Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 78,8 m² puupliit kanalisatsioon Müüa renoveerimist vajav ahiküttega 3-toaline silikaatvooderdusega palkmaja üldpindalaga 78,8 m². Majas alustatud renoveerimistöödega - osaliselt puhastatud palkseinad ja paigaldatud laudpõrand, toodud sisse vee- ja kanalisatsiooniühendus. Hoones elamuga kokku ehitatud saun, garaaž ja kuur, selle all maa-alune kelder, mille õuepoolne sissekäik vajab taastamist. Elamus esik, kolm tuba, köök ja koridor, katusekorrus ja varasem sanitaarruum, kuhu on toodud kanalisatsiooniühendus. Hoone tehnosüsteemid on töökorras, kuid vajavad kontrollimist, kuna on viimastel aastatel olnud vähe kasutuses. Elamust eraldi asetsevasse palkmajakesse on võimalus rajada saun. Veevõtuvõimalus elamu hoovis olevast kaevust. Krundi reljeef on äkilise tõusuga Tuubi tänava suunas, tänu millele varjab vaate tänavalt kinnistule ja tagab suurema privaatsuse. Kinnistul ilutaimed ja viljapuud.
Talve tn 1, Valga linn, Valga vald, Valgamaa
3 tuba
78.8 m²
26 250 €
11.7.2018
Rohkemkinnisvaraweb.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja Lisainfo: parkimine tasuta, kõrvalhoone, kaev, elekter, mööbel, garaaž, tuhaplokk, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: saun Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: mets lähedal, teed heas seisukorras, naabrid ühel pool, äärelinnas Müüa suvila Valga linnas. Hoone on heas seisukorras. Hoones on garaaž ning saun. Küttekehaks on pliit koos truubiga. Krundil olemas oma kaev ning tiik. Lisaks on krundil veel aiamaja ning kuurid. Tegemist on tänava viimase suvilaga ja väga kena asukohaga. Tule kindlasti vaatama! Järelmaksu võimalus puudub! Talve hind! Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Aadress enne haldusreformi Sireli 40, Tambre, Valga, Valgamaa
4 tuba
14 500 €
23.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more