Complain
Kogupind 40 m², kinnistu, kivimaja Üürile anda tegutsev kauplus Kolkjal. Kaupluse sisustus, õhksoojuspumbad ja valvesüsteem ei lähe uuele rentnikule kaasa. Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür, tagatisraha ja maaklertasu. Üürihind ei sisalda km.
Aadress enne haldusreformi Sadama 6, Kolkja, Peipsiääre vald, Tartumaa
40 m²
200 €
1.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kirjeldus Müüa renoveerimist vajav maja Peipsiääre vallas, Kolkja külas. Maja asub Peipsi järvest ca 150 m kaugusel. Kinnistul (2242 m²) paiknevad 3 hoonet: elamu (140 m²), saun (42 m²), abihoone. Eraldi saun koos puhketoaga. Sauna leiliruumi põrand on mädanenud. Majas on üks tuba ja köök ning hulgaliselt abiruume. Maja välispiiril on kuivkäimla, sissepääs on seest. Kinnistul oma salvkaev, elekter 3x16 A (tööstusvool) kaugloetav arevesti. Aias viljapuud ja marjapõõsad, kalasuitsetamisahi. Salvkaevus on vesi aastaringselt, veetud on veetorustik majja ja suvine veetorustik sauna. Majani viib korralik asfalttee. Küttekolded toimivad, majal on korstna pits lagunenud. Majas on pioneer pliit ja soojamüür, saunas on metallkeris. Suvitamiseks piisaks kap.remondist, aastaringseks elamiseks pigem rajada uus elamine. Kolkja alevikus asub Peipsiääre vallavalitsus, postkontor, Kolkja põhikool. Samuti tegutseb alevikus kaks vanausuliste palvemaja, on avatud muuseum (Kolkja vanausuliste muuseum) ning kala ja sibula restoran (Kolkja Kala-Sibularestoran). Tartu linnapiirini on ca 36 km. Vastavalt www.ehr.ee andmetele sellel hoonel energiamärgis puudub. Kui Sul on soov osta, müüa, üürida või hinnata oma kinnisvara, siis VÕTA ÜHENDUST! Esmane kinnisvaraalane konsultatsioon ja hinnangu andmine Teie kinnisvarale on TASUTA! USALDUSVÄÄRNE KINNISVARAPARTNER TARTUS JA TARTUMAAL!
Aia 5, Peipsiääre vald, Tartu maakond
140 m²
13 500 €
30.6.2018
Rohkemarcovara.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more