Kinnistu, palkmaja, kogupind 139,6 m² Lisainfo: elekter, garaaž, kinnine hoov, kaev, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: boiler, saun, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon Küte ja ventilatsioon: elektriküte, ahjuküte Uut omanikku ootab kinnistu Valga linnas, Tiigi tänav 28. Kinnistul asuvad järgmised hooned: elumaja ning kõrvalhoone. Kõrvalhoones asuvad garaaž töötoaga, saun, laut ning kuur. Antud piirkonnas on eramajad. Hea rahulik piirkond. Elamu on kahekorruseline palkmaja. Maja suletud netopind on 139,6 ruutmeetrit. Eluruumi tubade arv on 5 ning eluruumide pind on 118,3 ruutmeetrit. Elamus on vahetatud aknad ning alustatud siseremont, mis vajab lõpule viimist uue omaniku poolt. Krundi suurus on 1163 ruutmeetrit. Aias on kasvuhoone ning vilju kandvad puud ja põõsad. Olemas salvkaev. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Elamus on ahiküte. Teisel korrusel lisaks elektri radiaator. Elamu I korruselt pääseb keldrisse. Kehtiv elektrileping 3 x 32A Olete oodatud tutvuma! Domus Kinnisvara premeerib Sind kinnisvaraturu elavdamise eest! Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Me võtame temaga ühendust ning aitame selle müügisoovi ellu viia. Tulemusliku tehingu korral premeerime Sind meile saadetud vihje eest.
Tiigi 28, Valga linn, Valga vald, Valgamaa
5 tuba
139.6 m²
37 800
16.8.2017
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, palkmaja, kogupind 60 m² Lisainfo: ühistransport, kõrvalhoone, kaev, terrass, elekter, mööbli võimalus, parkimine tasuta, puusein, eterniitkatus Köök: puupliit, köögimööbel Sanruum: saun, boiler Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, õhksoojuspump, kamin Side ja turvalisus: kaabelTV, naabrivalve Ümbrus: veekogu: tiik , mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, kruusateed, naabrid kaugel Valgamaal metsade keskel müüa looduslikult kaunis kohas väga privaatne talukoht. Sobib inimesele, kes armastab vaikust ja rahu ! Maja on täielikult renoveeritud 2006 aastal. Vahetatud,uksed,aknad,põrandad,katus,elektrijuhtmestik,ehitatud uued küttekolded. Majas suur kaminaga tuba,väiksem tuba on kohaldatud magamistoaks,köögis puupliit ja kööki eraldi sissepääs koridorist. Külmematel perioodidel, kui ise kohal pole saab telefoni teel käivitada ka õhksoojuspumba. Vesi kaevust või pumbaga. Võimalus majas ehitada välja teine korrus. Katusealune on puhas ja korras. 2012 aastal ehitasid saarlased sisehoovi uhke" Saaresauna". Saunas kolm ruumi, puhkeruum, pesuruum ja leiliruum,teisel korrusel üks avatud tuba ja eraldatud magamistuba. HOONED SISEHOOVIS: Sirelipõõsa varjus seisab vana heas korras palkait. Kuivkäimla, vanad kivimüürid ja uus puukuur. Kinnistu on hooldatud, palju puid,mõned marjapõõras. Hoovi kaunistus on suur haruline 160 aastane tammepuu. Kinnistul on kaks suurt tiiki ühes õitsevad vesiroosid ja teise tiigi kaldale on rajatud viinamarjaistandus. Kinnistu suurus 4,10 ha millest 2,88 ha looduslik rohumaa ja 0,92 ha metsa. Elekter 16A. Oma kaev. Juurdepääs hea. Lähim põhikool Harglas. Koikkülas lasteaed ca 10 km Bussipeatus ca 1km.Hea bussiliiklus Valga ja Võru suunas. Ümbruses seene ja marjametsada.
Taheva, Valga vald, Valgamaa
2 tuba
60 m²
45 000
14.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Lisainfo: Valgamaal metsade keskel müüa looduslikult kaunis kohas väga privaatne talukoht. Sobib inimesele, kes armastab vaikust ja rahu ! Maja on täielikult renoveeritud 2006 aastal. Vahetatud,uksed,aknad,põrandad,katus,elektrijuhtmestik,ehitatud uued küttekolded. Majas suur kaminaga tuba,väiksem tuba on kohaldatud magamistoaks,köögis puupliit ja kööki eraldi sissepääs koridorist. Külmematel perioodidel, kui ise kohal pole saab telefoni teel käivitada ka õhksoojuspumba. Vesi kaevust või pumbaga. Võimalus majas ehitada välja teine korrus. Katusealune on puhas ja korras. 2012 aastal ehitasid saarlased sisehoovi uhke" Saaresauna". Saunas kolm ruumi, puhkeruum, pesuruum ja leiliruum,teisel korrusel üks avatud tuba ja eraldatud magamistuba. HOONED SISEHOOVIS: Sirelipõõsa varjus seisab vana heas korras palkait. Kuivkäimla, vanad kivimüürid ja uus puukuur. Kinnistu on hooldatud, palju puid,mõned marjapõõras. Hoovi kaunistus on suur haruline 160 aastane tammepuu. Kinnistul on kaks suurt tiiki ühes õitsevad vesiroosid ja teise tiigi kaldale on rajatud viinamarjaistandus. Kinnistu suurus 4,10 ha millest 2,88 ha looduslik rohumaa ja 0,92 ha metsa. Elekter 16A. Oma kaev. Juurdepääs hea. Lähim põhikool Harglas. Koikkülas lasteaed ca 10 km Bussipeatus ca 1km.Hea bussiliiklus Valga ja Võru suunas. Ümbruses seene ja marjametsada.
Valgamaal metsade keskel müüa looduslikult kaunis kohas väga privaatne talukoht. Sobib inimesele, kes armastab vaikust ja rahu !
45 000
14.6.2018
Rohkemstkinnisvara.ee
Kogupind 138,4 m² Lõuna-Eesti looduskaunis kohas müüa talukompleks, mis asub metsade ja põldude keskel. Kolmest küljest piirneb metsaga, ühest põllumaaga. Hooneteni viib eraldi sissesõidutee ja naabrid asuvad privaatses kauguses. Kinnistul asub 2 elumaja, mis sobiksid ka kahele perele. Pruuni kivikatusega frees-palkmaja (palgi läbimõõt 210 mm), keldrikorrus on ehitatud mäe sisse. Majas on läbi kolme korruse põrandapinda 200 m². Keldrikorrusel asub garaaž, mis on elektroonilise tõstukuksega ja pesuruum/tualett ning abiruum, kust viib trepp esimesele korrusele. Esimesel korrusel on esik, elutuba avatud köögiga ja väike kontoriruum. Maja ees terrass 48 m². Teisel korrusel kaks magamistuba, mõlemast toast viib uks ülemisele terrassile 16 m², kust avaneb kaunis vaade kogu õuele. Maja on ehitatud etapiliselt järgemööda, kuid sees pole elatud. Ehitustegevusega alustati aastal 2010 ning hea seisukorra säilitamiseks on seal kütteallikaks olnud õhksoojuspump. Samas olemas valmidus paigaldada mõni muu küttesüsteem. Põrandasse paigaldatud küttetorustiku. Olemas on kanalisatsioon ja veetorustik. Tiigi kõrval asub aastal 1999 ehitatud kahekorruseline laudisega kaetud tuhablokist (suve)maja (145 m²), mida kasutatud viimased 6 aastat aastaringseks elamiseks. Esimesel korrusel asuvad esik, köök-söögituba, kaminaruum, pesuruum, tualett ja renoveeritud saun. Teisel korrusel elutuba ja magamistuba ning lisaks pööningu korrus. Kõrvalhoonetena on kelder (6 m²), aastal 2016 valminud servamata lauast puukuur (21 m²), ait (30 m²) ning kasvuhoone (16 m²) ja suitsuahi. Kinnistu on hooldatud - õueala ekskavaatoriga planeeritud, kännud juuritud ja õueala on muru all. Lisaks õunapuud, marja- ja ilupõõsad ning ilupeenrad, kiviktaimla. Põllumaaga piirnevas küljes üle 100 meetri pikkune kuusehekk. Jalgrajad kõnniteekividest on alumise maja ees ja ümber. Autotee ja ülemise maja juures parkla on killustikuga kaetud. Kinnistul asub suur tiik, mida mõned aastad tagasi süvendati ja puhastati. Tiiki hooldavad amuurid ja karpkalad. Elektriliitumine 25 amprit ja kolm faasi. Küttepuude varu oma 1,6 ha suurusest metsast. Olemas GSM valve, vaatamata metsa sees paiknemisele, toimib kiire ja probleemivaba internetiühendus. Läheduses järv (4 km kaunist metsateed), rikkalikud marja- ja seenemetsad. Lastaed, põhikool ja toidukauplus asuvad Lüllemäea külas 5 km kaugusel, bussipeatus 3 km ja Valga linn 21 km.
Koikküla, Valga vald, Valgamaa
138.4 m²
99 000
26.4.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee