Valga maakond, Tõrva linn, Viljandi tn 9

Valga maakond, Tõrva linn, Viljandi tn 9
101.6 m²
16 800
6.3.2018
. Müüa 2070 m² suuruse pindalaga kinnistu Tõrva linnas. Krundil asuv elamu vajab kapitaalremonti. Olemas kehtiv elektrileping 220V/20A, võimalus liituda vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Krunti eraldab kõrvalkinnistutest, oja ja varjavad kõrged kuused-kased. Kesklinna ca 300 m. . Müüa 2070 m² suuruse pindalaga kinnistu Tõrva linnas. Krundil asuv elamu vajab kapitaalremonti. Olemas kehtiv elektrileping 220V/20A, võimalus liituda vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Krunti eraldab kõrvalkinnistutest, oja ja varjavad kõrged kuused-kased. Kesklinna ca 300 m.
Rohkempindi.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Tõrva, Viljandi
3 tuba
60 m²
10 000
10.5.2018
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: pakettaknad, parkimine tasuta, panipaik, seinakapp, kinnine hoov, TV, toad eraldi, mööbel Köök: puupliit, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, saun, vann, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: Internet, telefon, turvauks Ümbrus: ümbruses korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, Abja Paisjärv 250 m Müüa remonti vajav 3-toaline korter Abja-Paluojas. Korteris on 2 magamistuba ja üks elutuba, köök ja wc ja vannituba koos. Majas asub ühiskasutuses olev saun. Korterile kuulub keldriboks ja puukuur ning päris suur aiamaa maja taga. Korteril on pakettaknad ja laudpõrandad. Korteri lähiümbruses asuvad lasteaed, mänguväljak, Abja Gümnaasium ja Konsum. Kaugus erinevatest linnadest: Mõisaküla 12 km, Karksi-Nuia 14 km, Kilingi-Nõmme 27 km, Viljandi 35 km, Tõrva 45 km, Valga 74 km ja Pärnu 93 km, Leegiste OÜ - Kinnisvarateenused Eiko Leegiste +372 51 925 210
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
79 m²
52 000
18.4.2018
Kirjeldus Müüa Mulgimaa suurimas linnas, kaunis rohelusest pakatavas Tõrvas, Õhne jõe kaldal, suur hoonestatud kinnistu. Müüdav kinnistu jääb vaikse Jõe tänava lõppu, vahetult jõe äärde. Elamu juurest edasi üle jõe viib vaid jalgtee. Kinnistul asub elumaja üldpinnaga 58 m2 ning kõrvalhoone, kus on nii saun, kaminaga eesruum, garaaži osa ja hoone teisel korrusel avar puiduga viimistletud suve-külalistetuba - mille rõdult avaneb hunnitu vaade Õhne jõele. Kõik ruumid on heas korras ja kasutuskõlblikud. Elumajas on kolm tuba (13,2 m2+13,3 m2+7,4 m2), köök sahvriga (8,7 m2), esik (2,8 m2) ja käimla (0,8 m2). Ruumid on köetavad ahju ja pliidiga - mõlemad on töökorras ja toimivad hästi. Maja on heas korras - tubades on naturaalsed puitpõrandad, aknad vahetatud. Elamu seinad on soojustatud. Mõlemal hoonel on uued plekk katused. Kinnistul on lisaks täisbetoonist maakelder - kus aastaringselt püsib stabiilne temperatuur ja aiakraami säilitamiseks ideaalsed tingimused. Küttepuude hoidmiseks on aianurgas kuur ja varjualune - lõhutud küttepuud kuuluvad pakkumise juurde. Kinnistu on haljastatud ja hooldatud - aias on nii viljapuud ja marjapõõsad, kui ka köögivilja- ja lillepeenrad. Elamu ja ka kõrvalhoone on ühendatud linna tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni trassiga. Lisaks on kinnistul salvkaev, kus vett jätkub ka kuumadel suvekuude nii enda tarbeks, kui ka vajadusel aia kastmiseks. Elamul on kehtiv elektrileping võimsusega 1X20A. Tõrva paikneb kolme tee Valga-Tartu-Pärnu (Viljandi) ristumiskohal, mistõttu on tal hea ühendus teiste Eesti linnadega. Tõrvas asuvad nii lasteaiad, koolid, gümnaasium, kui ka muusikakool. Nelja järvega kaunis väikelinn on õdus paik loodust ja rohelust hindavale elanikule. Oodatud on ka ligilähedased hinnapakkumised!
Rohkemober-haus.ee
3 tuba
76.2 m²
65 000
14.4.2018
Kinnistu, palkmaja, kogupind 76,2 m² Lisainfo: pööning, kaev, elekter, mööbel, kõrvalhoone, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Ümbrus: mets lähedal, järv lähedal PRIVAATNE TALUKOHT LOODUSKAUNI VÕRTSJÄRVE ÄÄRES! KINNISTU SUURUS 8 HEKTARIT, MILLEST ÜLE 5 HEKTARI ON METSAMAA (puudeks valdavalt sanglepp ja kask)! Müüki tuli väga hinnatud kinnistu koos maamaja, maakivist sokliga kõrvalhoone ning palksaunaga. Kinnistu on hetkel jagamisel. Müüdava kinnistu suuruseks tuleb umbes 8 hektarit. Vaata piltides olevat kaarti! Kinnistul asuval metsal on kehtiv metsamajandamiskava olemas. Tegemist on täisküpse metsaga. Katastrinumber 79703:003:0025 Rannajoone pikkuseks on umbes 270 meetrit. Lisaks tuleb ostuga kaasa lähedalasuv eraldi metsakinnistu 0,8 hektarit, mis piirneb samuti Võrtsjärvega. Metsakinnistu katastrinumber: 79703:003:0027. Kinnistule on väga hea juurdepääs! Teekatteks valdavalt asfalt, vaid vahetult enne maja on umbes 50 m kruusateed. HOONED: ELUMAJA - koosneb kolmest läbikäidavast toast ja köögist. Lisaks on majas sahver/panipaik ja kuivkäimla. Maja vajab kapitaalremonti. Majas on puupliit ja ahiküte soojamüüriga. Enamus piltidel nähtavast mööblist saab uus omanik ostuga kaasa! TEHNOSÜSTEEMID: Olemas on elektriliitumine. HIljuti paigaldatud uus kaugloetav arvesti. Elektrivõimsus: 20 amprit ja 3 faasi (tööstusvool 380 V). Vesi kinnistul asuvast salvkaevust või kuuri all asuvast puurkaevust. KUUR-AIT-LAUT Hoonel on kõrge maakividest sokliosa. Hoonel on osaliselt katus sisse kukkunud (lumeraskuse tõttu, umbes poole katuse ulatuses). Hoone vajab kapitaalremonti. PALKSAUN Palksaun vajab renoveerimist ja katuse vahetust. Saunas on kokku 3 ruumi, saunaruum/pesuruum ja 2 eesruumi. Saunas on puuküttega keris ja vee soojendamiseks paak. ASUKOHT Tegemist on haja-asustusega, lähim naaber asub 200-300 m kaugusel. Kõik läheduses asuvad majad on asustatud ja nendes elatakse aastaringselt sees. Väga rahulik ja turvaline paik elamiseks ning suvitamiseks. LÄHEDUSES ASUB: Kivilõppe rand - 300 m Simmi hobusetall - 800 m Kivilõppe loodus- ja matkarada 1,2 km Liivaku hobusetall - 2,5 km VAHEMAAD: Soe asula - 4,2 km (seal asuvad 4-rühmaline lasteaed, pood, tankla, külamaja koos külasauna kasutamise võimalusega, staadion) Mustla - 9,4 km (seal asuvad, 2-rühmaline lasteaed, perearst, muuseum, raamatukogu, kohvik, gümnaasium, hambaarst, rahvamaja, Konsum kauplus, 2 apteeki, lillepood, rehvivahetus, autoremont jne) Viljandi - 36,7 km Tõrva - 33,3 km Tartu - 76,5 km Uskumatult mõnus koht suvekoduks või aastaringselt elamiseks! Helista mulle ette ja tule kindlasti kohapeale tutvuma! See koht on seda väärt!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
5 500
6.3.2018
Kinnistu Lisainfo: elekter Müüa renoveerimist vajav maja Tõrva vallas. Krundi suurus 1,23 hektarit. Ligipääs olemas. Hoov on võsast puhastatud. Tõrva linna 15 km, Viljandi 45km, Otepää 40km. Järelmaksu võimalus! Tee pakkumine.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Müüa maja - Põrga, Tarvastu vald, Viljandimaa

Põrga, Tarvastu vald, Viljandimaa
6 tuba
123.8 m²
30 900
11.1.2018
Kinnistu, palkmaja, kogupind 123,8 m² Lisainfo: kaev, kõrvalhoone, elekter, tööstusvool, mööbel, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: boiler, saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Ümbrus: mets lähedal Pakkumises on mõnus talukompleks Põrga külas - Kärstna, Viljandi vald. Privaatne asukoht, samas naabertaludes elatakse aastaringselt sees. Sobib nii lastega kui lasteta perele, kes soovivad eemale linnakärast, nautida rahu, vaikust, linnulaulu ning puhast ja kaunist loodust. TALUKOMPLEKS koosneb ringselt planeeritud sisehoovil asuvatest hoonetest: ELAMU on 2-korruseline. 6 tuba, köök, kuivkäimla, avar veranda. Kööki on kaevust toodud vesi. LAUT-KÜÜN on hästi säilinud. Seal on võimalik pidada loomi või linde. Lauta on toodud kaevust vesi. SAUN on valmis kasutamiseks. Sauna on toodud kaevust vesi. TÖÖTUBA-KUUR on hästi hoitud. TEHNOSÜSTEEMID: Elektri peakaitsme võimsus: 3 faasi, 16 amprit. Salvkaev kinnistul. Vesi on toodud majja, sauna ja lauta. Lokaalne kanalisatsioon. Ahiküte + soojamüüriga puupliit. Soodsad ülalpidamiskulud. KINNISTU suurus: 4,95 ha, millest: 2,96 ha põllumaad, piisavalt maad oma aiamaa tarbeks ja maaharimiseks (kartulimaa, viljapõld) ning loomade-lindude pidamiseks. Saagikas kultuurmustika istandus - umbes 230 põõsast. 1,2 ha omaistutatud metsa, kust saab oma küttepuid ja riisikaid. LISANDVÄÄRTUSED Maakelder - mahutab oma põllusaadused. Viljapuud ja marjapõõsad. Tiik. Kaev. Avar veranda. Privaatsus. Juurdepääs asfaltteelt. LÄHEDUSES: Veisjärve supelrand 6 km Kärstna 4,7 km (asuvad lasteaed, kauplus, raamatukogu, spordihoone, rahvamaja, mõisahoone) Helme 11,9 km Tõrva linn 14,8 km Mustla 17,3 km Viljandi linn 35,8 km Helista ja läheme vaatama! Domus Kinnisvara premeerib Sind kinnisvaraturu elavdamise eest! Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Me võtame temaga ühendust ning aitame selle müügisoovi ellu viia. Tulemusliku tehingu korral premeerime Sind meile saadetud vihje eest.
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Majade müük: Jõe tn 2, Tõrva

Tõrva, Valgamaa, Eesti
79 m²
52 000
3.4.2017
Müüa Mulgimaa suurimas linnas, kaunis rohelusest pakatavas Tõrvas, Õhne jõe kaldal, suur hoonestatud kinnistu. Müüdav kinnistu jääb vaikse Jõe tänava lõppu, vahetult jõe äärde. Elamu juurest edasi üle jõe viib vaid jalgtee. Kinnistul asub elumaja üldpinnaga 58 m2 ning kõrvalhoone, kus on nii saun, kaminaga eesruum, garaaži osa ja hoone teisel korrusel avar puiduga viimistletud suve-külalistetuba - mille rõdult avaneb hunnitu vaade Õhne jõele. Kõik ruumid on heas korras ja kasutuskõlblikud. Elumajas on kolm tuba (13,2 m2+13,3 m2+7,4 m2), köök sahvriga (8,7 m2), esik (2,8 m2) ja käimla (0,8 m2). Ruumid on köetavad ahju ja pliidiga - mõlemad on töökorras ja toimivad hästi. Maja on heas korras - tubades on naturaalsed puitpõrandad, aknad vahetatud. Elamu seinad on soojustatud. Mõlemal hoonel on uued plekk katused. Kinnistul on lisaks täisbetoonist maakelder - kus aastaringselt püsib stabiilne temperatuur ja aiakraami säilitamiseks ideaalsed tingimused. Küttepuude hoidmiseks on aianurgas kuur ja varjualune - lõhutud küttepuud kuuluvad pakkumise juurde. Kinnistu on haljastatud ja hooldatud - aias on nii viljapuud ja marjapõõsad, kui ka köögivilja- ja lillepeenrad. Elamu ja ka kõrvalhoone on ühendatud linna tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni trassiga. Lisaks on kinnistul salvkaev, kus vett jätkub ka kuumadel suvekuude nii enda tarbeks, kui ka vajadusel aia kastmiseks. Elamul on kehtiv elektrileping võimsusega 1X20A. Tõrva paikneb kolme tee Valga-Tartu-Pärnu (Viljandi) ristumiskohal, mistõttu on tal hea ühendus teiste Eesti linnadega. Tõrvas asuvad nii lasteaiad, koolid, gümnaasium, kui ka muusikakool. Nelja järvega kaunis väikelinn on õdus paik loodust ja rohelust hindavale elanikule. Oodatud on ka ligilähedased hinnapakkumised! Kasutades Ober-Hausi Kinnisvara teenuseid kinnisvara hindamisel või ostmisel, saate: • kinnisvara hindamise -20% *; • üle 200 eripakkumise, soodustused kuni 40 000 €; • tasuta Meistriklubiga liitumise ja 500 € boonusraha **; • tasuta remondi- ja paigaldusteenuse pakkumise ***; • laenulepingutasu -40%; *Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausis 20% soodsamalt ja tüüpkorteri eksperthinnang kätte ühe tööpäevaga. ** Meistriklubi kaardile laetakse boonusraha 500 € väärtuses, mis annab 25% allahindlust kõikidelt üle 100 € ostudelt. *** Tellides remondi- ja paigaldusteenuse Bauhofist, kehtib kõikidele materjalidele allahindlus 20%. saun
Rohkemcity24.ee