Complain
Kogupind 1 100 m² elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on ehitusjärgus oleva hoonega mida saab üürida terves mahus või osaliselt. Üüripind on soojustatud ja omab kalorifeeridel toimivat küttesüsteemi (territooriumil on oma katlamaja). Lisaks pinnal vee ja kanalisatsiooni valmidus, mis ehitatakse välja üürnike vajaduste järgi. Territooriumil piisavalt elektrivoolu. Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. NB! Üüripind valmib 2018 suveks. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised Elamispindade uusarendused Äripindade pakkumised Hindamisteenused RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail ***
Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
1100 m²
4 950
16.9.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kogupind 560 m², angaar Lisainfo: parkimine tasuta, vesi, elekter Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud, video valve Ümbrus: ümbruses lao- ja tootmishooned, teed heas seisukorras Kalorifeerküttega hoone betoonpõrand vesi ja kanalisatsioon ruumis käiguuksega tõstuks ruum kohe saadaval Üürnik saab soovi korral rajada või paigaldada hoonesse olme- ja bürooruumid. Võimalik üürida territooriumi. Vahendustasu ei lisandu. Ruumiga tutvumiseks võtke minuga ühendust.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
560 m²
2 184
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 300 m² Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter, parkimine tasuta Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud Üürile anda Tallinna linna piiril, lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Harku järve kõrval asuval territooriumil on pakkuda erinevas suuruses äripindasid. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega 1300 m² - 3 suurt tõstust (kaks otsaust mõõtudega 3,4m x 3,5m ja üks külgmine uks mõõtudega 3,4m x 2,9m; L x K ) - olme- ja kontoriruumide valmidus (võimalik ehitada vastavalt üürniku vajadustele) - asfalteeritud kattega väliplats hoone kõrval suurusega ca 1600 m² Lisaeelised antud pinnale: Tegemist terve eraldiseisva hoonega, kus ei ole võimalik kedagi segada. Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üürnikule sobivate abiruumide võimalus. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Tagatud on piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Üürihind sisaldab territooriumi valvet ja korrashoidu. Mõistlikud kõrvalkulud (vesi, elekter, küte). Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! NB! Üüripind valmib 2018 august. Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
1300 m²
5 850
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 500 m² Lisainfo: elekter, parkimine tasuta Side ja turvalisus: video valve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: ümbruses lao- ja tootmishooned, äärelinnas, teed heas seisukorras *asfalteeritud laoplats *aiaga piiratud *hea juurdepääs *väikese büroo võimalus *vahendustasuta Hinnale lisandub käibemaks.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
1500 m²
750
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 600 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on ehitusjärgus oleva hoonega mida saab jagada erineva suurusega pindadeks. Üüripind on soojustatud ja omab kalorifeeridel toimivat küttesüsteemi (territooriumil on oma katlamaja). Lisaks pinnal vee ja kanalisatsiooni valmidus, mis ehitatakse välja üürnike vajaduste järgi. Territooriumil piisavalt elektrivoolu. Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. NB! Üüripind valmib 2018 suveks. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
600 m²
2 700
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 540 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist tootmispinnaga, mis on soojustatud ja täisustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega. Üüripinnal on pakkuda järgmised võimalused: - tänapäevane kalorifeeridel põhinev küttesüsteem (territooriumil oma katlamaja) - suured tõstuksed ( 4m x 4m) - olmeruumid - puhkeruum oma kööginurgaga - suruõhutorustik - tasuta parkimine hoone juures - uus LED valgustussüsteem - piisav elektrivõimsus - väliterritooriumi võimalus - 24/7 ligipääs Üüripind asub ca 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
540 m²
2 300
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 650 m² Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter, parkimine tasuta Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteem paigaldatud Üürile anda Harku järve kõrval, Tallinna linna piiril, uued lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega ca. 650 m² - 1 suur tõstuks (mõõtudega 3,4m x 3,5m ;L x K ), võimalis teha juurde lisauksi - olme- ja kontoriruumide valmidus (võimalik ehitada vastavalt üürniku vajadustele) - asfalteeritud kattega väliplats hoone kõrval suurusega ca 1600 m² (naabriga ühiskasutuses) Lisaeelised antud pinnale: Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üürnikule sobivate abiruumide võimalus. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Tagatud on piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Üürihind sisaldab territooriumi valvet ja korrashoidu. Mõistlikud kõrvalkulud (vesi, elekter, küte). Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! NB! Üüripind valmib 2019 suvel. Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
650 m²
2 925
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 576 m² Lisainfo: parkimine tasuta, sissepääs tänavalt, vesi, elekter, eraldi sissepääs Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, video valve, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud Üürile anda Tallinna linna piiril, lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Harku järve kõrval asuval territooriumil on pakkuda 576 m² soojustatud ning küttega äripind. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega ca 560 m² - 1 suur jalguksega tõstuks ( mõõtudega 3,5m x 3,9m ) - veega puhkeruum - üks tualett Lisaeelised antud pinnale: Vajadusel saab pinna planeeringut kohandada vastavalt üürniku vajadustele. Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üüripinnal välja ehitatud ATS, valvesüsteem, suruõhutorustik, sundventilatsioon. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
576 m²
2 592
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 600 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on viilhalliga mis on soojustatud ja omab kalorifeer küttesüsteemi. Lisaks välja ehitatud ATS, valvesüsteem. Mööda hoone ühte külge läheb ka suruõhutõrustik. Pinnale tehtud abiruumid (tualett, puhkeruum). Ruumidesse pääseb läbi tõstukse mõõtudega 3,3 x 3,8 meetrit ( L x K ). Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
600 m²
2 520
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 300 m², kinnistu, angaar Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter Sanruum: dušš, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: keskküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, video valve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: äärelinnas, teed heas seisukorras, ümbruses lao- ja tootmishooned Pakkuda just valmivas tootmishoones erineva suurusega pinnad. Hoone on just valmimas seetõttu on võimalus kaasa rääkida ruumi suuruse ja siseruumide lahenduse osas. hoonel hea juurdepääs tootmisruumidele sobilik kõrgus hea sisevalgus mis tuleneb katuseakendest tõstuks korralik soojustus tolmuvaba sile betoonpõrand küte kalorifeeridega, maagaasiga töötava katlamaja baasilt, küttekulu mõõtmiseks soojusmõõdik võimalik kasutada keskmisest suuremat elektrivõimsust Olete oodatud tutvuma! Vahendustasuta pakkumine.
Aadress enne haldusreformi Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
1300 m²
5 200
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 600 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on ehitusjärgus oleva hoonega mida saab jagada erineva suurusega pindadeks. Üüripind on soojustatud ja omab kalorifeeridel toimivat küttesüsteemi (territooriumil on oma katlamaja). Lisaks pinnal vee ja kanalisatsiooni valmidus, mis ehitatakse välja üürnike vajaduste järgi. Territooriumil piisavalt elektrivoolu. Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. NB! Üüripind valmib 2018 suveks. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
600 m²
2 700
10.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 576 m² Lisainfo: parkimine tasuta, sissepääs tänavalt, vesi, elekter, eraldi sissepääs Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, video valve, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud Üürile anda Tallinna linna piiril, lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Harku järve kõrval asuval territooriumil on pakkuda 576 m² soojustatud ning küttega äripind. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega ca 560 m² - 1 suur jalguksega tõstuks ( mõõtudega 3,5m x 3,9m ) - veega puhkeruum - üks tualett Lisaeelised antud pinnale: Vajadusel saab pinna planeeringut kohandada vastavalt üürniku vajadustele. Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üüripinnal välja ehitatud ATS, valvesüsteem, suruõhutorustik, sundventilatsioon. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
576 m²
2 592
27.8.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 300 m², kinnistu, angaar Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter Sanruum: dušš, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: keskküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, video valve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: äärelinnas, teed heas seisukorras, ümbruses lao- ja tootmishooned Pakkuda just valmivas tootmishoones erineva suurusega pinnad. Hoone on just valmimas seetõttu on võimalus kaasa rääkida ruumi suuruse ja siseruumide lahenduse osas. hoonel hea juurdepääs tootmisruumidele sobilik kõrgus hea sisevalgus mis tuleneb katuseakendest tõstuks korralik soojustus tolmuvaba sile betoonpõrand küte kalorifeeridega, maagaasiga töötava katlamaja baasilt, küttekulu mõõtmiseks soojusmõõdik võimalik kasutada keskmisest suuremat elektrivõimsust Olete oodatud tutvuma! Vahendustasuta pakkumine.
Aadress enne haldusreformi Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
1300 m²
5 200
21.8.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 300 m² Lisainfo: eraldi sissepääs, vesi, elekter, parkimine tasuta Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte, tsentraalgaas Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud Üürile anda Tallinna linna piiril, lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Harku järve kõrval asuval territooriumil on pakkuda erinevas suuruses äripindasid. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega 1300 m² - 3 suurt tõstust (kaks otsaust mõõtudega 3,4m x 3,5m ja üks külgmine uks mõõtudega 3,4m x 2,9m; L x K ) - olme- ja kontoriruumide valmidus (võimalik ehitada vastavalt üürniku vajadustele) - asfalteeritud kattega väliplats hoone kõrval suurusega ca 1600 m² Lisaeelised antud pinnale: Tegemist terve eraldiseisva hoonega, kus ei ole võimalik kedagi segada. Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üürnikule sobivate abiruumide võimalus. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Tagatud on piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Üürihind sisaldab territooriumi valvet ja korrashoidu. Mõistlikud kõrvalkulud (vesi, elekter, küte). Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! NB! Üüripind valmib 2018 august. Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
1300 m²
5 850
23.8.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 700 m² Lisainfo: parkimine tasuta, vesi, elekter, eraldi sissepääs Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: gaasiküte Side ja turvalisus: video valve, aiaga ümbritsetud Üürile anda Tallinna linna piiril, lao- ja tootmispinnad aadressiga Järvekalda tee 33. Harku järve kõrval asuval territooriumil on pakkuda erinevas suuruses äripindasid. Äripind koosneb järgmistest osadest: - maaga tasapinnas ladu suurusega 700 m² - 3 suurt tõstust (kaks otsaust mõõtudega 3,4m x 3,5m ja üks külgmine uks mõõtudega 3,4m x 2,9m; L x K ) - olme- ja kontoriruumide valmidus (võimalik ehitada vastavalt üürniku vajadustele) - asfalteeritud kattega väliplats hoone kõrval suurusega ca 1600 m² (naabriga ühiskasutuses) Lisaeelised antud pinnale: Hoone küttesüsteemiks kalorifeerküte, territooriumil oma gaasikatlamaja. Võimalik pakkuda keskmisest suuremas mahus elektrivõimsust. Hästi soojustatud hoone. Üürnikule sobivate abiruumide võimalus. Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs. Kinnine aiaga piiratud kompleks. Tagatud on piisav arv parkimiskohti. Ligipääsetav ka suurema transpordiga. Ca 500 meetri kaugusel asub ühistranspordipeatus. Üürihind sisaldab territooriumi valvet ja korrashoidu. Mõistlikud kõrvalkulud (vesi, elekter, küte). Territooriumil saame pakkuda ka teisi erineva suuruse ja ruumiplaneeringuga pindasid. Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta! NB! Üüripind valmib 2018 august. Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
700 m²
3 150
24.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 500 m² Lisainfo: elekter, parkimine tasuta Side ja turvalisus: video valve, aiaga ümbritsetud Ümbrus: ümbruses lao- ja tootmishooned, äärelinnas, teed heas seisukorras *asfalteeritud laoplats *aiaga piiratud *hea juurdepääs *väikese büroo võimalus *vahendustasuta Hinnale lisandub käibemaks.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
1500 m²
750
12.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 1 100 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on ehitusjärgus oleva hoonega mida saab üürida terves mahus või osaliselt. Üüripind on soojustatud ja omab kalorifeeridel toimivat küttesüsteemi (territooriumil on oma katlamaja). Lisaks pinnal vee ja kanalisatsiooni valmidus, mis ehitatakse välja üürnike vajaduste järgi. Territooriumil piisavalt elektrivoolu. Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. NB! Üüripind valmib 2018 suveks. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
1100 m²
4 950
29.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 560 m², angaar Lisainfo: parkimine tasuta, vesi, elekter Sanruum: tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, aiaga ümbritsetud, valvesüsteem paigaldatud, video valve Ümbrus: ümbruses lao- ja tootmishooned, teed heas seisukorras Kalorifeerküttega hoone betoonpõrand vesi ja kanalisatsioon ruumis käiguuksega tõstuks ruum kohe saadaval Üürnik saab soovi korral rajada või paigaldada hoonesse olme- ja bürooruumid. Võimalik üürida territooriumi. Vahendustasu ei lisandu. Ruumiga tutvumiseks võtke minuga ühendust.
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
560 m²
2 184
12.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 540 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind, aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist tootmispinnaga, mis on soojustatud ja täisustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega. Üüripinnal on pakkuda järgmised võimalused: - tänapäevane kalorifeeridel põhinev küttesüsteem (territooriumil oma katlamaja) - suured tõstuksed ( 4m x 4m) - olmeruumid - puhkeruum oma kööginurgaga - suruõhutorustik - tasuta parkimine hoone juures - uus LED valgustussüsteem - piisav elektrivõimsus - väliterritooriumi võimalus - 24/7 ligipääs Üüripind asub ca 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
540 m²
2 300
29.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 600 m² Lisainfo: elekter, kinnine hoov, eraldi sissepääs, tööstusvool, parkimine tasuta Üürile anda Tallinna piiril Harku järve vahetus läheduses lao- või tootmispind aadressil Järvekalda tee 33. Tegemist on viilhalliga mis on soojustatud ja omab kalorifeer küttesüsteemi. Lisaks välja ehitatud ATS, valvesüsteem. Mööda hoone ühte külge läheb ka suruõhutõrustik. Pinnale tehtud abiruumid (tualett, puhkeruum). Ruumidesse pääseb läbi tõstukse mõõtudega 3,3 x 3,8 meetrit ( L x K ). Võimalus soovi korral juurde üürida väliterritooriumit. Üüripind asub ca. 1 kilomeetri kaugusel elava liiklusega Paldiski maanteest. Samal territooriumil asub ka Juhani puukool ja Cerese aianduskeskus. Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on vahendustasuta. Samal territooriumil on üürile anda veel mitmeid tootmis- ja laopindasid alates 250 m² - 1100 m². Lisaks võimalik mõelda ka suuremaid projekte. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Kui antud objekt ei ole see mida otsite, siis andke oma soovist teada ja leiame just teile sobiva pinna. RE Kinnisvara AS on 1995. a asutatud Rime Kinnisvara Vahendus AS-i uus ärinimi. RE Kinnisvara AS pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni. Elamispindade pakkumised *** Elamispindade uusarendused *** Äripindade pakkumised *** Hindamisteenused *** RE Kinnisvara AS – PARIM OSA KINNISVARAST Helista 66 88 666 või saada e-mail *** ***
Aadress enne haldusreformi Järvekalda tee 33, Harkujärve, Harku vald, Harjumaa
600 m²
2 520
29.3.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more