Ühisvara soetamise korral vaata siia Ostuhinna tasumise korral krediidiasutuse laenuga vaata siia Vastuväidete esitamiseks vaata siia Ostuhinna tasumise tähtaja pikendamise korral vaata siia Enampakkumist reguleerivad õigusnormid ja korraldaja selgitused Ametlik enampakkumise teade
Põhja-Sakala vald Tääksi küla,Põhja-Sakala vald Tääksi küla,Õpetaja
12 500
6.6.2018
Rohkemoksjonikeskus.ee
Kinnistu, kogupind 148,1 m² Müüa maja Ülde külas. Kaugus Viljandist 20 km. Tegemist on EKE tare tüüpi elamuga. Põhikorrus + keldrikorrus. Majas 4 tuba, köök, esik, WC ja vannituba eraldi ruumides. Toad asetsevad väga hea planeeringuga - ükski tuba läbikäidav ei ole. Elutoa ja koridori vaheline sein on eemaldatud ja planeering muudetud avaramaks. Vannituba plaaditud, paigakdatud duššinurk, vesipõrandaküte. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, elektrivarustus 220/380 V 16A. Keskküte (tahkeküttekatel). Maja on heas seisukorras. Terves majas on uus elektrisüsteem ja uus torustik, kõik aknad vahetatud (PVC klaaspakett), uus välisuks. Põrandatele paigaldatud laminaatparkett, seinad värvitud või tapetseeritud. Vundamendiosa on uuesti krohvitud ja renoveeritud. Maja juurde sissesõit on renoveeritud - paigaldatud killustik, äärekivid, välisvalgustus. Majal korralik uus küttesüsteem. Tahkeküttekatelt köetakse halupuudega - maja on soe ja kütet läheb vähe. Küttesüsteemi kuulub ka akumulatsioonipaak ja kahesüsteemne boiler tarbevee soojendamiseks. Sooja vett on võimalik saada nii keskkütte kütmisel kui ka elektriga. Maja all on täiskelder. Keldrisse on võimalik näiteks ehitada saun. Maja taga suur terrass, millelt avaneb vaade avarale hoovile. HINNA SEES köögimööbel, integreeritud pliit, ahi, nõudepesumasin. Võimalik liituda Telia TV ja internetiga. Bussiühendus Viljandiga hea, bussipeatus lähedal. Üldes on väga aktiivne külaelu ja tegusad inimesed. Lähim suurem keskus on Tääksi 3 km kaugusel. Tääksis asuvad lasteaed, kool. Tääksis on väga head sportimisvõimalused, seal asub Tääksi spordiakadeemia. Kui sul on lisaküsimusi antud maja kohta või soovid vaatama minna, siis võta ühendust. Võibolla on just see sinu "Oma maja maal". Mario Karro 5688 6800.
Tiigi 4, Ülde, Põhja
4 tuba
148.1 m²
43 000
10.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, palkmaja, kogupind 68,3 m² Lisainfo: parkimine tasuta Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Ümbrus: kruusateed Talukoht Unakvere külas, Kõo vallas. Maja on seisnud aastaid tühjana, vajab kapitaalremonti, hetkel puudub elektriliitumine, kaev vajab puhastamist. Lähim asula Tääksi on 10 km kaugusel, kus ka korralik suur kool. Viljandisse 30 km. Helista ja lähme vaatama!
Möldre, Unakvere, Põhja
3 tuba
68.3 m²
9 900
6.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee