Müüdav kinnistu asub Põlva linna piirist ca 2,5 km kaugusel Metste külas, jäädes Põlva- Kanepi maanteest 400 m kaugusele. Kinnistul asuvad majandushoone-elamu, saun ja suvemaja Elamu all on kelder, põhikorrusel on suur avar eluruum, köök, esik, wc ja dušširuum ning suur ruum. Kinnistul uus rakkekkaev Küsige lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused kodulehel www.1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus , hindamine , ehitus ning investeeringute juhtimine .
Põlvamaa, Põlva vald, Metste küla
2 tuba
90 m²
39 000
13.7.2018
Rohkem1partner.ee
Müüdav kinnistu asub Põlva linna piirist ca 2,5 km kaugusel Metste külas, jäädes Põlva- Kanepi maanteest 400 m kaugusele. Kinnistul asuvad majandushoone-elamu, saun ja suvemaja Elamu all on kelder, põhikorrusel on suur avar eluruum, köök, esik, wc ja dušširuum ning suur ruum. Kinnistul uus rakkekkaev Küsige lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused kodulehel www.1partner.ee 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.
Põlvamaa,Põlva vald,Metste
90 m²
39 000
12.7.2018
Rohkemotsetee.ee
Kinnistu, kivimaja, kogupind 90 m² kelder ahjuküte Müüdav kinnistu asub Põlva linna piirist ca 2,5 km kaugusel Metste külas, jäädes Põlva- Kanepi maanteest 400 m kaugusele. Kinnistul asuvad majandushoone-elamu, saun ja suvemaja Elamu all on kelder, põhikorrusel on suur avar eluruum, köök, esik, wc ja dušširuum ning suur ruum. Kinnistul uus rakkekkaev Küsige lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Kinnisvaraobjekti reklaam internetis ja lehtedes. Kõik meie pakkumised ja teenused kodulehel 1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, hindamine, ehitus ning investeeringute juhtimine.
Sulevi, Metste, Põlva vald, Põlvamaa
2 tuba
90 m²
39 000
16.5.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more