Kinnistu, puitmaja, kogupind 69,9 m² Lisainfo: mööbel, pööning, elekter, mööbli võimalus, kinnine hoov, ühistransport, kõrvalhoone, garaaž, sileplekk-katus Köök: puupliit Sanruum: lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Müüa suure privaatse kinnistuga eramu Viljandi kesklinna piiril. TUTVUSTUS Eramu on suurepärase asukohaga kesklinna piiril, kuid samas on hoov privaatne ning liiklusmüra eest kaitstud. Krundil paikneb eramu, garaaž ning puukuur. PLANEERING Maja on mugava planeeringuga ning ruumide koosseisu kuuluvad: ruumikas puupliidiga köök koos pääsuga keldrisse (kelder kuiv, võimalik asju hoiustada); läbikäidav elutuba (söögituba) ning 2 eraldi magamistuba. Majja sisenedes väike vaheesik, millest ühele poole jääb kuivkäimla ning teisele poole väike sahver, millest oleks võimalik ehitada vannituba. Pööningukorrus väljaehitamata. SEISUKORD Maja on elamiskõlblikus seisukorras, kuid vajab renoveerimist. Kogu maja on algupärases seisukorras. Seinad palgist, soojustamata. Elektrisüsteem algupärane, aknad ühekordse klaasiga puitraamidel. KÜTE, LIITUMISED Maja köetakse ahjuküttega. Olemas 2 töökorras ahju + puupliit köögis. Veevarustus maja kõrval asuvast salvkaevust, kanalisatsioon lokaalne, elektriliitumine olemas (3x25A). KRUNT 1118 m2 suurune kinnistu on privaatne ning kõrghaljastatud. Krundilt leiab nii kandvaid õunapuid, marjapõõsaid kui ka ilutaimi: pojengid, moonid, irised ja muud püsikud. ÜMBRUS Maja vahetus läheduses kesklinn koos kõikide oma võludega: bussijaam, Uku keskus, Centrum, Selver, Rimi jms. Ümbruskonnas teed heas seisukorras ning majale hea juurdepääs. Oled oodatud tutvuma!
Musta tee 4, Viljandi, Viljandimaa
3 tuba
69.9 m²
62 000
13.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Kinnistu, kogupind 262 m² Lisainfo: kaev, garaaž, kõrvalhoone, muu, eterniitkatus Sanruum: saun, lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: naabrivalve Ümbrus: veekogu lähedal, mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, kruusateed, naabrid ühel pool Otsime huvilist vana savist rehielamu, aida ja saunaga talukohale. Maja vajab täielikku renoveerimist (kõige odavam oleks ilmselt lihtsalt kokku lükata ja uus ehitada). Krundil asuv ait on majast oluliselt paremas seisukorras ning sellel on potentsiaali näiteks elumajaks saada (kui meeldib otse tee kõrval elada. Maja asukoht on tee suhtes tegelikult ikkagi oluliselt mõnusam). Krundil asub ka vana suitsusaun (ei ole töökorras, küttekehad puuduvad-kellegi kurjad käed viisid kunagi ahjude rauast osad teadagi kuhu). Majas on köök ja kolm tuba (kaks hiigelsuurt ja üks pisike), kuivkäimla, sahver ja ruum pesuruumi ehituseks. Lisaks on maja küljes ka suur rehealune, millest võiks teha garaaži, sauna, töötoa, katlaruumi või kasvõi need kõik korraga- ruumi on. Majas asuvate küttekolletega sama lugu, mis saunas: rauast detailid puuduvad. Hoovil asuv kaev on töökorras ning vesi puhas ja kõlbulik tarbimiseks (naabrinaine joob ja elab). Hoonel ei ole kehtivat liitumist elektriga, kuid on selleks valmidus (elekter on varem sees olnud). Asukoht: naabrid on täpselt nii lähedal, et hirmus ei hakkaks, aga samas nii kaugel, et saab julgelt paljalt mööda õue kõndida. Alevi keskusesse 5 km, Viljandisse 28, Tartusse 70 km. 2019. aastaks lubati teele musta katet ja lausa selleks aastaks bussiliini, mis viib hommikuti Viljandisse tööle ja toob õhtul õigel ajal koju ka. Küla ei ole mahajäetud, hoopis vastupidi. Üle ühe talu elavad noored perekonnad, kes on indu ja tahtmist täis kogukonnaelu elavdamiseks. Samuti on meil armas lasteaed ja mõnus väike kool. Kohalik pood on avatud 365 päeva aastas ning vaba aja veetmiseks on meil nii võimla kui ka jõusaal ning kui veab, siis ehk saab järgmise viie aasta jooksul sinna Viljandi veekeskusesse ka. Vabandan kesiste piltide pärast. Rohi oli hirmus kõrge. Aga võta kummikud kaasa ja tule vaata oma silmaga üle! Ei luba enda kuulutust kopeerida. Maakleritel palun mitte tülitada.
Toome, Vissuvere, Viljandi vald, Viljandimaa
3 tuba
262 m²
10 000
31.5.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more