Complain
Kohtutäitur Tatjana Afanasieva müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas *** vara: kinnistusregistriossa nr 2189931 kantud korteriomand, mis moodustab 436/6103 mõttelist osa kinnistust katastritunnusega 78801:002:1410, asukohaga: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Paide mnt 7, maakasutuse sihtotstarbega elamumaa ning reaalosana eluruum (korter) nr 11, mille üldpind on 43,60 m2 ja mille tähistus plaanil on 11. 3-toaline korter paikneb I.korrusel kahekorruselises tellismajas. Majas on korraldatud Tapa vald, Tamsalu linn, Paide mnt 7 korteriühistu (registrikood 80416192). Korteriomandile on seatud käsutamise keelamiseks keelumärge Tamsalu Kalor AS kasuks, mis kuulub kustutamisele kinnisvara müügi korral. Registriosa neljandasse jakku on kantud: - Hüpoteek summas 120000,00 krooni (ehk 7669,40 EUR) Eesti Krediidipank AS (registrikood 10237832) kasuks. Kinnistu igakordne omanik on kohustatud alluma kohesele sundtäitmisele hüpoteegiga tagatud nõude rahuldamiseks. (AS Coop Pank on teatanud, et seis. 17.01.2018 hüpoteegiga tagatud nõue on täidetud.) Alghind: 3 700 euro(t). Müügihinnale lisandub kohustus tasuda riigilõivu omaniku vahetamise eest. Omanik: Svetlana Žurnja (isikukood 46112090248); Viktor Žurnja (isikukood 35905290259) Enampakkumisele registreerimine algab 24.10.2018 kell 10:00 ja lõpeb 07.11.2018 kell 16:00. Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele, tagatisraha on tasutud ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda. Enampakkumine algab 08.11.2018 kell 10:00 ja lõpeb 15.11.2018 kell 10:00. Pikeneva lõpu intervall on 10 minut(it). Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 100 euro(t). Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.
Tapa vald, Lääne-Viru maakond
3 tuba
43.6 m²
3 700 €
9.10.2018
Rohkemcity24.ee
Complain
Korteriomand, palkmaja Lisainfo: mööbel, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, panipaik, pööning, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, eraldi sissepääs, kinnine hoov, mööbli võimalus Köök: puupliit, köögimööbel Sanruum: uus torustik, boiler, dušš, saun Küte ja ventilatsioon: tahke kütus, ahjuküte Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, turvauks Ümbrus: ümbruses eramud ja korterelamud, äärelinnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, Pärnu jõgi Uus hind 51000 EUR! Unistad erilisest paljude võimalustega kodust, siis tule ja vaata seda armast "pesa", kus saad tunda ennast nagu oma majas või nagu suvitaja Suvpealinnas! :) Siin on ajastuhõngu ja maalähendust, on privaatsust kui loomisrõõmu isetegemisest, on võimalusi lõõgastumiseks kui ka maaga kontaktis olemiseks, on linnalähedust ning linnakärast eemal olemist! Kohapeal on hea avastada kõike, kuid kindel on see, et korteriga kaasas on tükkike kinnistust ca. 230 m2 (kokku kinnistu 1248m2), mis on ainult enda kasutada ning mis on asukohalt mõnusalt privaatselt peidetud majade vahele. Maja pööningul korteri laiendamise võimalused ca 40 m2 lisapinna näol, kuna majal on täiskõrguses pööning. Lisaks on korteri kasutuses kaks panipaika koridoris, puukuur , kasvuhoone, garaazh ning ühiskasutuses oleva saunamaja! Korteri üldpind 37,1m2, lisaks on kasutuses abiruumid koridoris kokku 2,4 m2. Korter on täielikult renoveeritud 2015 aastal, mille käigus on vahetatud kõik elektrijuhtmed, elutuppa pandud uus laudpõrand (õlitatud Osmo õliga), vannituppa on lisaks keraamilise küttkehaga boilerile paigaldatud ka elektriline põrandaküte. Samuti on renoveeritud ka elutoas olev ahi. Lähedal on Pärnu jõgi, Vana-Pärnu rand ning kohalik toidupood. Bussiga liikujale peatus pea kodu juures ning jalgrattaga pääseb igale poole! Ümberringi on sõbralikud naabrid ja püsikulud puuduvad! Majas ainult 3 korterit! Sobib väiksemale perele/paarile, üksikule kui ka suguvõsa suvituspaigaks! Lase sellel huvitava kodul enda ellu tulla! Lisaküsimuste korral või korteriga tutvumiseks palun võta ühendust!
Aadress enne haldusreformi Kesk 4, Pärnu, Pärnumaa
39.5 m²
51 000 €
8.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: parkimine tasuta, panipaik Köök: gaasipliit, köök 5 m² Sanruum: vann Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: trepikoda lukus Ümbrus: ümbruses korterelamud, linnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, meri 800 m
Aadress enne haldusreformi Kesk 45, Sillamäe, Ida-Virumaa
2 tuba
39 m²
7 000 €
12.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 25 ha Müüa 25 ha metsamaad! Maatüki suurus on 31 ha, millest 6 ha põllumaad on müüdud. Mõõdistamine veel pooleli. Tegemist kuuse- ja sarapuumetsaga. Metsamajandusplaani pole koostatud. Tehtud hooldusraiet.NB! Pakkuge vahetusvõimalusi!Soovid kinnisvara kiirelt müüa? Meie ostame kohe!Palju häid pakkumisi näed: www.koduleidja.ee.Kuulutuse ID Koduleidjas: 321997.
Aadress enne haldusreformi Pähklamäe, Kursi, Tamsalu vald, Lääne-Virumaa
39 000 €
9.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand, palkmaja Lisainfo: mööbel, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, panipaik, pööning, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, eraldi sissepääs, kinnine hoov, mööbli võimalus Köök: puupliit, köögimööbel Sanruum: uus torustik, boiler, dušš, saun Küte ja ventilatsioon: tahke kütus, ahjuküte Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, turvauks Ümbrus: ümbruses eramud ja korterelamud, äärelinnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, Pärnu jõgi Uus hind 51000 EUR! Madalad kulud ja katusekorruse väljaehitamise võimalus! Unistad erilisest paljude võimalustega kodust, siis tule ja vaata seda armast "pesa", kus saad tunda ennast nagu oma majas või nagu suvitaja Suvpealinnas! :) Siin on ajastuhõngu ja maalähendust, on privaatsust kui loomisrõõmu isetegemisest, on võimalusi lõõgastumiseks kui ka maaga kontaktis olemiseks, on linnalähedust ning linnakärast eemal olemist! Kohapeal on hea avastada kõike, kuid kindel on see, et korteriga kaasas on tükkike kinnistust ca. 230 m2 (kokku kinnistu 1248m2), mis on ainult enda kasutada ning mis on asukohalt mõnusalt privaatselt peidetud majade vahele. Maja pööningul korteri laiendamise võimalused ca 40 m2 lisapinna näol, kuna majal on täiskõrguses pööning. Lisaks on korteri kasutuses kaks panipaika koridoris, puukuur , kasvuhoone, garaazh ning ühiskasutuses oleva saunamaja! Korteri üldpind 37,1m2, lisaks on kasutuses abiruumid koridoris kokku 2,4 m2. Korter on täielikult renoveeritud 2015 aastal, mille käigus on vahetatud kõik elektrijuhtmed, elutuppa pandud uus laudpõrand (õlitatud Osmo õliga), vannituppa on lisaks keraamilise küttkehaga boilerile paigaldatud ka elektriline põrandaküte. Samuti on renoveeritud ka elutoas olev ahi. Lähedal on Pärnu jõgi, Vana-Pärnu rand ning kohalik toidupood. Bussiga liikujale peatus pea kodu juures ning jalgrattaga pääseb igale poole! Ümberringi on sõbralikud naabrid ja püsikulud puuduvad! Majas ainult 3 korterit! Sobib väiksemale perele/paarile, üksikule kui ka suguvõsa suvituspaigaks! Lase sellel huvitava kodul enda ellu tulla! Lisaküsimuste korral või korteriga tutvumiseks palun võta ühendust!
Aadress enne haldusreformi Kesk 4, Pärnu, Pärnumaa
39.5 m²
51 000 €
11.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand, puitmaja Lisainfo: parkimine tasuta Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Müüa Tapal kesklinna lähedal remonti vajav ahiküttega korter. Praktiliselt on tegemist majaosaga, millele on eraldi sissepääs nii tänavalt kui ka hoovi poolt. Korteri juurde kuulub ka osa krundist. Võimalik on rajada enda kasutuses olevale hoovialale ka eraldi juurdepääs tänavalt. Suurema elamispinna vajadusel on võimalik juurde saada 1-toaline naaberkorter.
Aadress enne haldusreformi Kesk 17, Tapa, Tapa vald, Lääne-Virumaa
3 tuba
59.4 m²
8 800 €
11.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand Lisainfo: rõdu 6,6 m², parkimine tasuta, panipaik, uus elektrijuhtmestik, parkett Köök: avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: wc ja vannituba eraldi, uus torustik, vann, dušš Küte ja ventilatsioon: elektriküte, põrandaküte Side ja turvalisus: trepikoda lukus Ümbrus: Haabneeme rand 500 m, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi KORTER 4-toalises valgusküllases ning soojas 84,6 m2 pindalaga korteris on avatud köögiga elutuba, 3 magamistuba, WC ning vannituba eraldi ja panipaik asjade hoiustamiseks. Korteris on heledates toonides siseviimistlus, maas on tammeparkett. Köögi, vannitoa ning WC põrandad on plaaditud. Panipaigas, köögis ning vannitoas põrandaküte, ülejäänud korteris regulaatoritega radikad. Korterisse jääb nii köögimööbel, panipaiga garderoobisüsteem kui ka ühes magamistoas olev sisseehitatud garderoobkapp. Korteri juurde kuuluvad rõdu (6,6 m2), kortermaja esimesel korrusel asuv panipaik/kelder (4.9 m2) ning parkimiskoht tõkkepuuga piiratud hoovialal. HOONE Korter asub 4-korruselise maja 3. korrusel. Maja valmis 2005. aastal. Majas tegutseb toimiv korteriühistu ning naabrid on vaiksed ja peresõbralikud. Trepikoda on lukus ning olemas on fonolukusüsteem. PIIRKOND Korter asub Haabneemes, strateegiliselt heas asukohas. Kõrval ei ole suuri teid – korteris on küllaltki vaikne. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on mitmed bussipeatused, Haabneeme rand, poed, Viimsi SPA, koolid, lasteaiad ning raamatukogu. Maja taga sisehoovis on laste mänguväljak. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Aadress enne haldusreformi Kesk põik 1, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa
4 tuba
84.6 m²
143 000 €
11.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand, kivimaja parkimine tasuta, uus elektrijuhtmestik elektripliit, köögimööbel wc ja vannituba eraldi keskküte trepikoda lukus ümbruses korterelamud, linnas, teed keskmises seisukorras, naabrid ümberringi, Soome laht meri 900 m
Kesk 10, Narva
4 tuba
71.1 m²
52 000 €
12.10.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja Lisainfo: rõdu 7,4 m², parkimine tasuta, panipaik, seinakapp, TV, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: elektripliit, köök 5,3 m², avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: vann, dušš Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, keskküte Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, turvauks Ümbrus: teed heas seisukorras, meri lähedal Müüa heas seisukorras mööbleritud korter Haabneemes otse omanikult. Korteri juurde kuulub ja hinnas sisaldub ka konkreetne parkimiskoht ning panipaik. Korter asub neljakorruselise maja teisel korrusel. Korter on avatud planeeringuga ja päikeseküllane. Korter koosneb avarast avatud köögiga elutoast, magamistoast ning vanniga vannitoast. Korterisse jääb piltidelt nähtav mööbel ja tehnika. Jalutuskäigu kaugusel asuvad erinevad lasteaiad ja koolid, Viimsi keskus koos erinevate söögikohtade ning kauplustega, Viimsi SPA, kino ning veepark Atlantis. Ühistranspordi peatus asub majast viie minuti jalutuskäigu kaugusel. Lisaks asuvad läheduses erinevad lastemänguväljakuid, Haabneeme spordirajad, Lubja suusanõlv, RMK mets ning Haabneeme liivarand.
Aadress enne haldusreformi Kesk Põik 3, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa
2 tuba
49.4 m²
110 000 €
10.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, elamispind 91,4 m², kogupind 91,4 m² Lisainfo: kaev, elekter, garaaž, tuhaplokk, eterniitkatus Side ja turvalisus: naabrivalve Ümbrus: äärelinnas, ümbruses eramud, kattega teed, naabrid kõrval Karula vallas , Valga kesklinnast umbes 5 km kaugusel, müüa kahekorruseline maja. Maja vajab renoveerimist , seest on tehtud lammutustööd ja on ehituseks ettevalmistatud! Majale kuulub 2056m2 maad, millel kasvavad õunad ja erinevad marjad. Samuti on eraldi ehitatud saun, mille saab koheselt kasutada. Lisainfo telefoniteel 58411084 Ei luba enda kuulutust kopeerida.
Aadress enne haldusreformi Kesk, Tambre 2, Karula, Karula vald, Valgamaa
4 tuba
91.4 m²
17 900 €
9.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Korteriomand, palkmaja, elamispind 37,1 m², kogupind 80 m² Lisainfo: garaaž, parkimine tasuta, kõrvalhoone, kaev, panipaik, seinakapp, mööbli võimalus, pakettaknad, ühistransport, puusein, eterniitkatus Köök: puupliit, köögimööbel Sanruum: saun, dušš, boiler, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, põrandaküte, tahke kütus Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, aiaga ümbritsetud, naabrivalve Ümbrus: Pärnu jõgi , ümbruses eramud ja korterelamud, äärelinnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi Siin on ajastuhõngu ja maalähendust, on privaatsust kui loomisrõõmu isetegemisest, on võimalusi lõõgastumiseks kui ka maaga kontaktis olemiseks, on linnalähedust ning linnakärast eemal olemist! Kohapeal on hea avastada kõike, kuid kindel on see, et korteriga kaasas on tükkike kinnistust ca. 230 m2 (kokku kinnistu 1248m2), mis on ainult enda kasutada ning mis on asukohalt mõnusalt privaatselt peidetud majade vahele. Maja pööningul korteri laiendamise võimalused ca 40 m2 lisapinna näol, kuna majal on täiskõrguses pööning. Lisaks on korteri kasutuses kaks panipaika koridoris, puukuur , kasvuhoone, garaazh ning ühiskasutuses oleva saunamaja! Korteri üldpind 37,1m2, lisaks on kasutuses abiruumid koridoris kokku 2,4 m2. Korter on täielikult renoveeritud 2015 aastal, mille käigus on vahetatud kõik elektrijuhtmed, elutuppa pandud uus laudpõrand (õlitatud Osmo õliga), vannituppa on lisaks keraamilise küttkehaga boilerile paigaldatud ka elektriline põrandaküte. Samuti on renoveeritud ka elutoas olev ahi. Lähedal on Pärnu jõgi, Vana-Pärnu rand ning kohalik toidupood. Bussiga liikujale peatus pea kodu juures ning jalgrattaga pääseb igale poole! Ümberringi on sõbralikud naabrid ja püsikulud puuduvad! Majas ainult 3 korterit! Sobib väiksemale perele/paarile, üksikule kui ka suguvõsa suvituspaigaks! Lase sellel huvitava kodul enda ellu tulla! Lisaküsimuste korral või korteriga tutvumiseks palun võta ühendust!
Aadress enne haldusreformi Kesk 4, Pärnu, Pärnumaa
80 m²
51 000 €
10.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Müüa hoonestatud kinnistu hinnatud Tammelinnas! Tegemist on 100% elamumaaga, millel paikneb rekonstrueerimist vajav elamu ning kõrvalhoone. Kinnistu üldpind on 616 m2. Olemas on tsentraalne veesüsteem. Võimalik liituda tsentraalse kanalisatsioonisüsteemiga. Elekter 3x25A. Kinnistu on väga hea asukohaga, sest Tammelinn on tartlaste poolt armastatud kui roheline ja turvaline elukeskkond, mis asub keskklinna vahetus läheduses. Kiire ühenduse keskklinnaga tagab hea bussiliiklus. Tule ja tutvu võimalustega kohapeal!elekter tsentraalne vesi
Kesk Kaar 39a, Tammelinn, Tartu, Tartumaa
85 000 €
5.10.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Krunt 616 m² Lisainfo: tsentraalne vesi, elekter Müüa hoonestatud kinnistu hinnatud Tammelinnas! Tegemist on 100% elamumaaga, millel paikneb rekonstrueerimist vajav elamu ning kõrvalhoone. Kinnistu üldpind on 616 m2. Olemas on tsentraalne veesüsteem. Võimalik liituda tsentraalse kanalisatsioonisüsteemiga. Elekter 3x25A. Kinnistu on väga hea asukohaga, sest Tammelinn on tartlaste poolt armastatud kui roheline ja turvaline elukeskkond, mis asub keskklinna vahetus läheduses. Kiire ühenduse keskklinnaga tagab hea bussiliiklus. Tule ja tutvu võimalustega kohapeal!
Aadress enne haldusreformi Kesk Kaar 39a, Tammelinn, Tartu, Tartumaa
85 000 €
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Paneelmaja Lisainfo: uus elektrijuhtmestik, pakettaknad Köök: avatud köök Sanruum: uus torustik Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: trepikoda lukus Müüa renoveeritud elamus värskelt renoveeritud korter. Elamus on uued tehnovõrgud, elamu on soojustatud, trepikojad remonditud. On paigaldatud uued rõdud. Lähiajal planeeritud parkla renoveerimine. Korteris on tehtud täisremont. Paigaldatud ka uued tehnovõrgud. Hea asukoht, lähedal kõik eluks vajalik.
Aadress enne haldusreformi Kesk 38, Põlva, Põlva vald, Põlvamaa
3 tuba
62.2 m²
39 800 €
12.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
tasuta parkimine gaasipliit mööbel, mööbli võimalus
Sillamäe linn, Ida-Viru maakond
2 tuba
40 m²
11 000 €
11.10.2018
Rohkemcity24.ee
Complain
Müüa heas seisukorras mööbleritud korter Haabneemes otse omanikult. Korteri juurde kuulub ja hinnas sisaldub ka konkreetne parkimiskoht ning panipaik. Korter asub neljakorruselise maja teisel korrusel. Korter on avatud planeeringuga ja päikeseküllane. Korter koosneb avarast avatud köögiga elutoast, magamistoast ning vanniga vannitoast. Korterisse jääb mööbel ja tehnika. Jalutuskäigu kaugusel asuvad erinevad lasteaiad ja koolid, Viimsi keskus koos erinevate söögikohtade ning kauplustega, Viimsi SPA, kino ning veepark Atlantis. Ühistranspordi peatus asub majast viie minuti jalutuskäigu kaugusel. Lisaks asuvad läheduses erinevad lastemänguväljakuid, Haabneeme spordirajad, Lubja suusanõlv, RMK mets ning Haabneeme liivarand. parkimiskoht kinnistul digi tv, internet, telefon trepikoda lukus, turvauks vann, tsentraalne kanalisatsioon, dušš, pesumasin elektripliit mööbel
Viimsi vald, Harju maakond
2 tuba
49.4 m²
100 000 €
Täna kell 2:30
Rohkemcity24.ee
Complain
Ühisvara soetamise korral vaata siia Ostuhinna tasumise korral krediidiasutuse laenuga vaata siia Vastuväidete esitamiseks vaata siia Ostuhinna tasumise tähtaja pikendamise korral vaata siia Enampakkumist reguleerivad õigusnormid ja korraldaja selgitused Ametlik enampakkumise teade
Tapa vald Tamsalu linn,Tapa vald Tamsalu linn,Ääsi tn 19-34
4 500 €
4.10.2018
Rohkemoksjonikeskus.ee
Complain
Ühisvara soetamise korral vaata siia Ostuhinna tasumise korral krediidiasutuse laenuga vaata siia Vastuväidete esitamiseks vaata siia Ostuhinna tasumise tähtaja pikendamise korral vaata siia Enampakkumist reguleerivad õigusnormid ja korraldaja selgitused Ametlik enampakkumise teade
Sillamäe linn,Sillamäe linn,Kesk tn 49 // Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Kesk tn 49
6 150 €
12.10.2018
Rohkemoksjonikeskus.ee
Complain
Ühisvara soetamise korral vaata siia Ostuhinna tasumise korral krediidiasutuse laenuga vaata siia Vastuväidete esitamiseks vaata siia Ostuhinna tasumise tähtaja pikendamise korral vaata siia Enampakkumist reguleerivad õigusnormid ja korraldaja selgitused Ametlik enampakkumise teade
Tapa vald Tamsalu linn,Tapa vald Tamsalu linn,Paide mnt 7
3 700 €
4.10.2018
Rohkemoksjonikeskus.ee
Complain
Kinnistu, puitmaja, elamispind 175 m² Lisainfo: rõdu 30 m², parkimine tasuta, mööbel, pakettaknad, parkett, ühistransport, puurkaev, panipaik, seinakapp, TV, terrass, elekter, garderoob, mööbli võimalus, muu, kivikatus Köök: elektripliit, köögimööbel Sanruum: wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, vann, saun, lokaalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: kamin, konditsioneer, maaküte Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, valvesüsteem paigaldatud, turvauks, naabrivalve Ümbrus: Porkuni järv 400 m, mets lähedal, ümbruses eramud, äärelinnas, teed heas seisukorras, naabrid kõrval Müüa valgusrikas ja avar elamu Porkunis, kõigest 20 minuti sõidu kaugusel Rakverest. Esimesel korrusel on suur elutuba, köök, wc, sauna eesruum, saun, pesuruum koos vanniga ja kütteruum. Teisel korrusel on 2 suurt magamistuba ja wc/vannituba Kolmandal korrusel on suur avatud tuba ja privaatne magamistuba oma vannitoa ja wc-ga. Tervet maja ümbritseb terrass, maja tagune terrass on lausa 100 m2. Kütteks on maasoojuspump, seega küttekulud on väga minimaalsed, lisaks on õhksoojus kamin. Paigaldatud on konditsioneer I ja II korrusele, mis suurepäraselt jahutab maja Vesi tuleb oma puurkaevust Krundile on teostatud kõrghaljastus, istutatud on ümber maja 100 puud. Hinnas on köögimööbel, muu mööbel kokkuleppel. Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Aadress enne haldusreformi Hirve tee 17, Porkuni, Porkuni, Tamsalu vald, Lääne-Virumaa
5 tuba
145 500 €
Eile kell 12:03
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Müüa 3 toaline osaliselt renoveerimist vajav korter Tootsi alevikus. Korteri üldpind on 99.9 m2, I Korrus, Koridorsüsteem, eraldi toad, samuti on eraldi köök, wc ja vannituba. Tubades on parkett. Aknad on vanad puitraamidel. Elektrijuhtmed osaliselt vahetatud. Keskküte. Ühes toas väike kamin. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalne. Maja haldab korteriühistu. Parkimine hoovis. Suusõnaliselt on kokku lepitud kinnistu kasutamise kord. Majas on 4 korterit. Energiamärgis puudub. Kui oled huvitatud, siis palun helista 56980324, Mai Kõvatomas.
Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
3 tuba
99.9 m²
7 000 €
14.10.2018
Rohkemcity24.ee
Complain
Korteriomand Lisainfo: rõdu 6 m², toad eraldi, rõdu kinnine, parkimine tasuta На живописном берегу реки продается двухкомнатная квартира, общей площадью 47,7 м2, 4/5 этаж. Квартира в среднем состоянии. Комнаты и сан.узлы раздельные. Окна на север и юг. Квартира имеет большую застекленную лоджию. Установлены счетчики на воду и газ. В непосредственной близости находятся поликлиника, детский сад, школа, автобусная остановка. Возможность парковки возле дома.
Aadress enne haldusreformi Kesk tn. 5, Sillamäe, Ida-Virumaa
2 tuba
47.7 m²
8 900 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kirjeldus: Müüa äsja valminud korralikult ehitatud uus elamu Vana-Pärnu piirkonnas. PLANEERING Elamu põhikorrusel paiknevad: esik, köök ja elutuba, millelt pääseb avarale terrassile, 3 magamistuba, WC – duširuum, saun ja garaaž. Tubades seinad värvitud , põrandatel naturaalne parkett. Kõikides tubade kütte reguleerimise andurid. Hinnas eritellimusel köögimööbel koos integreeritud tehnikaga: keraamiline pliit, ahi, nõudepesumasin, külmkapp ja õhupuhasti. Kinnistu haljastatud ja piiritletud aiaga. HOONE TEHNILINE KIRJELDUS Vundament – Hoone on ehitatud betoonist lintvundamendil. Seinad – kiviplokk 200 mm. Vaheseinad – kiviplokk. Fassaad – soojustus 150 mm ja krohv. Katus – klassik plekk – katus. Aknad-uksed – PVC raamil kolmekordsed pakettaknad-uksed. Küte – tsentraalne vesipõrandaküte õhk-vesi agregaadiga. Veevarustus – võrk. Elekter – võrk. Kanalisatsioon – võrk. Ventilatsioon – vabalthingav ja niisketest ruumidest sundventilatsioon. Sidevarustus – maakaabliga. Energiaklass – C Kasutusluba – taotlemisel. Ootan Teid tutvuma oma uue koduga! aiaga ümbritsetud avatud köök boiler dušš garaaž internet kanalisatsioon tsentraalne kinnine hoov köögimööbel külmkapp parkett saun sissepääs tänavalt tsentraalne vesi turvauks uus elektrijuhtmestik uus torustik ventilatsioon
Kesk 13d, Vana-Pärnu, Pärnu, Pärnumaa
3 tuba
145.5 m²
174 000 €
14.9.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 144,2 m² uus torustik, rõdu , köök, avatud köök, mööbli võimalus, parkett, garderoob, ventilatsioon, seinakapp, toad eraldi, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, puurkaev, kinnine hoov, ühistransport, kõrvalhoone, elekter, tööstusvool, kivikatus elektripliit, külmik saun, boiler, vann, wc ja vannituba eraldi, dušš, pesumasin, lokaalne vesi kamin, kamin Internet, aiaga ümbritsetud, naabrivalve, valvesüsteem paigaldatud, turvauks mets lähedal Kas oled otsimas KODU, kus pärast kiiret tööpäeva end männimetsakohina saatel laadida, privaatses hoovis päevapäikest nautida, kus kõik eluks vajalik on käe-jala juures ning kodu koos kõigi mugavustega Sulle alati rõõmu pakub? Vasalemma alevikus ootab uusi rõõmsaid omanikke soliidse arhitektuuriga ruumikas ning maitseka sisekujundusega kahekordne eramu koos suure ja eeskujulikult hooldatud hooviga, pakkudes ilusa elu nautimiseks privaatsust, vaikust ja kosutavat loodust. MAJAST 2009. aastal valminud 2-korruseline eramu suletud netopind on 144,2 m2. Lisaks eramule paikneb hoolitsetud kinnistul (1990 m2) kuur-kõrvalhoone, korralik maakelder ning rohenäppude rõõmuks lausa 2 kasvuhoonet, millest üks on ka köetav. Kinnistut ümbritseb korralik aed ning majaesine on kaetud Unikividega, pakkudes parkimisruumi vähemalt 3 autole (1 koht varjualune). Hoovi on rajatud 25 m2 suurune päikesele avatud terrass, millel on hea suvisel ajal külalisi võõrustada ja grillida. PLANEERING Maja on läbimõeldud ruumilahendusega, pakkudes piisavalt avarust ja ühise aja veetmise ruumi esimesel korrusel ning tagades privaatsuse magamistubades teisel korrusel. Lisaks piisavalt hoiustamisvõimalusi ja majapidamisruume. I KORRUS Sisenedes avar esik, mis on varustatud maast laeni funktsionaalse garderoobikapiga. Elutuba koos osaliselt avatud köögi ja söögitoaga on mõnusalt suur ja avar ruum, mille maast laeni aknad ruumi valgusküllaseks muudab. Elutoast pääs kogu päeva päikesele avatud terrassile, kus hommikukohvi nautida ja mõtteid koguda. Esimese korruse südameks on kamin, mis pikad ja pimedad talveõhtud hubaseks muudab. Elutoast osaliselt eraldatud köök on varustatud palju tööpinda ja hoiustamisvõimalusi pakkuva mööbliga ning kaasaegse tehnikaga (pliit, ahi, õhupuhasti, külmik, nõudepesumasin). Köögi kroonina lisab väärtust unikaalne klaastasapinnaga puupliit, millel maitsavaid roogasid valmistada. Esimesel korrusel paiknev privaatne saunakompleks on ideaalne paik koduseks lõõgastumiseks ja spa-rituaalideks, sauna eesruumist pääseb otse terrassile jahtuma ning privaatse paigutusega tünnisauna. Alumisel korrusel olemas eraldi tualettruum. Esiku kõrval paikneb lisaks tehnoruum /katlaruum, kus on piisavalt ruumi ka asjade hoiustamiseks. II korrus Teisel korrusel paikneb 3 magamistuba (16,6m2, 10,4m2, 12 m2) ning kuninglikult suur vannituba-tualettruum koos mullivanniga. Master-bedroom varustatud kvaliteetse eritellimusel valminud garderoobikapiga; 2 väiksemat magamistuba pääsuga rõdule. Et ruumi maksimaalselt ära kasutada, on panipaikadena kasutusele võetud ka katusealused pinnad, luues mugavad võimalused asjade hoiustamiseks. Avatud trepihall-esik on kujundatud puhke- või lugemisnurgakeseks. SISEVIIMISTLUS Maja siseviimistlus on värkendatud ca 2 aastat tagasi: elutoa põrandal jalasõbralik naturaalne saareparkett; köögi, esiku, tualeti ja saunaruumi põrandad plaaditud ja varustatud põrandaküttega: teise korruse põrandatel laminaatparkett ning vannitoas visuaalselt eriline EPO-põrand. Seinad valdavalt krohvitud ja värvitud, osaliselt kasutatud efekti loomiseks kvaliteetset tapeeti Mustri salongi tootevalikust. KÕRVALKULUD Kuna eramu ei ole liitunud trassidega, on võimalik igakuiseid kulusid ise reguleerida. Lisaks elektrienergiale lisandub kanalisatsioonipaagi tühjenduskulu ca 1 kord kuus ning küttepuud või puitbrikett (aastas ca 2 alust puitbriketti, ca 320.-eur). MAJA EHITUSINFO Elamu on rajatud plaatvundamendile, seinad laotud kergplokkidest, kandvad siseseinad samuti kergplokkidest. Soojustatud villaga ja kaetud laudisega, katuseks kivikatus. PIIRKOND Vasalemma alevik on ideaalne koht pere loomiseks ja igapäevaeluks. Läheduses on kõik eluks vajalik: jalutuskäigu kaugusel 2 toidukauplust, põhikool, lasteaed, rongijaam, metsarajad sportimiseks, laste seiklusrada ja mänguväljakud, suvised supluskohad, lisaks valgustatud kergliiklusteed spordisõpradele. Kui tekkis kodutunne, oled oodatud tutvuma!
Kesk, Vasalemma, Lääne
4 tuba
144.2 m²
199 000 €
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more