Complain
Kivimaja Üürile anda ÜHEKOHALINE TUBA kolmetoalisest korterist. Korter asub Nõmmel Risti tn.2 Tuba on renoveeritud, puhas ja möbleeritud. Sobib suurepäraselt soodsat majutust otsivale, soovitavalt eesti keelt kõnelevale naistudengile! Võib ka lühemaks perioodiks. Teised elanikud korteris on korralikud, puhtust ja korda hoidvad tütarlapsed, kes õpivad ülikoolis ja töötavad.Soovid kinnisvara kiirelt müüa? Meie ostame kohe!Tahad vahetada kinnisvara? Saada soov!Palju häid pakkumisi näed www.koduleidja.ee.Kuulutuse ID Koduleidjas: 322387.
Aadress enne haldusreformi Risti 2, Nõmme, Tallinn, Harjumaa
1 tuba
8 m²
120 €
18.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 1,0 ha parkimine tasuta, naabrivalve ümbruses eramud, kattega teed, meri lähedal Müüa erakordselt kaunis merelähedane kinnistu Juminda poolsaarel, Leesi külas. Kinnistu pindala on 10378 m², millest metsamaad 8815 m². Mererand vaid 100 m kaugusel krundi piirist. Sihtotstarbelt on hetkel tegemist maatulundusmaaga, kuid projekteerimistingimused on väljastatud ja ehitustegevus on lubatud. Kuusalu valla üldplaneeringu kohaselt asub perspektiivsel hajaasustuslikul väikeelamute maa-alal, kus detailplaneeringu koostamine ei ole kohustuslik. Elektri liitumine tehtud 3x16 A, veetrass väljaehitatud, liitumine olemas. Ehitusnõuded elamule ja abihoonele: Maksimaalne korruste arv elamule on 2 korrus (põhi ja katuse korrus), abihoonele 1 korrus. Maksimaalne kõrgus maapinnast elamule 7.5 m, abihoonele 6.0 m. Maksimaalne ehitusalune pind elamule 150 m², abihoonele 80 m². Katusekalle 32°- 45°, harjajoon paralleelne või risti kinnistu piiriga. Juminda poolsaar asub Harjumaal Kuusalu vallas. Poolsaare pikkus on umbes 13 km, laius lõunaosas ligikaudu 6 km. Poolsaare idaküljele jääb Hara laht ning piirkonna küladest paiknevad siin piki rannajoont Hara, Virve ja Tapurla. Poolsaare läänekülg on avatud Kolga lahele ning siin asuvad Pudisoo, Pedaspea, Kolga-Aabla, Kiiu-Aabla, Leesi ja Tammistu külad. Poolsaare neemele jääb Juminda küla. Asustus on koondunud rannikule, poolsaare keskosas asuvad metsad ja ulatuslikud rabamassiivid. Vallakeskus asub Kiius, mis jääb Pudisoolt 15 km, Leesilt 27 km, Jumindalt 32 km ja Harast 26 km kaugusele. Tallinn asub Leesilt 64 km kaugusel. Lisaks Kuusalu keskusele avaldab piirkonnale mõju ka Loksa linna lähedus – vahemaa vastavalt Pudisoolt 17 km, Leesilt 15 km, Jumindalt 19 km ja Harast 4 km. Esmakordselt on Jumindat mainitud 1290. aastal (Jumentake). Siin on mitmeid Kalevipoja-lugudega seotud paiku. Nii esineb poolsaare tipus, Juminda neemel suur rändkivi-külv - Kolju vare, mis rahvamuistendi järgi on toodud siia Kalevi neitsi põllega. Lähedases Kolju hauas aga ulatunud vesi Kalevipojale ainult üle saapasääre. Helista ja Tule tutvu selle suurepärase asukohaga juba täna.
Vetevana, Vetevana, Leesi, Kuusalu vald, Harjumaa
69 000 €
13.10.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 89,5 m² kinnine hoov, eraldi sissepääs, puurkaev, kõrvalhoone, elekter, sileplekk-katus boiler, saun, lokaalne vesi ahjuküte aiaga ümbritsetud jõgi lähedal Müüa väga hea juurdepääsuga ajalooline maja koos kõrvalhoonega! ASUKOHT – 1500 m 2 kinnistu asub Kasari jõest ca 4 km ja Matasalu lahest ca 15 km kaugusel, Risti – Virtsu – Kuivastu maantee ääres. Suuremad keskused jäävad ca 0,5 -1 h autosõidu kaugusele – Haapsalu 36 km, Pärnu 72 km, Tallinn 96 km. Laiküla bussipeatus jääb ca 100 m kaugusele. ELUMAJA - Ühekordne elamu on ajalooliselt olnud teetööliste maja, kahe võrdse suuruse maja osa ja eraldi sissepääsuga. Pool majast on korda tehtud, teine pool vajab renoveerimist. Renoveeritud hoone osas on paigaldatud uus metallist välisuks ja elektriklip, vahetatud kõik elektrijuhtmed ning kaks maanteepoolset akent. Majal on hästi säilinud kivi- ja puitseinad, mis on väljast viimistletud krohviga. 2016 aastal on kogu elamule paigaldatud uus plekk-katus. RUUMID – remonditud maja osas on tuulekoda, esik, wc, avar köök sahvriga, läbikäidav elutuba ja magamistuba. Köök on täielikult renoveeritud – paigaldatud on uus põrand, seinad on soojustatud ning kogu siseviimistlus on uuendatud. Tubades on värskendatud tapeete, värvitud seinu ja põrandaid. Elutoas on laudpõrandad, magamistoas on laminaat, WC-s on kivipõrand. VESI – puurkaevust majja toodud, soe vesi elektriboileriga, lokaalne kanalisatsioon. KÜTE - köögis on pioneer pliit koos soojamüüriga, mis kütab ka magamistuba. Elutuba köetakse esikust ahjuga. Soovikorral saab kasutada elektriradiaatoreid. ELEKTER – kaugloetav, 20 amprit, ühetariifne. Remontimata maja osas on seinad osaliselt puhastatud ja ahi välja lõhutud. Aknad, uksed ja elektrisüsteem vajab uuendamist. Võimalus on oma maitse järgi ruumid lõpuni renoveerida ja eraldi maja osa kujundada. KÕRVALHOONE - saun-kuur-katusealune 49,6 m², millel on kogu hoone ulatuses korralik plekk-katus: • Saun - soojavee katlaga eesruum, pesu- ja leiliruum. Ruumid on 2015. a. renoveeritud – põrandad plaaditud, seinad värvitud või kaetud puiduga. Välisseinad on kivist, laepeal asub väike magamislavats suvisel ajal külaliste majutamiseks. • Kuur - tegemist on korraliku puitehitisega, mis on uuesti ülesehitatud. • Katusealune – kahest küljest avatud, kus on väike kööginurk ja puhkeala. Hämaral ajal loob meeleolu lae all olev õdus elektrivalgustus. LISAKS - kasvuhoone ja uus suitsuahi. ÕUEALA - on piisavalt avar ning haljastatud muru ja mõne lillepeenraga. Maantee ääres kasvavad kõrgemad põõsad ja elupuuhekk. Krunt on piiratud võrkaia ja põlispuudega. Aias kasvavad üksikud viljapuud ja marjapõõsad. Soovikorral saab rajada oma peenramaa. Keset hoovi on üksik kask, mille all on mõnus suvisel ajal sõprade ja perega koos istuda. Südamega rajatud maakodu ootab uut omanikku! -----------------------------------------------------------------------------
Laiküla, Lääne
4 tuba
89.5 m²
35 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: keldrikorrus, uus elektrijuhtmestik, pakettaknad Köök: avatud köök Sanruum: uus torustik Side ja turvalisus: trepikoda lukus, turvauks Ümbrus: naabrid ümberringi, ümbruses eramud, teed heas seisukorras MAJA Väiksem 8 korteriga maja asub Risti alevikus, maja lähedal on kool, lasteaed ning toidukauplus. Väga hea asukohaga maja, mugav nii autoga inimesele kui ühistranspordi kasutajale, sest asub põhimaanteede Tallinn-Virtsu-Haapsalu ristmiku lähedal. Haapsalusse 30 km, Tallinn jääb 65 km kaugusele ning Pärnusse 85 km. Linnade vahel toimib tihe bussiliiklus. KORTER Korteri renoveerimine on jäänud poolikuks ning see annab võimaluse uuele omanikule välja ehitada korteri enda maitse järgi. Elutoas on valmistatud koht köögi jaoks, nii magamistoas kui elutoas on seinad värvitud. Vahetatud elektrijuhtmestik ning torustik. Paigaldatud uued laed. Koridoris piisavalt ruumi liugustega garderoobi jaks.Lisaväärtuse annavad avarad plastik aknad , mis teevad korteri väga valgusküllaseks. Korteri juurde kuulub ka mõtteline osa maja ümbruse maast, seal saab kasvatada juurvilju või teha kasvuhoonet ning 8m2 keldriboks. Korteri on võimalik ära kütta kas õhksoojuspumbaga või elektriradiaatoritega. PAKU OMA HIND ! Helisata ka nädala vahetusel ning lähme vaatama !
Aadress enne haldusreformi Sireli 1, Risti, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
2 tuba
44.7 m²
13 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Palkmaja, kogupind 261,2 m² Lisainfo: avatud köök, garderoob, mööbli võimalus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, wc ja vannituba eraldi, saun Küte ja ventilatsioon: konditsioneer, kamin Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: ümbruses ärihooned, kattega teed Müüa suur ja kena palkmaja otse Risti aleviku keskuses. Tegemist on suure avara paarismajaga, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Sobib kahele perele. Soodsa asukoha poolest hea äri pidamiseks - võimalus kasutada ühte poolt äri pidamiseks ja teist poolt elamiseks. Piirkonnas on vajadus söögikoha/kohviku (mööda läheb Paldiski transiiditee), kaupluse (alkohol/liha), iluteenus jne. järgi. Garaazi võimalik kasutada autoremondi töökojana. Majaosad on võrdsed, kummalgi poolel on 130,6 m² elamispinda. Maja on ajaloolise taustaga, ehitatud tõenäoliselt 1900-ndate alguses. 2008. aastal sai elamu täielikult renoveeritud. Renoveerimise käigus on välja vahetatud osad palgid, soojustatud on põrandad ja välisseinad. Majal on uued uksed-aknad, uus katus ja välisfassaad. MAJA Maja esimesel korrusel paikneb suur esik, milles on sisseehitatud peegelliugustega garderoobinurk, avatud köögiga elutuba, kabinet, wc ja dušširuum ning veranda. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaminaga puhketuba. Ühest magamistoast pääseb avarale lõunapäikse poolsele rõdule. Tubades, köögis ja esikus naturaalne laudpõrand. Seinad osaliselt värvitud, osaliselt kaetud puitlaudisega. Wc ja duśśiruumi põrandad plaaditud ja elektriküttega. Küttelahenduseks soojasalvestusega ahi, õhksoojuspump ja II korrusel kamin. Duśśiruumis elektripõrandaküte. Majas on tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon, soe vesi saadakse boileriga. AED Kõrvalhooneteks kahe osaline puukuurkuur, garaaž kahele autole ja laste mängumaja. Maja juurdeehitisena on tehtud väike saunamaja. Krunt piiratud aiaga, tänavakivisillutis, hooldatud hoov, kõrghaljastus. ÜMBRUS Jalutuskäigu kaugusel kõik eluks vajalik: kauplus, lasteaed, kool, staadion, apteek, perearstikeskus, hooldekodu, vallamaja ja bussipeatus. Ümbruses nii eramuid kui ärihooneid. Lähim bussipeatus ca 50m, kust käib buss mitu korda päevas suundadel Tallinn, Haapsalu, Pärnu. Haapsallu 32 km, Tallinnasse 60 km, Pärnusse 85 km. Suurepärane paik inimesele, kes hindab rahulikku ja vaikset elukeskkonda, kuid peab ka oluliseks infrastruktuuri lähedust. Võimalikud vahetusvariandid, paku välja vastavalt oma võimalustele. Helista ja lähme kindlasti vaatama!
Aadress enne haldusreformi Tallinna mnt 2, Risti, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
11 tuba
261.2 m²
130 000 €
1.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 261,2 m², palkmaja Lisainfo: wc ja vannituba eraldi, avatud köök, telefon, kaabelTV, garderoob, mööbli võimalus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, saun Küte ja ventilatsioon: konditsioneer, kamin Side ja turvalisus: Internet, naabrivalve Ümbrus: ümbruses ärihooned, kattega teed Müüa hubane ja kena palkmaja otse Risti aleviku keskuses. Soodsa asukoha poolest hea äri pidamiseks. KOHVIK-RESTORAN. Mööda läheb Paldiski transiidi tee, tänu millele on maja eriti sobilik toitlustuse pidamiseks. Piirkonnas on puudu korralik söögikoht. AUTOREMONT. Garaazi võimalik teha autoremondi töökoda. Samuti on võimalik ära osta kõrvalkinnistul olev vana sööklahoone ja laiendada autoremonditöökoda sinna. TEENUSED. Juuksur, ilusalong, kauplus, jne. Tegemist on suure avara paarismajaga, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Sobib suurepäraselt pereäri pidamiseks. Majaosad on võrdsed, kummalgi poolel on 130,6 m² elamispinda. Maja on ajaloolise taustaga, ehitatud tõenäoliselt 1900-ndate alguses. 2008. aastal sai elamu täielikult renoveeritud. Renoveerimise käigus on välja vahetatud osad palgid, soojustatud on põrandad ja välisseinad. Majal on uued uksed-aknad, uus katus ja välisfassaad. MAJA Maja esimesel korrusel paikneb suur esik, milles on sisseehitatud peegelliugustega garderoobinurk, avatud köögiga elutuba, kabinet, wc ja dušširuum ning veranda. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaminaga puhketuba. Ühest magamistoast pääseb avarale lõunapäikse poolsele rõdule. Tubades, köögis ja esikus naturaalne laudpõrand. Seinad osaliselt värvitud, osaliselt kaetud puitlaudisega. Wc ja duśśiruumi põrandad plaaditud ja elektriküttega. Küttelahenduseks soojasalvestusega ahi, õhksoojuspump ja II korrusel kamin. Duśśiruumis elektripõrandaküte. Majas on tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon, soe vesi saadakse boileriga. AED Kõrvalhooneteks kahe osaline puukuurkuur, garaaž kahele autole ja laste mängumaja. Maja juurdeehitisena on tehtud väike saunamaja. Krunt piiratud aiaga, tänavakivisillutis, hooldatud hoov, kõrghaljastus. ÜMBRUS Jalutuskäigu kaugusel kõik eluks vajalik: kauplus, lasteaed, kool, staadion, apteek, perearstikeskus, hooldekodu, vallamaja ja bussipeatus. Ümbruses nii eramuid kui ärihooneid. Lähim bussipeatus ca 50m, kust käib buss mitu korda päevas suundadel Tallinn, Haapsalu, Pärnu. Haapsallu 32 km, Tallinnasse 60 km, Pärnusse 85 km. Suurepärane paik inimesele, kes hindab rahulikku ja vaikset elukeskkonda, kuid peab ka oluliseks infrastruktuuri lähedust. Võimalikud vahetusvariandid, paku välja vastavalt oma võimalustele. Helista ja lähme kindlasti vaatama!
Aadress enne haldusreformi Tallinna mnt 2, Risti, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
11 tuba
261.2 m²
130 000 €
24.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Palkmaja, kogupind 261,2 m² Lisainfo: avatud köök, garderoob, mööbli võimalus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, wc ja vannituba eraldi, saun Küte ja ventilatsioon: konditsioneer, kamin Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: ümbruses ärihooned, kattega teed Müüa suur ja kena palkmaja otse Risti aleviku keskuses. Tegemist on suure avara paarismajaga, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Sobib kahele perele. Soodsa asukoha poolest hea äri pidamiseks - võimalus kasutada ühte poolt äri pidamiseks ja teist poolt elamiseks. Piirkonnas on vajadus söögikoha/kohviku (mööda läheb Paldiski transiiditee), kaupluse (alkohol/liha), iluteenus jne. järgi. Garaazi võimalik kasutada autoremondi töökojana. Majaosad on võrdsed, kummalgi poolel on 130,6 m² elamispinda. Maja on ajaloolise taustaga, ehitatud tõenäoliselt 1900-ndate alguses. 2008. aastal sai elamu täielikult renoveeritud. Renoveerimise käigus on välja vahetatud osad palgid, soojustatud on põrandad ja välisseinad. Majal on uued uksed-aknad, uus katus ja välisfassaad. MAJA Maja esimesel korrusel paikneb suur esik, milles on sisseehitatud peegelliugustega garderoobinurk, avatud köögiga elutuba, kabinet, wc ja dušširuum ning veranda. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaminaga puhketuba. Ühest magamistoast pääseb avarale lõunapäikse poolsele rõdule. Tubades, köögis ja esikus naturaalne laudpõrand. Seinad osaliselt värvitud, osaliselt kaetud puitlaudisega. Wc ja duśśiruumi põrandad plaaditud ja elektriküttega. Küttelahenduseks soojasalvestusega ahi, õhksoojuspump ja II korrusel kamin. Duśśiruumis elektripõrandaküte. Majas on tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon, soe vesi saadakse boileriga. AED Kõrvalhooneteks kahe osaline puukuurkuur, garaaž kahele autole ja laste mängumaja. Maja juurdeehitisena on tehtud väike saunamaja. Krunt piiratud aiaga, tänavakivisillutis, hooldatud hoov, kõrghaljastus. ÜMBRUS Jalutuskäigu kaugusel kõik eluks vajalik: kauplus, lasteaed, kool, staadion, apteek, perearstikeskus, hooldekodu, vallamaja ja bussipeatus. Ümbruses nii eramuid kui ärihooneid. Lähim bussipeatus ca 50m, kust käib buss mitu korda päevas suundadel Tallinn, Haapsalu, Pärnu. Haapsallu 32 km, Tallinnasse 60 km, Pärnusse 85 km. Suurepärane paik inimesele, kes hindab rahulikku ja vaikset elukeskkonda, kuid peab ka oluliseks infrastruktuuri lähedust. Võimalikud vahetusvariandid, paku välja vastavalt oma võimalustele. Helista ja lähme kindlasti vaatama!
Aadress enne haldusreformi Tallinna mnt 2, Risti, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
11 tuba
261.2 m²
130 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Lisainfo Müüa hubane ja kena palkmaja otse Risti aleviku keskuses. Soodsa asukoha poolest hea äri pidamiseks. KOHVIK-RESTORAN. Mööda läheb Paldiski transiidi tee, tänu millele on maja eriti sobilik toitlustuse pidamiseks. Piirkonnas on puudu korralik söögikoht. AUTOREMONT. Garaazi võimalik teha autoremondi töökoda. Samuti on võimalik ära osta kõrvalkinnistul olev vana sööklahoone ja laiendada autoremonditöökoda sinna. TEENUSED. Juuksur, ilusalong, kauplus, jne. Tegemist on suure avara paarismajaga, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Sobib suurepäraselt pereäri pidamiseks. Majaosad on võrdsed, kummalgi poolel on 130,6 m² elamispinda. Maja on ajaloolise taustaga, ehitatud tõenäoliselt 1900-ndate alguses. 2008. aastal sai elamu täielikult renoveeritud. Renoveerimise käigus on välja vahetatud osad palgid, soojustatud on põrandad ja välisseinad. Majal on uued uksed-aknad, uus katus ja välisfassaad. MAJA Maja esimesel korrusel paikneb suur esik, milles on sisseehitatud peegelliugustega garderoobinurk, avatud köögiga elutuba, kabinet, wc ja dušširuum ning veranda. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaminaga puhketuba. Ühest magamistoast pääseb avarale lõunapäikse poolsele rõdule. Tubades, köögis ja esikus naturaalne laudpõrand. Seinad osaliselt värvitud, osaliselt kaetud puitlaudisega. Wc ja duśśiruumi põrandad plaaditud ja elektriküttega. Küttelahenduseks soojasalvestusega ahi, õhksoojuspump ja II korrusel kamin. Duśśiruumis elektripõrandaküte. Majas on tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon, soe vesi saadakse boileriga. AED Kõrvalhooneteks kahe osaline puukuurkuur, garaaž kahele autole ja laste mängumaja. Maja juurdeehitisena on tehtud väike saunamaja. Krunt piiratud aiaga, tänavakivisillutis, hooldatud hoov, kõrghaljastus. ÜMBRUS Jalutuskäigu kaugusel kõik eluks vajalik: kauplus, lasteaed, kool, staadion, apteek, perearstikeskus, hooldekodu, vallamaja ja bussipeatus. Ümbruses nii eramuid kui ärihooneid. Lähim bussipeatus ca 50m, kust käib buss mitu korda päevas suundadel Tallinn, Haapsalu, Pärnu. Haapsallu 32 km, Tallinnasse 60 km, Pärnusse 85 km. Suurepärane paik inimesele, kes hindab rahulikku ja vaikset elukeskkonda, kuid peab ka oluliseks infrastruktuuri lähedust. Võimalikud vahetusvariandid, paku välja vastavalt oma võimalustele. Helista ja lähme kindlasti vaatama!Kaminaküte õhksoojuspump PuuküteOmandivorm: kinnistu Hoone materjal: palkmaja Katus: plekk-katus Kanalisatsioon: tsentraalne Energiamärgis: puudubLisaandmed Garderoob Konditsioneer Rõdu Panipaik Kõrghaljastus Terrass Ümbruskond Asukoht: Asulas Teed: Asfalteeritud Hoonestus: ärihooned Kauplus: 50 m Ühistransport: 50 m Põhikool: 400 m Algkool: 400 m Lasteaed: 100 m Sportimisvõimalused Tänavavalgustus Sisustus Mööbli võimalus Side Kaabel TV Internet / Wi-Fi Telefon Vannituba ja pesemisvõimalused Saun WC ja vannituba eraldi Dušš WC Turvalisus Naabrivalve piirkond Suitsuandurid Köök Konditsioneer Külmik Köögimööbel Avatud köök Pliit
Eesti, Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Risti alevik, Tallinna mnt 2
11 tuba
261.2 m²
130 000 €
2.10.2018
Rohkemnordproperty.ee
Complain
Heas korras suurem rõduga korter Risti aleviku keskuses! MAJA Väiksem kortermaja asub Risti aleviku keskuses, kus maja lähedale jääb nii kool, lasteaed ning toidukauplus. Asukoht on logistiliselt väga mugav nii autoga inimesele kui ühistranspordi kasutajale, sest asub põhimaanteede Tallinn-Virtsu-Haapsalu ristmiku lähedal. Haapsalusse 30 km, Tallinn jääb 65 km kaugusele ning Pärnusse 85 km. Linnade vahel toimib väga hea ning tihe bussiliiklus. Kolmekordne rõdudega korterelamu on valminud 1988 aastal ning majal on väga suur hooldatud krunt. KORTER Asub maja kolmandal korrusel ning on läbi maja planeeringuga. Hiljuti renoveeritud parkettpõrandaga köögis on korralik soemüüriga pliit, mis aitab lisaks söögivalmistamisele kütta köögi, esiku ja vannitoa. Toad ja köögi eraldab üksteisest avar koridor, kus on piisavalt ruumi erinevatele riiulitele või kappidele. Planeeringuga paiknevad eraldi ka vannituba ja tualettruum. Maja all keldris on lukustatav keldriboks. KOMMUNIKATSIOONID Majas keskkütet ei ole ning kõt eon lahendatud tubades elktriradiaatoritega ning köögis puuküttel pliidiga. Sooja vee tagab elektriboiler. LÄHEDAL Alevikus on põhikool ja lasteaed, toidukauplus, apteek ja bensiinijaam. Maakonnaliinide bussipeatus asub mõnekümne sammu kaugusel Väga hea ja turvaline elukoht ka lastega perele!!
Koidu 5, Risti, Lääne-Nigula vald - OldeVara KinnisvarabürooOldeVara Kinnisvarabüroo
2 tuba
67.8 m²
12 900 €
29.7.2018
Rohkemoldevara.ee
Complain
Info elekter, kanalisatsioon, vesi Kirjeldus MTÜ MERIRAHU ELAMUTE ÜHENDUS, REG. NR. 80195526, MERIRAHU 55, 13516 TALLINN ***; WWW.MERIRAHU.EE MERIRAHU ELAMURAJOON - HOONESTUSREEGLID 1. Üldist Käesolevad hoonestustingimused on koostatud eesmärgiga luua rajataval elamualal heatasemeline keskkond. Hoonestamisel tuleb järgida kehtestatud detailplaneeringut (Tallinna Linnavolikogu otsusega nr 106, 10.10.1996. a. kehtestatud Vabaõhumuuseumi tee, Kakumäe sadama, Kopli lahe ja Vabaõhumuuseumi vahelise elukvartali detailplaneering) ja käesolevaid tingimusi. Vastuolude korral juhindutakse hoonestusreeglitest. Hoone eskiisprojekt ja ehitusprojekt kooskõlastatakse MTÜ-ga Merirahu Elamute ühendus. 2. Hoonete paigutus krundil Hooned on paigutatud krundile risti või paralleelselt Vabaõhumuuseumi teega või sisetänavatega. Hoone kaugus sisetänava krundipiirist on määratud detailplaneeringuga (üldjuhul 5 m). Krundile võib paigutada ühe elamu. Detailplaneeringuga kinnitatud täisehitusprotsent on üldjuhul 12-13%. Abihoone või eraldiseisev garaaž peab elamuga olema ühendatud kas varikatuse või piirdemüüriga. Sissesõit krundile on tupiktänavatelt, parkimine tuleb lahendada krundi piirides. 3. Hoonete kuju Hoonete vaadete kõik jooned ja plaanide välisperimeetri jooned peavad olema sirged ja omavahel täisnurksed (v.a katusejoon kaldkatuse korral). Ei ole lubatud kasutada kaar- ja ümaraknaid, katuseunkaid, astmikviile, torne jms. Hoone põhikorruse 0.00 on maapinnast maksimaalselt 0.30 m. Hoonete katusekalle on maksimaalselt 20°. Eelistatud on lamekatused ja ühepoolse kaldega katused. Elamud võivad olla kuni kahekorruselised (maksimaalne kõrgus ca 10 m). Osaliselt on pääsuks katuseterrassile lubatud ka kõrgemad osad, kuid mitte üle 20% 2. korruse pinnast. 4. Hoonete viimistlus Hoonete välisseinte viimistluseks on kas betoon, krohv või värvitud silikaatkiviladu. Hoone on viimistletud põhiliselt ühe materjaliga. Välissein on ühte värvi (lubatud toonid valgest hallini). 20% välisseinast (arvestamata klaasitud avasid) võib viimistleda mõne teise materjaliga (looduskivi, puit, keraamika vms). Välisviimistluses ei ole lubatud kasutada ümarpalki, maakive, plekki, plastikut. Põhimaterjalina ei ole viimistluses lubatud kasutada klompkivi, laudist, vineeri, keraamilist tellist (v.a valged toonid). Katusekattematerjal on ühetooniline, eelistatud on rullmaterjal ja sile valtsplekk (toon tumehall). Välisviimistluses ei ole lubatud kasutada kirkaid värvitoone, maalitud ega ruumilisi dekoratiivelemente. Tiheda klaasijaotusega aknad pole lubatud. 5. Piirded Hoonestusala sisetänava äärde on kohustuslik rajada ainult vertikaalsetest terasvarbadest piirdeid (teraskantpostid 100 x 100 sammuga 3-4 m, varvad 20 x 20 sammuga 150 mm, piirde kõrgus 150 cm, toon tumehall ral7024). Krundi sissesõidu poolse piirde juures võib 5 meetri ulatuses kasutada aiaga sama kõrget müüri (värava, postkasti ja prügikonteineri lahendus). Müüri viimistlus on analoogne hoonega. Naaberkruntide vaheline piire (kõrgus 150 cm) on tumehall (või tumeroheline) keevisvõrkaed. Piirdehekkide maksimaalne kõrgus on 1.5 m. Vabaõhumuuseumi teega piirnevatel kruntidel on Vabaõhumuuseumi tee pool heki maksimaalne lubatud kõrgus 2.5 m. 6. Haljastus Krundid peavad olema heakorrastatud ja haljastatud. Mahavõetud puud tuleb asendada piirkonna üldise haljastustaseme säilitamiseks. Kirevad ja väljakutsuvad kujunduselemendid (veskid, grotid jms) pole lubatud. Soovitav on tellida haljastusprojekt, mis kooskõlastatakse hoone arhitektiga. 7. Prügimajandus Iga krundi juures on prügikonteinerid, mille asukoht määratakse ehitusprojektiga. Soovitav on konteineri asukoht tuleb siduda sissepääsu markeeriva piirdemüüriga. 8. Eriosad Garanteeritud elektrivõimsus krundi kohta on 25 A. Maja kütteks kasutatakse elurajooni tsentraalkütet. Küttesüsteemi projekteerimisel tuleb kasutada etteantud soojussõlme lahendusi ja aparatuuri. Vee-ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimisel tuleb kasutada etteantud veemõõdusõlme lahendusi ja mõõdistusaparatuuri. Krundisiseste välisvõrkude ehitamisel tuleb kasutada sama tootjafirma materjale, millega on rajatud magistraaltrassid. Võtke minuga ühendust, kui soovite ühte või mitut teenust meie järgmisest teenuste valikust: • vahendusteenus objekti müümisel või üürile andmisel; • üürikorterite haldamine; • remonditeenus „võtmed kätte”; • juriidilised konsultatsioonid; • arhitekti ja sisekujundaja teenused; • kinnisvaraobjektidesse investeerimisnõustamine; • kolimisteenus; • hindamisteenus. Hea meelega aitame ka Teile leida parima lahenduse Teie kinnisvaraalasele küsimusele! MEIE KOGEMUS – TEIE TULEMUS!
ID: 9822 Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Merirahu 12
249 000 €
5.7.2018
Rohkemlps.ee
Complain
Palkmaja, kogupind 261,2 m² Lisainfo: avatud köök, garderoob, mööbli võimalus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, wc ja vannituba eraldi, saun Küte ja ventilatsioon: konditsioneer, kamin Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: ümbruses ärihooned, kattega teed Müüa suur ja kena palkmaja otse Risti aleviku keskuses. Tegemist on suure avara paarismajaga, millel on mitmeid kasutusvõimalusi. Sobib kahele perele. Soodsa asukoha poolest hea äri pidamiseks - võimalus kasutada ühte poolt äri pidamiseks ja teist poolt elamiseks. Piirkonnas on vajadus söögikoha/kohviku (mööda läheb Paldiski transiiditee), kaupluse (alkohol/liha), iluteenus jne. järgi. Garaazi võimalik kasutada autoremondi töökojana. Majaosad on võrdsed, kummalgi poolel on 130,6 m² elamispinda. Maja on ajaloolise taustaga, ehitatud tõenäoliselt 1900-ndate alguses. 2008. aastal sai elamu täielikult renoveeritud. Renoveerimise käigus on välja vahetatud osad palgid, soojustatud on põrandad ja välisseinad. Majal on uued uksed-aknad, uus katus ja välisfassaad. MAJA Maja esimesel korrusel paikneb suur esik, milles on sisseehitatud peegelliugustega garderoobinurk, avatud köögiga elutuba, kabinet, wc ja dušširuum ning veranda. Teisel korrusel on kolm magamistuba ja kaminaga puhketuba. Ühest magamistoast pääseb avarale lõunapäikse poolsele rõdule. Tubades, köögis ja esikus naturaalne laudpõrand. Seinad osaliselt värvitud, osaliselt kaetud puitlaudisega. Wc ja duśśiruumi põrandad plaaditud ja elektriküttega. Küttelahenduseks soojasalvestusega ahi, õhksoojuspump ja II korrusel kamin. Duśśiruumis elektripõrandaküte. Majas on tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon, soe vesi saadakse boileriga. AED Kõrvalhooneteks kahe osaline puukuurkuur, garaaž kahele autole ja laste mängumaja. Maja juurdeehitisena on tehtud väike saunamaja. Krunt piiratud aiaga, tänavakivisillutis, hooldatud hoov, kõrghaljastus. ÜMBRUS Jalutuskäigu kaugusel kõik eluks vajalik: kauplus, lasteaed, kool, staadion, apteek, perearstikeskus, hooldekodu, vallamaja ja bussipeatus. Ümbruses nii eramuid kui ärihooneid. Lähim bussipeatus ca 50m, kust käib buss mitu korda päevas suundadel Tallinn, Haapsalu, Pärnu. Haapsallu 32 km, Tallinnasse 60 km, Pärnusse 85 km. Suurepärane paik inimesele, kes hindab rahulikku ja vaikset elukeskkonda, kuid peab ka oluliseks infrastruktuuri lähedust. Võimalikud vahetusvariandid, paku välja vastavalt oma võimalustele. Helista ja lähme kindlasti vaatama!
Aadress enne haldusreformi Tallinna mnt 2, Risti, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
11 tuba
261.2 m²
130 000 €
30.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more