Korteriomand, paneelmaja Lisainfo: parkimine tasuta, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel Sanruum: dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: keskküte Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus, turvauks Ümbrus: ümbruses korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi Tartu läheduses Kärknas anda üürile 3-toaline korter. Korter on heas korras ja antakse üürile koos sisustuse ja tehnikaga, niiet uuel pererahval ei ole muud, kui vaid sisse kolida. Aknad avanevad nii maja ette kui ka maja taha, seega päikesevalgust korterisse jagub. Kärkna on rahulik väike koht Tartu külje all. Tartusse saab nii rongi, kui ka bussiga. Kool ja lasteaed asuvad ca 5 km kaugusel Lähtel. Väike toidupood on olemas kohapeal. Kergliiklusteed lähevad Tartu ja Lähte suunal. Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud. Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda jooksva kuu üür, tagatisraha ühe kuu üürisummas ning vahendustasu ühe kuu üürisummas.
Aadress enne haldusreformi 4, Kärkna, Tartu vald, Tartumaa
3 tuba
67.1 m²
420
9.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme jõe kaldal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Vastu manteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Tartu,Tartu vald,Mäepoole
50 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme ja Mudajõe suubumiskohal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga, Mudajõe ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Kinnistul asub juurdepääsutee Mudajõe kaldal,vundamendi auk ning suur tiik kus elutsevad kalad. Vastu manteed ja juurdepääsuteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Tartu,Tartu vald,Jõekalda
75 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Krunt 1,0 ha kanalisatsioon, vesi, elekter Müüa kinnistu Tartu vallas Nõela külas. Krundi suurus 1,175 ha. Kõrval kinnistutel asuvad uued eramud. Elektriliitumine kinnistult. Vesi-ja kanalisatsioon lokaalse lahendusega. Tartusse 12 km 10 min. autosõitu, Emajõgi 1,3 km. Läheduses asub Kärkna küla kus on tankla ja kauplus. Helistage ja küsige lisainfot. Võtame müüki ja üürile Teie kinnisvara. Aitame Teid laenu taotlemisel ja kinnisvara hindamisel. Rait Kuusik, ***, +372 58 026 290 Google Street View
Nurgatoa, Nõela, Tartu vald, Tartumaa
16 800
24.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Krunt 5,3 m² Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme jõe kaldal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mntga ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Vastu manteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Aadress enne haldusreformi Mäepoole, Lammiku, Tartu vald, Tartumaa
50 000
16.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Krunt 5,7 m² Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme ja Mudajõe suubumiskohal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mntga, Mudajõe ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Kinnistul asub juurdepääsutee Mudajõe kaldal,vundamendi auk ning suur tiik kus elutsevad kalad. Vastu manteed ja juurdepääsuteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Aadress enne haldusreformi Jõekalda, Lammiku, Tartu vald, Tartumaa
75 000
16.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more