Kinnistu, kivimaja, elamispind 120,6 m², kogupind 140 m² Lisainfo: seinakapp, garderoob, tööstusvool, pakettaknad, parkett, garaaž, panipaik, telliskivisein, profiilplekk-katus Köök: induktsioon pliit, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, dušš, wc ja vannituba eraldi, saun, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, elektriküte, ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve, video valve, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud Müüa väga hea kodu vaikses ja hinnatud Kristiine linnaosas! Tegemist on paarismaja osaga, eraldi krunt ja kommunikatsioonid, aga mõjub siiski kui omaette eramu. Maja on kapitaalselt renoveeritud ning heas seisukorras koheseks sissekolimiseks! Laudvoodriga kivimaja, seespoolt soojustatud, uus plekk-katus, aknad vahetatud (plastikpakett). Korrastatud ja kontrollitud elektrisüsteem (2017.a). PLANEERING Maja esimesel korrusel köök, elutuba, magamistuba, dušširuum, saun (puukeris), eraldi wc, 2 sissepääsu/esikut, trepihall, esiku all väike moosikelder. Teisel korrusel 2 magamistuba, trepihallis mahukas lükandustega garderoob. Pööninguosa (3. korrus) on renoveeritud, millega loodi lisa magamistuba/lastetuba. Garaaž-töötoas on vee ja kanalisatsiooni ühendus loodud. Maja üldpind on 140m2, mille sisse on arvestatud garaaž 19.4m2-ga. Eluruumide osa on 120,6m2. Kuna 3. korruse toa juriidiline pind arvestatakse 1,6m pealt, siis reaalselt on põrandapinda eelpool loetletule isegi rohkem. KÜTE Maja peamine kütmine toimub elutoa soojustsalvestava ahjuga, mis on tehtud maja keskele, et soe pääseks ka teisele korrusel. Lisaks on õhksoojuspump ja el. radiaatorid. Esikus ja dušširuumis el. põrandaküte. Soe vesi el.boileriga (100-liitrine). Saunas puukeris. Aasta keskmine küttepuukulu 10m3. KOMMUNIKATSIOONID Telia sideteenus, USS koduvalve (signalisatsioon ning videovalve), tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, tööstusvool 3x25A. Jalgväraval fonolukk. Energiamärgis puudub. HINNA SEES Köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud induktsioonpliit ja küpsetusahi, nõudepesumasin, külmik, pesumasin). Esiku ja magamistoa sisseehituatud garderoobkapid. Valgustid ja aknakatted. KRUNT Krunt on korralikult hooldatud, tänavapoolne osa piirneb lattaiaga. Krundi ühes servas kolm suurt kuuske, naaberkrundi piirile istutatud elupuud, aias kiviktaimla, viljapuud ja marjapõõsad. Lõokese tänavalt autovärav hoovi, Auli tänavalt jalgvärav. ASUKOHT Mugavalt lähedal ühistransport, lasteaiad, Kristiine Gümnaasium, kauplused.. Hea rahulik eramute piirkond! HELISTA ja tule oma uue koduga tutvuma, mis on koheseks sissekolimiseks valmis! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil ja üüril.
Auli 10, Kristiine, Tallinn, Harjumaa
5 tuba
140 m²
227 000
23.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Tallinn, Auli
Info: Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Auli 10, 5 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1950, elamispind 120,6 m², kogupind 140 m², krunt 706 m², induktsioon pliit, boiler, dušš, wc ja vannituba eraldi, saun, õhksoojuspump, elektriküte, ahjuküte, külmik, köögimööbel, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, seinakapp, garderoob, tööstusvool, pakettaknad, parkett, garaaž, panipaik, naabrivalve, video valve, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud, telliskivisein, profiilplekk-katusLisainfo: Müüa väga hea kodu vaikses ja hinnatud Kristiine linnaosas! Tegemist on paarismaja osaga, eraldi krunt ja kommunikatsioonid, aga mõjub siiski kui omaette eramu. Maja on kapitaalselt renoveeritud ning heas seisukorras koheseks sissekolimiseks! Laudvoodriga kivimaja, seespoolt soojustatud, uus plekk-katus, aknad vahetatud (plastikpakett). Korrastatud ja kontrollitud elektrisüsteem (2017.a). PLANEERING Maja esimesel korrusel köök, elutuba, magamistuba, dušširuum, saun (puukeris), eraldi wc, 2 sissepääsu/esikut, trepihall, esiku all väike moosikelder. Teisel korrusel 2 magamistuba, trepihallis mahukas lükandustega garderoob. Pööninguosa (3. korrus) on renoveeritud, millega loodi lisa magamistuba/lastetuba. Garaaž-töötoas on vee ja kanalisatsiooni ühendus loodud. Maja üldpind on 140m2, mille sisse on arvestatud garaaž 19.4m2-ga. Eluruumide osa on 120,6m2. Kuna 3. korruse toa juriidiline pind arvestatakse 1,6m pealt, siis reaalselt on põrandapinda eelpool loetletule isegi rohkem. KÜTE Maja peamine kütmine toimub elutoa soojustsalvestava ahjuga, mis on tehtud maja keskele, et soe pääseks ka teisele korrusel. Lisaks on õhksoojuspump ja el. radiaatorid. Esikus ja dušširuumis el. põrandaküte. Soe vesi el.boileriga (100-liitrine). Saunas puukeris. Aasta keskmine küttepuukulu 10m3. KOMMUNIKATSIOONID Telia sideteenus, USS koduvalve (signalisatsioon ning videovalve), tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, tööstusvool 3x25A. Jalgväraval fonolukk. Energiamärgis puudub. HINNA SEES Köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud induktsioonpliit ja küpsetusahi, nõudepesumasin, külmik, pesumasin). Esiku ja magamistoa sisseehituatud garderoobkapid. Valgustid ja aknakatted. KRUNT Krunt on korralikult hooldatud, tänavapoolne osa piirneb lattaiaga. Krundi ühes servas kolm suurt kuuske, naaberkrundi piirile istutatud elupuud, aias kiviktaimla, viljapuud ja marjapõõsad. Lõokese tänavalt autovärav hoovi, Auli tänavalt jalgvärav. ASUKOHT Mugavalt lähedal ühistransport, lasteaiad, Kristiine Gümnaasium, kauplused.. Hea rahulik eramute piirkond! HELISTA ja tule oma uue koduga tutvuma, mis on koheseks sissekolimiseks valmis! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil ja üüril.
5 tuba
140 m²
227 000
23.3.2018
Rohkemadrem.ee
Info: Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Auli 10, 5 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1950, elamispind 120,6 m², kogupind 140 m², krunt 706 m², induktsioon pliit, saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, elektriküte, õhksoojuspump, ahjuküte, külmik, Internet, kaabelTV, köögimööbel, kamin, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, pesumasin, garderoob, tööstusvool, pakettaknad, parkett, garaaž, turvauks, naabrivalve, video valve, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud, profiilplekk-katusLisainfo: Müüa väga hea kodu vaikses ja hinnatud Kristiine linnaosas! Tegemist on paarismaja osaga, eraldi krunt ja kommunikatsioonid, aga mõjub siiski kui omaette eramu. Maja on kapitaalselt renoveeritud ning heas seisukorras koheseks sissekolimiseks! Laudvoodriga kivimaja, seespoolt soojustatud, uus plekk-katus, aknad vahetatud (plastikpakett). Korrastatud ja kontrollitud elektrisüsteem (2017.a). PLANEERING Maja esimesel korrusel köök, elutuba, magamistuba, dušširuum, saun (puukeris), eraldi wc, 2 sissepääsu/esikut, trepihall, esiku all väike moosikelder. Teisel korrusel 2 magamistuba, trepihallis mahukas lükandustega garderoob. Pööninguosa (3.korrus) on renoveeritud, millega loodi lisa magamistuba/lastetuba. Garaaž-töötoas on vee ja kanalisatsiooni ühendus loodud. Maja üldpind on 140m2, mille sisse on arvestatud garaaž 19.4m2-ga. Eluruumide osa on 120,6m2. Kuna 3. korruse toa juriidiline pind arvestatakse 1,6m pealt, siis reaalselt on põrandapinda eelpool loetletule isegi rohkem. KÜTE Maja peamine kütmine toimub elutoa soojustsalvestava ahjuga, mis on tehtud maja keskele, et soe pääseks ka teisele korrusel. Lisaks on õhksoojuspump ja el. radiaatorid. Esikus ja dušširuumis el. põrandaküte. Soe vesi el.boileriga (100-liitrine). Saunas puukeris. Aasta keskmine küttepuukulu 10m3. KOMMUNIKATSIOONID Telia sideteenus, USS koduvalve (signalisatsioon ning videovalve), tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, tööstusvool 3x25A. Jalgväraval fonolukk. Energiamärgis puudub. HINNA SEES Köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud induktsioonpliit ja küpsetusahi, nõudepesumasin, külmik, pesumasin). Esiku ja magamistoa sisseehituatud garderoobkapid. Valgustid ja aknakatted. KRUNT Krunt on korralikult hooldatud, tänavapoolne osa piirneb lattaiaga. Krundi ühes servas kolm suurt kuuske, naaberkrundi piirile istutatud elupuud, aias kiviktaimla, viljapuud ja marjapõõsad. Lõokese tänavalt autovärav hoovi, Auli tänavalt jalgvärav. ASUKOHT Mugavalt lähedal ühistransport, lasteaiad, Kristiine Gümnaasium, kauplused.. Hea rahulik eramute piirkond! HELISTA ja tule oma uue koduga tutvuma, mis on koheseks sissekolimiseks valmis! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil ja üüril.
5 tuba
140 m²
227 000
17.2.2018
Rohkemadrem.ee
Info: Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Auli 10, 5 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1950, elamispind 120,6 m², kogupind 140 m², krunt 706 m², induktsioon pliit, saun, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, elektriküte, õhksoojuspump, ahjuküte, külmik, Internet, kaabelTV, köögimööbel, kamin, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, pesumasin, garderoob, tööstusvool, pakettaknad, parkett, garaaž, turvauks, naabrivalve, video valve, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud, profiilplekk-katusLisainfo: Müüa väga hea kodu vaikses ja hinnatud Kristiine linnaosas! Tegemist on paarismaja osaga, eraldi krunt ja kommunikatsioonid, aga mõjub siiski kui omaette eramu. Maja on kapitaalselt renoveeritud ning heas seisukorras koheseks sissekolimiseks! Laudvoodriga kivimaja, seespoolt soojustatud, uus plekk-katus, aknad vahetatud (plastikpakett). Korrastatud ja kontrollitud elektrisüsteem (2017.a). PLANEERING Maja esimesel korrusel köök, elutuba, magamistuba, dušširuum, saun (puukeris), eraldi wc, 2 sissepääsu/esikut, trepihall, esiku all väike moosikelder. Teisel korrusel 2 magamistuba, trepihallis mahukas lükandustega garderoob. Pööninguosa (3.korrus) on renoveeritud, millega loodi lisa magamistuba/lastetuba. Garaaž-töötoas on vee ja kanalisatsiooni ühendus loodud. Maja üldpind on 140m2, mille sisse on arvestatud garaaž 19.4m2-ga. Eluruumide osa on 120,6m2. Kuna 3. korruse toa juriidiline pind arvestatakse 1,6m pealt, siis reaalselt on põrandapinda eelpool loetletule isegi rohkem. KÜTE Maja peamine kütmine toimub elutoa soojustsalvestava ahjuga, mis on tehtud maja keskele, et soe pääseks ka teisele korrusel. Lisaks on õhksoojuspump ja el. radiaatorid. Esikus ja dušširuumis el. põrandaküte. Soe vesi el.boileriga (100-liitrine). Saunas puukeris. Aasta keskmine küttepuukulu 10m3. KOMMUNIKATSIOONID Telia sideteenus, USS koduvalve (signalisatsioon ning videovalve), tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, tööstusvool 3x25A. Jalgväraval fonolukk. Energiamärgis puudub. HINNA SEES Köögimööbel koos tehnikaga (integreeritud induktsioonpliit ja küpsetusahi, nõudepesumasin, külmik, pesumasin). Esiku ja magamistoa sisseehituatud garderoobkapid. Valgustid ja aknakatted. KRUNT Krunt on korralikult hooldatud, tänavapoolne osa piirneb lattaiaga. Krundi ühes servas kolm suurt kuuske, naaberkrundi piirile istutatud elupuud, aias kiviktaimla, viljapuud ja marjapõõsad. Lõokese tänavalt autovärav hoovi, Auli tänavalt jalgvärav. ASUKOHT Mugavalt lähedal ühistransport, lasteaiad, Kristiine Gümnaasium, kauplused.. Hea rahulik eramute piirkond! HELISTA ja tule oma uue koduga tutvuma, mis on koheseks sissekolimiseks valmis! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara müügil ja üüril.
5 tuba
140 m²
227 000
12.8.2017
Rohkemadrem.ee