Kogupind 795 m², kivimaja Lisainfo: boiler, vesi, sissepääs tänavalt, tööstusvool, elekter, ühistransport, kõrged laed Köök: köök Sanruum: dušš, tsentraalne vesi Side ja turvalisus: Internet Üüritakse kogu kompleks tervikuna või osadena, sellest sõltuvalt ka üürihind 2-4 €/m2 Tootmishooned Suigu keskuses, hea juurdepääs nii Tallinn-Pärnu maanteelt kui ka Pärnu - Rakvere-Sõmeru maanteelt. Tootmismaa kinnistu 4934 m2. Hoonete kõrgus 5-12 m; 3 ja 4 m kõrgused uksed. Hoone ruumijaotus - tootmis- või laoruum 200 m2; - tootmis- või laoruum 199,5 m2; - tootmisruumid 96 m2; 79,6 m2 ja - mitu väiksemat ruumi - kaasaegne kontor ja olmeruumid töötajatele. Elektri võimsus 565 A, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.
Pärna tee 3, Suigu, Tori vald, Pärnumaa
795 m²
1 590
25.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Korteriomand, palkmaja Lisainfo: parkimine tasuta, uus elektrijuhtmestik, TV, mööbel, pakettaknad, parkett Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel Sanruum: boiler, uus torustik, wc ja vannituba eraldi, dušš, pesumasin Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte Ümbrus: linnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, ümbruses korterelamud Üürile anda pikemaks ajaks (kuni järgmise aasta 31.05-ni) renoveeritud elamine Sindi linnas. Üp. ca 30 ruutmeetrit, II korrus, elektri ja puupliidiga küte. Planeering: esik, avar köök, magamistuba, garderoobruum, wc ja dušširuum eraldi, soe vesi boilerist. Elamine on heas korras ja möbleeritud, kõik vajalik olemas. Kortermaja hoovis on olemas avar kuur küttepuude jaoks. Hetkel on kuuris kütmise materjal olemas ja see on üürihinna sees. Läheduses toidukauplus, bussipeatus, lasteaed, kool. Hind 180 eurot + elekter, vesi, prügi. Üürilepingu sõlmimisel kuulub tasumisele omanikule 1 kuu üürisumma 180 eurot + topelt tagatisraha (180 +180eurot) ning maaklertasu 180 eurot. Elamisse ei ole lubatud koduloomad.
Pärnu mnt 25, Sindi linn, Tori vald, Pärnumaa
1 tuba
30 m²
180
25.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 18,5 m² Üürile anda EKTO kontorihoones, Sauga alevikus, erinevad bürooruumid. Kaasajastatud kahekorruselises kontorihoones on avarad koridorid, suur ja valgusküllane trepihall, väljapääs hoovialale, korralikud tualettruumid. Parkimine kontorihoone ees. Üüritavate ruumide suurused on 18,5 - 58,5 m2. Võimalik on üürile võtta eraldi ruum või ruumide kompleks. Üürihinnad on 4,5 - 6,0 eurot m2. Hind sõltud konkreetse ruumi suurusest ja seisukorrast. Üürihinnale lisandub igakuine fikseeritud haldustasu 1,5 eurot m2 ja fikseeritud elektritarbimine. Võimalus võtta üürile samal kinnistul asuvas tootmishoones erinevate funktsioonidaga (tootmine, autoremont, ladu, parkla) äripindasid. Lepingu sõlmimisel lisandub ühe kuu üürisummale tagatisraha (ühe kuu üürisumma) ja kinnisvarabüroo vahendustasu (50% ühe kuu üürisummast).
Lauka tee 4, Sauga, Tori vald, Pärnumaa
18.5 m²
60
18.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 50 m² Üürile anda EKTO tootmishoones, Sauga alevikus, erinevad äripinnad. Äri-, tootmis-, laopinnad on suurusega 40 - 270 m2. Võimalik on üürile võtta eraldi ruum või ruumide kompleks. Ruumide lahendusi ja sissepääse on võimalik muuta. Parkimine hoovialal. Hoones on riietuse ja pesemise ruumid, WC. Üürihinnad vahemikus 3-5 eurot ruutmeeter. Hind sõltud konkreetse ruumi suurusest ja seisukorrast. Üürihinnale lisandub igakuine fikseeritud elektritarbimine. Lepingu sõlmimisel lisandub ühe kuu üürisummale tagatisraha (ühe kuu üürisumma) ja kinnisvarabüroo vahendustasu (50% ühe kuu üürisummast). Samal kinnistul asub kaasajastatud kahekorruseline kontorihoone, kus on avarad koridorid, suur ja valgusküllane trepihall, väljapääs hoovialale, korralikud tualettruumid. Parkimine kontorihoone ees. Üüritavate ruumide suurused on 18,5 - 58,5 m2. Võimalik on üürile võtta eraldi ruum või ruumide kompleks. Üürihinnad on 4,5 - 6,0 eurot m2.
Lauka tee 4, Sauga, Tori vald, Pärnumaa
50 m²
150
21.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 389 m² Üürile anda EKTO tootmishoones, Sauga alevikus, veoautodede remondiks mõeldud teeninduspind. Renditav pind koosneb kahest remondihallist (270 ja 119 m2). Suuremas ruumis on remondikanal, kaks heitgaaside väljatõmbe- ja ruumi ventilatsioonisüsteem, telfer (kuni 3,2 tonni), elektrimootoriga töötav remondihalli uks, laoriiulid. Väiksemas ruumis on heitgaaside väljatõmbesüsteem, suur halliuks. Parkimine hoovialal ja hoone esisel platsil. Hoones on riietuse ja pesemise ruumid, WC. Üürihinnale lisandub igakuine fikseeritud elektritarbimine. Lepingu sõlmimisel lisandub ühe kuu üürisummale tagatisraha (ühe kuu üürisumma) ja kinnisvarabüroo vahendustasu (50% ühe kuu üürisummast). Samal kinnistul asub kaasajastatud kahekorruseline kontorihoone, kus on avarad koridorid, suur ja valgusküllane trepihall, väljapääs hoovialale, korralikud tualettruumid. Parkimine kontorihoone ees. Üüritavate ruumide suurused on 18,5 - 58,5 m2. Võimalik on üürile võtta eraldi ruum või ruumide kompleks. Üürihinnad on 4,5 - 6,0 eurot m2.
Lauka tee 4, Sauga, Tori vald, Pärnumaa
389 m²
1 670
20.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kogupind 65 m² Lisainfo: elekter Sanruum: saun Ümbrus: jõgi lähedal, mets lähedal Müüa maja vaikses piirkonnas. Vajalik põhjalik renoveerimine. Vesi ja kanalisatsioon kinnistu piiril, liitumine TASUTA. Elekter 3X16A Lahe Kinnisvara on loodud kinnisvaraekspertide poolt, kel igaühel kogemust valdkonnas kuni 20 aastat. Lahe Kinnisvara müüb, ostab ning annab üürile kinnisvara, teostab kinnisvara hindamist ja haldab kinnisvara. Teeme igast objektist 360° tuuri objekti omaniku nõusolekul. Meie tiimi kuuluvad: kutselised kinnisvara ja vara hindajad, sealhulgas 20% Eesti riiklikult tunnustatud ekspertidest. Lisaks kogenud ja abivalmid maaklerid, kinnisvara konsultandid ning kinnisvarahaldurid. Kui vajate kinnisvara hindamist Pärnus ja Pärnumaal, võtke ühendust meie vara hindaja Terje Võrguga, tel 529 6137 või *** Soovite oma ärihoone või kortermaja halduseks pakkumist, võtke ühendust Mario Kirsipuuga, tel 505 9535 või *** Üldkontakt: *** või 60 80 530 ja vaadake lisa www.lahekinnisvara.ee Lahe Kinnisvara on loodud kinnisvaraekspertide poolt, kel kogemust valdkonnas kuni 20 aastat. Lahe Kinnisvara müüb, ostab ning annab üürile kinnisvara, teostab kinnisvara hindamist ja haldab kinnisvara. Meie tiimi kuuluvad: kutselised kinnisvara ja vara hindajad, sealhulgas 20% Eesti riiklikult tunnustatud ekspertidest. Lisaks kogenud ja abivalmid maaklerid, kinnisvara konsultandid ning kinnisvarahaldurid. Võtke ühendust *** või 60 80 530 ja vaadake lisa www.lahekinnisvara.ee
Männimetsa tee 20, Tammiste, Tori vald, Pärnumaa
3 tuba
65 m²
29 900
2.1.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Müüa maja vaikses piirkonnas. Sauga vallas Tammiste külas Männimetsa tee 20. Uue haldusreformiga on Tammiste küla Tori vallas. Vajalik põhjalik renoveerimine. Vesi ja kanalisatsioon kinnistu piiril, liitumine TASUTA. Elekter 3X16A Lahe Kinnisvara on loodud kinnisvaraekspertide poolt, kel igaühel kogemust valdkonnas kuni 20 aastat. Lahe Kinnisvara müüb, ostab ning annab üürile kinnisvara, teostab kinnisvara hindamist ja haldab kinnisvara. Teeme igast objektist 360° tuuri objekti omaniku nõusolekul. Meie tiimi kuuluvad: kutselised kinnisvara ja vara hindajad, sealhulgas 20% Eesti riiklikult tunnustatud ekspertidest. Lisaks kogenud ja abivalmid maaklerid, kinnisvara konsultandid ning kinnisvarahaldurid. Kui vajate kinnisvara hindamist Pärnus ja Pärnumaal , võtke ühendust meie vara hindaja Terje Võrguga, tel 529 6137 või *** Soovite oma ärihoone või kortermaja halduseks pakkumist, võtke ühendust Mario Kirsipuuga, tel 505 9535 või ***
Männimetsa tee 20, Tammiste küla
3 tuba
60 m²
29 900
11.4.2018
Rohkemlahekinnisvara.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more