Info elektriküte, puuküte, elekter, garaaz, aiaga ümbritsetud, kinnine hoov, naabrivalve Kirjeldus Müüa aiamaja koos abihoonega. Ehitis on pooleli ( Siseviimistluseta ) Abihoonest võimalik ehitada garaaž või kasutada muul eesmärgil. Aiamaja asub suletud territooriumil kuhu pääseb sisse vaid läbi värava. Aiandusühistu reguleerib prügivedu. Paigaldatud uued postkastid. Lähiajal plaanitakse Aiandusühistus vee ja kanalisatsiooni väljaehitamist. ( Ühenduse loomine Keila veevärgiga ) Võtke minuga ühendust, kui soovite ühte või mitut teenust meie järgmisest teenuste valikust: • vahendusteenus objekti müümisel või üürile andmisel; • üürikorterite haldamine; • remonditeenus „võtmed kätte”; • juriidilised konsultatsioonid; • arhitekti ja sisekujundaja teenused; • kinnisvaraobjektidesse investeerimisnõustamine; • kolimisteenus; • hindamisteenus. Hea meelega aitame ka Teile leida parima lahenduse Teie kinnisvaraalasele küsimusele! MEIE KOGEMUS – TEIE TULEMUS!
2 tuba
25 m²
39 000
13.7.2018
Rohkemlps.ee
Kinnistu, puitmaja, kogupind 24,8 m² Lisainfo: elekter, garaaž Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud Müüa aiamaja koos abihoonega. Ehitis on pooleli ( Siseviimistluseta ) Abihoonest võimalik ehitada garaaž või kasutada muul eesmärgil. Aiamaja asub suletud territooriumil kuhu pääseb sisse vaid läbi värava. Aiandusühistu reguleerib prügivedu. Paigaldatud uued postkastid. Lähiajal plaanitakse Aiandusühistus vee ja kanalisatsiooni väljaehitamist. ( Ühenduse loomine Keila veevärgiga ) Võtke minuga ühendust, kui soovite ühte või mitut teenust meie järgmisest teenuste valikust: • vahendusteenus objekti müümisel või üürile andmisel; • üürikorterite haldamine; • remonditeenus „võtmed kätte”; • juriidilised konsultatsioonid; • arhitekti ja sisekujundaja teenused; • kinnisvaraobjektidesse investeerimisnõustamine; • kolimisteenus; • hindamisteenus. Hea meelega aitame ka Teile leida parima lahenduse Teie kinnisvaraalasele küsimusele! MEIE KOGEMUS – TEIE TULEMUS!
JUKU, SUVILA JA ABIHOONE, Laulasmaa, Lääne
2 tuba
24.8 m²
39 000
16.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Krunt 5 619 m² Lisainfo: ühistransport, vesi, elekter Müüa suur kinnistu looduskaunis ja rahulikus Kloogaranna külas. KINNISTU Kinnistu pindala on 5619 m2, mida praegu katab hooldatud mets. Kinnistu on 100% elamumaa. Kinnistu asub kruusakattega Kotka tee ääres. Sealsed krundid on ühise aiaga piiratud. Võõrad sisse ei pääse. DETAILPLANEERING Kinnistul on olemas kehtiv detailplaneering. Lubatud hoonete arv krundil on 2-4. Ehitise suurim lubatud kõrgus on 10 m. Ühe katuse all olevate ehitiste lubatud suurim ehitusalune pind võib olla kuni 500 m2. Kruntidevahelised piirdeaiad on teraspostidel kõrgusega 1,4 m. KOMMUNIKATSIOONID Veevarustuse maakraan on krundil olemas. Kanalisatsiooni peab iga krundiomanik (vastavalt detailplaneeringule) lahendama oma krundil. Liitumine elektrinenergiaga on olemas. KESKKOND, ÜMBRUSKOND Kinnistu piirneb ühest küljest teega ja ülejäänud külgedel on elamukrundid. Rahu ja vaikust pakub sealne hajaasustus. Mereni on linnulennult umes 270 m. Mõnusat randa pakub Lahepere laht. Rannaäärne ala on liivase tekstuuriga. Lähedal ka Laulasmaa rand, SPA, kauplused ja muu eluks vajalik. TRANSPORT Bussiliiklus Tallinnaga on tihe. Tallinn -Klooga II peatusest sõidavad läbi bussid: 127, 128 ja kommertsliin 237, 237A. Liin 110 viib Keilasse. Autoga liikujale on Tallinna kesklinnast ca 35 km. Ajakulu ca 40 minutit. Sulle meeldib see kinnistu. Helista ja läheme koos vaatama! Kui Teil on soov osta, müüa, üürile võtta või üürile anda kinnisvara siis pakun Teile parimat teenust. KVALITEETNE TEENUS, SUUREPÄRANE TULEMUS
Kotka tee 7, Kloogaranna, Lääne
90 000
18.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Harjumaa,Keila vald,Lehola Lehola
45 m²
29 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Krunt 5 940 m², detailplaneering tehtud ühistransport, kanalisatsioon, vesi, elekter meri 400 m Võimalus soetada avar metsaga krunt Kõltsuranna elamurajoonis koos Omatalo "võtmed kätte" majaga! Kõik krundid on kõrghaljastusega ning piisavalt suured, et tagada privaatsus. Hind sisaldab: vee- ja elektriliitumist 3 x 20 A ning valgustatud siseteedevõrgustikku. Ostes krundi koos majaga, on hinna sees lisaks eelpool nimetatud kommunikatsioonidele ka kanalisatsiooni liitumine. Ümbruskond: elamurajoonist mööduvad uued kergliiklusteed Paldiski mnt-Treppoja-Laulasmaa. Üle tee asub Kõltsu mõis, samuti meri 400 m. Laulasmaa kool/lasteaed, kohvikud, SPA, poed max 2 km kaugusel. Kodulehelt on võimalik valida erinevate majaprojektide vahel. Kiirem saab valida ka elamukrunti. Sellise paketi hind sisaldab: "Võtmed kätte" maja, haljastust muru näol, sissesõiduteed unikivikattega. Lisainfo: www.koltsuranna.ee, www.kõltsuranna.ee Regio Kinnisvara aitab teid erinevates kinnisvaraalastes küsimustes - ost, müük, üür. Oleme alati sinu jaoks olemas!
Kaasiku tee 4, Kloogaranna, Lääne
50 000
10.6.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes. 1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on: - vahendamine - hindamine - haldamine - ehitamine - arendamine - investeeringute juhtimine Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee .
Harjumaa, Lehola küla, Keila vald, Orisküla tee - 8
2 tuba
48.7 m²
29 000
18.6.2018
Rohkem1partner.ee
Krunt 4 727 m², detailplaneering tehtud vesi, elekter Müüa kaunid metsaga kinnistud Kõltsuranna elamurajoonis. Kõik krundid on kõrghaljastusega ning piisavalt suured, et tagada privaatsus. Kokku on Kõltsuranna elamurajoonis 45 krunti. Detailplaneering lubab: Max. ehitusalune pind: 300-450 m2 Hoone max. lubatud kõrgus- 11m Korruste arv: 2 Max. hoonete arv: 1 eramu + 2 abihoonet Katuse kalle 0-45 kraadi Hind sisaldab: vee-ja elektriliitumist ning valgustatud siseteedevõrgustikku. Lisaks kinnistule on võimalus tellida Omatalolt sobiv ökonoomne maja, kas "võtmed kätte" või karbi kujul. Majade projektidega saab tutvuda www.kõltsuranna.ee või www.omatalo.ee Ümbruskond: elamurajoonist mööduvad uued kergliiklusteed Paldiski mnt-Treppoja-Laulasmaa. Üle tee asub Kõltsu mõis, samuti meri 400 m. Laulasmaa kool/lasteaed, kohvikud, SPA, poed max 2 km kaugusel. Regio Kinnisvara aitab teid erinevates kinnisvaraalastes küsimustes - ost, müük, üür. Oleme alati sinu jaoks olemas!
Männiku tee 1, Kloogaranna, Lääne
48 000
10.6.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Kinnistu, puitmaja, elamispind 46 m², kogupind 80 m² Lisainfo: ühistransport, kõrvalhoone, elekter, puusein Sanruum: saun, boiler, kanalisatsioon, tsentraalne vesi, bassein Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, kamin Müüa looduskaunis piirkonnas suvekodu. Kinnistul paiknevad: suvila suletud netopind 46 m2. Esimesel korrusel asub köök, wc, avar elutuba, kust saab edasi liikuda terrassile. Teisel korrusel paiknevad kaks magamistuba. Lisaks osaliselt renoveeritud saunamaja, koos avara saaliruumi ning leili- ja pesuruumiga. Liitumised: tsentraalne vesi (aastaringne tarbimine), lokaalne kanalisatsioon, elekter 3x25 A. Ümbruskond: head naabrid, privaatne asukoht, Laulasmaa kool/ lasteaed 5 km kaugusel, lisaks Treppoja kauplus ja Comarket ning Kloogarand. Kui tekkis huvi, võtke palun ühendust ja läheme koos vaatama! Regio Kinnisvara annab tasuta esmast kinnisvaraalast konsultatsiooni, aitab müüa, osta või üürida. Aus, usaldusväärne, korrektne.
Käbimetsa vkt, Kloogaranna, Lääne
3 tuba
80 m²
65 000
24.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: mööbel, kelder Sanruum: boiler, vann Side ja turvalisus: turvauks Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes. 1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on: - vahendamine - hindamine - haldamine - ehitamine - arendamine - investeeringute juhtimine Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.
Orisküla tee 8, Lehola, Lehola, Lääne
2 tuba
48.7 m²
29 000
27.2.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes. 1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on: - vahendamine - hindamine - haldamine - ehitamine - arendamine - investeeringute juhtimine Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee . parkimiskoht kinnistul digi tv trepikoda lukus, turvauks vann, boiler, wc ja vannituba eraldi, pesumasin elektripliit mööbel, mööbli võimalus
Keila vald, Harjumaa, Eesti
2 tuba
48.7 m²
29 000
27.2.2018
Rohkemcity24.ee
Müüa kaasaegne ja maitsekas 2003 aastal valminud üksikeramu Harku vallas Türisalu külas. Tegemist EKO 120 majapaketiga, mis on rajatud puitkonstruktsioonile - soojustus 200 mm. Ehitusalune pind 82 m2- suletud netopind 96 m2. Aknad ja rõduuks kahekordsed plastikraamil. Maja välisfassaad on viimistletud kvaliteetse hööveldatud laudisega . Maja läänepoolsele küljele on võimalus rajada suur terrass. Katusele on paigaldatud kaasaegne eterniitkatus koos veeäravoolusüsteemiga. Krundil asub lisaks majale endisaegne suvila 40 m2, mis on kasutusel saunamaja- kõrvalhoonena. Üksikeramu suletud netopind on 96 m2, lisaks kõrvalhoone 40 m2 - kokku 136 m2. Üksikeramu esimesel korrusel paiknevad: esik, wc, garderoob, köök 13,1 m2, trepialune panipaik ja avar ning valgusküllane elutuba ca 30 m2, kust saab edasi liikuda terrassile. Elutuba asetseb lõuna- läänesuunaliselt. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba suurustega: 12,4 m2 , 9,5 m2 ja 11 m2. Vannituba wc suurusega 8,6 m2. Maja kütmiseks kasutatakse kaminat ja elektriradiaatoreid, vee soojendamiseks soojaveeboilerit. Vajadusel tuleks lisada õhksoojuspump. Kinnistul on oma puurkaev ca 55 m ja lisaks kanalisatsioonimahuti 8 m3. Krundil kasvavad kaunid seedrid, kuused, lai valik erinevaid ilutaimi. Olemas ehitusluba, elektriprojekt, majaprojekt jne. Türisalu küla Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Mereni on ~2 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni mõisapargiga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi - kontserte, teatrietendusi. Asukoha poolest väga hea: bussipeatus ca 10 min jalutada (Keila, Laulasmaa, Tallinn ühendus). Laulasmaa Spa, lasteaed ja Laulasmaa põhikool ca 6 km. Suurepärane võimalus soetada kompaktne ja valgusküllane eramu Türisalu külas mere läheduses. Regio Kinnisvara aitab müüa teie kinnisvara, lisaks ost, üür, hindamine ja tasuta kinnisvaraalane konsultatsioon.
Harku vald, Harjumaa, Eesti
4 tuba
136 m²
112 000
15.2.2017
Rohkemcity24.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more