KINNISTU PIIRNEB LIIVARANNAGA 39m !!! Eesti tingimustes üks parimaid looduslähedasi elukeskondi kus teie kinnistu piirneb liivase supelrannaga, piisava kõrghaljastusega ja pealinn on poole tunni autosõidu kaugusel. Ümbruses on välja ehitatud aiaga piiratud, kaasaegsete kommunikatsioonide ja asfalteedega taristu, mobiiliga avatav värav. Mõõda randa on kõik elamukrundid eraldatud sinna keskkonda igati sobiva loodulikust ümarpuit aedikuga, igal krundil jalgvärav liivapõhjaga supelranda pääsuks. Kommunikatsioonid hinna sees; 1) Tarvbevesi. 2) Elektriliitumine 3x 25A. ( Kanalisatsioon lokaalne, tuleb ostjal ise paigaldada). LAHEPERE ELAMURAJOONI EHITISTE RAJAMISE TINGIMUSED; 1) Lubatud hoonete arv krundil 2 kuni 4. 2) Üksikute ehitiste (ühe katuse all olevate ehitiste) lubatud suurim ehitusalune pind võib olla kuni 260 m2. 3) Ehitiste suurim lubatud kõrgus võib olla kuni 10 m. 4) Vertikaalplaneerimisega võib kinnistupinda tõsta või langetada kuni 0,5 m. Võtke ühendust ja saadan teile e-postile täiendavaid dokumente ehitusõigusest ja olemasolevast projektist ja lepime kohapeal vaatamise aja kokku, sinna ei pääse sisse ilma minuta isegi jalgsi, värav on suletud. SAMAS AITAME HEAMEELEGA MÜÜA VÕI VÄLJA ÜÜRIDA TEIE KINNISVARA ESMANE KONSULTATSIOON ON LOOMULIKULT TASUTA KÕIK PAKKUMISED JA KÜSIMUSED ON OODATUD !
Keila vald, Harjumaa, Eesti
149 900
8.4.2017
Rohkemcity24.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Laulasmaa
Kinnistu, puitmaja, elamispind 46 m², kogupind 80 m² Lisainfo: ühistransport, kõrvalhoone, elekter, puusein Sanruum: saun, boiler, kanalisatsioon, tsentraalne vesi, bassein Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, kamin Müüa looduskaunis piirkonnas suvekodu. Kinnistul paiknevad: suvila suletud netopind 46 m2. Esimesel korrusel asub köök, wc, avar elutuba, kust saab edasi liikuda terrassile. Teisel korrusel paiknevad kaks magamistuba. Lisaks osaliselt renoveeritud saunamaja, koos avara saaliruumi ning leili- ja pesuruumiga. Liitumised: tsentraalne vesi (aastaringne tarbimine), lokaalne kanalisatsioon, elekter 3x25 A. Ümbruskond: head naabrid, privaatne asukoht, Laulasmaa kool/ lasteaed 5 km kaugusel, lisaks Treppoja kauplus ja Comarket ning Kloogarand. Kui tekkis huvi, võtke palun ühendust ja läheme koos vaatama! Regio Kinnisvara annab tasuta esmast kinnisvaraalast konsultatsiooni, aitab müüa, osta või üürida. Aus, usaldusväärne, korrektne.
Käbimetsa vkt, Kloogaranna, Keila vald, Harjumaa
3 tuba
80 m²
65 000
24.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, kivimaja Lisainfo: mööbli võimalus, mööbel, kelder Sanruum: boiler, vann Side ja turvalisus: turvauks Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine. Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel.
Orisküla tee 8, Lehola, Lehola, Keila vald, Harjumaa
2 tuba
48.7 m²
29 000
27.2.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa kahetoaline korter kõrgel esimesel korrusel. Korter on läbi maja ja korteri koosseisu kuuluvad elutuba, magamistuba, köök, vannituba, wc ja esik. Korteril on turvauks ja aknad vahetatud. Köögi aknast on vaade maja ette ja magamistoa ning elutoa aknad avanevad vaiksesse ja rohelisse sisehoovi. Korter valgusküllane, puhas ja kohe sissekolimiseks valmis. Soovi korral jääb korterisse ka suurem osa mööblist. Vannituba ja wc asuvad eraldi ja soe vesi saadakse elektriboilerist. Korterit kütab esikusse paigaldatud õhksoojuspump ja lisaks saab kütta ka elektriradiaatoritega. Korteri juurde kuulub keldriboks. Lehola on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Lehola küla asub Keila–Haapsalu maantee ääres. Keilasse 5 kilomeetrit ja Tallinnasse 30 kilomeetrit. Leholas on bussipeatus, kahe kilomeetri kaugusel on Kulna raudteejaam ja nelja kilomeetri kaugusel Niitvälja raudteejaam. Külas on lasteaed-algkool, jalgpalli- ja korvpalliväljak ja Lehola raamatukogu. Laulasmaa rand ja Padise mõis vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused leiate kodulehelt 1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus , hindamine , ehitus ning investeeringute juhtimine . Hoia meie tegemistel silma peal 1Partner Kinnisvara Facebook lehel. parkimiskoht kinnistul digi tv trepikoda lukus, turvauks vann, boiler, wc ja vannituba eraldi, pesumasin elektripliit mööbel, mööbli võimalus
Keila vald, Harjumaa, Eesti
2 tuba
48.7 m²
29 000
27.2.2018
Rohkemcity24.ee
Müüa kaasaegne ja maitsekas 2003 aastal valminud üksikeramu Harku vallas Türisalu külas. Tegemist EKO 120 majapaketiga, mis on rajatud puitkonstruktsioonile - soojustus 200 mm. Ehitusalune pind 82 m2- suletud netopind 96 m2. Aknad ja rõduuks kahekordsed plastikraamil. Maja välisfassaad on viimistletud kvaliteetse hööveldatud laudisega . Maja läänepoolsele küljele on võimalus rajada suur terrass. Katusele on paigaldatud kaasaegne eterniitkatus koos veeäravoolusüsteemiga. Krundil asub lisaks majale endisaegne suvila 40 m2, mis on kasutusel saunamaja- kõrvalhoonena. Üksikeramu suletud netopind on 96 m2, lisaks kõrvalhoone 40 m2 - kokku 136 m2. Üksikeramu esimesel korrusel paiknevad: esik, wc, garderoob, köök 13,1 m2, trepialune panipaik ja avar ning valgusküllane elutuba ca 30 m2, kust saab edasi liikuda terrassile. Elutuba asetseb lõuna- läänesuunaliselt. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba suurustega: 12,4 m2 , 9,5 m2 ja 11 m2. Vannituba wc suurusega 8,6 m2. Maja kütmiseks kasutatakse kaminat ja elektriradiaatoreid, vee soojendamiseks soojaveeboilerit. Vajadusel tuleks lisada õhksoojuspump. Kinnistul on oma puurkaev ca 55 m ja lisaks kanalisatsioonimahuti 8 m3. Krundil kasvavad kaunid seedrid, kuused, lai valik erinevaid ilutaimi. Olemas ehitusluba, elektriprojekt, majaprojekt jne. Türisalu küla Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Mereni on ~2 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni mõisapargiga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi - kontserte, teatrietendusi. Asukoha poolest väga hea: bussipeatus ca 10 min jalutada (Keila, Laulasmaa, Tallinn ühendus). Laulasmaa Spa, lasteaed ja Laulasmaa põhikool ca 6 km. Suurepärane võimalus soetada kompaktne ja valgusküllane eramu Türisalu külas mere läheduses. Regio Kinnisvara aitab müüa teie kinnisvara, lisaks ost, üür, hindamine ja tasuta kinnisvaraalane konsultatsioon.
Harku vald, Harjumaa, Eesti
4 tuba
136 m²
112 000
15.2.2017
Rohkemcity24.ee