Ei leitud midagi
Kinnistu, palkmaja, kogupind 30 m² Lisainfo: tööstusvool, elekter, parkimine tasuta, puusein Ümbrus: meri lähedal Müüja looduskaunis Mujasate külas suvila. Ligipääse kinnistule hea. Kinnistust 1,2 ha metsamaa, 45 m2 õuemaa ja 3700 m2 muu maa. Müüakse koos Metsaääre kinnistuga 40302:001:046 suurusega 3,4 ha. Leisi alevik u 7,5 km kaugusel - pood, kool,majutus Triigi süvasadam u 7 km kaugusel Helista, läheme vaatama ja tee oma pakkumine! Google Street View
Männi, Mujaste, Saaremaa vald, Saaremaa
1 tuba
30 m²
33 000
13.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Üldinfo Müüja looduskaunis Mujasate külas suvila. Ligipääse kinnistule hea. Kinnistust 1,2 ha metsamaa, 45 m2 õuemaa ja 3700 m2 muu maa. Müüakse koos Metsaääre kinnistuga 40302:001:046 suurusega 3,4 ha. Leisi alevik u 7,5 km kaugusel – pood, kool,majutus Triigi süvasadam u 7 km kaugusel Helista, läheme vaatama ja tee oma pakkumine!
Männi, Männi, Mujaste, Leisi vald, Saaremaa
30 m²
33 000
11.7.2018
Rohkemcke.ee
Üldinfo : Magamistubade arv 3, Kivimaja, Kap. remonti vajav, Korteriomand Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Ahjuküte Köök : Puuküttega pliit Üldinfo: Müüa Saaremaal Leisi vallas Leisi alevikus ridaelamu boks. Korter koosneb kahest korrusest ja kledrist. Esimesel korrusel esik, köök, WC ja suurtuba. Teisel korrusel kolm magamistuba. Pööningule võimalus ehitada panipaik. Maja taga rõdu, millel saab otse maja taha kuuride juurde ja õuealale. Õuel võimalus grillinurgale ja väikesele aialapile. Majal vahetatud katus. Korter sobib ideaalselt mitme lapsega perele või suvekoduks. Umbes 5 km kaugusel Triigi sadam, kust saab Hiiumaale. Läheduses pood ja kool. Energiamärgis puudub. Helista ja läheme vaatama!Planeering: Planeering läbi maja.Sisustus: Sisustus kokkuleppelGoogle Street View: vaata siitCKE Kinnisvara OÜ on aktiivselt tegutsenud alates 2009 aastast ning on Eesti üks suurimaid kinnisvara vahendusega tegelevaid ettevõtteid. CKE Kinnisvara OÜ kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning maaklerid tegutsevad aktiivselt üle Eesti.Pakume:- tasuta konsultatsioon ja hinnang teie kinnisvarale- professionaalsed fotod- aerofotod ja -videod drooniga- korrektsed lepingud- õigusabi- kolimisteenusUsalda oma kinnisvara müük ja üürimine meie maakleritele.
Mutsjala mnt 7, Leisi alevik, Leisi vald, Saaremaa
2 tuba
64 m²
13 835
11.7.2018
Rohkemreales.ee
Kogupind 134,5 m² MÜÜA rahulikus ja mönusas Põhja-Saaremaa piirkonnas Laugu külas suvitus-puhkehooned. Hooneid on kokku 3 - puhkemaja, abihoone ja saunahoone. Kõik hooned on ühtse arhitektuurse ilme ning viimistlusega. Kõik hooned on puitkarkasshooned ja viilkatustega. Puhkemaja esimesel korrusel asuvad esik, garderoob, dušširuum koos tualetiga, tehniline ruum, avatud köök-puhkeruum ning üks magamistuba.Teisele korrusele pääseb hoone sisese trepi abil. Teisel korrusel asuvad kaks tuba, kööginurk ja avatud puhketuba. Puhkemaja mansardkorrusel on väike vintskapp. Abihoones on avatud köök-puhkeruum, dušširuum koos tualetiga, esik, kaks tuba ja tehniline ruum, millele on eraldi sissepääs maja tagant. Ühekorruselise, madalama viilkatusega saunahoone ees on kaetud terrass. Saunahoones on puhke-riietusruum, leiliruum, pesemisruum ning tualett. Lähim keskus - Leisi alevik asub 8 km kaugusel. Kuressaare jääb 40 km ja Kuivastu 43 km kaugusele. Leisist 4 km kaugusel asub Triigi sadam, mille kaudu toimub praamiühendus Hiiumaaga. TEHNILISED NÄITAJAD: Kinnistu pind 17 690 m² Ehitusalune pind 299,5 m² Puhkemaja: Ehitusalune pind 121,1 m² Kasulik pind 134,5 m² Hoone maht 482 m³ Korruselisus 2 Abihoone: Ehitusalune pind 108,8 m² Kasulik pind 80,1 m² Hoone maht 447 m³ Korruselisus 1 Saun: Ehitusalune pind 69,6 m² Kasulik pind 33,6 m² Hoone maht 137 m³ Korruselisus 1 Kasutades Ober-Hausi Kinnisvara teenuseid kinnisvara hindamisel või ostmisel, saate: • kinnisvara hindamise -20% *; • üle 200 eripakkumise, soodustused kuni 40 000 €; • tasuta Meistriklubiga liitumise ja 500 € boonusraha **; • tasuta remondi- ja paigaldusteenuse pakkumise ***; • laenulepingutasu -40%; *Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausis 20% soodsamalt ja tüüpkorteri eksperthinnang kätte ühe tööpäevaga. ** Meistriklubi kaardile laetakse boonusraha 500 € väärtuses, mis annab 25% allahindlust kõikidelt üle 100 € ostudelt. *** Tellides remondi- ja paigaldusteenuse Bauhofist, kehtib kõikidele materjalidele allahindlus 20%.
Merikajaka PUHKEMAJA, ABIHOONE JA SAUNAHOONE, Laugu, Saaremaa vald, Saaremaa
5 tuba
134.5 m²
89 000
19.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, palkmaja, kogupind 80 m² Köök: puupliit Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Müüa talukoht Harjumaal, Kõue vallas, Kantkülas, Kulli talu. Kinnistu on suurusega 1842 m2, kõrghaljastusega, mis pakub mõnusalt privaatsust. Kahel küljel talust on iidne mets ja ühest põld ning ühel küljel on naabrid. Kinnistul on palgist talumaja . Talu on ühekordne, mis vajab säilitamiseks kapitaalset renoveerimist. Elekteriliitumine olemas. Aias on palju viljapuid ja -põõsaid (tikrid, puna- ja mustsõstrad, õunapuud) ning kividega piiratud lõkkease (põllukividest). Kinnistul on oma kaev. Läheduses Punamäe järv 3km, Harmi põhikool 2,5 km, Riidamäe bussipeatus 1km, Habaja kauplus 4 km, renoveeritud Triigi ehk Kõue mõis 5 km- mis on üks Eesti vanemaid mõisaid, *** *** Mõisas tegutseb restoran "Kaheksa jalga", mis on väga nõutud. PS! Hind sisaldab aiamajakest koos paigaldusega! Tule ja tutvu taluga, mis on nii lähedale Tallinnale( 45 km)!
Kulli talu, Kantküla, Kose vald, Harjumaa
3 tuba
80 m²
24 900
12.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Üldinfo : Magamistubade arv 3, Lehtmetall katus, Valmis, Kinnistu Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Vannitubade arv 1 MÜÜA rahulikus ja mönusas Põhja-Saaremaa piirkonnas Laugu külas suvitus-puhkehooned. Hooneid on kokku 3 - puhkemaja, abihoone ja saunahoone. Kõik hooned on ühtse arhitektuurse ilme ning viimistlusega. Kõik hooned on freespalgist seintega ja viilkatustega. Puhkemaja esimesel korrusel asuvad esik, garderoob, dušširuum koos tualetiga, tehniline ruum, avatud köök-puhkeruum ning üks magamistuba.Teisele korrusele pääseb hoone sisese trepi abil. Teisel korrusel asuvad kaks tuba, kööginurk ja avatud puhketuba. Puhkemaja mansardkorrusel on väike vintskapp.Abihoones on avatud köök-puhkeruum, dušširuum koos tualetiga, esik, kaks tuba ja tehniline ruum, millele on eraldi sissepääs maja tagant.Ühekorruselise, madalama viilkatusega saunahoone ees on kaetud terrass. Saunahoones on puhke-riietusruum, leiliruum, pesemisruum ning tualett. Lähim keskus - Leisi alevik asub 8 km kaugusel. Kuressaare jääb 40 km ja Kuivastu 43 km kaugusele. Leisist 4 km kaugusel asub Triigi sadam, mille kaudu toimub praamiühendus Hiiumaaga.TEHNILISED NÄITAJAD:Kinnistu pind 17 690 m²Ehitusalune pind 299,5 m²Puhkemaja: Ehitusalune pind 121,1 m² Kasulik pind 134,5 m²Hoone maht 482 m³Korruselisus 2 Abihoone: Ehitusalune pind 108,8 m²Kasulik pind 80,1 m²Hoone maht 447 m³Korruselisus 1 Saun: Ehitusalune pind 69,6 m²Kasulik pind 33,6 m²Hoone maht 137 m³Korruselisus 1 Kasutades Ober-Hausi Kinnisvara teenuseid kinnisvara hindamisel või ostmisel,saate:• kinnisvara hindamise -20% *;• üle 200 eripakkumise, soodustused kuni 40 000 €;• tasuta Meistriklubiga liitumise ja 500 € boonusraha **;• tasuta remondi- ja paigaldusteenuse pakkumise ***;• laenulepingutasu -40%;*Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausis 20% soodsamalt ja tüüpkorteri eksperthinnang kätte ühe tööpäevaga.** Meistriklubi kaardile laetakse boonusraha 500 € väärtuses, mis annab 25% allahindlust kõikidelt üle 100 € ostudelt.*** Tellides remondi- ja paigaldusteenuse Bauhofist, kehtib kõikidele materjalidele allahindlus 20%.
Puhkemajad Saaremaal
2 tuba
134.5 m²
89 000
19.6.2018
Rohkemreales.ee
Krunt 1,3 ha meri 600 m, mets lähedal, kattega teed Müüa hea kinnistu elamu ehituseks Võlupe oja ja mere lähedal! Krunt on korrapärase nelinurkse kujuga, piirneb avaliku mustkattega teega. Kinnistul kuivenduskraavid, mis hoiavad krundi kuivana. Rohumaad on kord aastas niidetud, pole võssa kasvanud. Võimalus muuta sihtotstarvet elamumaaks läbi projekteerimistingimuste. Elektriliitumine ampritasu alusel, alajaam jääb 400m raadiusesse. HEA ASUKOHT! Sisuliselt kinnistu kõrval on Võlupe oja, linnulennult mereni vaid 600m, Triigi sadamasse 5,5 km, Jõiste küla avaliku ujumisranda 3,3 km. Leisi keskusesse, kus on lähim kauplus, 6km. Orissaare keskusesse 26km, Kuressaare linna 47km. Kuivastu sadamasse 50 km. HELISTA ja tule osta hea hinnaga kena maatükk Saaremaale! Vajadusel aitan kinnisvara hindamisel, pangalaenu taotlemisel ning soovi korral Teie olemasoleva kinnisvara üüril ja müügil!
Jõe, Mujaste, Saaremaa vald, Saaremaa
9 900
14.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Väike saunamaja kuni 3 inimesele Saaremaa põhjarannikul, mererannast ca 1,5 km kaugusel. Piirkond on vaikne ja rahulik. Privaatse asukohaga puhkemaja asub teest veidi eemal metsalagendiku servas. Naabermajad ca 200-300 m kaugusel. Ujumisrand jääb ca 1,5 km kaugusele. Väljaehitatud ujumisrannas on liiva-kivi-muru kallas, kuid mere põhi on liivane. Piirkonnas on head väiksema liiklusega asfaldteed. Lähim toidupood 10 km kaugusel. Hea võimalus korraldada päevareis Hiiumaale - Triigi sadam jääb kõigest 10 km kaugusele. Kuressaarde on 50 km. Saunamaja esimesel korrusel on söögituba koos väikese kööginurgaga, duširuum+WC, SAUN. Teisele korrusele jääb avatud magamisruum, kus on kaheinimesevoodi ja üheinimesevoodi. NB! Magamisruumi pääseb mööda järsku pööningutreppi! Alumisel korrusel on ka diivan. Aiamööbel. Grillimisvõimalus. Lemmikloomad lubatud. Parkimine maja kõrval. Maja õuel on 2017.aastal Hiiumaa meistrite poolt renoveeritud tuulik, mida vahel mõni möödakäija uudistama võib sattuda. *) Lisavoodid= diivanvoodid, tugitoolvoodid, külalistevoodid, välivoodid, madratsid jms Küsi objekti kohta lisainfot e-maili teel:
Saunamaja - Paaste Saaremaa, Leisi vald, Saaremaa
350
6.5.2018
Rohkemestrent.ee
Korteriomand, kivimaja, kogupind 80,2 m² Lisainfo: parkimine tasuta, panipaik, keldrikorrus, terrass, elekter, garderoob, mööbli võimalus, pakettaknad Köök: elektripliit, köögimööbel Sanruum: dušš, boiler, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: elektriküte, põrandaküte, kamin Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: mets lähedal, meri 4 km, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid kõrval Sobib ka suvekoduks Lisainfo: 2 eraldi sissepääsu, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, planeering läbi 3 korruse Ümbrus: asub keskuses, kõrval perearstikeskus, kool ja kirik, koolis asuvad ka ujula ja saun, läheduses 2 poodi, ilusalong, apteek ja 2 söögikohta 0 - korrusel asuvad hoiuruum, puukuur ja töötuba. Töötoas puupliit ja kraanikauss. Sauna väljaehitamise võimalus. Puukuuri jäävad küttepuud. 1 - korrusel asuvad elutuba, wc, avatud köök, garderoob, peasissepääs ning pääs hoovi. Elutoas on ilus tahutud dolomiidist kamin ja sisseehitatud akvaarium (220 l). Kööki jääb köögimööbel koos tehnikaga (elektripliit, elektriahi, kubu). 2 - korrusel asuvad kaks väiksemat magamistuba, üks suurem tuba koos garderoobiga ning san.ruum (wc koos dušiga). Kogu ridaelamu on valgusküllane ja ruumikas. Vahetatud on aknad, välis- ja siseseinad ning põrandad soojustatud, torustik ja elekter vahetatud. Köögis ja 2.korruse san.ruumis on põrandaküte. 1.korrusel asuvas esikus ja köögis on põrand kaetud keraamilise plaadiga. Elutoa põrand on kaetud laminaatparketiga. 2.korruse tubades on laudpõrandad, mis on kaetud vaipkattega ning duširuumis on põrandal ja seintel keraamiline plaat. Antud ridaelamul on oma avar õueala. Müüdava ridaelamuboksi kasutuses on oma grillinurk katuse ja kaminaga. Kaugus Triigi sadamast 4 km, Orissaarest 31 km ja Kuressaarest 41 km. Maakleritel palun mitte tülitada.
Karja 2, Leisi, Saaremaa vald, Saaremaa
4 tuba
80.2 m²
47 000
1.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, kivimaja, kogupind 80,2 m² Lisainfo: parkimine tasuta, panipaik, keldrikorrus, terrass, elekter, garderoob, mööbli võimalus, pakettaknad Köök: elektripliit, köögimööbel Sanruum: dušš, boiler, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: elektriküte, põrandaküte, kamin Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: mets lähedal, meri 4 km, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid kõrval Sobib ka suvekoduks Lisainfo: 2 eraldi sissepääsu, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, planeering läbi 3 korruse Ümbrus: asub keskuses, kõrval perearstikeskus, kool ja kirik, koolis asuvad ka ujula ja saun, läheduses 2 poodi, ilusalong, apteek ja 2 söögikohta 0 - korrusel asuvad hoiuruum, puukuur ja töötuba. Töötoas puupliit ja kraanikauss. Sauna väljaehitamise võimalus. Puukuuri jäävad küttepuud. 1 - korrusel asuvad elutuba, wc, avatud köök, garderoob, peasissepääs ning pääs hoovi. Elutoas on ilus tahutud dolomiidist kamin ja sisseehitatud akvaarium (220 l). Kööki jääb köögimööbel koos tehnikaga (elektripliit, elektriahi, kubu). 2 - korrusel asuvad kaks väiksemat magamistuba, üks suurem tuba koos garderoobiga ning san.ruum (wc koos dušiga). Kogu ridaelamu on valgusküllane ja ruumikas. Vahetatud on aknad, välis- ja siseseinad ning põrandad soojustatud, torustik ja elekter vahetatud. Köögis ja 2.korruse san.ruumis on põrandaküte. 1.korrusel asuvas esikus ja köögis on põrand kaetud keraamilise plaadiga. Elutoa põrand on kaetud laminaatparketiga. 2.korruse tubades on laudpõrandad, mis on kaetud vaipkattega ning duširuumis on põrandal ja seintel keraamiline plaat. Antud ridaelamul on oma avar õueala. Müüdava ridaelamuboksi kasutuses on oma grillinurk katuse ja kaminaga. Kaugus Triigi sadamast 4 km, Orissaarest 31 km ja Kuressaarest 41 km. Maakleritel palun mitte tülitada.
Karja 2, Leisi, Saaremaa vald, Saaremaa
4 tuba
80.2 m²
47 000
27.1.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more