Kogupind 196 m² Lisainfo: rõdu , rõdu , ühistransport, lift, parkimine tasuline, sissepääs tänavalt Köök: köögimööbel Sanruum: ventilatsioon Küte ja ventilatsioon: keskküte, konditsioneer Anda üürile suurepäraste vaadetega esinduslik büroopind 16 korruselise büroo- ja korterhoone ülemisel korrusel. Lelle 24 büroohoone asub kahe suure Tallinna magistraaltee, Järvevana tee ning Pärnu maantee ristumiskohas. Selline asukoht tagab hea ühenduse teiste linnaosadega nii auto kui ühistranspordiga. 16 korruseline hoone on ehitatud 2015 aastal ning vastab kõigi tänapäevaste töökeskonda puudutavatele nõuetele. Hoones on kolm kiiret lifti. Hoonesse ja büroosse on tagatud sissepääs tänavalt 24/7. Büroo koosneb 5 kabinetist, köögist/puhkeruumist, serveriruumist, avatud alast, nõupidamiste ruumist, kahest avatud rõdust. Kõikidesse ruumidesse ja planeeritud töökohtadesse on toodud Cat-6 andmeside kaabeldus ning tugevvoolu pistikud. Ruumidesse on paigaldatud kaasaegne valve- ja läbipääsusüsteem. Parkimine on võimalik kõrval asuvas parkimismajas hinnaga 35.- €+KM koht. Külaliste parkimiskohad on kohe hoone ees. Rattaparkla asub hoone -1 korrusel. Kõrvalhoones, Eesti Energia peamaja all on suure toiduvalikuga toitlustuskoht. Hoones on üürnikeks ka Unimed Ühendatud Kliinikud, advokaadibüroo, Riigi Kinnisvara, Slovakkia aukonsul jt.
Lelle 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
5 tuba
196 m²
2,548
2018-4-18
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 196 m², korteriomand Lisainfo: rõdu 25 m², parkimine tasuta, vesi, elekter, parkett, lift, seinakapp, terrass Köök: köök, külmik, köögimööbel Sanruum: tsentraalne vesi, ventilatsioon Küte ja ventilatsioon: keskküte, konditsioneer Side ja turvalisus: Internet, turvauks, trepikoda lukus, valvesüsteem paigaldatud, video valve Üürile anda 196,0 m2 pindalaga büroopind, uues 2015 aastal valminud elu- ja ärihoones. Kaasaegsete tehniliste lahendustega büroopind paikneb hoone viimasel, 16-korrusel. Büroopind koosneb 5 kabinetist, vastuvõtualast, köök/puhkeruumist, serveriruumist ning 2 sanruumist. Lisaks on büroopinnal 2 rõdu. Põrandatel laudparkett ja/või vaipkate, seined värvitud heledates toonides. Üüripinnal on keskküte, sundventilatsioon ja jahutussüsteem, kööginurka paigaldatud köögimööbel. Kõikides ruumides on seinte sisse või karbikutesse toodud töökohtade tarbeks tugevvoolupistikud ja interneti ühenduse otsad (cat6). Hoonesse ja üüripinnale sisenemine toimub magnetkaartidega. Üüripinnale on paigaldatud tehnilisevalve seadmed. Helista ja tule vaatama!
Lelle tn 24, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
5 tuba
196 m²
2,548
2017-12-18
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Telli e-posti teavitused oma otsingust:
Lelle
Üürile anda büroo Pärnu mnt ääres Lincona Maja küljel. Tegemist on Lelle ärikvartali kontorihoonega, mis asub logistiliselt väga heas kohas. Majal on hea ligipääsetavus otse Pärnu maanteelt ning mugav ühendus ühistranspordiga. Naabruses asuvad mitmed bürood ning erinevaid teenuseid pakkuvad ettevõtted, mis moodustavad sellest asukohast täisväärtusliku ärikeskkonna. ÜÜRIPIND - Ruumi planeering: Avatud kontor + Juhatuse tuba + Nõupidamisteruum - Aknad avanevad mõlemale poole maja - Kööginurk kvaliteetse tehnikaga - Eeljahutusega sundventilatsioon - Soojaregulaatorid - Avatavad aknad - Kaasnevad kulud 2,8EUR/m2 aastakeskmiselt PARKIMINE - 8 tasuta parkimiskohta parkimismajas - Iga järgmine koht 15eur/kuus - Tasuta kliendiparkla maja ees NAABRUS - Mitmed bürood ja teenusettevõtted - APMS "Pärnu kohvik" esimesel korrusel - Chopsticks - R-Kiosk - Juuksurisalong BPT Real Estate AS pakkumine on vahendustasuta. Helista ning küsi lisa: Martin Rootare *** +372 511 2089 maaalune parkla turvasüsteem konditsioneer, kliimaseade, sundventilatsioon maaalune parkla 8 Jah nõupidamisteruum
Tallinn, Harjumaa, Eesti
239.4 m²
2,394
2017-7-4
Rohkemcity24.ee