Müüa maja - Jõekalda, Kääpa, Saare vald, Jõgevamaa

Jõekalda, Kääpa, Saare vald, Jõgevamaa
5 tuba
112.6 m²
34,900
2017-3-14
Kinnistu, kivimaja, kogupind 112,6 m² Lisainfo: köök, elekter, mööbli võimalus, tööstusvool, parkimine tasuta, kõrvalhoone, eraldi sissepääs, kinnine hoov, kaev Köök: puupliit, külmik, köögimööbel Sanruum: saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, kamin Side ja turvalisus: Internet, naabrivalve Ümbrus: kattega teed, mets lähedal Müüa maja ja sinna juurde kuuluv kõrvalhoonete kompleks Jõgevamaal Saare vallas, Kääpa külas. Kinnistu piirneb ühelt poolt Kääpa jõega, mis voolab maja taga. Maja asub Kääpa küla servas, metsatuka lähedal. Kääpa on looduskaunis väike küla Vooremaa külje all, kus on kauplus, perearstikeskus, Saare vallamaja, hooldekodu, rahvamaja ning renoveeritud lasteaed. Kääpa asub Tartust 40 km, Mustveest ja Peipsi järvest 20 km, Jõgevalt ja Kallastelt umbes 30 km kaugusel, Jõhvi-Tartu mnt asub 2 km kaugusel. Kinnistul asuvad hooned: Elamu ehitisalune pind 89 m², ehitatud 1967. a. Saun-laut ehitisalune pind 54 m², ehitatud 1963. a.Kuur ehitisalune pind 68 m², ehitatud 1967. a.Laut ehitise alune pind 28 m² ehitatud 1971. a.Kuur-ait ehitise alune pind 54 m², ehitatud 1950. a.Kuur ehitise alune pind 34 m², ehitatud 1967. a.Maja konstruktsioonid on hästi säilinud, hoone korralik – maja katus peab, elamu küttekehad toimivad. Keldrikorruse lagi on raudbetoonist, põrand betoonist. Maja ja kõrvalhoonete kohta on dokumendid korras. Elamule on ehitusprojekt. Terve maja ulatuses on maja all kelder. Maja planeering: I korrus – tuulekoda, esik, köök ja kolm tuba. Köögist pääseb teisele korrusele. II korrus – trepikoda, 2 tuba ja 2 panipaika. Majani viib asfalttee, elekter 3x20 A, tee ääres on uus elektrikilp. Kõrvalhooned on töökorras, puiduosa hästi säilinud. Saunas vajab ahi korrastamist/välja vahetamist. Elekter 3x20 A ja oma kaev. Elamu ümber ilusad suured põlispuud, hoovis õunapuud, marjapõõsad, sisehoov privaatne. Kinnistu suurus 2750 m², millest ehitiste alune maa 335 m², haritav maa 700 m², looduslik rohumaa 532 m², õuemaa 1000 m², veealune maa 318 m². Piirkonnas rikkalikud seene-marjametsad.Vastavalt www.ehr.ee andmetele on sellel hoonel energiamärgis puudub. Kui Sul on soov osta, müüa, üürida või hinnata oma kinnisvara, siis VÕTA ÜHENDUST!Esmane kinnisvaraalane konsultatsioon ja hinnangu andmine Teie kinnisvarale on TASUTA!USALDUSVÄÄRNE KINNISVARAPARTNER TARTUS JA TARTUMAAL!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Kääpa
29,500
2017-7-6
Krunt 1,8 ha Lisainfo: elekter Müügiks pakutav Tammilahe kinnistu paikneb looduslikult kaunis piirkonnas Omedu vallas, Peipsi järvest mõnesaja meetri kaugusel. Sobiv pakkumine, kes soovib oma unistusi realiseerida Peipsi äärses piirkonnas. Võimalus rajada kompleks nii enda perele kui turistidele koos hoonetega, sauna, paadikuuri, spordirajatiste, tiigi, vabaõhulavaga. Olemasoleva projektiga saab soovi korral tutvuda. Kinnistule tellitud ametlik topp-geodeetiline alusplaan ning asendiplaan. Kinnistu on hooldatud, niidetud. Ehitustegevuseks ette valmistatud. Ehitisregistri andmetel ehitusload väljastatud: puhkehoonele (116 m²) ja peremajale (17 m²). Elektrivarustus 16 A. Kinnistu suuruseks on 18 402 m² (maatulundusmaa 100%), mille koosseisu kuulub looduslik rohumaa, haritav maa (söötis), muu maa ja veealune maa. Krundile juurdepääs on tagatud, Tammilahe kinnistu omaniku kasuks on seatud sõiduteeservituut (kaks juurdepääsu). Võimalusega krundil olevate kraavide süvendamisel ning laiendamisel luua suur tiik ning pääseda Omedu jõele (naaberkinnistu nõusolek olemas). Omedu jõgi on Kullavere jõe alamjooksu osa. Omedu jõgi algab Kääpa ja Kullavere jõe ühinemisel kuus kilomeetrit enne Peipsisse suubumist. Jõe ja järve vahel asub Omedu küla. Kui Sul on soov osta, müüa, üürida või hinnata oma kinnisvara, siis VÕTA ÜHENDUST! Esmane kinnisvaraalane konsultatsioon ja hinnangu andmine Teie kinnisvarale on TASUTA!
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee

Müüa maa Tammilahe, Omedu küla, Kasepää vald, Jõgeva maakond

Tammilahe, Omedu küla, Kasepää vald, Jõgeva maakond
29,500
2017-7-11
Kirjeldus Müügiks pakutav Tammilahe kinnistu paikneb looduslikult kaunis piirkonnas Omedu vallas, Peipsi järvest mõnesaja meetri kaugusel. Sobiv pakkumine, kes soovib oma unistusi realiseerida Peipsi äärses piirkonnas. Võimalus rajada kompleks nii enda perele kui turistidele koos hoonetega, sauna, paadikuuri, spordirajatiste, tiigi, vabaõhulavaga. Olemasoleva projektiga saab soovi korral tutvuda. Kinnistule tellitud ametlik topp-geodeetiline alusplaan ning asendiplaan. Kinnistu on hooldatud, niidetud. Ehitustegevuseks ette valmistatud. Ehitisregistri andmetel ehitusload väljastatud: puhkehoonele (116 m²) ja peremajale (17 m²). Elektrivarustus 16 A. Kinnistu suuruseks on 18 402 m² (maatulundusmaa 100%), mille koosseisu kuulub looduslik rohumaa, haritav maa (söötis), muu maa ja veealune maa. Krundile juurdepääs on tagatud, Tammilahe kinnistu omaniku kasuks on seatud sõiduteeservituut (kaks juurdepääsu). Võimalusega krundil olevate kraavide süvendamisel ning laiendamisel luua suur tiik ning pääseda Omedu jõele (naaberkinnistu nõusolek olemas). Omedu jõgi on Kullavere jõe alamjooksu osa. Omedu jõgi algab Kääpa ja Kullavere jõe ühinemisel kuus kilomeetrit enne Peipsisse suubumist. Jõe ja järve vahel asub Omedu küla. Kui Sul on soov osta, müüa, üürida või hinnata oma kinnisvara, siis VÕTA ÜHENDUST! Esmane kinnisvaraalane konsultatsioon ja hinnangu andmine Teie kinnisvarale on TASUTA!
Rohkemarcovara.ee

Müüa maja Jõekalda , Saare vald, Jõgeva maakond

Jõekalda , Saare vald, Jõgeva maakond
5 tuba
112.6 m²
34,900
2017-7-6
Kirjeldus Müüa maja ja sinna juurde kuuluv kõrvalhoonete kompleks Jõgevamaal Saare vallas, Kääpa külas. Kinnistu piirneb ühelt poolt Kääpa jõega, mis voolab maja taga. Maja asub Kääpa küla servas, metsatuka lähedal. Kääpa on looduskaunis väike küla Vooremaa külje all, kus on kauplus, perearstikeskus, Saare vallamaja, hooldekodu, rahvamaja ning renoveeritud lasteaed. Kääpa asub Tartust 40 km, Mustveest ja Peipsi järvest 20 km, Jõgevalt ja Kallastelt umbes 30 km kaugusel, Jõhvi-Tartu mnt asub 2 km kaugusel. Kinnistul asuvad hooned: Elamu ehitisalune pind 89 m², ehitatud 1967. a. Saun-laut ehitisalune pind 54 m², ehitatud 1963. a.Kuur ehitisalune pind 68 m², ehitatud 1967. a.Laut ehitise alune pind 28 m² ehitatud 1971. a.Kuur-ait ehitise alune pind 54 m², ehitatud 1950. a.Kuur ehitise alune pind 34 m², ehitatud 1967. a.Maja konstruktsioonid on hästi säilinud, hoone korralik – maja katus peab, elamu küttekehad toimivad. Keldrikorruse lagi on raudbetoonist, põrand betoonist. Maja ja kõrvalhoonete kohta on dokumendid korras. Elamule on ehitusprojekt. Terve maja ulatuses on maja all kelder. Maja planeering: I korrus – tuulekoda, esik, köök ja kolm tuba. Köögist pääseb teisele korrusele. II korrus – trepikoda, 2 tuba ja 2 panipaika. Majani viib asfalttee, elekter 3x20 A, tee ääres on uus elektrikilp. Kõrvalhooned on töökorras, puiduosa hästi säilinud. Saunas vajab ahi korrastamist/välja vahetamist. Elekter 3x20 A ja oma kaev. Elamu ümber ilusad suured põlispuud, hoovis õunapuud, marjapõõsad, sisehoov privaatne. Kinnistu suurus 2750 m², millest ehitiste alune maa 335 m², haritav maa 700 m², looduslik rohumaa 532 m², õuemaa 1000 m², veealune maa 318 m². Piirkonnas rikkalikud seene-marjametsad.Vastavalt www.ehr.ee andmetele on sellel hoonel energiamärgis puudub. Kui Sul on soov osta, müüa, üürida või hinnata oma kinnisvara, siis VÕTA ÜHENDUST!Esmane kinnisvaraalane konsultatsioon ja hinnangu andmine Teie kinnisvarale on TASUTA!USALDUSVÄÄRNE KINNISVARAPARTNER TARTUS JA TARTUMAAL!
Rohkemarcovara.ee