Kinnistu, monoliitne, kogupind 336,2 m² Lisainfo: avatud köök, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, kinnine hoov, toad eraldi, vesi, TV, parkett, mööbel, garaaž, elekter, ühistransport, garderoob, tõrvapapist katus Köök: gaasipliit, külmik, köögimööbel Sanruum: saun, dušš, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, kanalisatsioon, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: tsentraalgaas, kamin Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud Ümbrus: linnas, ümbruses eramud 2005 aastal ehitatud ja 2014 aastal täieliku värskenduse saanud villa Nõmme mändide all. 1. korrus Läbi kahe korruse kõrguvas ja maast laeni akendega elutoas on kamin ja eraldatud köögiosa. Kvaliteetne köögimööbel ja tehnika. Avaras fuajees on mattklaasist lükanduksed mis eraldavad elutuba saunakompleksist, garderoobist ja kabinetist. Avarast ja nutika sisustusega garderoobist on pääs kahele autole mõeldud garaaźi. Saunakompleksis on saun ( Harvia elektrikeris ), aurusaun ( Helo ) vann ja duśś. Samas asub ka majapidamisruum. Sauna eesruumist on pääs suurele terrassile kuhu päike paistab terve päeva. 2. korrus Suurest magamistoas on lisaks vannitoale( vanniga ) ka walk-in garderoob. Lastele mõeldud magamistubadel on oma garderoobid ja ühine duśśiruum. Suur ja valgusküllane trepihall ja külaistetuba/kabinet. Eriliseks teeb elamu veel eraldi sissepääsuga heliisolatsiooniga muusikatuba. Soojust toodab Viessmanni gaasikatel, põrandaküte.
Aadress enne haldusreformi Laaniku, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
6 tuba
336.2 m²
850 000
29.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Info: Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Veskimöldre, Põdrasambla 7, krunt 1 200 m², detailplaneering tehtud, vesi, elekter, ühistransport, kanalisatsioon, teed heas seisukorras, mets lähedal, ümbruses eramud, kaugus Tallinnast 1 kmLisainfo: HELISTAGE 7 PÄEVA NÄDALAS JA TEHKE OMA PAKKUMINE. Müüdav eramu krunt asub Laagri ja Nõmme piirialal, hea infrastruktuuriga ning elukohana hinnatud Veskimöldre elamupiirkonnas. Tegelik haldusüksusejärgne aadress on Saue vald ja Laagri, reaalselt aga on Nõmme ja Laagri vaheline piir märkamatu, seega lisasin pakkumise siia selleks, et ka Nõmmele kinnistute otsijad seda märgata saaksid. Kinnistu paikneb vähese liiklusega ja rohelusega ümbritsetud tupiktänava ääres, olles privaatseks ja väga turvaliseks elukeskkonnaks, seda eelkõige lastega peredele. Tillukese tupiktänava ühel poolel on vaid viis peret, ülejäänud neli maja on valmis ja see eelviimane kinnistu ootab oma pererahvast, kes maja püsti paneks. Teisel pool teed elamuid ei ole. Olemas on kinnitatud elamu projekt ja ehitusluba, mis vajab küll pikendamist, kinnistu kõrval on ca 300m2 suurune reservmaa. Liitumislepinguid tehtud ei ole, elekter saadaval ampritasuga, vee ja kanalisatsiooni osas on krundile Euroopa Ühtekuuluvusfondi ja Saue valla ühisrahastuse projekti raames väljaehitatud VK liitumispunktid vastavalt veevarustuseks maakraan MK-443 ja kanalisatsiooni liitumiskaev KK-443. Eraldi mingit liitumistasu ei ole kehtestatud, Kinnistu uus omanik esitab liitumiseks AS Kovek-ile avaldus-taotluse sooviga liituda ja seejärel väljastatakse VK tehnilised tingimused, millede alusel projekteeritakse ja ehitatakse kinnistuomaniku kulul välja kinnistupealsed VK võrgud kuni liitumispunktideni. Laagri alevikus asuvad kauplused, teenindusasutused, arstiabi, tennisekeskus, põhikool, spordikeskus ujula ja jõusaaliga, lasteaed. 2018 aastaks on planeeritud tervisekeskuse valmimine. Lähim lasteaed ~ 1000m Laagri Lasteaed ~ 1040m Tallinna Lasteaed Kaseke ~ 1340m Kindergarten "Tulevik" Lähim kool ~ 1500m Laagri Kool Lähim peatus ~ 330m Laaniku ~ 490m Tuulemurru ~ 650m Turbasambla Helistage julgesti 7 päeva nädalas ja tehke oma ettepanekud. Vajadusel aitan teid teie olemasoleva kinnisvara müümisel, pangalaenu taotlemisel, samuti aitan organiseerida tagatisvara hindamise.
115 000
23.5.2018
Rohkemadrem.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more