Krunt 1 284 m² Lisainfo: elekter, vesi BRONEERITUD KUNI 19.08.2018 Müüme atraktiivse asukohaga kinnistut Viimsi vallas Pringi külas! Elektriliitumine 3 x 20A, suvine ühistu vesi. Kinnistu piiril on olemas vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid. Liitumistasu ca 1500-1800 eurot. Rannakaare tee 15 asuv kinnistu on vana haljastusega ja hästi hooldatud. Kinnistul paiknev suvila on tüüpiline seitsmekümnendate ehitis, mis on rajatud madalvundamendile. Puitkonstruktsiooniga hoone fassaad on keraamilisest tellisest. Suvilas on elutuba, magamistuba, köök ja hilisemal ajal kinniseks ehitatud terrass. Kütteallikaks on soojamüüriga pliit ja kamin. Kehtestatud detailplaneering, mille järgi on kinnistu täisehituse protsent 25, kaldkatusega hoone maksimaalne kõrgus võib olla kuni 10 m. Haabneeme keskusesse, kus on koolid, lasteaiad, kaubanduskeskused, kino, veepark ja spordiklubid on 3,7 km, lähim kauplus asub 2,2 km kaugusel, mereni 300 m, Haabneeme liivaranda 2,4 km. Ühistranspordipeatus 450 m kaugusel. Mööda Rohuneeme teed sõidavad liinibuss nr 114, marsruuttakso nr 260 ja valla sisesed bussid V1 ja V5, millega saab mugavalt liikuda nii Tallinna kesklinna, kui ka valla piirides. Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes. 1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on: - vahendamine - hindamine - haldamine - ehitamine - arendamine - investeeringute juhtimine Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.
Aadress enne haldusreformi Rannakaare tee 15, Pringi, Viimsi vald, Harjumaa
97 800
22.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, puitmaja Lisainfo: parkimine tasuta Küte ja ventilatsioon: ahjuküte BRONEERITUD KUNI 19.08.2018 Müüme atraktiivse asukohaga suvilat Viimsi vallas Pringi külas! Suvila on tüüpiline seitsmekümnendate ehitis, mis on rajatud madalvundamendile. Puitkonstruktsiooniga hoone fassaad on keraamilisest tellisest. Suvilas on elutuba, magamistuba, köök ja hilisemal ajal kinniseks ehitatud terrass. Kütteallikaks on soojamüüriga pliit ja kamin. Elektriliitumine 3 x 20A, suvine ühistu vesi. Kinnistu piiril on olemas vee ja kanalisatsiooni liitumispunktid. Liitumistasu ca 1500-1800 eurot. Rannakaare tee 15 asuv kinnistu on vana haljastusega ja hästi hooldatud. Haabneeme keskusesse, kus on koolid, lasteaiad, kaubanduskeskused, kino, veepark ja spordiklubid on 3,7 km, lähim kauplus asub 2,2 km kaugusel, mereni 300 m, Haabneeme liivaranda 2,4 km. Ühistranspordipeatus 450 m kaugusel. Mööda Rohuneeme teed sõidavad liinibuss nr 114, marsruuttakso nr 260 ja vallasisesed bussid V1 ja V5, millega saab mugavalt liikuda nii Tallinna kesklinna, kui ka valla piirides. Tule vaatama, see on tõeliselt ilus paik suvitamiseks, aga miks mitte ka uue kodu rajamiseks! Omanik kaalub kõiki tõsiseltvõetavaid pakkumisi! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes. 1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on: - vahendamine - hindamine - haldamine - ehitamine - arendamine - investeeringute juhtimine Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.
Aadress enne haldusreformi Rannakaare tee 15, Pringi, Viimsi vald, Harjumaa
2 tuba
97 800
22.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more