Complain
Krunt 1,3 ha Ümbrus: kattega teed Müüa hoonestusõigus Viljandi äripiirkonnas! Kinnistu koosneb kahest katastriüksusest suurusega 6892 m2 ja 5684 m2, kokku 12 576 m2. Müüakse kogu kinnistu. Tegemist 50% tootmismaa ja 50% ärimaaga. Rohelisel tänaval on välja ehitatud veevarustus ja kanalisatsioon, sadevesi ja tänvavalgustus. Hoonestusõigus on seatud 50 aastaks, kinnistu omanik Viljandi linn.
Aadress enne haldusreformi Roheline, Viljandi, Viljandimaa
62 880 €
18.9.2018
18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kirjeldus Müüa hoonestusõigus Viljandi äripiirkonnas! Kinnistu koosneb kahest katastriüksusest suurusega 6892 m2 ja 5684 m2, kokku 12 576 m2. Müüakse kogu kinnistu. Tegemist 50% tootmismaa ja 50% ärimaaga. Rohelisel tänaval on välja ehitatud veevarustus ja kanalisatsioon, sadevesi ja tänvavalgustus. Hoonestusõigus on seatud 50 aastaks, kinnistu omanik Viljandi linn.
Roheline, Viljandi linn, Viljandi maakond
62 880 €
24.8.2018
24.8.2018
Rohkemarcovara.ee
Complain
Krunt 1,3 ha Ümbrus: kattega teed Müüa hoonestusõigus Viljandi äripiirkonnas! Kinnistu koosneb kahest katastriüksusest suurusega 6892 m2 ja 5684 m2, kokku 12 576 m2. Müüakse kogu kinnistu. Tegemist 50% tootmismaa ja 50% ärimaaga. Rohelisel tänaval on välja ehitatud veevarustus ja kanalisatsioon, sadevesi ja tänvavalgustus. Hoonestusõigus on seatud 50 aastaks, kinnistu omanik Viljandi linn. Ostes kodu Swedbanki abiga on kinnisvara hindamine Arco Varast -20%, vaata lähemalt www.arcovara.ee/swedbank. Arco Vara kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu, vaata lähemalt www.swedbank.ee/kinnisvara. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga. Kampaania pakkumine kehtib kuni 31.12.2018.
Aadress enne haldusreformi Roheline, Viljandi, Viljandimaa
62 880 €
3.6.2018
3.6.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Lisainfo : Telefon Üldinfo : San. remonti vajav, Kinnistu, Magamistubade arv 2, Eterniitkatus Elekter, küte, vesi ja kanalisatsioon : Ahjuküte Köök : Puuküttega pliit MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU HÄÄDEMEESTE VALLAS TREIMANI KÜLAS Sobib väiketaluks, suvilaks või maamajaks. Meri lähedal! KINNISTU: 7148 m² PÕLLUMAA: 2763 m² HOONE: 81,95 m² (eluruumid 72,16 m²) Kinnistul viljakandev õuna- ja marjaaed. Võimalik ehitada välja avar pööningualune II korruseks! MAJA: palkmaja kivivoodriga (valge tellis). Eterniit-plaatidest katus. Hoonete kompleksi kuuluvad ka aidahoone, puukuur,- saun ja maakivist kelder. Väljas kuivkäimla. Kuigi hoone on tehniliselt korras, st elamiskõlbulik, siis renoveerimine ja parendamine siiski igati soovitatav. ELURUUMID: avar eeskoda panipaikadega, köök, 1 elutuba, 2 magamistuba. Suletud planeering. Laes laudis, seinad kaetud tapeediga või värvitud, köögis värvitud punnlaud, laudpõrandad. KÜTTESÜSTEEM: ahiküte. Köögis puupliit. VESI: oma salvkaevust. KANALISATSIOON: puudub (kuivkäimla). Kinnistu ääres tsentraalne vee ja - kanalisatsiooni trass (võimalik liituda). ELEKTER: olemas. Lisaks olemas tööstusvool. ASUKOHT: vaikne talukoht, vaikne asula. Treimani elavneb suvel – rannaküla pärliks on kuldsed liivad, ilus ja meeldiv rand, kus hea ujuda ja päikest võtta. Ümbruseks roheline männimets. LÄHIM: - toidupood: 630 m (Treimani pood) - lasteaed: 11 km (Kabli Lasteaed) - kool: 1,8 km (Metsapoole Põhikool) - bussipeatus: 280 m (peatus „Treimani“) KAUGUSED: Pärnu: 61 km Kilingi-Nõmme: 53 km Viljandi: 105 km Tartu: 182 km Tallinn: 190 km Küsi julgelt lisainformatsiooni! Tee omapoolne hinnapakkumine! Tule tutvuma! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Treimani küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa
1 tuba
81.95 m²
38 900 €
17.10.2018
1 tuba81.95 m²17.10.2018
Rohkemreales.ee
Complain
Krunt 1 083 m² Lisainfo: lokaalne vesi, elekter, tööstusvool Ümbrus: jõgi lähedal Müüa hooldatud elamukrunt vaikses ja looduskaunis Mähma külas, Viljandi vallas. Viljandisse kõigest 14 km! KULLAMÄE KINNISTU Krundi suurus: 1083 m2. Krundil on olemas 2017. aastal valminud vundament. Krundil asub lisaks vundamendile ka puidust aiamajake. ÜLDINFO Vundament on tehtud pädevate ehitajate poolt. Saab jätkata oma maja/suvila ehitust vastavalt enda soovidele ja äranägemise järgi. Piirkonnas on valdavalt suvilad ja ka aastaringselt kasutatavad elumajad. Vundamendi ehitamise aluseks on võetud sarnase maja projekt, mida on veidi kohandatud. Maja projekt on olemas! Vundamendi mõõtmed: 10 x 13,5 meetrit. Vundamendi tüübiks on lintvundament ja sellel on valmisolek tehnosüsteemidega ühendamiseks olemas. Veega liitumine olemas, torud veetud. Kanalisatsiooni valmidus selle väljaehitamiseks olemas (planeeritud oli kogumismahuti). PROJEKTEERIMISTINGIMUSED Projekteerimistingimused on krundile väljastatud 30.mai 2017 a ja selle alusel on alustatud ehitust. Kehtivad 5 aastat. Kinnistu maksimaalne täisehituse protsent on 25%. Kinnistule võib ehitada lisaks elamule ka kõrvalhoone. TEHNOSÜSTEEMID: Vesi tuleb naaberkinnistul asuvast puurkaevust. Veetarbimine pole piiratud. Aastamaks on umbes 35€ ja kui kasutada vaid suveperioodil, siis umbes 20€. Elektrivõimsus: 3 x 20 amprit, tööstusvool. AED Aeda on istutatud musta- ja punasesõstra istikud ning õunapuu (Sort: Suislep). Aias on suuremad kaevamised ja mullatööd tehtud. Muru on külvatud ja roheline. Krunt piirneb ühest küljest hekiga ja on tagant küljest ümbritsetud aiaga. LIGIPÄÄS Kinnistule on väga hea ligipääs. Sinna viib kõvakattega tee, lõpus umbes 50m on kruustee. Kinnistu asub rahulikus ja vaikses tupiktänavas. Tänavat on võimalik väravatega sulgeda (nt talve-hooajaks). KAUGUSED Viljandi 14 km. Uusna 3 km (Seal asub lasteaed) Kalmetu 3 km (Seal asub põhikool) Tartu 64 km Hea bussiühendus Viljandi ja Tartuga. Lähima bussipeatuseni on 600 m. Lähim toidupood jalutuskäigu kaugusel. Tule ja tutvume krundiga kohapeal. Helista mulle kindlasti ja lepime Teile sobiva aja kokku!
Aadress enne haldusreformi Lõokese tee 4, Mähma, Viljandi vald, Viljandimaa
14 900 €
7.10.2018
7.10.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU HÄÄDEMEESTE VALLAS TREIMANI KÜLAS Sobib väiketaluks, suvilaks või maamajaks. Meri lähedal! KINNISTU: 7148 m² PÕLLUMAA: 2763 m² Kinnistul viljakandev õuna- ja marjaaed. Võimalik ehitada välja pööningualune (II korrus). MAJA: palkmaja kivivoodriga (valge tellis). Eterniit-plaatidest katus. Hoonete kompleksi kuuluvad ka aidahoone, puukuur,- saun ja maakivist kelder. Väljas kuivkäimla. Kuigi hoone on tehniliselt korras, st elamiskõlbulik, siis renoveerimine ja parendamine siiski igati soovitatav. ELURUUMID: avar eeskoda panipaikadega, köök, 1 elutuba, 2 magamistuba. Suletud planeering. Laes laudis, seinad kaetud tapeediga või värvitud, köögis värvitud punnlaud, laudpõrandad. KÜTTESÜSTEEM: ahiküte. Köögis puupliit. VESI: oma salvkaevust. KANALISATSIOON: puudub (kuivkäimla). Kinnistu ääres tsentraalne vee ja – kanalisatsiooni trass (võimalik liituda). ELEKTER: olemas. Lisaks olemas tööstusvool. ASUKOHT: vaikne talukoht, vaikne asula. Treimani elavneb suvel – rannaküla pärliks on kuldsed liivad, ilus ja meeldiv rand, kus hea ujuda ja päikest võtta. Ümbruseks roheline männimets. LÄHIM: – toidupood: 630 m (Treimani pood) – lasteaed: 11 km (Kabli Lasteaed) – kool: 1,8 km (Metsapoole Põhikool) – bussipeatus: 280 m (peatus „Treimani“) KAUGUSED: Pärnu: 61 km Kilingi-Nõmme: 53 km Viljandi: 105 km Tartu: 182 km Tallinn: 190 km Küsi julgelt lisainformatsiooni! Tee omapoolne hinnapakkumine! Tule tutvuma! aiaga ümbritsetud elekter eraldi toad köögimööbel kõrged laed kõrvalhoone lokaalne vesi metsa lähedal panipaik postkast seinakapp telefon
Treimani küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa
2 tuba
60 m²
38 900 €
22.9.2018
2 tuba60 m²22.9.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 191 m² Lisainfo: mööbel, garaaž, panipaik, elekter, garderoob, kivikatus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, saun, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, keskküte Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: Viljandi järv järv 500 m, ümbruses eramud, teed heas seisukorras EKSKLUSIIVNE , AINULAADNE JA AJALOOLINE ELAMU VILJANDI LOSSIMÄGEDES ! Müüa 1860.a. valminud ning 2002.a. restaureeritud maja Viljandi Lossipargis. Restaureerimisel kasutatud vaid looduslikke materjale : puit, palk, tellis ja maakivi. Kodule lisab hubasust avatud rõduga suur hall (65m²) koos kamina ja avatud köögiga. Teisel korrusel paiknevad kaks magamistuba (võimalus ehitada ümber kolmeks magamistoaks) Esimesel korrusel külm sahver ja ruumikas pesuruum/wc/saun. Samuti esik ja garaaz. Garaazis asub ka keskküttekatel ja soojaveepaagid. Kütta saab hetkel tahkekütuse ja elektriga, Lähiajal paigaldatakse majja õhk/vesi soojuspumba küttesüsteem. Esimest korrust hoiab soojana vesipõrandaküte koos kaminaga, teist korrust keskkütte radiaatorid. Ehituse käigus on alles jäetud maja parempoolne otsakülg, kuhu on ehitatud eraldiasetsev välirõdu. Aias kasvab õuna-, pirni-, kirsi- ja ploomipuud. Vaikne ja rahulik piirkond! Lähedal asuvad samasse kompleksi kuuluv Pärimusmuusika Ait ning Viljandi keskaegse lossi varemed. Väga head puhkuse ja sportimisvõimalused, roheline piirkond koos Viljandi järve (500 m kaugusel) ja tervisespordirajaga. Viljandi kesklinna 500 m. Kinnistuni viib asfalttee. Vundament : maakivi. Seinad:maakivi,tellis,puit. Katus : kivi. Vahelaed : palk,puit. Siseuksed : puit. Maja küte : keskküte,tahkeküte, elektriküte,kamin. Garaaž : soe. Põrandad : kivi,puit. Sisseehitatud garderoobikapid ( 2 tk ). Signalisatsioon,internet Olemas pööning,panipaik. Hetkel kasutatud ca 45% endise talli algvariandist. Olemasolevale individuaalelamule võimalik teha lisaks ka korralik äriplaan,ehitades juurde näiteks väikese hotelli,välikohviku jne. KUI OTSITE ENDALE AINULAADSET,HUBAST KODU,IMELISE ASUKOHAGA KUS ON VÕIMALUSED KA ÄRITEGEVUSEKS, siis helistage ja lähme vaatama!
Aadress enne haldusreformi Talli, Kesklinn, Viljandi, Viljandimaa
3 tuba
191 m²
199 000 €
18.9.2018
3 tuba191 m²18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 82 m² Lisainfo: köök, kõrged laed, seinakapp, toad eraldi, pööning, kõrvalhoone, elekter, eterniitkatus Köök: puupliit Sanruum: lokaalne vesi Küte ja ventilatsioon: ahjuküte Side ja turvalisus: telefon, aiaga ümbritsetud Ümbrus: meri lähedal, mets lähedal MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU HÄÄDEMEESTE VALLAS TREIMANI KÜLAS Sobib väiketaluks, suvilaks või maamajaks. Meri lähedal! KINNISTU: 7148 m² PÕLLUMAA: 2763 m² HOONE: 81,95 m² (eluruumid 72,16 m²) Kinnistul viljakandev õuna- ja marjaaed. Võimalik ehitada välja avar pööningualune II korruseks! MAJA: palkmaja kivivoodriga (valge tellis). Eterniit-plaatidest katus. Hoonete kompleksi kuuluvad ka aidahoone, puukuur,- saun ja maakivist kelder. Väljas kuivkäimla. Kuigi hoone on tehniliselt korras, st elamiskõlbulik, siis renoveerimine ja parendamine siiski igati soovitatav. ELURUUMID: avar eeskoda panipaikadega, köök, 1 elutuba, 2 magamistuba. Suletud planeering. Laes laudis, seinad kaetud tapeediga või värvitud, köögis värvitud punnlaud, laudpõrandad. KÜTTESÜSTEEM: ahiküte. Köögis puupliit. VESI: oma salvkaevust. KANALISATSIOON: puudub (kuivkäimla). Kinnistu ääres tsentraalne vee ja - kanalisatsiooni trass (võimalik liituda). ELEKTER: olemas. Lisaks olemas tööstusvool. ASUKOHT: vaikne talukoht, vaikne asula. Treimani elavneb suvel – rannaküla pärliks on kuldsed liivad, ilus ja meeldiv rand, kus hea ujuda ja päikest võtta. Ümbruseks roheline männimets. LÄHIM: - toidupood: 630 m (Treimani pood) - lasteaed: 11 km (Kabli Lasteaed) - kool: 1,8 km (Metsapoole Põhikool) - bussipeatus: 280 m (peatus „Treimani“) KAUGUSED: Pärnu: 61 km Kilingi-Nõmme: 53 km Viljandi: 105 km Tartu: 182 km Tallinn: 190 km Küsi julgelt lisainformatsiooni! Tee omapoolne hinnapakkumine! Tule tutvuma! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** - - - - - - - - - - - - - - - - - - Ostes kodu Swedbanki abiga, saate UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara STANDARDHINDAMISE KUNI 20% SOODSAMALT. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2018 Uus Maa Kinnisvarabüroost tellitud elukondliku kinnisvara standardhinnangule. Soodustus ei ole liidetav teiste Uus Maa hindamissoodustustega. Uus Maa kliendile on Swedbankist soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot Uus Maa maaklerilt. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.
Aadress enne haldusreformi Treimani, Häädemeeste vald, Pärnumaa
3 tuba
82 m²
38 900 €
21.9.2018
3 tuba82 m²21.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kogupind 829,2 m², kinnistu, kivimaja Lisainfo: kõrged laed, garaaž Küte ja ventilatsioon: tahke kütus MÜÜA MAHUKAS HOONEKOMPLEKS VÄNDRA VALLAS, KAISMA KÜLAS (ENDISAEGNE KAUPLUS-SÖÖKLA). Elekter 160A (maksab 24 960 €) juba hinna sees ! Võimalus võimsust suurendada mitu korda ! Universaalse iseloomu tõttu sobib kompleks nii teeninduspinnaks (kauplus, söökla, kohvik, baar, ööklubi, majutuseks) kui ka töökojaks, tootmishooneks, laohooneks vms. KINNISTU: 6778 m2. Ärimaa: 65%, sihtotstarbeta maa: 35% HOONE: Ehitisealune pind: 1149 m2 Kogupind: 829,2 m2 Kasulik pind: 814,8 m2 Ruume on hoones kokku 45. Sellest 3 on suured saalid, vastavalt mõõtmetega: 162,7 m2 (võlvlaega) 126,3 m2 (võlvlaega) 102,5 m2 Lisaks on palju muid suuremaid ja väiksemaid (abi)ruume: - köök (76,5 m2 - fuajee (41,4 m2) - baariruum (20,6 m2) - pesemisruumid ja dušširuumid (kokku 8) - WC-d (kokku 4) - laoruumid (kokku 11) - kontoriruumid (kokku 2) Peale selle: - Hoone ühes tiivas asub kahe suure väravaga garaažiboks. - Esindusküljel müüriga ümbritsetud katusealune väliterrass (30 m2). - Telliskivimüüriga ümbritsetud sisehoov (400 m2; 20mx20m) on asfalteeritud. ÜLDINE SEISUKORD: kompleks tervikuna on hästi säilinud ja küllaltki heas seisukorras. Eksterjöör ja interjöör vajavad värskendamist. Katus on heas seisukorras. MATERJALID: Madalvundament. Seinad väikeblokkidest (viimistletud punase keraamilise tellisega või puitlaudisega). Katuselagede ja vahelagede kandvad osad monoliitsest raudbetoonist. Katusekatte materjaliks on eterniit. Puidust aknad. Põrand kas valatud betoon pluss plaat. ELEKTER: 160A juba hinna sees !!! (1 Ampri hind 156€ / 160x156 = 24960 € ) VESI JA KANALISATSIOON: Torustikud, kraanikausid, wc-d olemas aga hetkel vett sees ei ole (lahti ühendatud), liitumispunkt on u 30 m kaugusel. Kanalisatsioon on tsentraalne. KÜTTESÜSTEEM: Oma lokaalne küttesüsteem. Malmist katel ja katlaruum on olemas aga katel lahti ühendatud. ASUKOHT: väga hea juurdepääs! Hooneni jõuab mööda korralikke asfaltteid. Kena arhitektuurilise lahendusega. Maja ees on roheline haljasala, parkimisplats on asfalteeritud. LÄHIM: toidupood: 2,5 km (Kergu A ja O) ostukeskus: 21 km (Vändra Konsum) lasteaed: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 22 km (Vändra Gümnaasium) bussipeatus: 220 m (peatus „Kaisma“) 6 km kaugusel asub looduskaunis Kaisma Suurjärv. KAUGUSED: Tallinn: 91 km Pärnu: 45 km Vändra: 21 km Viljandi: 79 km Järvakandi: 11km Tartu: 156 km Haapsalu: 113 km Rakvere: 150 km Küsi lisainfot! Tule tutvuma! Tee omapoolne hinnapakkumine! Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! *** Tellige meilt kõik äripindadega seonduvad kinnisvarateenused: - äripindade vahendus - äripindade hindamine, s.h. raamatupidamislik hindamine - kinnisvarainvesteeringute vahendus, nõustamine ja projektijuhtimine - ehitus- ja remonditeenus
Aadress enne haldusreformi Elekter 160A = 24960 €, Kaisma, Vändra vald, Pärnumaa
829.2 m²
59 999 €
18.9.2018
829.2 m²18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
Kivimaja, kogupind 115,3 m² Lisainfo: köök, tööstusvool, uus elektrijuhtmestik, mööbli võimalus, eterniitkatus Sanruum: saun, boiler Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, ahjuküte, kamin Pakutavas väikeplokist ehitatud elamus on suuremad remonttööd teostatud. Maja vundament on soojustatud, I korrus soojustatud ja värskelt viimistletud. Puukerisega leiliruum on värskelt renoveeritud. Maja suletud netopind on 115,3 m2. PLANEERING ELAMUS I korrusel asuvad esik, elutuba, avatud köök, wc, duširuum, leiliruum, kanaliga garaaž. II korrusel asub trepihall ja magamistuba ning panipaigad. Keldrikorrusel avar akendega tuba. KÜTE I korrusel on ahi, õhksoojuspump. Saunas puuküttega keris. Keldrikorrusel soojamüüriga puupliit ja kamin. TEHNOSÜSTEEMID Elektri peakaitsme suurus 16amprit/3faasi. Tsentraalne vesi kohalikust pumbajaamast. Lokaalne kanalisatsioon – kogumismahuti. SIDE Üle õhu leviv telepilt ja internetiühendus. KINNISTU suurus 1053 m2. Kinnistul asuvad lisaks majale puukuur ja metallkarkassil kasvuhoone. Suurepärane ASUKOHT lastega perele. Roheline ning rahulik piirkond. Vähem kui 3,5 km kaugusel asuvad lasteaed ja põhikool, külamaja ja raamatukogu ja kauplus 2,5 km kaugusel. Hea ühistrantspordiühendus Viljandi ja Tartuga. Küsige lisainfot ning tulge vaatama! VIRTUAALTUUR: *** AEROVIDEO: *** *** Soovid MÜÜA oma kinnisvara? www.lahekinnisvara.ee Konsulteeri vara MÜÜGIHINNA osas sõltumatu kutselise hindajaga. Vara reaalne turuväärtus + müügiperiood = PLANEERITUD TULEVIK. Eksperthinnanguid laenutagatiseks, finantsaruandluseks, varaliste vaidluste lahendamiseks ja KONSULTATSIOONE teostab: Karin Lapp Kutseline vara hindaja tel +372 512 4565 email *** *** VIRTUAALTUUR - VAJUTA SIIA
Aadress enne haldusreformi Lõokese tee 3, Mähma, Viljandi vald, Viljandimaa
3 tuba
115.3 m²
69 000 €
18.9.2018
3 tuba115.3 m²18.9.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
MÜÜA MAHUKAS HOONEKOMPLEKS VÄNDRA VALLAS, KAISMA KÜLAS (ENDISAEGNE KAUPLUS-SÖÖKLA). Elekter 160A (maksab 24 960 €) juba hinna sees ! Võimalus võimsust suurendada mitu korda ! Universaalse iseloomu tõttu sobib kompleks nii teeninduspinnaks (kauplus, söökla, kohvik, baar, ööklubi, majutuseks) kui ka töökojaks, tootmishooneks, laohooneks vms. KINNISTU: 6778 m2. Ärimaa: 65%, sihtotstarbeta maa: 35% HOONE: Ehitisealune pind: 1149 m2 Kogupind: 829,2 m2 Kasulik pind: 814,8 m2 Ruume on hoones kokku 45. Sellest 3 on suured saalid, vastavalt mõõtmetega: 162,7 m2 (võlvlaega) 126,3 m2 (võlvlaega) 102,5 m2 Lisaks on palju muid suuremaid ja väiksemaid (abi)ruume: – köök (76,5 m2 – fuajee (41,4 m2) – baariruum (20,6 m2) – pesemisruumid ja dušširuumid (kokku 8) – WC-d (kokku 4) – laoruumid (kokku 11) – kontoriruumid (kokku 2) Peale selle: – Hoone ühes tiivas asub kahe suure väravaga garaažiboks. – Esindusküljel müüriga ümbritsetud katusealune väliterrass (30 m2). – Telliskivimüüriga ümbritsetud sisehoov (400 m2; 20mx20m) on asfalteeritud. ÜLDINE SEISUKORD: kompleks tervikuna on hästi säilinud ja küllaltki heas seisukorras. Eksterjöör ja interjöör vajavad värskendamist. Katus on heas seisukorras. MATERJALID: Madalvundament. Seinad väikeblokkidest (viimistletud punase keraamilise tellisega või puitlaudisega). Katuselagede ja vahelagede kandvad osad monoliitsest raudbetoonist. Katusekatte materjaliks on eterniit. Puidust aknad. Põrand kas valatud betoon pluss plaat. ELEKTER: 160A juba hinna sees !!! (1 Ampri hind 156€ / 160×156 = 24960 € ) VESI JA KANALISATSIOON: Torustikud, kraanikausid, wc-d olemas aga hetkel vett sees ei ole (lahti ühendatud), liitumispunkt on u 30 m kaugusel. Kanalisatsioon on tsentraalne. KÜTTESÜSTEEM: Oma lokaalne küttesüsteem. Malmist katel ja katlaruum on olemas aga katel lahti ühendatud. ASUKOHT: väga hea juurdepääs! Hooneni jõuab mööda korralikke asfaltteid. Kena arhitektuurilise lahendusega. Maja ees on roheline haljasala, parkimisplats on asfalteeritud. LÄHIM: toidupood: 2,5 km (Kergu A ja O) ostukeskus: 21 km (Vändra Konsum) lasteaed: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 22 km (Vändra Gümnaasium) bussipeatus: 220 m (peatus „Kaisma“) 6 km kaugusel asub looduskaunis Kaisma Suurjärv. KAUGUSED: Tallinn: 91 km Pärnu: 45 km Vändra: 21 km Viljandi: 79 km Järvakandi: 11km Tartu: 156 km Haapsalu: 113 km Rakvere: 150 km Küsi lisainfot! Tule tutvuma! Tee omapoolne hinnapakkumine! garaaž kõrged laed
Elekter 160A = 24960 €, Kaisma küla, Vändra vald, Pärnumaa
829.2 m²
59 999 €
25.8.2018
829.2 m²25.8.2018
Rohkemuusmaa.ee
Complain
Kinnistu, kivimaja, kogupind 191 m² Lisainfo: mööbel, garaaž, panipaik, elekter, garderoob, kivikatus Köök: köögimööbel Sanruum: dušš, saun, tsentraalne vesi Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, keskküte Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud Ümbrus: Viljandi järv järv 500 m, ümbruses eramud, teed heas seisukorras EKSKLUSIIVNE , AINULAADNE JA AJALOOLINE ELAMU VILJANDI LOSSIMÄGEDES ! Müüa 1860.a. valminud ning 2002.a. restaureeritud maja Viljandi Lossipargis. Restaureerimisel kasutatud vaid looduslikke materjale : puit, palk, tellis ja maakivi. Kodule lisab hubasust avatud rõduga suur hall (65m²) koos kamina ja avatud köögiga. Teisel korrusel paiknevad kaks magamistuba (võimalus ehitada ümber kolmeks magamistoaks) Esimesel korrusel külm sahver ja ruumikas pesuruum/wc/saun. Samuti esik ja garaaz. Garaazis asub ka keskküttekatel ja soojaveepaagid. Kütta saab hetkel tahkekütuse ja elektriga, Lähiajal paigaldatakse majja õhk/vesi soojuspumba küttesüsteem. Esimest korrust hoiab soojana vesipõrandaküte koos kaminaga, teist korrust keskkütte radiaatorid. Ehituse käigus on alles jäetud maja parempoolne otsakülg, kuhu on ehitatud eraldiasetsev välirõdu. Aias kasvab õuna-, pirni-, kirsi- ja ploomipuud. Vaikne ja rahulik piirkond! Lähedal asuvad samasse kompleksi kuuluv Pärimusmuusika Ait ning Viljandi keskaegse lossi varemed. Väga head puhkuse ja sportimisvõimalused, roheline piirkond koos Viljandi järve (500 m kaugusel) ja tervisespordirajaga. Viljandi kesklinna 500 m. Kinnistuni viib asfalttee. Vundament : maakivi. Seinad:maakivi,tellis,puit. Katus : kivi. Vahelaed : palk,puit. Siseuksed : puit. Maja küte : keskküte,tahkeküte, elektriküte,kamin. Garaaž : soe. Põrandad : kivi,puit. Sisseehitatud garderoobikapid ( 2 tk ). Signalisatsioon,internet Olemas pööning,panipaik. Hetkel kasutatud ca 45% endise talli algvariandist. Olemasolevale individuaalelamule võimalik teha lisaks ka korralik äriplaan,ehitades juurde näiteks väikese hotelli,välikohviku jne. KUI OTSITE ENDALE AINULAADSET,HUBAST KODU,IMELISE ASUKOHAGA KUS ON VÕIMALUSED KA ÄRITEGEVUSEKS, siis helistage ja lähme vaatama!
Aadress enne haldusreformi Talli, Kesklinn, Viljandi, Viljandimaa
3 tuba
191 m²
199 000 €
21.7.2018
3 tuba191 m²21.7.2018
Rohkemkinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee
Complain
MÜÜA MAHUKAS HOONEKOMPLEKS VÄNDRA VALLAS, KAISMA KÜLAS (ENDISAEGNE KAUPLUS-SÖÖKLA). Elekter 160A (maksab 24 960 €) juba hinna sees ! Võimalus võimsust suurendada mitu korda ! Universaalse iseloomu tõttu sobib kompleks nii teeninduspinnaks (kauplus, söökla, kohvik, baar, ööklubi, majutuseks) kui ka töökojaks, tootmishooneks, laohooneks vms. KINNISTU: 6778 m2. Ärimaa: 65%, sihtotstarbeta maa: 35% HOONE: Ehitisealune pind: 1149 m2 Kogupind: 829,2 m2 Kasulik pind: 814,8 m2 Ruume on hoones kokku 45. Sellest 3 on suured saalid, vastavalt mõõtmetega: 162,7 m2 (võlvlaega) 126,3 m2 (võlvlaega) 102,5 m2 Lisaks on palju muid suuremaid ja väiksemaid (abi)ruume: – köök (76,5 m2 – fuajee (41,4 m2) – baariruum (20,6 m2) – pesemisruumid ja dušširuumid (kokku 8) – WC-d (kokku 4) – laoruumid (kokku 11) – kontoriruumid (kokku 2) Peale selle: – Hoone ühes tiivas asub kahe suure väravaga garaažiboks. – Esindusküljel müüriga ümbritsetud katusealune väliterrass (30 m2). – Telliskivimüüriga ümbritsetud sisehoov (400 m2; 20mx20m) on asfalteeritud. ÜLDINE SEISUKORD: kompleks tervikuna on hästi säilinud ja küllaltki heas seisukorras. Eksterjöör ja interjöör vajavad värskendamist. Katus on heas seisukorras. MATERJALID: Madalvundament. Seinad väikeblokkidest (viimistletud punase keraamilise tellisega või puitlaudisega). Katuselagede ja vahelagede kandvad osad monoliitsest raudbetoonist. Katusekatte materjaliks on eterniit. Puidust aknad. Põrand kas valatud betoon pluss plaat. ELEKTER: 160A juba hinna sees !!! (1 Ampri hind 156€ / 160×156 = 24960 € ) VESI JA KANALISATSIOON: Torustikud, kraanikausid, wc-d olemas aga hetkel vett sees ei ole (lahti ühendatud), liitumispunkt on u 30 m kaugusel. Kanalisatsioon on tsentraalne. KÜTTESÜSTEEM: Oma lokaalne küttesüsteem. Malmist katel ja katlaruum on olemas aga katel lahti ühendatud. ASUKOHT: väga hea juurdepääs! Hooneni jõuab mööda korralikke asfaltteid. Kena arhitektuurilise lahendusega. Maja ees on roheline haljasala, parkimisplats on asfalteeritud. LÄHIM: toidupood: 2,5 km (Kergu A ja O) ostukeskus: 21 km (Vändra Konsum) lasteaed: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 1,1 km (Kergu Lasteaed-Algkool) kool: 22 km (Vändra Gümnaasium) bussipeatus: 220 m (peatus „Kaisma“) 6 km kaugusel asub looduskaunis Kaisma Suurjärv. KAUGUSED: Tallinn: 91 km Pärnu: 45 km Vändra: 21 km Viljandi: 79 km Järvakandi: 11km Tartu: 156 km Haapsalu: 113 km Rakvere: 150 km Küsi lisainfot! Tule tutvuma! Tee omapoolne hinnapakkumine! garaaž kõrged laed
Elekter 160A = 24960 €, Kaisma küla, Vändra vald, Pärnumaa
829.2 m²
59 999 €
29.6.2018
829.2 m²29.6.2018
Rohkemuusmaa.ee
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more