Complain
Müüa 2-toaline korter Kärknas. Kärkna asub Tartu linnapiirist 6km kaugusel. Planeeringult on korter ühele poole maja, toad eraldi, WC ja vannituba eraldi, köök. Korteri remondi käigus on vahetatud elektrijuhtmestik, torustik ning tubades radiaatorid. Majas on oma katlamaja. Korter müüakse koos sisustusega. ROBINSON KINNISVARA TEGELEB AASTAST 1997 KINNISVARA OSTU, MÜÜGI JA ÜÜRIMISEGA. Võtame müüki ja üürile Teie kinnisvara. Nõustame ja aitame määrata Teie kinnisvarale hinna täiesti tasuta. Omame suurepäraseid reklaamikanaleid mis tagavad Teile kiireima ja parima hinnaga tehingu. Kõik meie pakkumised leiate www.robinson.ee tasuta parkimine boiler, dušš elektripliit
Tartu vald, Tartu maakond
2 tuba
46 m²
45 000 €
4.9.2018
Rohkemcity24.ee
Complain
Üldinfo Müüa kinnistu Tartu vallas Nõela külas. Krundi suurus 1,175 ha. Kõrval kinnistutel asuvad uued eramud. Elektriliitumine kinnistult. Vesi-ja kanalisatsioon lokaalse lahendusega. Tartusse 12 km 10 min. autosõitu, Emajõgi 1,3 km. Läheduses asub Kärkna küla kus on tankla ja kauplus. Helistage ja küsige lisainfot. Võtame müüki ja üürile Teie kinnisvara. Aitame Teid laenu taotlemisel ja kinnisvara hindamisel. Rait Kuusik, ***, +372 58 026 290
Nurgatoa, Nõela, Tartu vald, Tartumaa
16 800 €
30.9.2018
Rohkemcke.ee
Complain
Krunt 5,3 ha Ümbrus: Amme jõgi jõgi 1 m, rannajoone pikkus 150 m, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ühel pool Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme jõe kaldal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mntga ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Vastu manteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Kinnistut müüakse ka koos kõrvalkinnistuga (79601:001:0052, 5,67 ha), hind kokku 70 000 € Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.
Aadress enne haldusreformi Mäepoole, Lammiku, Tartu vald, Tartumaa
30 000 €
26.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Krunt 5,7 ha Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme ja Mudajõe suubumiskohal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mntga, Mudajõe ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Kinnistul asub juurdepääsutee Mudajõe kaldal,vundamendi auk ning suur tiik kus elutsevad kalad. Vastu manteed ja juurdepääsuteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine) Kinnistut müüakse ka koos kõrvalkinnistuga (79601:001:0053, 5,29 ha), hind kokku 70 000 € Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes.
Aadress enne haldusreformi Jõekalda, Lammiku, Tartu vald, Tartumaa
40 000 €
26.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Üldinfo : Kinnistu Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme ja Mudajõe suubumiskohal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga, Mudajõe ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Kinnistul asub juurdepääsutee Mudajõe kaldal,vundamendi auk ning suur tiik kus elutsevad kalad. Vastu manteed ja juurdepääsuteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Müüa Amme ja Mudajõe kaldal privaatne ehitusõigusega kinnistu
40 000 €
22.9.2018
Rohkemreales.ee
Complain
Üldinfo : Kinnistu Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme jõe kaldal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Vastu manteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Müüa Amme jõe kaldal ehitusõigusega suur privaatne kinnistu!
30 000 €
22.9.2018
Rohkemreales.ee
Complain
Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme jõe kaldal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Vastu manteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Tartu vald,Tartu,Tartu vald,Mäepoole
50 000 €
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Complain
Müüa hoonestamata looduskaunis kinnistu Amme ja Mudajõe suubumiskohal Kärkna küla kõrval. Kinniatu piirneb Kärevere-Kärkna mnt´ga, Mudajõe ja Amme jõega. Kinnistule väljastatakse projekteerimise tingimused kolme hoone ehitamiseks. Kinnistul asub juurdepääsutee Mudajõe kaldal,vundamendi auk ning suur tiik kus elutsevad kalad. Vastu manteed ja juurdepääsuteed on istutatud kuused mis tagavad privaatsuse. Kärknas asub pood, tankla ning hea bussi ja rongiühendus Tartuga. Liitumised puuduvad (elektri liitumine ampripõhine). Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Tartu vald,Tartu,Tartu vald,Jõekalda
75 000 €
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more