929, väga hästi säilinud, hooldatud ja hoitud. Elumaja, mille ehitusaastaks on 1928 koosnb koridorist, kus on eraldi pääs sahvrisse, aita ja teisele korrusele. Koridorist edasi võtab vastu meid kodu süda, avar taluköök, ca 16m2 Mõnusa hubase õhkkonna loob puupliit, nostalgiline gaasipliit ning omanäoline retromööbel. Köögist pääseb ringsüsteemile maja tubade näol, elutuba ja 2 magamistuba, kokku 2 ahju ning soojamüüriga puupliit. Vesi on lokaalne, oma puurkaevust elektrimootoriga, hoonetes veevarustus puudub. Kanalisatsioon lokaalne, eraldi kogumismpaak maa sees sauna jaoks ja kuivkäimla jaoks, käimla asub majas sees. Maja katusealune korrus võimalik välja ehitada. Hoonetekompleksi kuuluvad lisaks majale eraldi ühiskatuse all olev saun, garaaz ja laut. Sauna peal asub ca 80 m2 lakapealne osa. Saun on puukerisega, garaaz on kanaliga, lauda osa annab kasutada muul otstarbel ning hoone teises otsas pikk suur ja avar heinaküün. Hoone on ehitatud 1928.a. Kinnistu müüakse enamuse mööbli ja tehnikaga. Õues asub ka korralik kelder, mis on ehitatud 1960.a. Maja haljasalal palju viljapuid, marjapõõsaid, ilupuid ja ka väärispuid ning tore suvine grillinurk. Õuemaa ca 2546m2 Võimalus eraldi juurde osta maja juures asuv põllumaa ca 34100 m2 Lähimad kaks bussipeatust on ca 1,5km kaugusel, kauplus ca 1,5km. Tallinnast ca 60 km, Raplast 10km Kiire vabastamine! Vaatamiseks helista 56560070 ja lepime kokku vaatamise aja. Sinu uus võimalus ootab sind!
Väljamäe, Kaigepere, Rapla vald, Raplamaa
3 tuba
199 m²
48 900
5.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, puitmaja, kogupind 195,3 m² Lisainfo: sissepääs tänavalt, vesi, maa-alune garaaž, ventilatsioon, profiilplekk-katus Köök: elektripliit Sanruum: saun, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Tallinna vahetus läheduses, looduslikult kaunis ümbruskonnas asuv kinnistu, millel paikneb kaasajastamist vajav ühekordne eramu ja kasvuhoone. Asukoht: Kinnistu paikneb Kiili valla alguses, Luige alevikus. Logistiliselt hea asukoht- piisavalt eemal, kuid mitte kaugel (450 m) põhimaanteest (Tallinn- Rapla- Türi) ja sellel asuvast ühistranspordipeatusest "Tammejärve" (buss 116), Tallinna Järve Keskusest 8, 6km . Ümbruskonnas eramud,a piirkonna lääneservas mets, Viljandi mnt ääres kergliiklustee. Lähim toidupood: Viljandi mnt Konsum (3,8 km). Kiili valla keskuses Kiili gümnaasium, lasteaed, spordihall, Konsum, perearstikeskus. Kinnistu: üp: 1255 m2, ida-lääne suunaline, eramu paikneb kinnistu lääneservas, korrastatud aed koos viljapuude, marjapõõsaste jm taimedega. Kinnistul paikneb ka kasvuhoone (21,8 m2) ja puukuur. Elamu: 3-toalisel eramul on elutuba (32,2 m2), kaks magamistuba (14,1 m2 ja 11,4 m2), köök (18,1 m2), wc- dušširuum (2,5 m2), saunaruumid (11,4 m2), veranda (13,7 m2) ja esik (11,6 m2). Eramu on ühekordne, täiskeldriga (keldrikorrusel garaaž 21,9 m2 ja majapidamisruumid). Hoonel on täies ulatuses uus plekkprofiilist katus (2014). Vee- ja kanalisatsioonitorud ning elektrijuhtmed osaliselt vahetatud. Ehitusalune pind 157, 4m2, suletud neto 195,3 m2 (koos keldrikorrusega), millest elamu I korruse siseruumide pind on 116,7 m2 (köetav pind on 90,6 m2). Alusmüürid- betoonist. Välisseinad- elamu osas puitsõrestikkonstruktsioon, veranda ja sauna-pesuköögi välisseinad on silikaattellistest. Siseseinad- puitsõrestikkonstruktsioon, suitsulõõrid puitpindadest isoleeritud kiviseintega (s.h. sauna puuküttega keris). Vahelaed- keldri- ja elukorruse vahelagi betoonist, elukorruse lagi puittaladel. Põrandad- keldri- ja sauna-pesuköögi põrand betoonist, eluruumide ja veranda põrand- puitpõrandad. Katus- puidust, katusekate uus profiilplekk. Korstnad- tellistest. Välisviimistlus- puitlaudis. Betoontrepid. Side: keldrisse on toodud valguskaabel. Küte: õhksoojuspump ja ahjuküte. Elutoas kamin ja ahi. Korstnapühkimise akt 2017.a. Köögis on lisaks elektripliidile ka puuküttega pliit, mida hetkel ei kasutata. Kinnistu sobib perele, kes soovib kodu kujundada oma käe järgi, armastab looduslikku keskkonda ja hindab linnalähedast arenevat piirkonda!
Tamme tn 6, Luige, Kiili vald, Harjumaa
3 tuba
195.3 m²
147 500
18.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 771 m² Müüa 19.-ndast sajandist pärit unikaalse arhitektuuriga kõrtsihoone koos sauna- ja abihoonetega. Tegemist on toimiva ettevõttega seda nii kõrtsi- kui majutusasutusena. Võimalik müük nii kinnisvarana kui läbi ettevõtte aktsiate müügi. Kompleksi koosseisu kuulub kaks teineteise naabruses asuvat maaüksust: hoonestatud maatükk suurusega 5107 m² (katastriüksus 66903:003:0098) ja hoonestamata maatükk suurusega 32 200 m²(66903:003:0099). Kompleksi koosseisus on järgmised hooned: algupärane renoveeritud kõrtsihoone suletud netopinnaga 312 m², millega on 1990-ndate alguses kokku ehitatud kahekorruseline köögi- ja majutusplokk üldpinnaga 264 m²(teisel korrusel 10 majutustuba); saunamaja suletud netopinnaga 131 m² (alumisel korrusel kaminasaal ja saunaruumid, teisel korrusel 9 tuba); ait suurusega 64 m². Hoonete ümbruses on rohkesti põlispuid, muru, sobilikud platsid suuremate ürituste läbiviimiseks. Nõmme Kõrts on kuni viimase ajani olnud üks Raplamaa populaarsemaid ning stiilsemaid toitlustus- ja majutusasutusi, objekt leiab aktiivset kasutust erinevate ürituste läbiviimiskohana. Kompleks paikneb vaid ca 5 km kaugusel Raplast ning ca 30 minuti sõidutee (45 km) kaugusel Tallinnast. Kümnekonna kilomeetri raadiuses erinevad mõisaansamblid (Hõreda, Ingliste, Pirgu, Härgla, Järlepa, Kuusiku), Rapla ja Juuru kirikud, Mahtra raba ja muuseum. Kui hindad stiilsust, unikaalsust, algupära ... Nõmme Kõrts on ootamas! Uus hind 159 000 EUR Kutseline maakler ja -hindaja, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige, ca 20 aastat kinnisvara valdkonnas. Abi kinnisvara müügil, ostul, üürimistel, hindamistel, tasuta konsultatsioon. **** KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Oleme esindatud Tallinnas, Pärnus, Riias ja Vilniuses. Pakume maaklerteenust, hindamist, haldamist ning nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris. Lisainfo ja teenuste tellimine telefonil 626 4250. Alates 2011. aastast kuulume rahvusvahelisse kinnisvarabüroode võrgustikku DTZ, mis käesolevaks ajaks on ühinenud ühe maailma suurima kinnisvaraettevõttega Cushman & Wakefield. Rohkem infot leiad www.kinnisvaraekspert.ee
Nõmmekõrtsi, Nõmme, Rapla vald, Raplamaa
771 m²
159 000
24.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Üldinfo Müüa maitsekalt renoveeritud kahekorruseline kivimaja Hageri alevikus. Majal on korralikud PVC-aknad. Kogu majas on keskküte radiaatoritega, katlaruum asub töökojaruumi kõrval. Maja mõlematel korrustel on kaminad. Pääs rõdule II korruse elutoast ja ka trepihallist. Puuküttega sauna eesruumis, dushiruumides, WC des on põrandaküte. Aastal 2011 paigaldatud uus katusekate. Põrandakatteks tubades on parkett, puhkeruumis laudpõrand, kontoris linoleum. EHR andmetel on ehitusalust pinda 262 m2 ja energiamärgis puudub. Kinnistu pindalaga 5424 m2 on ümbritsetud aiaga. Aias on katusega grillinurk. Maja taga, väljaspool aeda on abihoone/kuur. Kahes küljes elavad naabrid on sõbralikud ja rahulikud. Alevikus kõik eluks vajalik olemas: pood, rahvamaja, raamatukogu, noortekeskus, hooldekodu. Suurimad lähedal olevad asulad Kiisa 6 km, Kohila 6 km, Rapla 15 km, kuhu liiguvad rongid. Transpordivahendiks Tallinn Hageri ja vastupidisel suunal on kas oma transport või marsuuttakso. Planeering Ruumid paiknevad kahel korrusel, üldpinnaga 400 m2. Sissepääsud kolmest erinevast küljest: juuksurist, töökojast ja terrassilt, millelt pääseb aiaga ümbritsetud sisehoovi. Esimene korrus: paremas majatiivas töökoda, katlaruum, kontor/köök. Maja keskel on avar puhkeruum massaaživanniga, kamin, saun, duširuum, eraldi wc ja vasakul tuba (juuksurisalong). Maja ees hoovis päikesepoolne terrass, millelt on peasissekäik. Teine korrus: 3 järjestikku asetsevat magamistuba, duširuum ja wc, paremal avar elutuba avatud köögiga, elutoas hubane kamin ja pääs terrassile. Mööbel Köögimööbel kahes köögis koos nõudepesumasinaga, valamute, pliitide ja õhupuhastitega. Muu piltidelt nähtav mööbel ja sisustus on kokkuleppel ja lisandub hinnale. Kommunaalid Majas 3-tariifne kaugloetav elektriarvesti (40 A) ja tööstusvool. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Muu Tõsise huvi korral on hind läbiräägitav. Helista, küsi lisa ja lähme vaatama!
Meierei tee 5, Hageri, Kohila vald, Raplamaa
3 tuba
400 m²
250 000
29.3.2018
Rohkemcke.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 400 m² Lisainfo: uus torustik, rõdu 5 m², avatud köök, terrass, vesi, elekter, garderoob, toad eraldi, mööbli võimalus, pakettaknad, tööstusvool, garaaž, parkett, ühistransport, kõrvalhoone, panipaik, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, eraldi sissepääs, kinnine hoov, sissepääs tänavalt, TV, parkimine tasuta, kaugus Tallinnast 31 km, telliskivisein, tõrvapapist katus Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel Sanruum: vann, dušš, saun, boiler, wc ja vannituba eraldi, bassein, pesumasin, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, tahke kütus, keskküte, kamin Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, naabrivalve, turvauks Müüa maitsekalt renoveeritud kahekorruseline kivimaja Hageri alevikus. Majal on korralikud PVC-aknad. Kogu majas on keskküte radiaatoritega, katlaruum asub töökojaruumi kõrval. Maja mõlematel korrustel on kaminad. Pääs rõdule II korruse elutoast ja ka trepihallist. Puuküttega sauna eesruumis, dushiruumides, WC des on põrandaküte. Aastal 2011 paigaldatud uus katusekate. Põrandakatteks tubades on parkett, puhkeruumis laudpõrand, kontoris linoleum. EHR andmetel on ehitusalust pinda 262 m2 ja energiamärgis puudub. Kinnistu pindalaga 5424 m2 on ümbritsetud aiaga. Aias on katusega grillinurk. Maja taga, väljaspool aeda on abihoone/kuur. Kahes küljes elavad naabrid on sõbralikud ja rahulikud. Alevikus kõik eluks vajalik olemas: pood, rahvamaja, raamatukogu, noortekeskus, hooldekodu. Suurimad lähedal olevad asulad Kiisa 6 km, Kohila 6 km, Rapla 15 km, kuhu liiguvad rongid. Transpordivahendiks Tallinn Hageri ja vastupidisel suunal on kas oma transport või marsuuttakso. Ruumid paiknevad kahel korrusel, üldpinnaga 400 m2. Sissepääsud kolmest erinevast küljest: juuksurist, töökojast ja terrassilt, millelt pääseb aiaga ümbritsetud sisehoovi. Esimene korrus: paremas majatiivas töökoda, katlaruum, kontor/köök. Maja keskel on avar puhkeruum massaaživanniga, kamin, saun, duširuum, eraldi wc ja vasakul tuba (juuksurisalong). Maja ees hoovis päikesepoolne terrass, millelt on peasissekäik. Teine korrus: 3 järjestikku asetsevat magamistuba, duširuum ja wc, paremal avar elutuba avatud köögiga, elutoas hubane kamin ja pääs terrassile. Köögimööbel kahes köögis koos nõudepesumasinaga, valamute, pliitide ja õhupuhastitega. Muu piltidelt nähtav mööbel ja sisustus on kokkuleppel ja lisandub hinnale. Majas 3-tariifne kaugloetav elektriarvesti (40 A) ja tööstusvool. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Tõsise huvi korral on hind läbiräägitav. Helista, küsi lisa ja lähme vaatama! Google Street View
Meierei tee 5, Hageri, Kohila vald, Raplamaa
7 tuba
400 m²
250 000
10.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Üldinfo Müüa maitsekalt renoveeritud kahekorruseline kivimaja Hageri alevikus. Majal on korralikud PVC-aknad. Kogu majas on keskküte radiaatoritega, katlaruum asub töökojaruumi kõrval. Maja mõlematel korrustel on kaminad. Pääs rõdule II korruse elutoast ja ka trepihallist. Puuküttega sauna eesruumis, dushiruumides, WC des on põrandaküte. Aastal 2011 paigaldatud uus katusekate. Põrandakatteks tubades on parkett, puhkeruumis laudpõrand, kontoris linoleum. Hetkel on teine korrus kasutusel eluruumidena, ning maja eri tiibades tegutseb juuksur ja kõrgete ustega toimiv autoremondi töökoda. Töökojas võimalik ümber ehitades kas majutus/toitlustus/teenindus/lemmiklooma hotell või muu (ladu/tootmine) äritegevuseks, ruumi selleks on piisavalt. Maa sihtotstarvet saab vallas edukalt ja lihtsalt muuta, elamumaa, tootmismaa (äri või laopind). EHR andmetel on ehitusalust pinda 262 m2 ja energiamärgis puudub. Kinnistu pindalaga 5424 m2 on ümbritsetud aiaga. Aias on katusega grillinurk. Maja taga, väljaspool aeda on abihoone/kuur. Kahes küljes elavad naabrid on sõbralikud ja rahulikud. Alevikus kõik eluks vajalik olemas: pood, rahvamaja, raamatukogu, noortekeskus, hooldekodu. Suurimad lähedal olevad asulad Kiisa 6 km, Kohila 6 km, Rapla 15 km, kuhu liiguvad rongid. Transpordivahendiks Tallinn Hageri ja vastupidisel suunal on kas oma transport või marsuuttakso. Planeering Ruumid paiknevad kahel korrusel, üldpinnaga 400 m2. Sissepääsud kolmest erinevast küljest: juuksurist, töökojast ja terrassilt, millelt pääseb aiaga ümbritsetud sisehoovi. Esimene korrus: paremas majatiivas töökoda, katlaruum, kontor/köök. Maja keskel on avar puhkeruum massaaživanniga, kamin, saun, duširuum, eraldi wc ja vasakul tuba (juuksurisalong). Maja ees hoovis päikesepoolne terrass, millelt on peasissekäik. Teine korrus: 3 järjestikku asetsevat magamistuba, duširuum ja wc, paremal avar elutuba avatud köögiga, elutoas hubane kamin ja pääs terrassile. Mööbel Köögimööbel kahes köögis koos nõudepesumasinaga, valamute, pliitide ja õhupuhastitega. Muu piltidelt nähtav mööbel ja sisustus on kokkuleppel ja lisandub hinnale. Kommunaalid Majas 3-tariifne kaugloetav elektriarvesti (40 A) ja tööstusvool. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Muu Tõsise huvi korral on hind läbiräägitav. Helista, küsi lisa ja lähme vaatama!
Meierei tee 5, Hageri, Kohila vald, Raplamaa
3 tuba
400 m²
250 000
10.4.2018
Rohkemcke.ee
Lisainfo Müüja külalistemaja koos inventariga. 2014 aastal renoveeritud köök ja söögisaal ning mujal ruumides tehtud jooksvalt sanitaarremonti. Hoonel 3 korrust ja täiskelder, I-III korrus kokku 768,5 m², keldrikorrus 252 m². I korrus: esik, fuajee, kontor, söögisaal 40 inimesele, köök, abiruum, ladu, pesuruum, WC, arhiiviruum II korrus: pikk koridor maja keskel, nõupidamiste saal 30 inimesele, 2 toal. sviit pesuruumiga, 7 tuba 2-3 kohalised, pesemisruumid ja WC koridori lõpus. III korrus: 5 tuba 2-3 kohalised, solaarium, köök-baar, kaminaruum, saun (riietusruum, duširuum, leiliruum), boileriruum. Keldrikorrus: panipaigad. Kogu majas elektriküte ja õhksoojuspump, sauna eesruumis kamin. Elektrisüsteem - peakaitse 100A Veevarustus – võrk, soe vesi lokaalne el.boiler 2 tk Kanalisatsioon – võrk Soojavarustus – kohtküte Ventilatsioon – loomulik Ostueesõigus Eesti Vabariigi kasuks Loodusseaduse § 16 lg 5 alusel (Kultuurimälestis, kinnismälestise kaitsevöönd). Ehitatud 1934 tütarlastekooli (nn Pruutide kooli, mis asus Kehtna Mõisas 1925-1947) õpilaskoduks. Nõukogude ajal olnud tehnikumi ja õppekombinaadi ühiselamu, alates 1990 büroohoone ja 1998 tegutsenud Varjula Külalistemajana (13 tuba, 30 voodikohta). Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (7 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega. Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 12 km raadiuses. Bussijaam 500 m kaugusel ning raudteejaamad Keavas 2,5 km (raudteejaama viib valgustatud kergtee) ja Raplas 8,0 km ( *** Kehtnast Raplasse mugav liikuda ka näiteks jalgratta, rulluiskudega, jalutada lapsevankriga või tegeleda tervisespordiga, kuna Kehtnast Raplasse viib asfaltkattega kergtee, mis on osaliselt valgustatud. Hoone asub Kehtna mõisa pargis. Mõisa park ja tiigid on valla omandis, mõisa kõrvalhooned ümber pargi erinevate omanike käes.Elektriküte Kaminaküte õhksoojuspumpOmandivorm: kinnistu Katus: eterniitkatus Kanalisatsioon: tsentraalne Energiamärgis: puudubLisaandmed Kelder Tööstusvool Nõupidamisteruum Kõrghaljastus Ümbruskond Asukoht: Asulas Teed: Asfalteeritud Lähim veekogu: Tiik Veekogu kaugus: 20 m Kauplus: 400 m Ühistransport: 700 m Põhikool: 900 m Lasteaed: 400 m Sisustus Mööbli võimalus Vannituba ja pesemisvõimalused Boiler Dušš Turvalisus Signalisatsioon Köök Nõudepesumasin Külmik Köögimööbel Pliit
Eesti, Raplamaa, Kehtna vald, Kehtna alevik, Pargi
13 tuba
315 000
23.3.2018
Rohkemnordproperty.ee
Lisainfo Üürile anda külalistemaja koos inventariga. Esimene makse jooksvakuu üür 900 eurot + tagatisraha 900 eurot + 900 vahendustasu. Üürile lisanduvad kommunaalmaksed (vesi, kanalisatsioon, elekter ja prügi). 2014 aastal renoveeritud köök ja söögisaal ning mujal ruumides tehtud jooksvalt sanitaarremonti. Hoonel 3 korrust ja täiskelder, I-III korrus kokku 768,5 m², keldrikorrus 252 m². I korrus: esik, fuajee, kontor, söögisaal 40 inimesele, köök, abiruum, ladu, pesuruum, WC, arhiiviruum II korrus: pikk koridor maja keskel, nõupidamiste saal 30 inimesele, 2 toal. sviit pesuruumiga, 7 tuba 2-3 kohalised, pesemisruumid ja WC koridori lõpus. III korrus: 5 tuba 2-3 kohalised, solaarium, köök-baar, kaminaruum, saun (riietusruum, duširuum, leiliruum), boileriruum. Keldrikorrus: panipaigad. Kogu majas elektriküte ja õhksoojuspump, sauna eesruumis kamin. Elektrisüsteem - peakaitse 100A Veevarustus – võrk, soe vesi lokaalne el.boiler 2 tk Kanalisatsioon – võrk Soojavarustus – kohtküte Ventilatsioon – loomulik Ostueesõigus Eesti Vabariigi kasuks Loodusseaduse § 16 lg 5 alusel (Kultuurimälestis, kinnismälestise kaitsevöönd). Ehitatud 1934 tütarlastekooli (nn Pruutide kooli, mis asus Kehtna Mõisas 1925-1947) õpilaskoduks. Nõukogude ajal olnud tehnikumi ja õppekombinaadi ühiselamu, alates 1990 büroohoone ja 1998 tegutsenud Varjula Külalistemajana (13 tuba, 30 voodikohta). Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (7 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega. Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 12 km raadiuses. Bussijaam 500 m kaugusel ning raudteejaamad Keavas 2,5 km (raudteejaama viib valgustatud kergtee) ja Raplas 8,0 km ( *** Kehtnast Raplasse mugav liikuda ka näiteks jalgratta, rulluiskudega, jalutada lapsevankriga või tegeleda tervisespordiga, kuna Kehtnast Raplasse viib asfaltkattega kergtee, mis on osaliselt valgustatud. Hoone asub Kehtna mõisa pargis. Mõisa park ja tiigid on valla omandis, mõisa kõrvalhooned ümber pargi erinevate omanike käes.Elektriküte Kaminaküte õhksoojuspumpOmandivorm: kinnistu Katus: eterniitkatus Kanalisatsioon: tsentraalne Energiamärgis: puudubLisaandmed Kelder Tööstusvool Nõupidamisteruum Kõrghaljastus Ümbruskond Asukoht: Asulas Teed: Asfalteeritud Lähim veekogu: Tiik Veekogu kaugus: 20 m Kauplus: 400 m Ühistransport: 700 m Põhikool: 900 m Lasteaed: 400 m Sisustus Mööbli võimalus Vannituba ja pesemisvõimalused Boiler Dušš Turvalisus Signalisatsioon Köök Nõudepesumasin Külmik Köögimööbel Pliit
Eesti, Raplamaa, Kehtna vald, Kehtna alevik, Pargi
13 tuba
900
23.3.2018
Rohkemnordproperty.ee
kombineeritud küte Lisainfo Müüa 19.-ndast sajandist pärit unikaalse arhitektuuriga kõrtsihoone koos sauna- ja abihoonetega. Tegemist on toimiva ettevõttega seda nii kõrtsi- kui majutusasutusena. Võimalik müük nii kinnisvarana kui läbi ettevõtte aktsiate müügi. Kompleksi koosseisu kuulub kaks teineteise naabruses asuvat maaüksust: hoonestatud maatükk suurusega 5107 m² (katastriüksus 66903:003:0098) ja hoonestamata maatükk suurusega 32 200 m²(66903:003:0099). Kompleksi koosseisus on järgmised hooned: algupärane renoveeritud kõrtsihoone suletud netopinnaga 312 m², millega on 1990-ndate alguses kokku ehitatud kahekorruseline köögi- ja majutusplokk üldpinnaga 264 m²(teisel korrusel 10 majutustuba); saunamaja suletud netopinnaga 131 m² (alumisel korrusel kaminasaal ja saunaruumid, teisel korrusel 9 tuba); ait suurusega 64 m². Hoonete ümbruses on rohkesti põlispuid, muru, sobilikud platsid suuremate ürituste läbiviimiseks. Nõmme Kõrts on kuni viimase ajani olnud üks Raplamaa populaarsemaid ning stiilsemaid toitlustus- ja majutusasutusi, objekt leiab aktiivset kasutust erinevate ürituste läbiviimiskohana. Kompleks paikneb vaid ca 5 km kaugusel Raplast ning ca 30 minuti sõidutee (45 km) kaugusel Tallinnast. Kümnekonna kilomeetri raadiuses erinevad mõisaansamblid (Hõreda, Ingliste, Pirgu, Härgla, Järlepa, Kuusiku), Rapla ja Juuru kirikud, Mahtra raba ja muuseum. Kui hindad stiilsust, unikaalsust, algupära ... Nõmme Kõrts on ootamas! Uus hind 159 000 EUR Kutseline maakler ja -hindaja, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige, ca 20 aastat kinnisvara valdkonnas. Abi kinnisvara müügil, ostul, üürimistel, hindamistel, tasuta konsultatsioon. **** KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Oleme esindatud Tallinnas, Pärnus, Riias ja Vilniuses. Pakume maaklerteenust, hindamist, haldamist ning nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris. Lisainfo ja teenuste tellimine telefonil 626 4250. Alates 2011. aastast kuulume rahvusvahelisse kinnisvarabüroode võrgustikku DTZ, mis käesolevaks ajaks on ühinenud ühe maailma suurima kinnisvaraettevõttega Cushman & Wakefield. Rohkem infot leiad ***
Raplamaa,,Rapla vald,,Nõmme küla
37307 m²
159 000
27.2.2018
Rohkemkinnisvaraekspert.ee
Kogupind 1 021 m² Lisainfo: boiler, mööbli võimalus, tööstusvool, keldrikorrus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš Küte ja ventilatsioon: elektriküte, kamin Ümbrus: kattega teed Üürile anda külalistemaja koos inventariga. Esimene makse jooksvakuu üür 900 eurot + tagatisraha 900 eurot + 900 vahendustasu. Üürile lisanduvad kommunaalmaksed (vesi, kanalisatsioon, elekter ja prügi). 2014 aastal renoveeritud köök ja söögisaal ning mujal ruumides tehtud jooksvalt sanitaarremonti. Hoonel 3 korrust ja täiskelder, I-III korrus kokku 768,5 m², keldrikorrus 252 m². I korrus: esik, fuajee, kontor, söögisaal 40 inimesele, köök, abiruum, ladu, pesuruum, WC, arhiiviruum II korrus: pikk koridor maja keskel, nõupidamiste saal 30 inimesele, 2 toal. sviit pesuruumiga, 7 tuba 2-3 kohalised, pesemisruumid ja WC koridori lõpus. III korrus: 5 tuba 2-3 kohalised, solaarium, köök-baar, kaminaruum, saun (riietusruum, duširuum, leiliruum), boileriruum. Keldrikorrus: panipaigad. Kogu majas elektriküte ja õhksoojuspump, sauna eesruumis kamin. Elektrisüsteem - peakaitse 100A Veevarustus – võrk, soe vesi lokaalne el.boiler 2 tk Kanalisatsioon – võrk Soojavarustus – kohtküte Ventilatsioon – loomulik Ostueesõigus Eesti Vabariigi kasuks Loodusseaduse § 16 lg 5 alusel (Kultuurimälestis, kinnismälestise kaitsevöönd). Ehitatud 1934 tütarlastekooli (nn Pruutide kooli, mis asus Kehtna Mõisas 1925-1947) õpilaskoduks. Nõukogude ajal olnud tehnikumi ja õppekombinaadi ühiselamu, alates 1990 büroohoone ja 1998 tegutsenud Varjula Külalistemajana (13 tuba, 30 voodikohta). Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (7 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega. Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 12 km raadiuses. Bussijaam 500 m kaugusel ning raudteejaamad Keavas 2,5 km (raudteejaama viib valgustatud kergtee) ja Raplas 8,0 km (*** Kehtnast Raplasse mugav liikuda ka näiteks jalgratta, rulluiskudega, jalutada lapsevankriga või tegeleda tervisespordiga, kuna Kehtnast Raplasse viib asfaltkattega kergtee, mis on osaliselt valgustatud. Hoone asub Kehtna mõisa pargis. Mõisa park ja tiigid on valla omandis, mõisa kõrvalhooned ümber pargi erinevate omanike käes.
Pargi, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa
13 tuba
1021 m²
900
5.2.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more