Kivimaja, kogupind 170 m² Lisainfo: parkimine tasuta Üürile anda unikaalne eramu koos suurepäraste lisaväärtustega! Kinnistu, puumaja, uus, kogupind 170 m², krunt 748 m², elektripliit, saun, boiler, dušš, vann, gaasiküte, põrandaküte, Internet, köögimööbel, kanalisatsioon, tsentraalne vesi, toad eraldi, parkimine tasuta, vesi, parkett, gaasipliit, kamin, elekter, ümbruses eramud, äärelinnas, meri lähedal, kivikatus Tule vaatama suurepärast maja Pirita linnaosa kõige prestiižsemas elurajoonis! Majal on olemas kõik olulised omadused, et teha seal elamine võimalikult nauditavaks: elutuba, köök, 4 magamistuba, 2 vannituba, 3 WC-d; saunakompleks koos eesruumi, vannitoa ja saunaga; suur terrass. Maja on täielikult rekonstrueeritud 2001. aastal kasutades kvaliteetseid ehitusmaterjale. Maja köetakse põrandakütte ja radiaatorite abil, mida omakorda varustab gaasikütte agregaat. Esimesel korrusel võrratu viimistlusega elutuba koos söögitoa ja köögiga. Hinna sees ka kõrgkvaliteetne köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (elektripliit, küpsetusahi, külmkapp, sügavkülmik, mikrolaineahi, valgustusega ventilatsioon, jääpurustusmasin jpm). Lisaks asub esimesel korrusel üks magamistuba, esik ning suurepärane saunakompleks mullivanni, kamina ja saunaga. Saunakompleksist pääs väliterrassile. Teisel korrusel on esik, kaks magamistuba, vannituba ja master bedroom oma garderoobiruumi ja panipaigaga. Maja konstruktsioonis on peamise materjalina kasutatud naturaalset puitu, katuse materjaliks kvaliteetne kivi. Haljastusega krundil on uunikividest maja esine (autode parkimiseks) ning maja taga on suur kuur, mis täidab suurepäraselt välise panipaiga funktsiooni. Tänav, millel eramu asetseb, on privaatne ja rahulik. Läheduses üks linnaosa ilusamaid parke (Merivälja park), Merivälja kool, Merivälja rand, Merivälja muul, Jussi õlletuba, Viimsi Statoil, Reval Café, Pirita rand ja palju muud. Ühistranspordi peatuseid eramu läheduses on tervelt 3 tükki. Peamiseks liinibussiks on marsruut 1A. Helista ja tule vaatama!
Aadress enne haldusreformi Lääne tee 25, Pirita, Tallinn, Harjumaa
5 tuba
170 m²
1 700
9.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Krunt 3,6 ha Lisainfo: elekter Ümbrus: kaugus Tallinnast 23 km MÜÜA detailplaneeringuga elamukrundid Meremõisa külas, Lepalehe tee 1 ja Lepalehe tee 3. Hiljuti kehtestatud Laane detailplaneeringu käigus on moodustatud kaks uut, looduskauni asukohaga elamukrunti- Lepalehe tee 1 ja Lepalehe tee 3. Kinnistu suurused vastavalt: Lepalehe tee 1 -ehitusplaneeringuga elamukrunt pindalaga 5292m2, katastritunnus: 29501:001:0741, mida ümbritseb maatulundusmaa pindala 31 167 m2, katastritunnus: 29501:001:0743. Lepalehe tee 3- ehitusplaneeringuga elamukrunt pindalaga 6383m2, katastritunnus: 29501:001:0742, mida ümbritseb maatulundusmaa pindala 13 960 m2, katastritunnus: 29501:001:0744. Kinnistutele ligipääsuks on rajatud kõvakattega tee. Elektriliitumine 3*16A. DP arhitektuursed tingimused hoonestusele (mõlema kinnistu lubatud ehitusalune pind 450m2). 1. Arhitektuur peab olema lihtne ja sobituma lähipiirkonna üldise ilmega. Detailplaneeringuga kavandatud hoonete (elu- ja abihoone) komponeerimisel kasutada kaasaegseid arhitektuuri- ja ehitusvõtteid ning elemente. Liohtsad ja heade proportsioonidega hooned loovad paikkonda rahuliku korrastatud miljöö. 2. Planeeringuala elamute suurim lubatud korruste arv on kaks, maksimaalne kõrgus 10m, abihoonel on ette nähtud 1 korrus. Lubatud katusekalle on 20-45 kraadi. Elu- ja abihoone peavad moodustama ühtse terviku. 3. Välisviimistluses võib kasutada seintel saetud/hööveldatud puitu, voodritellist, looduslikku kivi, krohvi (kombineerituna puidu või tellisega), betooni. Värvitoonid: Hoonete välisviimistluses kasutada konkreetsetele hoonetele sobivaid loomulikke värvitoone. Keelatud on plast- ja profiilplekkvoodrid. Katusekatted: valtsplekk, puit (nt kimm), erinevad rullkatted, kivikate. Hooned peavad olema kujundatud hea maitsega, liigendatud nii vormilt kui värvitoonidelt. Kruntidele kavandatavad abihooned ja piirded peavad sobituma elamuga. Piirded: maksimaalselt 2m kõrgune piirdeaed (metallvarb, puidust lattaed, võrkaed hekiga). Haljastus: ehitusplaaneeringu alalt on lubatud kõrghaljastus eemaldada. Müüdavad kinnistud paiknevad Keila-Joa kõrgelthinnatud Meremõisa küla hajaasustusalal, elamuala kõrghaljastuse vööndis (ümbruses valdavalt ürgmets). Naabruses väga korralikud, valdavalt aastaringses kasutuses olevad eramud, talud ja soliidsed häärberid. Sobilik kliendile, kes hindab keskmisest suuremat privaatsust, loodus- ja merelähedust, samas soovib paikneda soliidses linnalähedases, hea ligipääsuga ümbruskonnas. Tallinn paarikümneminutilise autosõidu kaugusel.
Aadress enne haldusreformi Lepalehe tee 1, Meremõisa, Keila vald, Harjumaa
59 000
27.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more